Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Gary
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 372
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 18, 2009 3:36 pm
Τοποθεσία: Κιλκίς
Επικοινωνία:

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από Gary »

Διαμονής*
Anonymous

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Δηλαδη δε=τε;

eirini
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Δευ Οκτ 19, 2009 9:36 pm
Επικοινωνία:

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από eirini »

Καλησπερα. Ειμαι νεα στο forum και θα ηθελα να ρωτησω αν ακυρωθηκε η προκυρηξη της αεροποριας και του ναυτικου; Και κατι ακομα στην προκυρηξη μεσα λεει 1,65 υψος Το λεει και για τους αντρες και για τις γυναικες;

anna.nikos
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 752
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 31, 2009 7:17 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από anna.nikos »

eirini έγραψε: Καλησπερα. Ειμαι νεα στο forum και θα ηθελα να ρωτησω αν ακυρωθηκε η προκυρηξη της αεροποριας και του ναυτικου; Και κατι ακομα στην προκυρηξη μεσα λεει 1,65 υψος  Το λεει και για τους αντρες και για τις γυναικες;


δεν ακυρωθηκαν οι προκηρυξεις. Το υψος ειναι κ για τα δυο φυλα. Αν θελεις να ενημερωθεις εχει θεματα κ για τις 2 προκηρυξεις
Gary
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 372
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 18, 2009 3:36 pm
Τοποθεσία: Κιλκίς
Επικοινωνία:

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από Gary »

Ούτε λένε έστω για το πότε θα ξέρουμε τη σηνέχεια με το θέμα της αναστολής, πραγματικά ώρες ώρες αυτο το κράτος μου προκαλέι αναγούλα, μοιάζει σαν ένα γυμνάσιο με ένα 15μελές γεμάτο ανόητους αδιάφορους και αναίσθητους
Anonymous

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Απο τη στιγμη που δεν εχει ανκοινωθει κατι στην επισιμη σελιδα τα αποτελεσματα αναμενοντεγια 2/11

Gary
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 372
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 18, 2009 3:36 pm
Τοποθεσία: Κιλκίς
Επικοινωνία:

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από Gary »

mariaf έγραψε:Απο τη στιγμη που δεν εχει ανκοινωθει κατι στην επισιμη σελιδα τα αποτελεσματα αναμενοντεγια 2/11



μακάρι.
Anonymous

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Οπότε υπομονή... Εικόνα

Anonymous

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπερα θα ηθελα να ρωτησω η προκυρηξη για το στρατο ξηρας παγωσε δηλαδη τα αποτελεσματα δεν θα βουν στις 2 του επομενου μηνα; Απαντηστε παρακαλω καθως Αποκλειστηκα στο διαγωνισμο (I/3 με εβγαλε ο ορθοπεδικος) αυτο και Εχω ξεκινησει τις διαδικασιες για προσφυγη με δικηγορο και τα λοιπα τι γινεται στη περιπτωση μου; Ευχαριστω.
Anonymous

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Μα θα βγουν στην ωρα τους απλα το βυσμα σου δεν θα μπορεσει να δουλεψει (γτ εσυ εχεις σιγουρα Βυσμα για αυτο εχεις τρελαθει ετσι) ...

Ελληνες κατηγορουμε οταν Υπαρχουν ρουσφετια μετα οταν Κανουνε κατι να σταματησει αυτο μας κακοφαινετε ελεοςςςςς...

Anonymous

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπερα σε ολλους εχω κανει και εγω ετισι για αεροπορια και διαβαζω τωρα μερες κ μερες ολλα αυτα που σιζιτατε! Αλλα βλεπω οτι ερχονται πολλα νεα πρωσοπα και ζιτανε αμεσα να ενιμερωθουν και η απαντισι ειναι εχουμε 40 σελιδες διαβασε και τετοια... Χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν! Εχουν δικιο που ζιτανε να ενιμερωθουν και δεν καθονται να διαβασουν γιατι οι 37/40 σελιδες λενε η μπουρδες η τα ιδια και τα ιδια απο10 φορες το ιδιο θεμα και τετοια... Ο λογος που γραφω ειναι να σταματισουμε να γραφουμε και να λεμε ασχετα πραγματα η τα ιδια και τα ιδια και να λεμε οσα μας αφορουν μονο! Μπορει να μην ειμαι ο τελειος η κατι τετοιο για να ζηταω κτ απο εσας τους υπολοιπους αλλα πιστευω οτι καλο θα ειναι να επικρατι μια ταξη για να ενιμερονωμαστε ολλοι χωρις να μας πιανει πονοκεφαλος μεχρι να βρουμε αυτο που πραγματικα μας ενδιαφερει! Με συγχωρητε αν σας κουρασα αλλα πιστευω οτι ζητισα κατι που ειναι για καλο ολλων μας και οχι για δικο μου! Σκεφτομαι την πλυοψιφια... Σας ευχαριστω για τον χρονο σας! Ειμαι 21 χρωνον και λεγομαι ηλιας και το λεω γτ δεν θελω να μιλαω σαν ανωνιμος!
Anonymous

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδια απ'οτι βλεπω ολο τα ιδια και τα ιδια... Βαση λογικης και απ οτι με ενημερωσε ο δικος μου, ο βενιζελος εσκεμενα παγωσε τις προκυριξεις για να εχουνε χρονικο περιθωριο να κανουνε επιλογη ποιοι θα περασουν... Και ειναι λογικη εξυγιση. Μιν ακουτε για διαφανιες και παπαριες συγνωμη και για τιν εκφραση... Και επισεις στο μελον ι εποπ, ειδικη φρουροι και τα συναφι παρελκομενα που ειναι με διορισμο θα γινοντε ολα με ΑΣΕΠ.
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από Marina2 »

simo125 έγραψε:Καλησπερα σε ολλους εχω κανει και εγω ετισι για αεροπορια και διαβαζω τωρα μερες κ μερες ολλα αυτα που σιζιτατε! Αλλα βλεπω οτι ερχονται πολλα νεα πρωσοπα και ζιτανε αμεσα να ενιμερωθουν και η απαντισι ειναι εχουμε 40 σελιδες διαβασε και τετοια... Χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν! Εχουν δικιο που ζιτανε να ενιμερωθουν και δεν καθονται να διαβασουν γιατι οι 37/40 σελιδες λενε η μπουρδες η τα ιδια και τα ιδια απο10 φορες το ιδιο θεμα και τετοια... Ο λογος που γραφω ειναι να σταματισουμε να γραφουμε και να λεμε ασχετα πραγματα η τα ιδια και τα ιδια και να λεμε οσα μας αφορουν μονο! Μπορει να μην ειμαι ο τελειος η κατι τετοιο για να ζηταω κτ απο εσας τους υπολοιπους αλλα πιστευω οτι καλο θα ειναι να επικρατι μια ταξη για να ενιμερονωμαστε ολλοι χωρις να μας πιανει πονοκεφαλος μεχρι να βρουμε αυτο που πραγματικα μας ενδιαφερει! Με συγχωρητε αν σας κουρασα αλλα πιστευω οτι ζητισα κατι που ειναι για καλο ολλων μας και οχι για δικο μου! Σκεφτομαι την πλυοψιφια... Σας ευχαριστω για τον χρονο σας! Ειμαι 21 χρωνον και λεγομαι ηλιας και το λεω γτ δεν θελω να μιλαω σαν ανωνιμος!
καταλαβαινεις ομως ποσο δυσκολο Είναι για τα παιδια που Χρειαζεται να απαντουν συνεχεια στα ιδια κ στα ιδια ενω το θεμα μπορεί να Καλυψει καθε πιθανη απορια;

anna.nikos
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 752
Εγγραφή: Παρ Ιούλ 31, 2009 7:17 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αναστολή προκηρύξεων για ΕΠΟΠ (2009)

Δημοσίευση από anna.nikos »

Marina2 έγραψε:
simo125 έγραψε:Καλησπερα σε ολλους εχω κανει και εγω ετισι για αεροπορια και διαβαζω τωρα μερες κ μερες ολλα αυτα που σιζιτατε! Αλλα βλεπω οτι ερχονται πολλα νεα πρωσοπα και ζιτανε αμεσα να ενιμερωθουν και η απαντισι ειναι εχουμε 40 σελιδες διαβασε και τετοια... Χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν! Εχουν δικιο που ζιτανε να ενιμερωθουν και δεν καθονται να διαβασουν γιατι οι 37/40 σελιδες λενε η μπουρδες η τα ιδια και τα ιδια απο10 φορες το ιδιο θεμα και τετοια... Ο λογος που γραφω ειναι να σταματισουμε να γραφουμε και να λεμε ασχετα πραγματα η τα ιδια και τα ιδια και να λεμε οσα μας αφορουν μονο! Μπορει να μην ειμαι ο τελειος η κατι τετοιο για να ζηταω κτ απο εσας τους υπολοιπους αλλα πιστευω οτι καλο θα ειναι να επικρατι μια ταξη για να ενιμερονωμαστε ολλοι χωρις να μας πιανει πονοκεφαλος μεχρι να βρουμε αυτο που πραγματικα μας ενδιαφερει! Με συγχωρητε αν σας κουρασα αλλα πιστευω οτι ζητισα κατι που ειναι για καλο ολλων μας και οχι για δικο μου! Σκεφτομαι την πλυοψιφια... Σας ευχαριστω για τον χρονο σας! Ειμαι 21 χρωνον και λεγομαι ηλιας και το λεω γτ δεν θελω να μιλαω σαν ανωνιμος!

καταλαβαινεις ομως ποσο δυσκολο  Είναι για τα παιδια που  Χρειαζεται να απαντουν συνεχεια στα ιδια κ στα ιδια ενω το θεμα μπορεί να  Καλυψει καθε πιθανη απορια;


ενταξει βρε μαρινα ομως το φορουμ δεν ειναι για 3-4 ατομα που μπαινουν σε μονιμη βαση. Αν δεν θελουν να απαντησουν καποιοι κ βαριουνται ας αφησουν αλλους να απαντησουν
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες