Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Όταν όμως και εσύ anna.nikos κάνεις 500.000 φορές τις ίδιες ερωτήσεις ενώ κάποιοι μεταξύ τους και εγώ στις έχουμε ήδη απαντήσει μήπως λέω μήπως καταντάς κουραστική;

Εκτός και άν έχουμε να κάνουμε με άτομο περιορισμένης ευθύνης συγνώμη κιόλας.
anna.nikos
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 752
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 31, 2009 7:17 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από anna.nikos »

D.Y.K έγραψε: Όταν όμως και εσύ anna.nikos κάνεις 500.000 φορές τις ίδιες ερωτήσεις ενώ κάποιοι μεταξύ τους και εγώ στις έχουμε ήδη απαντήσει μήπως λέω μήπως καταντάς κουραστική;

Εκτός και άν έχουμε να κάνουμε με άτομο περιορισμένης ευθύνης συγνώμη κιόλας.

δυκ οπως ειπα δεν εισαι μονο εσυ εδω μεσα, οπως ειδες υπαρχουν κ καινουργια ατομα που θελουν συζητηση. Αν βαριεσαι πολυ απλα δεν απαντασ, ευχαριστω
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Για τους άλλους δεν με ενοχλεί που στην τελική δεν είναι ΚΑΝ κατοχυρωμένα μέλη.

Εσυ όμως φρόντισε να αποφεύγεις τις άπειρες ερωτήσεις γιατι στις έχουμε απαντήσει.

ΚΑΙ ΕΓΩ ευχαριστώ προκαταβολικά.
Anonymous

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Διακρινω μια νευρικοτις ανεφ λογου και οχι μονο.
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από Marina2 »

anna.nikos έγραψε:
Marina2 έγραψε:
simo125 έγραψε:Καλησπερα σε ολλους εχω κανει και εγω ετισι για αεροπορια και διαβαζω τωρα μερες κ μερες ολλα αυτα που σιζιτατε! Αλλα βλεπω οτι ερχονται πολλα νεα πρωσοπα και ζιτανε αμεσα να ενιμερωθουν και η απαντισι ειναι εχουμε 40 σελιδες διαβασε και τετοια... Χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν! Εχουν δικιο που ζιτανε να ενιμερωθουν και δεν καθονται να διαβασουν γιατι οι 37/40 σελιδες λενε η μπουρδες η τα ιδια και τα ιδια απο10 φορες το ιδιο θεμα και τετοια... Ο λογος που γραφω ειναι να σταματισουμε να γραφουμε και να λεμε ασχετα πραγματα η τα ιδια και τα ιδια και να λεμε οσα μας αφορουν μονο! Μπορει να μην ειμαι ο τελειος η κατι τετοιο για να ζηταω κτ απο εσας τους υπολοιπους αλλα πιστευω οτι καλο θα ειναι να επικρατι μια ταξη για να ενιμερονωμαστε ολλοι χωρις να μας πιανει πονοκεφαλος μεχρι να βρουμε αυτο που πραγματικα μας ενδιαφερει! Με συγχωρητε αν σας κουρασα αλλα πιστευω οτι ζητισα κατι που ειναι για καλο ολλων μας και οχι για δικο μου! Σκεφτομαι την πλυοψιφια... Σας ευχαριστω για τον χρονο σας! Ειμαι 21 χρωνον και λεγομαι ηλιας και το λεω γτ δεν θελω να μιλαω σαν ανωνιμος!

καταλαβαινεις ομως ποσο δυσκολο Είναι για τα παιδια που Χρειαζεται να απαντουν συνεχεια στα ιδια κ στα ιδια ενω το θεμα μπορεί να Καλυψει καθε πιθανη απορια;


ενταξει βρε μαρινα ομως το φορουμ δεν ειναι για 3-4 ατομα που μπαινουν σε μονιμη βαση. Αν δεν θελουν να απαντησουν καποιοι κ βαριουνται ας αφησουν αλλους να απαντησουν
Ρε Αννα μου να ειμαστε λογικοι... Δεν μπορει ενα θεμα με 30 σελίδες να μην καλύπτει οποιαδήποτε απορία! Εκτος και αυτη η απορία ειναι εξωγήινη! Τωρα πες μου απο προσωπική πηρα ποσες φορες ειδες γραμμενη πχ την ερωτηση: "ποτε βγαινουν τα αποτελεσματα; ¨. Σε παρακαλώ πες μου ποσες. Κατανταει κ κουραστικο. Το φορουμ ειναι και για να λυνονται απορίες και να μεταφέρονται κ εμπειριες για να θυμούνται οι παλιοι κ να μαθαινουν κ νεοτεροι! Τοσο καιρο που συμμετεχω, πιστευω οτι εχω καθε δικαιωμα να μπορω να πω οτι ειναι απο τα πιο φιλικα και πλήρη φορουμ που υπάρχουν κ ειδικα σε θεματα διαγωνισμών ΕΠΟΠ. Και οχι το φορουμ δεν ειναι ουτε για 3 ουτε για 4 ατομα. Αυτό θα το παρατηρησεις στην αρχική σελίδα οταν δεις ποσα παιδια μπαινουν την ημερα! Καλό θα ηταν λοιπόν να ανατρεχουμε κ στα παλαιοτερα ποστ και αν δεν καλυφθούμε τοτε να ρωτάμε. Δεν μπορει να μου λενε οτι βαριούνται να διαβασουν... Σωπα! Ισα ισα θα επρεπε να λενε οτι εχει και πολύ υλικο οταν βλέπουν 30-40 σελ. Σε ενα θέμα. Αν δεν εχει απαντηθει καποια απορια καποιου τοτε να εισαι σιγουρη οτι ολοι θα την βρουμε πολύθ ενδιαφέρουσα και θα σπευσουμε να απαντησουμε. Αν ομως απανταμε συνεχεια στο ποτε θα βγουν τα αποτελέσμα ολες οι σελίδες θα εχουν τα ιδια ποστ κ τοτε θα επρεπε να γκρινιαζετε για Άσχετα θεμα (φυσικα μονο σχετικα ειναι τα ποστ σε καθε θεμα κ σε αυτο φροντιζουν τοσο οι στρατοπεδαρχες οσο κ ο ιδιος ο διαχειριστη) ς.

thrakiotis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 963
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 22, 2009 1:55 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από thrakiotis »

Παιδια το συγκεκριμενο τοπικ εχει τιτλο αναστολη προκηρυξεων για εποπ ΟΣΟΙ θελουν να ρωτησουν για τα μορια και για οποιαδηποτε απορια τους Παρακαλω να το κανουν εδω : Μοριοδότηση επαγγελματιών οπλιτών

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Και στην τελική άν και ξεφύγαμε απο το θέμα και ζητώ συγνώμη απο τους συμμετέχοντες και μή δεν νομίζω ότι υπάρχει άτομο που να 'βαριέται' να απαντήσει στις ίδιες και τις ίδιες απορίες των υπολοίπων.

Όλοι συμμετέχουμε και μάλιστα με μεράκι, αλλά να μην γινόμαστε και κουραστικοί.

Ήδη ο φίλος πιο πάνω εξέφρασε την δυσαρέσκειά του για τις επαναλαμβανόμενες 29 σελίδες της ενότητας.
stavrakas
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Τρί Οκτ 20, 2009 4:36 am
Τοποθεσία: 92
Επικοινωνία:

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από stavrakas »

Εικόνακαταρχην γεια σε ολους! Παιδια εγω σηγνωμη αλλα εχω χασει την μπαλα αυτες τις 3 μερες! Δεν εχω καταλαβει... Να χαρουμε η να κλαιμε τελικα;

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας φίλε μου.

Απλά αναμένουμε τα νεότερα.

Που έχεις κάνει τα χαρτιά σου;
stavrakas
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Τρί Οκτ 20, 2009 4:36 am
Τοποθεσία: 92
Επικοινωνία:

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από stavrakas »

Στην αεροπορια και στο ναυτικο τις περιμενα 2 χρονια! Και ειμαι στο οριο... Γενια του 83

Anonymous

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Ποιος λεει 4,7 και παπαριες οι 95 στους εκατο εχουν μπει Απ το παραθυρο. Θς στοιχισει σε πολλους... Ο καθε δημαρχος εχει βαλει 50 ατομα Οταν πηγα εγω με πτυχιο πανεπιστημιου και αλλα πολλα βγηκα επιλαχων! Γιατι; Συνεντευξη 110 μοριων Και το καθε βισμα και το καθε γυδι του δημοτικου μπηκε με την μια 200 μορια λεει! Απο που; Δεν θα ξεχασω το οριο ηταν μεχρι 26 βαρια 27 και μπηκε ο αλλος 32 χρονων... Ασε τους χοντρουςςςςςςςςςς... Αυταααααααααααααα
Anonymous

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

dimitris έγραψε:Ποιος λεει 4,7 και παπαριες οι 95 στους εκατο εχουν μπει Απ το παραθυρο. Θς στοιχισει σε πολλους... Ο καθε δημαρχος εχει βαλει 50 ατομα ασε τους αλλουσ... Οταν πηγα εγω με πτυχιο πανεπιστημιου και αλλα πολλα βγηκα επιλαχων! Γιατι; Συνεντευξη 110 μοριων Και το καθε βισμα και το καθε γυδι του δημοτικου μπηκε με την μια 200 μορια λεει! Απο που; Δεν θα ξεχασω το οριο ηταν μεχρι 26 βαρια 27 και μπηκε ο αλλος 32 χρονων... Ασε τους χοντρουςςςςςςςςςς... Αυταααααααααααααα
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από D.Y.K »

stavrakas έγραψε:Στην αεροπορια και στο ναυτικο τις περιμενα 2 χρονια! Και ειμαι στο οριο... Γενια του 83



Ωραία.

Καλή επιτυχία.
stavrakas
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 48
Εγγραφή: Τρί Οκτ 20, 2009 4:36 am
Τοποθεσία: 92
Επικοινωνία:

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από stavrakas »

Ευχαριστω φιλε δ. Υ. Κ να εισαι καλα!
Gary
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 372
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 18, 2009 3:36 pm
Τοποθεσία: Κιλκίς
Επικοινωνία:

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από Gary »

dimitris έγραψε:Ποιος λεει 4,7 και παπαριες οι 95 στους εκατο εχουν μπει Απ το παραθυρο. Θς στοιχισει σε πολλους... Ο καθε δημαρχος εχει βαλει 50 ατομα Οταν πηγα εγω με πτυχιο πανεπιστημιου και αλλα πολλα βγηκα επιλαχων! Γιατι; Συνεντευξη 110 μοριων Και το καθε βισμα και το καθε γυδι του δημοτικου μπηκε με την μια 200 μορια λεει! Απο που; Δεν θα ξεχασω το οριο ηταν μεχρι 26 βαρια 27 και μπηκε ο αλλος 32 χρονων... Ασε τους χοντρουςςςςςςςςςς... Αυταααααααααααααα


αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημα, και ενα μοσχάρι μέσο να έχει μπαίνει, και γέμησε ο στρατός άσχετους τεμπέληδες και πατσάδες, τα ίδια θα κάνει και το μπουλντόκ, γιαυτό ανέστηλε τις προκυρήξεις, όλοι τα ίδια σκατά είναι σε αυτή τη χώρα, αν δεν αλλάξει πολίτευμα δεν σώζεται αυτή η χώρα
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες