Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Αστυνομία, ειδικοί φρουροί, ΕΚΑΜ, λιμενικό, πυροσβέστες κ.λπ
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδια ειτε το θελετε ειτε δεν το θελετε πρεπει κ να γραψεις κ να εχεις δυνατο βυσμα... Εγω εγραψα το λεγανε ολοι που με βλεπανε γιατι κανεις δεν ηξερε τα θεματα κ προσπαθουσαν απο μενα να παρουν κατι αλλα δεν ειχα ΒΙΣΜΑΤΑΡΑ κ το μονο που με κανανε ειναι να ειμαι στους επιλαχωντες.
Rania_23
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 06, 2009 10:37 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Rania_23 »

Εμενα μια φιλη μου που εδωσε και ειχε βυσμα και μπηκε φυσικα, στα γραπτα δεν ειχε διαβασει καθολου και στα αθληματα δεν παρουσιαστηκε. Αυτο σημαινει να εχεις βυσμα. Σε εχει στους επιτυχοντες απο την αρχη.
Lxias
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 254
Εγγραφή: Δευ Φεβ 09, 2009 5:48 pm
Επικοινωνία:

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Lxias »

Rania_23 έγραψε: Εμενα μια φιλη μου που εδωσε και ειχε βυσμα και μπηκε φυσικα, στα γραπτα δεν ειχε διαβασει καθολου και στα αθληματα δεν παρουσιαστηκε. Αυτο σημαινει να εχεις βυσμα. Σε εχει στους επιτυχοντες απο την αρχη.


Μάθε λοιπόν και τι άλλο έγινε για να δεις τι μπουρδέλο είμαστε, στην προκήρηξη οι θέσεις για τις Ειδικες Δυνάμεις ήταν 100 άτομα (80 Αλεξιπτωτιστές-καταδρομείς και 20 Βατραχανθρώποι Ο. Υ. Κ), πήρανε 50 απο Αλεξιπτωτιστές-καταδρομείς και ούτε ΕΝΑΝ Βατραχάνθρωπο Ο. Υ. Κ.

Έμειναν 50 κενές θέσεις και τις πήραν η γενική κατηγορία, δηλαδή σαν τη φίλη σου, για να εξυπηρετήσουν τα αιτήματα των βουλευτών, με συνέπεια όσοι υπηρετήσαν στις ειδικές δυνάμεις να πάρουν τον πούλο όπως εγώ, γιατί δεν έχουμε βίσμα αλλά έχουμε ΤΙΜΗ και ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ, θερμούς χαιρετισμούς στο 145 Σχολείο Ο. Υ. Κ (1998).
<<MOΛΩΝ ΛΑΒΕ >>
Rania_23
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 06, 2009 10:37 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Rania_23 »

Lxias έγραψε:
Rania_23 έγραψε: Εμενα μια φιλη μου που εδωσε και ειχε βυσμα και μπηκε φυσικα, στα γραπτα δεν ειχε διαβασει καθολου και στα αθληματα δεν παρουσιαστηκε. Αυτο σημαινει να εχεις βυσμα. Σε εχει στους επιτυχοντες απο την αρχη.


Μάθε λοιπόν και τι άλλο έγινε για να δεις τι μπουρδέλο είμαστε, στην προκήρηξη οι θέσεις για τις Ειδικες Δυνάμεις ήταν 100 άτομα (80 Αλεξιπτωτιστές-καταδρομείς και 20 Βατραχανθρώποι Ο. Υ. Κ), πήρανε 50 απο Αλεξιπτωτιστές-καταδρομείς και ούτε ΕΝΑΝ Βατραχάνθρωπο Ο. Υ. Κ.

Έμειναν 50 κενές θέσεις και τις πήραν η γενική κατηγορία, δηλαδή σαν τη φίλη σου, για να εξυπηρετήσουν τα αιτήματα των βουλευτών, με συνέπεια όσοι υπηρετήσαν στις ειδικές δυνάμεις να πάρουν τον πούλο όπως εγώ, γιατί δεν έχουμε βίσμα αλλά έχουμε ΤΙΜΗ και ΑΞΙΟΠΡΕΠΕΙΑ, θερμούς χαιρετισμούς στο 145 Σχολείο Ο. Υ. Κ (1998).


Μπουρδελο δε λες τιποτα! Λυπαμαι πολυ που δεν πετυχες. Σου ευχομαι καλη επιτυχια αν ξαναδοκιμασεις. Εγω παντως για λιμενικο δεν ξανακαθομαι να διαβαζω μερα νυχτα και να τρεχω στα κολυμβητηρια. Πηρα τρομερη απογοητευση.
Anonymous

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Anonymous »

Βλεπω τα μπλοκ κ παριγοριεμαι απο την τοση πικρα που εφαγα κ εγω μαζι σας... Τιποτα δεν λυπαμαι τις ωρες που διαβαζα μονο κ πιστευα τουλαχιστον οτι τα παιδια που επρεπε να μπουν θα εμπαιναν αλλα ουτε κ αυτο... Εδω στους γιατρους που μας καλεσανε που ημουνα στους επιτυχωντες αλλα μετα επιλαχωντες υπηρχαν κοριτσια που με το ζορι 1.60 Ητανε γελοια κατασταση μπροστα μας. ΑΙΣΧΟΣ.
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από D.Y.K »

Έτσι λειτουργούν δυστυχώς τα πράγματα στην Ελλάδα. Ήμουν κ εγώ ένας απο τους 'ανίκανους' που έδωσε και δεν πέρασε στο Λιμενικό για να περάσουν τα βόδια.
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Marina2 »

Πάντως οταν έδινα εγω, χωρις βυσμα φυσικά, με κοψανε με 1.64 και μισο.
Anonymous

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλα κ τωρα υπηρχαν ατομα 1.60 με το ζορι... γαλαζια κυβερνηση κατα τα αλλα πρωτη φορα ειδα να περνανε ολα τα ατομα απο αλλες κυβερνησεις κ οχι εμεις.
Anonymous

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Anonymous »

Αχαχχαχαχααχαχχααχ καλό καλό
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Marina2 »

ΜΕΡΣΗ έγραψε:Καλα κ τωρα υπηρχαν ατομα 1.60 με το ζορι... Γαλαζια κυβερνηση κατα τα αλλα πρωτη φορα ειδα να περνανε ολα τα ατομα απο αλλες κυβερνησεις κ οχι εμεις.
Και καλά ρε παιδια γιατι δεν μιλάτε να ερθουμε και εμεις οι κοντούλες; ΧαχαχαχαΕικόνα
Anonymous

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Anonymous »

ΧΑΧΑΧΑΧΑ καλο αλλα μην τα λες σε μενα σε αυτους που βγαζουν την προκυρηξη κ καλα με τους ορους που λεει... Εικόνα. Τι ειδαν τα ματακια μας...
Anonymous

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Anonymous »

Δεν κατάλαβα εγώ με σένα γελάω που έφαγες άκυρο απο το βύσμα σου.
Anonymous

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Anonymous »

Δ. Υ. Κ έγραψε:Έτσι λειτουργούν δυστυχώς τα πράγματα στην Ελλάδα. Ήμουν κ εγώ ένας απο τους 'ανίκανους' που έδωσε και δεν πέρασε στο Λιμενικό για να περάσουν τα βόδια.

Welcome to the club my friend! Τι να πω βρε παιδια αυτα που γινονται ιδιαιτερα στιο λιμενικο, ειναι για γελια και για κλαμματα! Δυστυχως και Κριμα! Εγω λεω αυτο: Αυτοί έχασαν!Εικόνα
Anonymous

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Anonymous »

Ημουνα στους επιτυχωντες αλλα...
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Βύσμα στα Σώματα Ασφαλείας

Δημοσίευση από Marina2 »

ΜΕΡΣΗ έγραψε:Ημουνα στους επιτυχωντες αλλα...
Αφού ησουν στους επιτυχώντες τι έγινε και δεν μπήκες. Ησουν επιλαχούσα και δεν εφυγε κανενας;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες