Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

6 σχεδόν χρόνια από την έκδοση της προκήρυξης,5 χρόνια από τις πρώτες αθλητικές δοκιμασιες,2,5 χρόνια από τη δεύτερη φουρνιά που έδωσαν αθληματα και 1 μηνα μετά την τελευταια (;) φουρνιά που έδωσε και ακόμα δεν έχουν βγάλει αποτελέσματα. Από ένα κράτος του "παμε και όπου βγει", με κράτος δικαίου εφάμιλλο της κουβας, με αδιαφάνεια παντου και μια κυβέρνηση που κοιτάει πως θα κρατηθεί με κάθε τρόπο στην εξουσία, δεν βλεπω πως κάποιο εκτελεστικό της όργανο, εν προκειμένω ο ασεπ, θα λειτουργούσε με ταχύτητα και διαφάνεια! Μπράβο τους και μπράβο μας!
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Άλλη μια εβδομάδα καηκε και πλέον βγαινει και ο Μάρτιος. Θα τα βγάλουν καμία πρωταπριλια και θα ειναι σαν ψέμα...
Kws
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Τρί Δεκ 12, 2023 2:03 pm
Επικοινωνία:

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Kws »

Καλησπέρα παιδιά και καλή βδομάδα να έχουμε.
Άβαταρ μέλους
ale3andros12
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 448
Εγγραφή: Δευ Ιουν 15, 2015 11:47 am
Επικοινωνία:

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από ale3andros12 »

Καλημέρα παιδιά μόλις έβγαλε ο ΑΣΕΠ τα αποτελέσματα από τα αθλήματα 134 άτομα περασαν.
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Κ πόσοι πήγαν στα αθληματα ;
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ειχαν καλέσει 360 κ τελικά ημαστα αν τα υπολογιζω σωστά 260 με 280 άτομα. Κοπηκαν αρκετοί.
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Η λογική τωρα λεει μαλλον παρασκευη το πρόγραμμα για τα ψυχοτεχνικα. Τέλος απριλη μέχρι και μεγάλη εβδομάδα θα περάσουν αυτοί π ειναι ν περάσουν... Αποτελέσματα μέχρι ιουνιο...
Ethnofilakas

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Ethnofilakas »

Δεν νομίζω τόσο γρήγορα, μακάρι όμως να γίνει και έτσι, αλλά νομίζω οτι πρώτα πρέπει να περάσουν και αυτοί οι 16 που πήραν αναβολή απο τα αθλήματα και μετά θα βγει πρόγραμμα για τα ψυχοτεχνικα, άποψη μου πάντα!
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Αυτοί οι 16 χαλάνε όλο το πλάνο. Ίσως δώσουν κ αυτοι μεσα στον Απρίλιο...
Kws
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Τρί Δεκ 12, 2023 2:03 pm
Επικοινωνία:

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Kws »

Άποψη μου βλέποντας πάντα και το 2021. Οι 16 θα πάνε μια κατηγορία μόνοι τους και θα τους περιμένουμε στο τέλος
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Kws έγραψε: Τρί Απρ 02, 2024 7:41 pm Άποψη μου βλέποντας πάντα και το 2021. Οι 16 θα πάνε μια κατηγορία μόνοι τους και θα τους περιμένουμε στο τέλος
Επειδή δν θυμαμαι. Το 21 ποτε πηγαν οι αναβολες; Μέχρι μεσα Δεκέμβρη είχαν τελειώσει όλα τα ψυχομετρικα που ξεκίνησαν μεσα Νοέμβρη. Τα οριστικα βηηκαν 28/12
Kostas1234

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Kostas1234 »

Που είδατε τα αποτελέσματα και ξέρετε και ποιοι πέρασαν γιατί εγώ προσωπικά έχω από τις καλύτερες επιδόσεις και δεν βλέπω κάπου πίνακα.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 28 επισκέπτες