Εξωτερικός παράγοντας έκαψε όλη την Ελλάδα.

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
argeadas
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 358
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 04, 2009 10:54 pm
Τοποθεσία: Greece
Ενδιαφέροντα: διάβασμα,κυνήγι,πουλιά
Επικοινωνία:

Εξωτερικός παράγοντας έκαψε όλη την Ελλάδα.

Δημοσίευση από argeadas »

Έκαψαν την Ελλάδα για... Ανανέωση το 2007 και θα το ξανά κάνουν το 2010! Αφυπνισθείτε Έλληνες!"... είναι ώρα να ανανεώσουμε την Ελλάδα και το περιβάλλον της και την πανίδα-χλωρίδα της και αυτό μπορεί να επιτευχθεί διαμέσου της φωτιάς! " Σαφώς υπάρχει ο «κάθε πικραμένος» στο Facebook και μπορεί να βγάζει όσα έκρυβε μέσα του τόσα χρόνια, υπάρχει και η βίζιτα και κάθε λογής σαπίλα, υπάρχει επίσης και η καλή πλευρά του, όπως η έκφραση του Πατριωτικού Χώρου, με αποτέλεσμα να ενημερώνονται ακαριαία όλοι οι απανταχού Ελληνόψυχοι Έλληνες. Θέλουμε ωστόσο να σας παραθέσουμε το παρακάτω «περιστατικό» που παρακολουθούμε λίγο καιρό και τι σκοπούς εξυπηρετεί.
Εσείς τι συμπέρασμα βγάζεται; Το Group λέγεται: «Terraforming 2010»

Εικόνα

Περισσότερα εδώ:

http://greeknation.blogspot.com/2009/12/2010-group-facebook.html#more



Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Εξωτερικός παράγοντας έκαψε όλη την Ελλάδα.

Δημοσίευση από Rafale »

Καλημερα. Αργκεαντα; Τι θεμα ειναι αυτο; Δεν καταλαβα τι θελει να πει ο ποιητης; Για να ξερειςΕικόνα οι πηγες πρεπει να ειναι Αξιοπιστες και οχι απο διαφορα μπλογκς που κυκλοφορουν στο διαδικτυοΕικόνα

argeadas
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 358
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 04, 2009 10:54 pm
Τοποθεσία: Greece
Ενδιαφέροντα: διάβασμα,κυνήγι,πουλιά
Επικοινωνία:

Εξωτερικός παράγοντας έκαψε όλη την Ελλάδα.

Δημοσίευση από argeadas »

Μια ομάδα ανθρώπων βρήκε στο διαδίκτυο μια δημοσίευση που παρότρυνε τον κόσμο να κάψη τα δάσοι της Ελλάδας για ανανέωση του περιβάλλοντος. Που σημαίνη ότι οι περισσότερες φωτιές που έχουμε στη Ελλάδα είναι καθαρά από εμπρησμούς είτε από πράκτορες γειτονικών χωρών είτε από ανώμαλους που παρακινούν Μ@@@@@Σ έλληνες και καίνε τα ίδια τους τα δάσοι.

Όσο για την εγκυρότητα της πηγής... Είναι έγκυρη όσο και τα nea.gr,ethnos.gr κλπ, κλπ.

Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Εξωτερικός παράγοντας έκαψε όλη την Ελλάδα.

Δημοσίευση από yandr »

Δε νομίζω ότι ένα blog της πλάκας (με το συμπάθειο) έχει την ίδια βαρύτητα με τα ΝΕΑ και το ΕΘΝΟΣ.

Καλό είναι να μην αντιγράφουμε άκριτα οτιδήποτε βρίσκουμε στο διαδίκτυο.
GenerX
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1497
Εγγραφή: Παρ Ιαν 30, 2009 5:29 pm
Τοποθεσία: Guinea-Bissau
Επικοινωνία:

Εξωτερικός παράγοντας έκαψε όλη την Ελλάδα.

Δημοσίευση από GenerX »

Ξένοι καίνε την Ελλάδα, ξένοι μας στέλνουν μετανάστες, ξένοι μας ρίχνουν τους μισθούς, ξένοι κάνουν κερδοσκοπικά παιχνίδια, ξένοι θέλουν να μας αφανίσουν από τον πλανήτη.

Ίσως είμαστε υπερδύναμη και να μην το έχω καταλάβει μόνο εγώ.

Και μιας και φταίνε πάντα οι άλλοι, όσοι υποστηρίζετε τα περί "ξένων δυνάμεων" που θέλουν να αποσταθεροποιήσουν την πιο ασταθή χώρα στην Ευρώπη και παγκοσμίως ταυτόχρονα, μάλλον περνάτε τον εαυτό σας για αμοιβάδες, καθώς για όλα φταίνε οι άλλοι. Εσείς τι κάνετε άραγε; ...

Πότε θα σταματήσει να κυκλοφορεί η κάθε φαντασίωση στο διαδίκτυο...

argeadas
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 358
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 04, 2009 10:54 pm
Τοποθεσία: Greece
Ενδιαφέροντα: διάβασμα,κυνήγι,πουλιά
Επικοινωνία:

Εξωτερικός παράγοντας έκαψε όλη την Ελλάδα.

Δημοσίευση από argeadas »

yandr έγραψε:Δε νομίζω ότι ένα blog της πλάκας (με το συμπάθειο) έχει την ίδια βαρύτητα με τα ΝΕΑ και το ΕΘΝΟΣ.

Καλό είναι να μην αντιγράφουμε άκριτα οτιδήποτε βρίσκουμε στο διαδίκτυο.
1. Τι σε κάνει να Πιστεύεις ότι τα ΝΕΑ, το ΕΘΝΟΣ και όποιοδήποτε άλλο με πολυδιαφημισμένο blog είναι περισσότερο έγκυρο από ένα με μικρότερης εμβέλειας blog; Αναλογίσου πόσα ψέματα έχουν γράψει Τα μεγάλα blog για να πατήσουν κορυφή. 2. Δεν αντιγράφω άκριτα αγαπητέ μου.

Ψάχνω αρκετές ώρες για πολλά θέματα καί για τη σελίδα που μιλάμε και για άλλες που είμαι μέλλος.

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες