Γ'ΜΑΚ (3ο ΕΤΕΘ) - Χιος

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Γ'ΜΑΚ (3ο ΕΤΕΘ) - Χιος

Δημοσίευση από D.Y.K »

Vasilis_Ch έγραψε:Χίλια ευχαριστώ για τις γρήγορες και έγκυρες απαντήσεις σας.
Από ότι έχω διαβάσει όταν έρθει το κλιμάκιο δηλώνω για Καταδρομέας και μετά λόγω τόπου βγαίνει το Αμφίβιος; Ή υπάρχει επιλογή για Αμφίβιος;

Έχω ακούσει πολλά και καλά λόγια για τη Χίο οπότε ας υπηρετήσουμε μια σωστή θητεία και να αποκτήσουμε τις περισσότερες εμπειρίες.


Θα δηλώσεις για αμφίβιος σε ένα χαρτάκι που θα σας δώσουν να συμπληρώσετε και θα σε στείλουν στην Χίο λόγω εντοπιότητας όπως σου έγραψα και στο προηγούμενο μήνυμά μου.

GIANNIS

Γ'ΜΑΚ (3ο ΕΤΕΘ) - Χιος

Δημοσίευση από GIANNIS »

Στείλε αίτημα στην γ ΜΑΚ 3ο ετεθ επανενωση
Mike

Γ'ΜΑΚ (3ο ΕΤΕΘ) - Χιος

Δημοσίευση από Mike »

221 σειρά Γ μακ..1992Εικόνα

ΓΙΩΡΓΟΣ

Γ'ΜΑΚ (3ο ΕΤΕΘ) - Χιος

Δημοσίευση από ΓΙΩΡΓΟΣ »

91ε ΕΣΣΟ καρυες και λαγκαδα 13 μηνες.
διοικητης καλαποθαρακος λοχαγος βελεγρακης
ΚΔ...ΤΑΔΕ

Γ'ΜΑΚ (3ο ΕΤΕΘ) - Χιος

Δημοσίευση από ΚΔ...ΤΑΔΕ »

Αδειες δεν δινουν ουτε τιμιτικες κανεις καλο και τρως σκατοο... Πολυ ασχιμο στρατοπεδο με αχριστα στελεχη... Το μονο καλο που εχει ειναι το φαγητο
Μιχάλης

Γ'ΜΑΚ (3ο ΕΤΕΘ) - Χιος

Δημοσίευση από Μιχάλης »

99β με λοχαγούς τοπακα κ λιμπεροπουλο στον λόχο πλωτών
BasilisIbrixis
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Παρ Μάιος 11, 2018 5:19 pm
Επικοινωνία:

Γ'ΜΑΚ (3ο ΕΤΕΘ) - Χιος

Δημοσίευση από BasilisIbrixis »

Παιδιά φεύγω στις 23, ξέρει κάποιος να μου δώσει πληροφορίες για κει ; Οτιδήποτε ;
Νίκος

Γ'ΜΑΚ (3ο ΕΤΕΘ) - Χιος

Δημοσίευση από Νίκος »

Το στρατόπεδο βρίσκεται στην λαγκάδα, όπου απέχει περίπου 15 χλμ. από την πόλη της Χίου! Μόλις φτάσεισ στο λιμάνι θα σε περιμένουν από την στρατονομία για να σε φέρουν εδώ! Γενικά είναι αρκετά μάχιμο στρατόπεδο με αρκετή γυμναστική και ασκήσεις! Το κακό είναι ότι παίζει τρελό χώσιμο σε υπηρεσίες! Βέβαια είναι παντα ανάλογα και το σε ποιον λόχο θα είσαι..
Θοδωρας

Γ'ΜΑΚ (3ο ΕΤΕΘ) - Χιος

Δημοσίευση από Θοδωρας »

Καλησπέρα 99β λοχιας Καρυές Θοδωρής από Μάνη.1999-2000.. Λοχος διοίκησης. Τσαρουχας βελεγρακης καψαλης Κ. Α.
Στελιος

Γ'ΜΑΚ (3ο ΕΤΕΘ) - Χιος

Δημοσίευση από Στελιος »

Μολις πιρα μεταθεση για χιο αλλα δεν χρεοθικα περε και διακριτικα

Γεωργια

Γ'ΜΑΚ (3ο ΕΤΕΘ) - Χιος

Δημοσίευση από Γεωργια »

Καλησπερα σας που μπορω να βρω το τηλεφωνο σας ;
Σακης

Γ'ΜΑΚ (3ο ΕΤΕΘ) - Χιος

Δημοσίευση από Σακης »

239 σειρα ήμουν και εγώ και έκατσα 9 μηνες (δύσκολοι μηνες γιατί πεσαμε πάνω στα Ιμια) Είχα λοχαγό τον Αντωνατο, Ανθπολοχαγό Τόμπακα, και Υπολοχαγό τον Λουκά που δεν με γουσταρε καθόλου. Συνεχεια καψόνια. Κοιμόμασταν σε σκηνες, πολυ υγρασια Κρυο και πολλες ασκήσεις. Νήσος Παναγιά πηγα για 1 εβδομάδα τρομερές και ανεπαναλυπτες στιγμές!
Christos_Zaf
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ Αύγ 17, 2022 8:28 pm
Επικοινωνία:

Γ'ΜΑΚ (3ο ΕΤΕΘ) - Χιος

Δημοσίευση από Christos_Zaf »

Καλησπέρα, έχω κόψει αναβολή, μπαίνω για βασική εκπαίδευση σε έναν μήνα και το σκέφτομαι για Γ' ΜΑΚ μετά. Υπάρχει κάποιος που να έχει κάνει θητεία πρόσφατα και να ξέρει σε τι κατάσταση είναι το στρατόπεδο; Γενικά γίνεται καλή εκπαίδευση, ασκήσεις κλπ; Και μία παράξενη ερώτηση, το στρατόπεδο έχει γυμναστήριο;Εικόνα
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες