Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Dokimos386

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Dokimos386 »

Παιδιά ξέρει τα ισχύοντα όρια ηλικίας με βάση τις προηγούμενες προκηρύξεις και τα κριτήρια εισαγωγής;
niasimas
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1004
Εγγραφή: Πέμ Απρ 14, 2022 10:08 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από niasimas »

Dokimos386 έγραψε: Σάβ Απρ 06, 2024 11:34 pm Παιδιά ξέρει τα ισχύοντα όρια ηλικίας με βάση τις προηγούμενες προκηρύξεις και τα κριτήρια εισαγωγής;
Εδώ θα βρεις ότι θέλεις, είναι από την προκ του 19.https://www.astynomia.gr/images/stories ... oi2019.pdf
Policestrike

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Policestrike »

Δεν θα υπάρξει προκήρυξη για το 24’

Αναμένουμε την επόμενη περίπου πριν το καλοκαίρι του 25’ αν όλα πάνε καλά.

Υπάρχει ανάγκη για επιστημονικό προσωπικό αυτή την στιγμή, όχι για περισσότερους μη-ανακριτικούς υπαλλήλους. Υπάρχουν ήδη αρκετοί και θα γίνουν ενέργειες ώστε να αξιοποιηθούν σωστά.
Chilli

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Chilli »

EricHalland έγραψε: Σάβ Απρ 06, 2024 12:24 am Πού ξέρεις εσύ τι θέλω ρε αδερφέ που κάθεσαι και με κρίνεις λέγοντας μου ότι θέλω να μπω μέσα για τον σταθερό μισθό χωρίς να με γνωρίζεις και μιλάς με τόση σιγουριά για σε παρακαλώ κοίτα τη δουλειά σου. Έβαλα στη θέση του αυτόν τον κλόουν απλά δεν χρειάζεται να παίρνει επέκταση το θέμα.
Αναζήτησε ψυχιατρική βοήθεια. Είσαι επικίνδυνος και δεν πρόκειται να μπεις ποτέ στην ΕΛ. ΑΣ. Γιατί θα θρηνήσουμε αθώους ανθρώπους με άτομα σαν εσένα στο σώμα. Η εμμονή σου με τα υπόλοιπα μέλη και ειδικότερα με όποιον έχει αντίθετη άποψη από εσένα (και δήθεν ότι κάνουν post με αλλα ονόματα για να σε εκδικηθούν) είναι στα όρια παρανοειδους διαταραχής.

Θα φροντίσω το thread αυτό να φτάσει εκεί που πρέπει.

Φεύγω από εδώ μέσα γιατί υπάρχει πολύ βρώμα και απορώ πως κάποιος δεν έχει κλειδώσει το thread.
Roda

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Roda »

EricHalland έγραψε: Σάβ Απρ 06, 2024 12:24 am Πού ξέρεις εσύ τι θέλω ρε αδερφέ που κάθεσαι και με κρίνεις λέγοντας μου ότι θέλω να μπω μέσα για τον σταθερό μισθό χωρίς να με γνωρίζεις και μιλάς με τόση σιγουριά για σε παρακαλώ κοίτα τη δουλειά σου. Έβαλα στη θέση του αυτόν τον κλόουν απλά δεν χρειάζεται να παίρνει επέκταση το θέμα.
Από αυτά που γράφεις, ΕΠΟΠ θες να μπεις, πυροσβέστης θες να μπεις, αν αυτό δεν είναι όπου φυσάει ο άνεμος τότε πάω πάσο :lol:
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλό θα ήταν να λείπουν οι προσωπικές επιθέσεις από ολες τις μεριές, δεν αναφέρομαι σε κάποιον συγκεκριμένα. Μπορεί να είμαστε συνάδερφοι στο μέλλον, δεν είναι ωραίες αυτές οι καταστάσεις.
Judicialpolice

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Judicialpolice »

Chilli έγραψε: Κυρ Απρ 07, 2024 2:17 pm
EricHalland έγραψε: Σάβ Απρ 06, 2024 12:24 am Πού ξέρεις εσύ τι θέλω ρε αδερφέ που κάθεσαι και με κρίνεις λέγοντας μου ότι θέλω να μπω μέσα για τον σταθερό μισθό χωρίς να με γνωρίζεις και μιλάς με τόση σιγουριά για σε παρακαλώ κοίτα τη δουλειά σου. Έβαλα στη θέση του αυτόν τον κλόουν απλά δεν χρειάζεται να παίρνει επέκταση το θέμα.
Αναζήτησε ψυχιατρική βοήθεια. Είσαι επικίνδυνος και δεν πρόκειται να μπεις ποτέ στην ΕΛ. ΑΣ. Γιατί θα θρηνήσουμε αθώους ανθρώπους με άτομα σαν εσένα στο σώμα. Η εμμονή σου με τα υπόλοιπα μέλη και ειδικότερα με όποιον έχει αντίθετη άποψη από εσένα (και δήθεν ότι κάνουν post με αλλα ονόματα για να σε εκδικηθούν) είναι στα όρια παρανοειδους διαταραχής.

Θα φροντίσω το thread αυτό να φτάσει εκεί που πρέπει.

Φεύγω από εδώ μέσα γιατί υπάρχει πολύ βρώμα και απορώ πως κάποιος δεν έχει κλειδώσει το thread.
Μη δίνεις σημασία οι ίδιοι που γράφουν εδώ θα γράφουν και το 2025. Αμα είχανε μόρια θα είχανε μπει όπως εμείς σε άλλη προκήρυξη από αυτές που έβγαλε πρόσφατα. Παρακολουθώ το μεσεντζερ ο άλλος από Κρήτη τραβάει τις ντουντούκες του και ονειρεύεται 1500 άτομα προκήρυξη! Πραγματικα χαίρομαι που έχω προλάβει να μπω και αυτοί θα μείνουν εκτός γιατί δε πρόκειται να βγάλει το 24 προκήρυξη ειδικών ΦΡΟΥΡΩΝ. Όλη αυτή η ομαδική στο μεσεντζερ είναι για να πάνε στη ΝΑΣΑ!
vasiliszov24
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 27, 2022 7:15 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από vasiliszov24 »

Πόσο γιωτάς και κομπλεξικός είσαι φίλε για να γράφεις τέτοια πράγματά. Για αυτό η αστυνομία έχει σαπίσει και έχει φτάσει σε αυτό το επίπεδο γεμάτη βύσματα και γιωτάδες υπάνθρωπους, ανίκανοι άνθρωποι σε λάθος θέσεις σαν εσένα που βγάζουν κακία και πουστιά. Για αυτό γίνονται αυτά που γίνονται, γιατί κάτι κοπριές σαν εσένα είναι στο σώμα.
Eric

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Eric »

Παντός θα φύγουν πολύ αστυνομικοί με προωρη σύνταξη οπότε θεωρώ ότι θα πάρει άτομα. Ίσως βρουν αφορμή και προσλάβουν παραπάνω άτομα στην δικαστικη αστυνομια αφού έτσι και αλλιώς στο τέλος θα τους χωσουν στα αστυνομικά τμήματα σαν απλούς αστυνομικους
Judicialpolice

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Judicialpolice »

vasiliszov24 έγραψε: Κυρ Απρ 07, 2024 11:45 pm Πόσο γιωτάς και κομπλεξικός είσαι φίλε για να γράφεις τέτοια πράγματά. Για αυτό η αστυνομία έχει σαπίσει και έχει φτάσει σε αυτό το επίπεδο γεμάτη βύσματα και γιωτάδες υπάνθρωπους, ανίκανοι άνθρωποι σε λάθος θέσεις σαν εσένα που βγάζουν κακία και πουστιά. Για αυτό γίνονται αυτά που γίνονται, γιατί κάτι κοπριές σαν εσένα είναι στο σώμα.
Δεν είχα σκοπο να ασχοληθώ αλλά το πατωσατε το νήμα 5 γιωταδες ακατάλληλοι και προφανώς και χωρίς μόρια. Ότι και να λες εμένα ο μισθός πέφτει εσυ κάτσε ψάχνε στα φορουμ σα τη γριά μήπως χωθείς σε καμία προκήρυξη. Εδώ είμαστε και μετά το καλοκαίρι τα ίδια θα γράφετε καποιοι…έχει βγάλει 3 προκηρύξεις προφανώς για να είσαι εκτός εφόσον έχει καλέσει και 3 παρτίδες Επιλαχών η κάθε μια, είσαι γιωταμπολ. Πάμε παρακάτω, αναμένουμε το προϋπολογισμό για 1500 άτομα που γράψατε. Εδώ που είμαι εγώ πάντως δεν έχει ακουστεί τίποτα παρά μόνο μια διαρροή για 500 άτομα. Μπορεί να αφορά και τα καταστήματα κράτησης όμως!
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Judicialpolice έγραψε: Δευ Απρ 08, 2024 1:15 pm
vasiliszov24 έγραψε: Κυρ Απρ 07, 2024 11:45 pm Πόσο γιωτάς και κομπλεξικός είσαι φίλε για να γράφεις τέτοια πράγματά. Για αυτό η αστυνομία έχει σαπίσει και έχει φτάσει σε αυτό το επίπεδο γεμάτη βύσματα και γιωτάδες υπάνθρωπους, ανίκανοι άνθρωποι σε λάθος θέσεις σαν εσένα που βγάζουν κακία και πουστιά. Για αυτό γίνονται αυτά που γίνονται, γιατί κάτι κοπριές σαν εσένα είναι στο σώμα.
Δεν είχα σκοπο να ασχοληθώ αλλά το πατωσατε το νήμα 5 γιωταδες ακατάλληλοι και προφανώς και χωρίς μόρια. Ότι και να λες εμένα ο μισθός πέφτει εσυ κάτσε ψάχνε στα φορουμ σα τη γριά μήπως χωθείς σε καμία προκήρυξη. Εδώ είμαστε και μετά το καλοκαίρι τα ίδια θα γράφετε καποιοι…έχει βγάλει 3 προκηρύξεις προφανώς για να είσαι εκτός εφόσον έχει καλέσει και 3 παρτίδες Επιλαχών η κάθε μια, είσαι γιωταμπολ. Πάμε παρακάτω, αναμένουμε το προϋπολογισμό για 1500 άτομα που γράψατε. Εδώ που είμαι εγώ πάντως δεν έχει ακουστεί τίποτα παρά μόνο μια διαρροή για 500 άτομα. Μπορεί να αφορά και τα καταστήματα κράτησης όμως!
δεν ειχα σκοπο να ασχοληθω... Αλλα ας γραψω μια παραγραφο!:lol::lol::lol:
vasiliszov24
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 27, 2022 7:15 pm
Τοποθεσία: Αθήνα
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από vasiliszov24 »

Δεν ασχολήθηκες αλλά μια παράγραφο με βλακειών την έγραψες. Πρώτον, αγαπητο υπανθρωπο σκουπίδι για μένα και για τα άλλα παιδιά δεν ξέρεις στην ζωή μας τι κάνουμε και πόσα μόρια έχουμε μαζέψει, δεύτερον με προηγούμενες προκηρύξεις δεν ασχολήθηκα γιατί στη ζωή μας έχουμε και σημαντικότερα πράγματα που είναι για το μέλλον μας. Τέλος, αφού σου μπαίνει ο μισθός όπως λες δείχνει την νοοτροπία του δημοσίου τεμπέλη κομπλεξικου που στην ζωή του είναι ένας άχρηστος ντενεκες, και απλά κράζει και για αυτό η αστυνομία έχει πέσει στον βόθρο γιατί είναι κάτι άτομα σαν εσένα που βρωμίζουν το περιβάλλον με την ύπαρξη τους ραγια.
Turbo96

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Turbo96 »

Έτσι γλεντα την κυρία που μας κουνάει και το δάχτυλο ο άσχετος που είναι και δήθεν μέσα στο σώμα χαχαχαχα αν είσαι εσύ μέσα στο σώμα ρε χλεχλε εγώ είμαι αστροναύτης. Έχει βουηξει ο τόπος ότι θα πάρει ειδικούς φρουρούς και εσύ μας λες ότι μάλλον θα είναι για καταστήματα κράτησης ας γελάσω! 😂😂😂
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Δεν είναι τυχαίο που η κοινωνία δεν έχει σε καμία εκτίμηση τους αστυνομικούς. Οι περισσότεροι είναι αμόρφωτοι, αγράμματοι και χωρίς καμία παιδεία. Και όμως, αυτοί υπηρετούν και δήθεν επιβάλλουν το νόμο. Το επίπεδο είναι πάρα πολύ χαμηλό. Ο κύριος Χρυσοχοΐδης θα πρέπει να επανιδρύσει την αστυνομία και να καταργήσει τους ειδικούς φρουρούς. Εισαγωγή μόνο μέσω πανελληνίων με σοβαρή εκπαίδευση. Δεν είναι για να παίζουμε με τους επίορκους.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 38 επισκέπτες