ΛΣ/ΓΣΣ - Θεσσαλονίκη

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Φωτης

Γ' Σώμα Στρατού/NDC-GR (Θεσσαλονίκη)

Δημοσίευση από Φωτης »

Για οσους απορουν για Γ' Σωμα Λοχο Στρατηγειου. Η υπηρεσια παει καλα. Αναλογα την περιοδο (πχ οταν απολυεται κοσμος παει και εμπλοκη 1-1, οταν ερχεται κοσμος παει ξανα 1-2,1-3,1-4 αναλογα το ποσοι θα ερθουν). Ειτε εισαι ενοπλος, ειτε αοπλος κανεις τις ιδιες υπηρεσιες σε αριθμο. Οι υπηρεσιες αλλαζουν αναλογα με την δυναμη, μεχρι πριν λιγο καιρο ο λοχος ειχε ΑΜ, Καμερες, Θ, Πυλη Φρουραρχειου. Ειναι καλυτερα απο το ΤΥΠ, οπου στο ΤΥΠ αν πας ενοπλος και χωρις καλο βυσμα σε χωνουν σε κωλυομενα, αγγαρειες, σε αλλες μοναδες για εργασιες.
Nik

Γ' Σώμα Στρατού/NDC-GR (Θεσσαλονίκη)

Δημοσίευση από Nik »

Καλησπερα παιδιά ηρθε μεταθεση για το τυπ 3ο σωμα πως ειναι εκει τα πράγματα με. Υπηρεσίες βυσματα και αν στέλνουν με αποσπασεις κοσμο κτλ

Πετρος

Γ' Σώμα Στρατού/NDC-GR (Θεσσαλονίκη)

Δημοσίευση από Πετρος »

Και γω παιδιά έχω απορία για το Γ σώμα. Προς το παρόν ξέρω από φιλαράκι που είναι εκεί ότι τον πάει 1-5 με 1-10. Δεν ξέρω αν είναι περιστασιακό αυτό αλλά από ότι μου είπε περιμένουν κιαλλα άτομα να μπουν και είναι ήδη πολλά οπότε ακόμα καλύτερα. Αλλά θα ήθελα την γνώμη κάποιου άλλου για το πώς είναι γενικός εκεί και για το αν είναι περιστασιακό το 1-5

Platwnmp

Γ' Σώμα Στρατού/NDC-GR (Θεσσαλονίκη)

Δημοσίευση από Platwnmp »

Είναι κανείς τώρα μέσα να μας πει πως τους πανε οι υπηρεσίες;
Marios

Γ' Σώμα Στρατού/NDC-GR (Θεσσαλονίκη)

Δημοσίευση από Marios »

Παιδιά καλησπέρα σας, μου ήρθε ειδοποίηση για μετάθεση μετά το σπεν στο γ σώμα nrdc. Γνωρίζει κανείς τι παίζει γενικά από υπηρεσίες και λοιπά αυτή την περίοδο; Ευχαριστώ πολύ
Νικος

Γ' Σώμα Στρατού/NDC-GR (Θεσσαλονίκη)

Δημοσίευση από Νικος »

Καλησπέρα παίδες θέλω να κάνω μια ερώτηση Είμαι στην Ο. Α. Σ του Γ. Ε. Σ. Και θα ήθελα να μάθω αν υπάρχει θέση για φαντάρο στην ΟΑΣ του Γ σώματος στρατού έτσι ώστε αν μπορέσω να πάρω μετάθεση για εκεί ευχαριστώ πολύ

Spirit

Γ' Σώμα Στρατού/NDC-GR (Θεσσαλονίκη)

Δημοσίευση από Spirit »

Καλησπέρα αλάνια έχουμε κανένα νέο για το πως πάνε οι υπηρεσίες στο τυπτυπ;
LTF

Re: Γ' Σώμα Στρατού/NDC-GR (Θεσσαλονίκη)

Δημοσίευση από LTF »

Στο Γ. Ε. Π του Γ σώματος στρατού ξέρει κάποιος πως πάνε οι υπηρεσίες; Έχει τρέξιμο;
TomGkl
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Μαρ 08, 2023 5:06 pm
Επικοινωνία:

Re: Γ' Σώμα Στρατού/NDC-GR (Θεσσαλονίκη)

Δημοσίευση από TomGkl »

Ξέρουμε πως είναι στο Γ Σώμα; Μου έχει έρθει απόσπαση αλλά είμαι πολύ αγχωμενος εκεί μέσα έχουν πολλούς υψηλόβαθμους και δεν το χω με τις χαιρετουρες, γενικά από κλίμα και υπηρεσίες, οποίος μπορεί να βοηθήσει έχει καλώς.
TomGkl
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Μαρ 08, 2023 5:06 pm
Επικοινωνία:

Γ' Σώμα Στρατού/NDC-GR (Θεσσαλονίκη)

Δημοσίευση από TomGkl »

Μου ήρθε χαρτί για Λ. Σ ΓΣΣ έχουμε καμία ιδέα τι γίνεται εκεί ;
Nickpetridis1255
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 13, 2023 2:29 am
Επικοινωνία:

Γ' Σώμα Στρατού/NDC-GR (Θεσσαλονίκη)

Δημοσίευση από Nickpetridis1255 »

Καλησπέρα σας
Πως είναι τα πράγματα στο Γ σώμα στρατού
Και που είναι καλύτερα να πας εκεί μέσα;
Nickpetridis1255
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 13, 2023 2:29 am
Επικοινωνία:

Γ' Σώμα Στρατού/NDC-GR (Θεσσαλονίκη)

Δημοσίευση από Nickpetridis1255 »

Καλησπέρα σας. Μπορει καποιος να μου δωσει πληροφοριες για το Γ σωμα στρατου στην θεσσαλονικη;
jpapiros

Re: ΛΣ/ΓΣΣ - Θεσσαλονίκη

Δημοσίευση από jpapiros »

Καλησπέρα παιδιά. Μου αναμένεται μεταθεση στο λόχο στρατηγείου γ σώματος. Είναι κάνεις μέσα να με προετοιμάσει για το πως πάνε οι υπηρεσίες και πόσο προβλεπε είναι τα πράγματα; Θα έχω θέμα αν φέρω σάκο ας πούμε που δεν έχει χρώμα παραλλαγής. Δεδομένου ότι υπάρχουν πολλά υψηλόβαθμα στελέχη αγχώνομαι για το πόσο αυστηρά είναι τα πράγματα εκεί. Ευχαριστώ!
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης