Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Αστυνομία, ειδικοί φρουροί, ΕΚΑΜ, λιμενικό, πυροσβέστες κ.λπ
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
greko_27
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2243
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 1:30 am
Τοποθεσία: Schweiz
Επικοινωνία:

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από greko_27 »

Greek_Army έγραψε:Ναι το βρήκες παίρνω ντόπα για να έχω φουσκωμένα μπράτσα, αυτοί νομίζεις ότι είναι οι κανονικοί άνδρες; Χαχαχαχαχα είσαι στην κοσμάρα σου, σίγα μην βοηθήσω μια τύπισα που ακόμα σπουδάζει και δεν έχει αξιωθεί να τελειώσει την σχολή της για να μπει στο λιμενικό, άλλαξε πλευρό

Εντάξει σχόλασε ο φίλος σου τον πήρες τηλέφωνο και σου είπε μερικά πράγματα και κάτι έγινε...

Άντε τώρα ψάξε στο google να απαντήσεις στα ερωτήματα του γκρέκο!Εικόνα


δεν προκειτε να τα βρειΕικόνα
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Greek_Army »

greko_27 έγραψε:Και ποιος σου ειπε greek_army οτι ean περασει στο ΛΣ θα Συνυπηρετησει μαζι με τον φιλο της;Εικόνα... Εχει κατι νησακια στις αγονες γραμμες!


Όχι ρε φίλε γιατί το είπες αφού τα γνωρίζει όλα. Απλά θα την πάρει ώρα να γράψει.Εικόνα

κρίμα που δεν θα τα βρει θα ρωτήσει αύριο τους φίλους τις που οι μισοί είναι στα σώματα ασφαλείας. Ένας δεν θα είναι στο λιμενικό που θα γνωρίζει;ΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους
greko_27
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2243
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 1:30 am
Τοποθεσία: Schweiz
Επικοινωνία:

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από greko_27 »

Greek_Army έγραψε:Ναι το βρήκες παίρνω ντόπα για να έχω φουσκωμένα μπράτσα, για να τρομάζω κάτι κοριτσάκια 1.60 σαν τα μούτρα σου ΕικόναΧαχαχαχαχα είσαι στην κοσμάρα σου, σίγα μην βοηθήσω μια τύπισα που ακόμα σπουδάζει και δεν έχει αξιωθεί να τελειώσει την σχολή της για να μπει στο λιμενικό, άλλαξε πλευρό

Εντάξει σχόλασε ο φίλος σου τον πήρες τηλέφωνο και σου είπε μερικά πράγματα και κάτι έγινε...

Άντε τώρα ψάξε στο google να απαντήσεις στα ερωτήματα του γκρέκο!Εικόνα


μηπως εισαι ο κουταλιανος; Μηπως θα εισαι ο νεος πρωταγ του ροκυ 8; Εγω θα κανω τον προπονητηΕικόνα... Αντζουλινι μπ καλαματας φουμαρεις;
αντζουλινι

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από αντζουλινι »

Ρε ειστε Χαζα ολα; χαχαχαχαχαχαχαχαχα μονο κ μονο που προσπαθειτε να με κανετε να το βουλωσω ολοι δειχνετε ποσο σας καιει! Δεν χρειαζεται να παρω κανεναν τηλ! Τα αγονα νησακια τα ξερω!

ονειρο μου δεν ειναι η συνυπηρετηση ουτε η παντρεια! Εχετε ξεφυγει ολα εδω μεσα; Τι παιρνετε; Πως να αξιωθω να βγαλω την σχολη μου ρε μαγκακο στα 4 χρονια; Ξερεις κανεναν να το χει κανει με τις καταληψεις; Μιλας λες και με ξερεις χρονια! Λοιπον Αντε πολυ κρατησε το ολο παραμυθακι! Αν εσας σας την πεσουν 2-3 το βραδυ ενω ειστε μονοι δεν θα φοβηθειτε οπως εγω αλλα θα τους κανετε κομματια! Φαγωθειτε μοναχουλια σας! Μακια στα μουτρακια!

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Greek_Army »

αντζουλινι έγραψε:Ρε ειστε Χαζα ολα;χαχαχαχαχαχαχαχαχα μονο κ μονο που προσπαθειτε να με κανετε να το βουλωσω ολοι δειχνετε ποσο σας καιει! Δεν χρειαζεται να παρω κανεναν τηλ! Τα αγονα νησακια τα ξερω!

ονειρο μου δεν ειναι η συνυπηρετηση ουτε η παντρεια! Εχετε ξεφυγει ολα εδω μεσα; Τι παιρνετε; Πως να αξιωθω να βγαλω την σχολη μου ρε μαγκακο στα 4 χρονια; Ξερεις κανεναν να το χει κανει με τις καταληψεις; Μιλας λες και με ξερεις χρονια! Λοιπον Αντε πολυ κρατησε το ολο παραμυθακι! Αν εσας σας την πεσουν 2-3 το βραδυ ενω ειστε μονοι δεν θα φοβηθειτε οπως εγω αλλα θα τους κανετε κομματια! Φαγωθειτε μοναχουλια σας! Μακια στα μουτρακια!



E ναι πως να την βγάλεις; Άμα βγαίνεις κάθε μέρα έξω με τα λεφτά του μπαμπά και το γλεντάς. Οι καταλήψεις σου φταίνε τώρα; Λες και εμείς δεν έχουμε σπουδάσει. Που τα πουλάς αυτά ένας θεός ξέρει.

Από την στιγμή που διαλέγεις ένα τέτοιο επάγγελμα είσαι προετοιμασμένη για όλα και η λέξη φόβος δεν υπάρχει

Σιγά σιγά αποκαλύπτεις τους λόγους που θέλεις να μπεις, κόπηκε το μεροκάματο από τον μπαμπά, στην σχολή χρωστάς καμιά 20αριά μαθήματα και είδες προκήρυξη και σου γυάλισε το μάτι. Με το γυάλισμα θα μείνεις όμωςΕικόνα

Άβαταρ μέλους
greko_27
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος
Δημοσιεύσεις: 2243
Εγγραφή: Κυρ Φεβ 01, 2009 1:30 am
Τοποθεσία: Schweiz
Επικοινωνία:

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από greko_27 »

αντζουλινι έγραψε:Ρε ειστε Χαζα ολα;χαχαχαχαχαχαχαχαχα μονο κ μονο που προσπαθειτε να με κανετε να το βουλωσω ολοι δειχνετε ποσο σας καιει! Δεν χρειαζεται να παρω κανεναν τηλ! Τα αγονα νησακια τα ξερω!

ονειρο μου δεν ειναι η συνυπηρετηση ουτε η παντρεια! Εχετε ξεφυγει ολα εδω μεσα; Τι παιρνετε; Πως να αξιωθω να βγαλω την σχολη μου ρε μαγκακο στα 4 χρονια; Ξερεις κανεναν να το χει κανει με τις καταληψεις; Μιλας λες και με ξερεις χρονια! Λοιπον Αντε πολυ κρατησε το ολο παραμυθακι! Αν εσας σας την πεσουν 2-3 το βραδυ ενω ειστε μονοι δεν θα φοβηθειτε οπως εγω αλλα θα τους κανετε κομματια! Φαγωθειτε μοναχουλια σας! Μακια στα μουτρακια!



εχω μια στεναχωρια εαν περασεις ή οχι... ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ για αυτην τη δουλεια (ψαχνεις να βολευτεις σε δουλεια γραφειου και δεν προκειτε να τιμισεις την στολη που ισως καποτε φορεσεις) ... Και οσο για το ποιος θα τρομαξει το βραδυ και γενικα σε δυσκολες καταστασεις εαν θελεις μπορω να σε στειλω για μια μερα σε πλς να δει τι ωραια που ειναι...
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Greek_Army »

αντζουλινι έγραψε:Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα καθομαι κι ασχολουμαι με εναν ανθρωπο που εχει εχει φωτο την ελληνικη σημαια και τον τσακ νορις απο μπροστα! Απλα σταματαω! Η βλακεια τελικα ειναι ανικητη! Μουτς αγαπουλα!
Αυτά είναι τα κοριτσάκια που θέλουν να μπούνε στα σώματα ασφαλείας και να τιμήσουν το εθνόσημο που θα φοράνε. Αυτό το μήνυμα το εμφάνισα μόνο και μόνο για να σε κάνω ρεζίλι. Για να το δούνε όλοι και να γελάνε με την πάρτι σου.Εικόνα

blademaster
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 129
Εγγραφή: Δευ Μαρ 07, 2011 2:41 pm
Επικοινωνία:

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από blademaster »

Ξεφυγατε.
άλλωστε οι γυναίκες στα σώματα ασφαλεία εδώ και κάποια χρόνια μπαίνουν και θα μπαίνουν και στο μέλλον κανονικά.
ήδη αυτές που υπηρετούν είναι χιλιάδες.

οπότε προς τί όλο αυτό;

άλλο ουκ άλλο λοκ άλλο σωματα ασφαλείας.
στη δι. Ας πάντως που θεωρήται απο τις μάχημες υπηρεσίες μια χαρά την κάνουν την δουλειά και οι γυναίκες.
μήν κρίνετε κάτι άν δεν το έχετε ζήσει οι ίδιοι.

δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Τσα... Αγαπουλα μου... Ηρθα κ εγω! Μην δει αυτα το αγορι σου ομωσ Γιατι θα εχεις προβλημα μετα! Αλλα ξεχασα εισαι γυναικα ραμπο. Θα δεσεις την κοκκινο ποδια που πλενεις πιατα εαν τα πλενεις κιολας στο κεφαλι κ οποιον παρει ο χαρος! Υπαρχει ενα online game το λενε "barbie online" μπορεις να το βρεις μεσο google Δοκιμασε εκει την τυχη σου απο τωρα. Συνεχισε να ζεις στον φανταστικο σου κοσμο αλλα οταν ξυπνησεις θα ειναι αργα να το θυμασαι αυτο! Ο greek Σου απαντησε πολυ σωστα σε ολα κ εσυ σε καθε σου απαντηση δειχνεις το ποσο κακομαθημενη εισαι! Απολυτη σε παρακαλω να το παιζεις στην κουζινα, στις φιλες σου, στο αγορι σου κ οπου αλου σε περνει. Κανε κινημα κατα των αντρων στα σωματα ασφαλειασ Κ πηγαινε με τους αγανακτισμενους στο συνταγμα! Πρεπει να ακουστεις. Μακια φιονα μοναδικη μου αγαπη

Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
Stark

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Stark »

Τόση ώρα με αυτά που διαβάζω δίνετε την εντύπωση ότι τα σώματα ασφαλείας της Ελλάδας αποτελούνται από άντρες που είναι μίξη του Σταλόνε με τον Βαν Νταμ... Κρίμα που η τόση εγκληματικότητα αποδεικνύει το αντίθετο...
Ελάτε τώρα, όλοι ξέρετε την αλήθεια... Οι περισσότεροι εδώ που κοροϊδεύουν τις γυναίκες παίζει να έβγαλαν με βύσμα το Λύκειο, όπως μπορεί να δει κανείς από τα ορθογραφικά... Και ναι, φίλε μου, παίζουν και αυτά ρόλο γιατί το πώς γράφει κανείς δείχνει τι προσήλωση έχει στο διάβασμα και άλλα στοιχεία του χαρακτήρα του... Άλλωστε, σε ελληνικά σώματα ασφαλείας θα υπηρετήσει όχι σε αγγλικά ή αλβανικά, άρα πρέπει να έχει τουλάχιστον γνώσεις της ελληνικής γλώσσας...
Λύστε μου μια απορία: Οι αστυνομικοί που ήταν ΑΝΙΚΑΝΟΙ και δεν κράτησαν την ψυχραιμία τους και δολοφόνησαν το Γρηγορόπουλο ή που εκπυρσοκροτούσε το όπλο τους ήταν άντρες ή γυναίκες;
Σε πορεία στο στρατό έχω δει γυναίκες να κρατάνε βαρύ οπλισμό για 25 χλμ. Συνεχόμενα και άντρες να κλατάρουν μετά το 2ο...
Το αν είναι κάποιος κατάλληλος για τα σώματα ασφαλείας πρέπει να κρίνεται από άλλα στοιχεία και όχι από το φύλο του...
Θα ήθελα επίσης να δω όλους αυτούς που λένε για πιστολάκια και ντεκαπαζ πού έκαναν τη θητεία τους (σύνορα ή μήπως στο ΓΕΣ) και τι σκορ θα έπιαναν σε μια βολή, ρε αδελφέ...
maria

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από maria »

Εγω αυτο που εντοπισα εδω ειναι οτι υπαρχει πολυ μισος για τις γυναικες που δεν στηριζεται σε κοινη λογικη αλλα επεκτεινεται γενικα σε μισος προς το γυναικειο φυλο... Το σιγουρο ειναι πως δεν θα σας εμποδισουν να κανετε σωστα τη δουλεια σας οι γυναικες ουτε αναξιοι ανδρες στα σωματα που σιγουρα υπαρχουν πολλοι, με τον εαυτο σας εχετε να παλεψετε πρωτα κ αν προσπαθειτε να μεταθεσετε τους φοβους κ τις ανασφαλειες σας στις γυναικες τοτε δειχνετε οτι εχετε προσωπικο προβλημα με τις γυναικες κ χανετε την προσηλωση που υποστηριζετε οτι εχετε στον στοχο σας.
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Greek_Army »

maria έγραψε:Εγω αυτο που εντοπισα εδω ειναι οτι υπαρχει πολυ μισος για τις γυναικες που δεν στηριζεται σε κοινη λογικη αλλα επεκτεινεται γενικα σε μισος προς το γυναικειο φυλο... Το σιγουρο ειναι πως δεν θα σας εμποδισουν να κανετε σωστα τη δουλεια σας οι γυναικες ουτε αναξιοι ανδρες στα σωματα που σιγουρα υπαρχουν πολλοι, με τον εαυτο σας εχετε να παλεψετε πρωτα κ αν προσπαθειτε να μεταθεσετε τους φοβους κ τις ανασφαλειες σας στις γυναικες τοτε δειχνετε οτι εχετε προσωπικο προβλημα με τις γυναικες κ χανετε την προσηλωση που υποστηριζετε οτι εχετε στον στοχο σας.


Zεις στον μαγικό κόσμο της disneyland θα σου αναφέρω 2 περιστατικά που έχουνε γραφτεί από μέλη σε προηγούμενες σελίδες και κρίνε μόνη σου αν τα λεγόμενά σου είναι σωστά η όχι

Υ. Γ Και οι 2 είναι στα σώματα ασφαλείας

297ΙΜΑΚ έγραψε: http://ellhnikhaktofylakh.blogspot.com/2011/03/k-400.html#more

... Επίσης επιτέθηκαν σε γυναίκα Λιμενικό όταν αυτή προσπάθησε να συλλάβει έναν μεθυσμένο Λαθρομετανάστη μέσα στον επιβατικό σταθμό. Συνάδελφοί της που έσπευσαν για βοήθεια είδαν και έπαθαν μέχρι να τον ακινητοποιήσουν και να του περάσουν χειροπέδες, μετά από μάχη...

Αυτα ειναι... Ουτε εναν μεθυσμενο Λαθρομετανάστη...



SREK έγραψε:Ξέρω παραδειγμα γυναικας αστυνομικού με 4 παιδία η οποία με 14 χρόνια πραγματικα χρόνια υπηρεσίας έχει δουλέψει ΜΟΝΟ τα 4 (Τα 2 στην σχολη). Βάλε αλλα 4 χρονία που θα κάνει μειωμένο ωράριο, οπότε κ δεν μπορεί να καλύψει μάχιμη θεση, παμε στα 18. Δεν λέω εκανε 4 παιδία κ πρόσφερε στην Ελλαδα αλλα πόσες μητέρες ανεργες εχουν κάνει 4-5-6 παιδια; Αυτες δεν έχουν προσφέρει; Ασε που στο δημόσιο μολις μάθουν οτι είναι εγκυος ξεκινάνε τις αναρρωτικες ενω στον ιδιωτικο τομεα δουλεύουν με την κοιλιά στο στόμα... Απλά οι γυναικές δεν υπάρχουν στα σώματα ασφαλειας.''Τσάμπα χιλιάρικο'' όπως λέμε διαρκώς στην δουλεια. Το ασχημο είναι οτι ενω μπαινουν στα γραφία δεν αναλαμβάνουν τις ευθήνες που τους αναλογούν. Ακόμα κ εκεί χρειάζετε μαγκια κ πρωτοβουλια... Να χαιροντε την ισότητα τους. Μονό στα λόγια. Για να δω καμία στα ΥΑΤ να γελάσω...


Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Greek_Army »

Stark έγραψε:Τόση ώρα με αυτά που διαβάζω δίνετε την εντύπωση ότι τα σώματα ασφαλείας της Ελλάδας αποτελούνται από άντρες που είναι μίξη του Σταλόνε με τον Βαν Νταμ... Κρίμα που η τόση εγκληματικότητα αποδεικνύει το αντίθετο...
Ελάτε τώρα, όλοι ξέρετε την αλήθεια... Οι περισσότεροι εδώ που κοροϊδεύουν τις γυναίκες παίζει να έβγαλαν με βύσμα το Λύκειο, όπως μπορεί να δει κανείς από τα ορθογραφικά... Και ναι, φίλε μου, παίζουν και αυτά ρόλο γιατί το πώς γράφει κανείς δείχνει τι προσήλωση έχει στο διάβασμα και άλλα στοιχεία του χαρακτήρα του... Άλλωστε, σε ελληνικά σώματα ασφαλείας θα υπηρετήσει όχι σε αγγλικά ή αλβανικά, άρα πρέπει να έχει τουλάχιστον γνώσεις της ελληνικής γλώσσας...
Λύστε μου μια απορία: Οι αστυνομικοί που ήταν ΑΝΙΚΑΝΟΙ και δεν κράτησαν την ψυχραιμία τους και δολοφόνησαν το Γρηγορόπουλο ή που εκπυρσοκροτούσε το όπλο τους ήταν άντρες ή γυναίκες;
Σε πορεία στο στρατό έχω δει γυναίκες να κρατάνε βαρύ οπλισμό για 25 χλμ. Συνεχόμενα και άντρες να κλατάρουν μετά το 2ο...
Το αν είναι κάποιος κατάλληλος για τα σώματα ασφαλείας πρέπει να κρίνεται από άλλα στοιχεία και όχι από το φύλο του...
Θα ήθελα επίσης να δω όλους αυτούς που λένε για πιστολάκια και ντεκαπαζ πού έκαναν τη θητεία τους (σύνορα ή μήπως στο ΓΕΣ) και τι σκορ θα έπιαναν σε μια βολή, ρε αδελφέ...


O στρατός ανήκει στις ένοπλες δυνάμεις, τα σώματα ασφαλείας είναι άλλη κατηγορία, όταν καταλάβεις αυτή την διαφορά έλα να μιλήσουμε για το ποιος έβγαλε το λύκειο με βύσμα.Εικόνα

Για το περιστατικό που έγραψες, ναι οι αστυνομικοί ήτανε ανίκανοι και γι'αυτό τιμωρήθηκαν, τι σχέση έχει αν είσαι άνδρας η γυναίκα; Η εκπυρσοκρότηση όπλου μπορεί να συμβεί σε όλους ανεξαρτήτου φύλου

Σελίδα 10, διάβασε το 7ο μήνυμα το έχει γράψει ο δημήτρης25, η σωστή ορθογραφία δεν θα σε κάνει καλύτερο αστυνομικό η λιμενικό η πυροσβέστηΕικόνα

nansi

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από nansi »

Παντς θελετε δεν θελετε θα ειμαστε στ σωματα ασφαλειας σαν ενοχλει δεν σα ενοχλει... Υπαρχουν πολλες αξιες γυναικες... Και γυ6ναικες προσγιωμενες. Σιγουρα υπαρχουν και τ αντιθετο τα κοριτσακια που κοροιδευεται. Αλλα Υπαρχουν και πολλοι αχρηστοι αντρες στα σωματα ασφαλειας να τ παρεδοχτεχτουμε αυτο... Παντα θα μας εχετε στ σωματα ασφαλειας και σε οποιον δεν αρεσει ξυδακι!
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Γυναίκες στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Greek_Army »

nansi έγραψε:Παντς θελετε δεν θελετε θα ειμαστε στ σωματα ασφαλειας σαν ενοχλει δεν σα ενοχλει... Υπαρχουν πολλες αξιες γυναικες... Και γυ6ναικες προσγιωμενες. Σιγουρα υπαρχουν και τ αντιθετο τα κοριτσακια που κοροιδευεται. Αλλα Υπαρχουν και πολλοι αχρηστοι αντρες στα σωματα ασφαλειας να τ παρεδοχτεχτουμε αυτο... Παντα θα μας εχετε στ σωματα ασφαλειας και σε οποιον δεν αρεσει ξυδακι!


Αν σου έρθει μετάθεση για καμία βραχονησίδα να δω μετά ποιος θα χρειάζεται το ξύδι εγώ η Εσύ Εικόνα

Αλλά ξέχασα οι κοπέλες στο λιμενικό δεν παίρνουν δυσμενείς μεταθέσεις... Και μάντεψε για ποιο λόγο γίνεται αυτό...

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες