Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Used627

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Used627 »

Ευχαριστούμε. Όποτε περιμένουμε τέλη εβδομάδας με αρχη της επόμενης.
EricHalland

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από EricHalland »

Εγώ δεν πιστεύω ότι θα βγεί τόσο νωρίς το ΦΕΚ εκτός και αν το κάνουν τώρα πού τελείωσαν επιτέλους με τίς κρίσεις μπαμ μπαμ για να την τρέξουν και να έχουν κατάταξη αρχές Αυγούστου. Πάντως η λογική λέει ότι θα βγεί αρχές 2-3 αργότερα από την εθνική μας εορτή, όπως έγινε με τίς δύο πρώτες. Αλλά ειδωμεν όσο πιο νωρίς το καλύτερο.
liaroudhs67

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από liaroudhs67 »

Για να λενε από μεσα ότι θα βγει τώρα όμως, αποκλείεται να βγει τέλη Μαρτίου. Όλοι από μεσα λενε αυτήν την εβδομαδα
EricHalland

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από EricHalland »

Ποιοι όλοι καλέ; Ένα άτομο το είπε το οποίο γράφει από ένα ανώνυμο φόρουμ εγώ πού ρώτησα στο υπουργείο λένε ότι δεν έχουν κατασταλάξει ακόμα. Αλλά λογικά πάει για τέλη Μαρτίου όπως και οι δύο πρώτες όπως προανέφερα πιο πάνω.
MartiniL

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από MartiniL »

EricHalland έγραψε: Πέμ Μαρ 07, 2024 3:54 pm Ποιοι όλοι καλέ; Ένα άτομο το είπε το οποίο γράφει από ένα ανώνυμο φόρουμ εγώ πού ρώτησα στο υπουργείο λένε ότι δεν έχουν κατασταλάξει ακόμα. Αλλά λογικά πάει για τέλη Μαρτίου όπως και οι δύο πρώτες όπως προανέφερα πιο πάνω.
Κανένας δεν έχει πει για τέλη. Όπως και στο σαιτ λεγανε έως τέλη Φεβρουαρίου θα εκδοθεί άρα πολυ πιθανότερο να βγει αρχές με μεσα δλδ 15 παρα τέλη αφού λεγανε μέχρι και για τέλη. Δεν είναι ένας, πολλοι έχουν ακούσει για τώρα, ιδίως από ναυτικο
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

EricHalland έγραψε: Πέμ Μαρ 07, 2024 3:54 pm Ποιοι όλοι καλέ; Ένα άτομο το είπε το οποίο γράφει από ένα ανώνυμο φόρουμ εγώ πού ρώτησα στο υπουργείο λένε ότι δεν έχουν κατασταλάξει ακόμα. Αλλά λογικά πάει για τέλη Μαρτίου όπως και οι δύο πρώτες όπως προανέφερα πιο πάνω.
Ακριβως κοπελια. Και εγω ετσι πιστευω...
EricHalland

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από EricHalland »

Το θέμα είναι τι λέει το υπουργείο Εθνικής Άμυνας παιδιά όχι στελεχοι του πολεμικού Ναυτικού μη τρελαθουμε τώρα. Τέλος πάντων μέχρι Μάρτιο λέει το ένα και μοναδικό σάιτ πού δημοσιεύτηκε στις εφτά Φλεβάρη. Εγώ είμαι περίεργος να δω πόσους θα πάρει φέτος.
MaritinaLiarou

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από MaritinaLiarou »

Ένα παιδί πάνω είπε πως γνωρίζει υπεύθυνα από μεσα πως θα νγει 10-15 Μαρτίου. Ελπίζω να ναι αληθές.
EricHalland

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από EricHalland »

Όταν λες από μέσα; Πού εννοείς?
maritina66

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από maritina66 »

Από πάνω που λεει σας το λέω υπεύθυνα ότι θα νγει 10-15 Μαρτίου και μετά είπαν και άλλοι ότι άκουσαν για αυτήν την εβδομάδα. Θα δούμε. Δεν ξέρω αλλά μπορεί το άκουσαν τα παιδιά από κάποια γραφεία που του υπουργείου. Δε γνωριζω. Φανταζομαι δεν λενε βλακίες.
EricHalland

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από EricHalland »

Για να δούμε είπατε 15 τού μηνός. Θα επαληθευτεί αυτό πού ακούσατε μέσα από το πολεμικό ναυτικό;
maritinal677

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από maritinal677 »

Αυτο περιμενω να δω αν θα επαληθευτεί όπως είπε το παιδί το οποιο δεν έχει ξα απαντήσει.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Αν είναι να βγει καλοκαιράκι για να κάνουμε Πάσχα σπίτια μας
User456

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από User456 »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Μαρ 12, 2024 7:28 am Αν είναι να βγει καλοκαιράκι για να κάνουμε Πάσχα σπίτια μας

Πάσχα θα κάνετε είτε βγει τώρα η προκήρυξη είτε το καλοκαίρι
EricHalland

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ (2024)

Δημοσίευση από EricHalland »

Η ναι και αύριο να ανοίξουν οι αιτήσεις θα δώσει 1 μήνα διορία υποβολής των αιτήσεων οπότε μέσα Απριλίου και μετά μέχρι να τελειώσουν αυτοί ουυυυυ η κατάταξη στην καλύτερη θα γίνει αρχές με μέσα Ιουλίου στην καλύτερη. Η λογική λέει ότι αν βγει τέλη Μαρτίου όπως και οι δυο πρώτες η κατάταξη θα γίνει τέλη Αυγούστου με αρχές Σεπτεμβρίου
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες