Καλύτερη στρατιωτική σχολή για γυναίκες

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Καλύτερη στρατιωτική σχολή για γυναίκες

Δημοσίευση από Anonymous »

Μηπως μπορεις να μου πεις ποια ειναι η καταλληλη στρατιωτικη σχολη για μια γυναικα που θελει να κανει οικογενεια;

ΜΑΧΙΜΟΣ
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 05, 2008 3:57 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Καλύτερη στρατιωτική σχολή για γυναίκες

Δημοσίευση από ΜΑΧΙΜΟΣ »

stefania17 έγραψε: Μηπως μπορεις να μου πεις ποια ειναι η καταλληλη στρατιωτικη σχολη για μια γυναικα που θελει να κανει οικογενεια;


Δεν μπορω να σου απαντησω σε αυτη την ερωτηση!
kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

Καλύτερη στρατιωτική σχολή για γυναίκες

Δημοσίευση από kallitexnis »

ΜΑΧΙΜΟΣ έγραψε:
stefania17 έγραψε: Μηπως μπορεις να μου πεις ποια ειναι η καταλληλη στρατιωτικη σχολη για μια γυναικα που θελει να κανει οικογενεια;


Δεν μπορω να σου απαντησω σε αυτη την ερωτηση!
ΣΑΝ ή ΣΥΔ κατά την γνώμη μου.
Anonymous

Καλύτερη στρατιωτική σχολή για γυναίκες

Δημοσίευση από Anonymous »

Γεια σας, ενδιαφερομαι για σι/ιπταμενοι και ευελπιδων... ολοι μου λενε ικαρων και παλι ικαρων... εγω σκεφτομαι που θα πετυχω πιο συγουρα σαν γυναικα και τι ειναι καλυτερο για μενα... παρακαλω απαντηστε καποιος συντομα... το θεμα επειγει... !

Γιαννηςς
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Παρ Απρ 24, 2009 12:53 am
Επικοινωνία:

Καλύτερη στρατιωτική σχολή για γυναίκες

Δημοσίευση από Γιαννηςς »

Angelina έγραψε: Καποιος που να εχει Περασει σε καποια απο τοις 2... ! Ας απαντησει καποιοσ... ! Ειναι παρα παρα παρα πολυ επειγων!

Στην ικαρων δεν προκειτε να πεταξεις ποτε μπορει και να σε διωξουν στο 1 ετος αν δεν εισαι καλη στο αεροπλανο
Anonymous

Καλύτερη στρατιωτική σχολή για γυναίκες

Δημοσίευση από Anonymous »

Δηλαδη σε διωχνουν με την πρωτη ικαρων... Καθολου μελλον δλδ;

Γιαννηςς
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Παρ Απρ 24, 2009 12:53 am
Επικοινωνία:

Καλύτερη στρατιωτική σχολή για γυναίκες

Δημοσίευση από Γιαννηςς »

Angelina έγραψε: Δηλαδη σε διωχνουν με την πρωτη ικαρων... Καθολου μελλον δλδ;

Δεν ειπα αυτο απλα ειναι 2-3 γυναικες μονο στην Ελλαδα που πετανε πηγαινε καλυτερα στο τμημα μηχανικων της ικαρων.
Anonymous

Καλύτερη στρατιωτική σχολή για γυναίκες

Δημοσίευση από Anonymous »

Αα και μηχανικοι καλοι ειναι... Απλα εχω αγαπη με την ιδεα του πιλοτου... ¨ (

Γιαννηςς
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 74
Εγγραφή: Παρ Απρ 24, 2009 12:53 am
Επικοινωνία:

Καλύτερη στρατιωτική σχολή για γυναίκες

Δημοσίευση από Γιαννηςς »

Angelina έγραψε: Αα και μηχανικοι καλοι ειναι... Απλα εχω αγαπη με την ιδεα του πιλοτου... ¨ (

Πηγαινε σσε και μετα αεροπορια στρατου
Anonymous

Καλύτερη στρατιωτική σχολή για γυναίκες

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλυτερη στρατιωτικη σχολη για γυναικες ειναι ΣΤΥΑ και ΣΥΔ. Λιγες μεταθεσεις και οχι και πολυ σκληρη εκπαιδευση πιστευω οτι ειναι οι πλεον καταλληλες για τις γυναικες αφου κατα 90% θα ειστε στα γραφεια
Άβαταρ μέλους
Nicolas_mk2
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 26, 2009 1:27 am
Τοποθεσία: Φραπεδούπολη
Επάγγελμα: Υπάλληλος Μ.Ι.Τ.
Επικοινωνία:

Καλύτερη στρατιωτική σχολή για γυναίκες

Δημοσίευση από Nicolas_mk2 »

Angelina έγραψε:Γεια σας, ενδιαφερομαι για σι/ιπταμενοι και ευελπιδων... Ολοι μου λενε ικαρων και παλι ικαρων... Εγω σκεφτομαι που θα πετυχω πιο συγουρα σαν γυναικα και τι ειναι καλυτερο για μενα... Παρακαλω απαντηστε καποιος συντομα... Το θεμα επειγει... !



Και οι δυο αυτές σχολές είναι ιδιαιτέρα δύσκολες και απαιτητικές...
Καλύτερη επιλογή -κατά την ταπεινή μου γνώμη είναι η ΣΥΔ-και η πιο προσεγγίσιμη... Εικόνα
Anonymous

Καλύτερη στρατιωτική σχολή για γυναίκες

Δημοσίευση από Anonymous »

ΣΥΔ; Εγω δεν παω στρατιωτικος για τα συγουρα λεφτα κ ολα αυτα... Παω επειδη μαρεσει η πειθαρχει και ο στρατος... Δεν θελω να περασω ολη μου την ζων ς ενα γραφειο... Ευχαριστω για την γνωμη σου αλλα αν θες να μου προτεινεις κατι, προτεινε κατι με "λιγη δραση"... Γ αυτο παω αεροπλανα... Αν ειναι να κοπω στα συγουρα ομως... Να χαρω τοις στρατιωτικες σχολες...
Anonymous

Καλύτερη στρατιωτική σχολή για γυναίκες

Δημοσίευση από Anonymous »

Εγω θα το προσπαθησω με το παραπανω... Τωρα αν αυτο δεν τους κανει και μενουνε στο οτι ειμαι γυναικα τι να τους κανω;
Άβαταρ μέλους
Nicolas_mk2
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 26, 2009 1:27 am
Τοποθεσία: Φραπεδούπολη
Επάγγελμα: Υπάλληλος Μ.Ι.Τ.
Επικοινωνία:

Καλύτερη στρατιωτική σχολή για γυναίκες

Δημοσίευση από Nicolas_mk2 »

Angelina έγραψε:ΣΥΔ; Εγω δεν παω στρατιωτικος για τα συγουρα λεφτα κ ολα αυτα... Παω επειδη μαρεσει η πειθαρχει και ο στρατος... Δεν θελω να περασω ολη μου την ζων ς ενα γραφειο... Ευχαριστω για την γνωμη σου αλλα αν θες να μου προτεινεις κατι, προτεινε κατι με "λιγη δραση"... Γ αυτο παω αεροπλανα... Αν ειναι να κοπω στα συγουρα ομως... Να χαρω τοις στρατιωτικες σχολες...


Αν είναι έτσι τότε πήγαινε ΣΜΥ και κατόπιν Ειδικές Δυνάμεις... Πειθαρχία και δράση... Αν βαστάνε τα πόδια σου να πας, ούτε η πρώτη θα είσαι ούτε η τελευταία...
Από την Ικάρων δεν θα σε κόψει κανένας αν πληροίς τις προϋποθέσεις για Ιπτάμενος... Απλά εκει θα πρέπει να δοθείς ολοκληρωτικά... Απιστευτο διάβασμα (κυρίως μετά τη σχολή) ελάχιστες προσωπικές στιγμές (μέσα στη σχολή και μετά στο ΣΜΕΤ), αν νομιζεις οτι το λεει η καρδια σου καν το, θα είμαι ο πρώτος που θα σου σφίξει με χαρά το χέρι όταν τα καταφέρεις...
Anonymous

Καλύτερη στρατιωτική σχολή για γυναίκες

Δημοσίευση από Anonymous »

Ααα... ς ευχαριστω... (τετοια να μ λετε!) α, κ κατι τελευταιο--> μηπως ξερεις αν εχει τελειωσει καμοια γυναικα την ικαρων σαν ιπταμενοσ;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες