Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Judicialpolice

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Judicialpolice »

Turbo96 έγραψε: Τρί Απρ 09, 2024 10:43 am Έτσι γλεντα την κυρία που μας κουνάει και το δάχτυλο ο άσχετος που είναι και δήθεν μέσα στο σώμα χαχαχαχα αν είσαι εσύ μέσα στο σώμα ρε χλεχλε εγώ είμαι αστροναύτης. Έχει βουηξει ο τόπος ότι θα πάρει ειδικούς φρουρούς και εσύ μας λες ότι μάλλον θα είναι για καταστήματα κράτησης ας γελάσω! 😂😂😂
Τελικά είχα δίκιο μάλλον για τα 500 άτομα που γυροφέρνετε στην ομαδική στο fb ότι και καλά θα ήταν ειδικοί φρουροί και δε ξέρω εγώ τι άλλο; Μήπως είμαι τελικά στο σώμα και έχω δίκιο ότι αφορά εξωτερικούς φρουρούς ; Πάμε παρακάτω παπαγάλοι άλλη φορά να ρωτάτε πριν χαντάκωσετε και τους υπόλοιπους που παίρνετε στο λαιμό σας…
yefkk2023

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από yefkk2023 »

Judicialpolice έγραψε: Τετ Απρ 10, 2024 5:33 pm
Turbo96 έγραψε: Τρί Απρ 09, 2024 10:43 am Έτσι γλεντα την κυρία που μας κουνάει και το δάχτυλο ο άσχετος που είναι και δήθεν μέσα στο σώμα χαχαχαχα αν είσαι εσύ μέσα στο σώμα ρε χλεχλε εγώ είμαι αστροναύτης. Έχει βουηξει ο τόπος ότι θα πάρει ειδικούς φρουρούς και εσύ μας λες ότι μάλλον θα είναι για καταστήματα κράτησης ας γελάσω! 😂😂😂
Τελικά είχα δίκιο μάλλον για τα 500 άτομα που γυροφέρνετε στην ομαδική στο fb ότι και καλά θα ήταν ειδικοί φρουροί και δε ξέρω εγώ τι άλλο; Μήπως είμαι τελικά στο σώμα και έχω δίκιο ότι αφορά εξωτερικούς φρουρούς ; Πάμε παρακάτω παπαγάλοι άλλη φορά να ρωτάτε πριν χαντάκωσετε και τους υπόλοιπους που παίρνετε στο λαιμό σας…
Εσυ ρε φιλε σε ποιο Σωμα εισαι γιατι εχεις ονομα JudicialPolice... Για παπατζης μου φαινεσαι!
Turbo96

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Turbo96 »

Αφού ρε Τάκη είναι στο προϋπολογισμό οι εξωτερικοί το ξέραμε ότι θα βγάλει. Εσύ απλά πέταξες μια μπαρούφα ότι τα 500 άτομα που ακούγονται είναι για εξωτερικούς ενώ ο προϋπολογισμός μιλάει για 160 άτομα σοβαρεψου αλήθεια. Ούτε ο διασώστης επιβεβαίωσε κάτι τέτοιο δεν υπάρχει περίπτωση να πάρει 500 άτομα. Για τους ειδικούς φρουρούς θα έχουμε νέα σύντομα θα το δεις.
Rumlow

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Rumlow »

Είσαι μέσα στην ομαδική στο και μας κράζει ρε γελοίε ; Δεν ντρέπεσαι καθόλου; Καταρχάς γιατί είσαι μέσα στην ομαδική αφού δεν ενστερνίζεσαι αυτά πού λέμε?
Judicialpolice

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Judicialpolice »

Rumlow έγραψε: Τετ Απρ 10, 2024 8:27 pm Είσαι μέσα στην ομαδική στο και μας κράζει ρε γελοίε ; Δεν ντρέπεσαι καθόλου; Καταρχάς γιατί είσαι μέσα στην ομαδική αφού δεν ενστερνίζεσαι αυτά πού λέμε;
Εσυ ρε γελοίε επειδή μπήκες σε μια ομαδική να πεις ότι η γη είναι τετράγωνη τι σημαίνει ότι πρέπει εγώ και οι υπόλοιποι να το ενστερνιστούμε για να γίνουμε αυτό που είσαι και εσυ; Δημοκρατία έχουμε ο καθένας εκφέρει τη γνώμη του. Για τον άλλο φιλο παραπάνω να τον ενημερώσω οτι για τα ΚΚ έχουν εγκριθεί 320 θέσεις οι οποίες είναι από το 2023 αν θυμάμαι καλά και οι υπόλοιπες από το προϋπολογισμό του 2024. Άρα σύνολο 480!
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Judicialpolice έγραψε: Τετ Απρ 10, 2024 9:21 pm
Rumlow έγραψε: Τετ Απρ 10, 2024 8:27 pm Είσαι μέσα στην ομαδική στο και μας κράζει ρε γελοίε ; Δεν ντρέπεσαι καθόλου; Καταρχάς γιατί είσαι μέσα στην ομαδική αφού δεν ενστερνίζεσαι αυτά πού λέμε;
Εσυ ρε γελοίε επειδή μπήκες σε μια ομαδική να πεις ότι η γη είναι τετράγωνη τι σημαίνει ότι πρέπει εγώ και οι υπόλοιποι να το ενστερνιστούμε για να γίνουμε αυτό που είσαι και εσυ; Δημοκρατία έχουμε ο καθένας εκφέρει τη γνώμη του. Για τον άλλο φιλο παραπάνω να τον ενημερώσω οτι για τα ΚΚ έχουν εγκριθεί 320 θέσεις οι οποίες είναι από το 2023 αν θυμάμαι καλά και οι υπόλοιπες από το προϋπολογισμό του 2024. Άρα σύνολο 480!
Ναι ρε πιθηκε εγω ακουσα οτι για εξωτερικους θα ειναι γυρω στις 1000 θεσεις
Judicialpolice

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Judicialpolice »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Απρ 11, 2024 8:18 am
Judicialpolice έγραψε: Τετ Απρ 10, 2024 9:21 pm
Rumlow έγραψε: Τετ Απρ 10, 2024 8:27 pm Είσαι μέσα στην ομαδική στο και μας κράζει ρε γελοίε ; Δεν ντρέπεσαι καθόλου; Καταρχάς γιατί είσαι μέσα στην ομαδική αφού δεν ενστερνίζεσαι αυτά πού λέμε;
Εσυ ρε γελοίε επειδή μπήκες σε μια ομαδική να πεις ότι η γη είναι τετράγωνη τι σημαίνει ότι πρέπει εγώ και οι υπόλοιποι να το ενστερνιστούμε για να γίνουμε αυτό που είσαι και εσυ; Δημοκρατία έχουμε ο καθένας εκφέρει τη γνώμη του. Για τον άλλο φιλο παραπάνω να τον ενημερώσω οτι για τα ΚΚ έχουν εγκριθεί 320 θέσεις οι οποίες είναι από το 2023 αν θυμάμαι καλά και οι υπόλοιπες από το προϋπολογισμό του 2024. Άρα σύνολο 480!
Ναι ρε πιθηκε εγω ακουσα οτι για εξωτερικους θα ειναι γυρω στις 1000 θεσεις
Κόψε αυτά που κανείς τότε γιατί από ότι βλέπω δεν έχεις λεφτά και αγοράζεις απ τα σκουπίδια Β ποιότητας!
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Judicialpolice έγραψε: Πέμ Απρ 11, 2024 8:53 am
Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Απρ 11, 2024 8:18 am
Judicialpolice έγραψε: Τετ Απρ 10, 2024 9:21 pm

Εσυ ρε γελοίε επειδή μπήκες σε μια ομαδική να πεις ότι η γη είναι τετράγωνη τι σημαίνει ότι πρέπει εγώ και οι υπόλοιποι να το ενστερνιστούμε για να γίνουμε αυτό που είσαι και εσυ; Δημοκρατία έχουμε ο καθένας εκφέρει τη γνώμη του. Για τον άλλο φιλο παραπάνω να τον ενημερώσω οτι για τα ΚΚ έχουν εγκριθεί 320 θέσεις οι οποίες είναι από το 2023 αν θυμάμαι καλά και οι υπόλοιπες από το προϋπολογισμό του 2024. Άρα σύνολο 480!
Ναι ρε πιθηκε εγω ακουσα οτι για εξωτερικους θα ειναι γυρω στις 1000 θεσεις
Κόψε αυτά που κανείς τότε γιατί από ότι βλέπω δεν έχεις λεφτά και αγοράζεις απ τα σκουπίδια Β ποιότητας!
Δεν την πινω σαν εσενα ευτυχως
TomahawkofConnor

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από TomahawkofConnor »

Αν έχει την ευγενή καλοσύνη κάποιος αντμιν να φτιάξει ένα νήμα σχετικά με την προκήρυξη τών υυεφκ 2024. Εδώ είναι για τους ειδικούς φρουρούς.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Προβλέπεται το ελαφρώς αξύριστο μούσι στους ΥΕΦΚΚ ή πρέπει να είσαι ξυρισμένος όπως στα σώματα ασφάλειας;
BuckyBarnes

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από BuckyBarnes »

Σε καμία περίπτωση δεν προβλέπεται κάτι τέτοιο κανονικά ξουρα όπως και παντού. Επίσης αυτό το νήμα είναι για τους ειδικούς φρουρούς όχι για την υεφκκ.
Άβαταρ μέλους
Diasostis31
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης
Δημοσιεύσεις: 3253
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 08, 2015 7:41 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Diasostis31 »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Απρ 11, 2024 11:24 pm Προβλέπεται το ελαφρώς αξύριστο μούσι στους ΥΕΦΚΚ ή πρέπει να είσαι ξυρισμένος όπως στα σώματα ασφάλειας;
Ένστολο πολιτικό προσωπικό είναι, προβλέπονται ακόμα και γένια.
BuckyBarnes

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από BuckyBarnes »

Επειδή στο ίντερνετ λέει ότι υπάγονται στο υπουργείο προστασίας του Πολίτη και φυσικά σε φωτογραφίες στο ίντερνετ είναι όλοι ξυρισμένοι κόντρα για αυτό το υπέθεσα ότι ξυρίζονται και αυτοί σαν τούς αστυνομικούς. Οι σωφρονιστικοί υπάλληλοι ξυρίζονται?
roda

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από roda »

BuckyBarnes έγραψε: Παρ Απρ 12, 2024 1:35 pm Επειδή στο ίντερνετ λέει ότι υπάγονται στο υπουργείο προστασίας του Πολίτη και φυσικά σε φωτογραφίες στο ίντερνετ είναι όλοι ξυρισμένοι κόντρα για αυτό το υπέθεσα ότι ξυρίζονται και αυτοί σαν τούς αστυνομικούς. Οι σωφρονιστικοί υπάλληλοι ξυρίζονται;
Και γιατί πρέπει σε θέμα που αφορά την μελλοντική προκήρυξη των ειδικών φρουρών να ασχολούμαστε με τις τρίχες των άλλων υπηρεσιών;

Μερικοί δεν μπορείτε να σοβαρευτείτε με τίποτα.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Diasostis31 έγραψε: Παρ Απρ 12, 2024 12:23 pm
Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Απρ 11, 2024 11:24 pm Προβλέπεται το ελαφρώς αξύριστο μούσι στους ΥΕΦΚΚ ή πρέπει να είσαι ξυρισμένος όπως στα σώματα ασφάλειας;
Ένστολο πολιτικό προσωπικό είναι, προβλέπονται ακόμα και γένια.
Ευχαριστώ πολύ @Diasostis31! Ευτυχώς που έχουμε εσένα γιατί είσαι απο τα λίγα άτομα που δίνει αξιόπιστες πληροφορίες, σε σχεδόν όλα τα νήματα που σχολιάζεις.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 51 επισκέπτες