Επισκεπτήριο στο στρατό

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
MN

Επισκεπτήριο στο στρατό

Δημοσίευση από MN »

Ερωτηση: αν καποιος ειναι αρρωστος και του εχουν κανει εισαγωγη στα στεπ μπορουμε να τον επισκεφτουμε?
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Επισκεπτήριο στο στρατό

Δημοσίευση από Greek_Army »

MN έγραψε:Ερωτηση: Αν καποιος ειναι αρρωστος και του εχουν κανει εισαγωγη στα στεπ μπορουμε να τον επισκεφτουμε;


Όχι.
miltos

Επισκεπτήριο στο στρατό

Δημοσίευση από miltos »

Καλησπέρα. Ξέρετε να μου πείτε αν ισχύει το επισκεπτήριο για το Σάββατο το απόγευμα κ αν ναι τι ώρες είναι?
Πολιτης

Επισκεπτήριο στο στρατό

Δημοσίευση από Πολιτης »

Γνωρίζετε τι ώρες είναι το επισκεπτήριο την Κυριακή στο Μεσολόγγι;

ΓΙΑΝΝΗΣ

Επισκεπτήριο στο στρατό

Δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ »

Ρε παιδιά, καλημέρα!

Αύριο ορκίζεται ένας φίλος μου και θέλω να πάω, αλλά δεν έχω ταυτότητα γιατί κάπου την ξέχασα χθες. Ερώτηση, στην ορκωμοσία χρειάζεται να έχεις ταυτότητα μαζί σου για να μπεις ή τζάμπα θα πάω μέχρι εκεί. Μπορεί να με ενημερώσει κάποιος

Ευχαριστώ

αποστολης

Επισκεπτήριο στο στρατό

Δημοσίευση από αποστολης »

Παρουσιαζομαι αυριο πεμπτη στο κετθ
την κυριακη θα μπορουν να με επισκευτουν η πρεπει να περασει ενα σαββατοκυριακο;
επισις αν γνωριζει καποιος ωρες επισκεπτηριου για το κετθ ας μου πει
Firebat
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 93
Εγγραφή: Τετ Αύγ 31, 2011 6:45 pm
Επικοινωνία:

Επισκεπτήριο στο στρατό

Δημοσίευση από Firebat »

αποστολησ έγραψε:Παρουσιαζομαι αυριο πεμπτη στο κετθ
την κυριακη θα μπορουν να με επισκευτουν η πρεπει να περασει ενα σαββατοκυριακο;
επισις αν γνωριζει καποιος ωρες επισκεπτηριου για το κετθ ας μου πει


Μπορούν κανονικά να σε επισκεφτούν! Αν θυμάμαι καλά το επισκεπτήριο είναι 10:00-13:00
sophia
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Δευ Οκτ 24, 2011 6:45 pm
Επικοινωνία:

Επισκεπτήριο στο στρατό

Δημοσίευση από sophia »

Παιδιά, το ρωτάω και εδώ αν και το έχω ρωτήσει και σε άλλο θέμα συζήτησης στο forum...Tην Κυριακή θέλω να πάω να δω το αγόρι μου στο ΚΕΝ Γιαννιτσών -1ο επισκεπτήριο- και ήθελα να ξέρω αν μπορώ χωρίς να έχω δηλώσει προκαταβολικά το όνομά μου κάπου, δηλαδή χωρίς να με έχει δηλώσει αυτός σε κάποια λίστα επισκεπτών. Επειδή οι μέρες πλησιάζουν και πρέπει να δράσω αναλόγως και επειδή θα έρθω από το νότο (10 ώρες ταξίδι) , αν ξέρει κάποιος κάτι σχετικό ας με διαφωτίσει...
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Επισκεπτήριο στο στρατό

Δημοσίευση από Greek_Army »

Όταν είχα μπει εγώ μας είχανε ζητήσει να τους πούμε ποιοι θα έρθουν, εντάξει δεν νομίζω να σε αφήσουν απ'έξω... Απλά όταν φτάσεις έξω από την πύλη πρέπει να μιλήσεις με τον δικό σου.
EF

Επισκεπτήριο στο στρατό

Δημοσίευση από EF »

Καλησπέρα παιδιά!

Επειδη του εχουν πάρει το κινητό του αγοριού μου κ θέλω να παω την Κυριακή στο επισκεπτήριο αλλά δεν μπορούμε να συνεννοηθούμε μπορεί καποιος να με κατατοπίσει τι ακριβώς πρέπει να κάνω;

Ευχαριστώ

TEIN
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: Τετ Δεκ 08, 2010 3:45 pm
Επικοινωνία:

Επισκεπτήριο στο στρατό

Δημοσίευση από TEIN »

Πειτε τους να ενημερωσουν οτι θα δεχτουνε επισκεπτηριο για να τους προγραμματισουν να ειναι εξοδουχοι (αν δικαιουνται), νομιζω ειναι το καλυτερο.
Guest1

Επισκεπτήριο στο στρατό

Δημοσίευση από Guest1 »

Θα ήθελα να ρωτήσω Για το ΚΕΤΘ αυτή την Κυριακή θα έχει επισκεπτήριο 10-1. Επίσης όμως ακούγεται και κάτι για έξοδο χωρίς συγκεκριμένη μέρα. Είναι δυνατό να έχει κάποιος έξοδο το Σάββατο και επισκεπτήριο την Κυριακή; Ή μπορεί την Κυριακή να είναι εξοδούχος άσχετα με το επισκεπτήριο; Ή θα κληθεί να επιλέξει ένα από τα δύο; Και πότε μαθαίνει ο φαντάρος τι θα γίνει ώστε να ενημερώσει και τους έξω;
Ευχαριστώ
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Επισκεπτήριο στο στρατό

Δημοσίευση από D.Y.K »

Guest1 έγραψε:Θα ήθελα να ρωτήσω Για το ΚΕΤΘ αυτή την Κυριακή θα έχει επισκεπτήριο 10-1. Επίσης όμως ακούγεται και κάτι για έξοδο χωρίς συγκεκριμένη μέρα. Είναι δυνατό να έχει κάποιος έξοδο το Σάββατο και επισκεπτήριο την Κυριακή; Ή μπορεί την Κυριακή να είναι εξοδούχος άσχετα με το επισκεπτήριο; Ή θα κληθεί να επιλέξει ένα από τα δύο; Και πότε μαθαίνει ο φαντάρος τι θα γίνει ώστε να ενημερώσει και τους έξω;
Ευχαριστώ


- Ναι μπορεί να είναι εξοδούχος το Σάββατο και να έχει στα καπάκια επισκεπτήριο την Κυριακή.

- Επίσης μπορεί να είναι εξοδούχος την Κυριακή (που έχει το επισκεπτήριο) και για κάποιους λόγους κάποιος να μην περιμένει επισκέψεις, συνεπώς δεν είναι αναγκασμένος να παραμείνει μέσα λόγω επισκεπτηρίου.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες