Αντιμετώπιση διαδηλωτών από την αστυνομία

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
alexissak
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 456
Εγγραφή: Παρ Μαρ 05, 2010 12:30 am
Επικοινωνία:

Αντιμετώπιση διαδηλωτών από την αστυνομία

Δημοσίευση από alexissak »

Μια φιλικη συμβουλη ! ΠΡΟΣΕΞΤΕ τωρα που είστε μικροι τις επιλογες σας, τις παρεες σας κ καποιες κακες συνηθιες. Δεν ειναι λιγοι που εχουν μετανιωσει πικρα γιατι τους επισαν οταν ηταν 18 να εχουν ενα ''τσιγαρακι''ή γιατι πεταξαν μια πετρα στο χαζογηπεδο που πηγενουν να ξεσπασουν. Μερικα πραγματα σε στιγματιζουν για ολη σου την ζωη. Οταν φτασεις 30 χρονων δεν θα σε ταισει ουτε ο ΠΑΟΚ ουτε ο ΟΣΦΠ. ΠΡΟΣΕΞΤΕ καλα τι κανετε τωρα κ τις επιλογες σας. Ολοι περασαμε απο την ηλικια των 18-20 με την ψευτομαγκια μας κ την αναρχοεπανασταση μας ενεαντιον του κατεστημενου. Ολα αυτα είναι βλακιες. Το γήπεδο κ οι χουλιγκανισμοι κ οι υποκινουμενες καφριλες στις πορειες εξυπηρετουν συμφεροντα ''ΜΕΓΑΛΩΝ''. Μην γινεστε υποχειρια τους εν αγνοια σας... ! Παντα φιλικα.
nikopaok4
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 367
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 25, 2011 4:40 pm
Επικοινωνία:

Αντιμετώπιση διαδηλωτών από την αστυνομία

Δημοσίευση από nikopaok4 »

srek φιλικα μπορει ο παντζο να ειναι λιγο πιο φανατισμενος απο μενα και να εχεις κ ενα δικιο συατα που λες, αλλα γιατο συγκεκριμενο θεμα εχει δικιο...
pantzos4
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 03, 2011 6:35 am
Επικοινωνία:

Αντιμετώπιση διαδηλωτών από την αστυνομία

Δημοσίευση από pantzos4 »

Ακριβος για αυτο εκανα κ τ χαρτια μ για ΕΦ μπορει τωρα ν τους βριζω ν τους φτινω ν τους πεταω κοτρονια πυρσουσ Ν τους γραφο στα @@ κτλ κτλ. Αλλα δν ξερω μολις κ οοοταν με φυγει ατυη η ενεργια κ η τρελα πος θ ειμαι... Κ δοκιμος π ημουν πολλες φορες κατεβαζα αδειες με αιτιολογια θελω ν παω ναδω ποδοσφερικο αγωνα δν με εδιναν απαλαγη κ εγω τους ελεγα δν πειραζει μην με δινετε εγω παντως δν θ ερθω κτλ κτλ. Οπως κ θ συνεχισω ν ειμαι για πολλα χρονι αακομα. Σιγουρα οταν μεγαλοσω κ αλλο ακομα ειμαι 20 - 21 ν μην τρεχω ρωσιες ολανδιες αθηνες κ απλα ν αραζω μεσα στην τουμπα με τ ρετσινα μ κ τοην παρεα μ. Αλλα δν θ κατηγορισω ποτε τους απεξω π θ κοπανιουντε με τους ματαδες διοτι θ ξερω οτι εχουν δικιαο. Κ δν θ ξεχασω ποτε ποσο @@ ειναι ολοι οι ματαδες. Δν εχω προβλημα με τους αστυνομικους τους αλλου ουτε με τροχεα ουτε κ Ζητια ουτε με τπτ κ οι ασφαλιτες την δουλεια τους κανουν και οχι με 1 με κανενα 50αρι πανω σ να σε πιανουν αν τους εξιγιθεις κ δν πουλας τρελα δν σε κανουν κ τπτ. ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ Η ΜΑΤΑΔΕΣ δν θελω ν υπαρχουν η ν τους πει κανεις για οιο λογο ειναι εκει π ειναι οταν ειναι.

νικο παοκ δν ειναι μονο 1 τ περιστατικο π εχω ΝΙΩΣΗ καλα την βια της αστυνομια την ΑΔΙΚΕΟΛΟΓΙΤΗ επαναλαμβανω. Αν οχι σε ολα το 90 % τον σκινικων ημουν ητε αυτα ηταν αθηνα ητε θεσς ητε κρητη ξανθη κ δν ξερω κ εγω π αλλου. Αυτα υπαρχουν μονο στην ελλαδα. Επιδιεχω γυριση κ σε μερη στην ευρωπη για αυτη την ομαδα κ εκει μας την εχει πεσει αστυνομια αλλα με δικαιολογια κ σε λογικα πλεσια. Ουτε δακριγονο ουτε τπτ δν επεσε. Δν ειχαν καν μαζι. Τ ν λεμε τωρα αποτιχιμενα ματ
Άβαταρ μέλους
darkwolf8
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: Τρί Μάιος 17, 2011 10:08 pm
Επικοινωνία:

Αντιμετώπιση διαδηλωτών από την αστυνομία

Δημοσίευση από darkwolf8 »

Συγχαρητηρια στις δυναμεις των ματ που καταφεραν αλλο ενα αυτονοητο.να χτηπησουν ενα κοριτσακι 8 ετων! Αν καποιοι αστυνομικοι αντιμετωπιζουν κακη αντιμετωπιση απο τους πολιτες στο δρομο μην ξαφνιαστιτε! Σε αυτο θα φταινε τα ματ! Εξαιτιας τους χαλανε γενικως την εικονα της αστυνομιας

blademaster
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: Δευ Μαρ 07, 2011 2:41 pm
Επικοινωνία:

Αντιμετώπιση διαδηλωτών από την αστυνομία

Δημοσίευση από blademaster »

Επειδη είμαι στα ματ, και επειδή είδα πολλές παπαριες γραμμένες εδώ, θα πώ στους αγαπητούς συναδέρφους να μην πιστεύουν οτι μ... Κια διαβάζουν απο αναρχοαριστερα μπλοκ.

κοιτάξτε όλοι αυτο το βίντεο στο 2,25 τι ξύλο εφαγε προχθες ο ειδικος φρουρος.


και ελατε μετα να μας πείτε για σωστη αντιμετώπιση διαδηλωτων απο τα ματ.

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης