Εθελοντές Πυροσβέστες

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
gramm
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: Δευ Δεκ 07, 2020 12:59 pm
Επικοινωνία:

Εθελοντές Πυροσβέστες

Δημοσίευση από gramm »

Είναι σίγουρο αυτό; Στην υπηρεσία που ρώτησα για τούς καινούργιους εθελοντές μου τα μασούσαν. Εννοώ υπάρχει επίσημα κάτι ;
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Εθελοντές Πυροσβέστες

Δημοσίευση από D.Y.K »

Αυτή τη στιγμή είναι σίγουρο ότι η εκπαίδευση θα προχωρήσει κανονικά. Η πληροφορία προέρχεται από το Αρχηγείο. Κατανοώ την ανησυχία σας λόγω της εξέλιξης της πανδημίας, αλλά προς το παρόν αυτό ισχύει. Για οτιδήποτε νεότερο θα ενημερωθείτε σχετικώς.
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Εθελοντές Πυροσβέστες

Δημοσίευση από D.Y.K »

Ξεκινάει η εκπαίδευση των νέων εθελοντών. Θα ενημερωθείτε όλοι σας από τους σταθμούς - κλιμάκια της περιοχής σας. Καλή αρχή σε όλους.
Νικος

Εθελοντές Πυροσβέστες

Δημοσίευση από Νικος »

Dyk επειδή είσαι έγκυρος μήπως έχεις καμία. Πληροφορια τι θα γίνει με στολές κλπΜε εκτίμηση Νικος

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Εθελοντές Πυροσβέστες

Δημοσίευση από D.Y.K »

Στολή, άρβυλα και ατομικά μέσα προστασίας τα αγοράζετε μόνοι σας κανονικά. Εκτός και αν βρείτε κανέναν παλιό να σας "καβαντζώσει" ή γίνει κάποια δωρεά από ιδιωτικούς φορείς (βλέπε ΙΣΝ το 2018).

Άβαταρ μέλους
gramm
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: Δευ Δεκ 07, 2020 12:59 pm
Επικοινωνία:

Εθελοντές Πυροσβέστες

Δημοσίευση από gramm »

Στο ΙΣΝ πρέπει να ανάψουμε λαμπάδα κανονικά με ότι μας έδωσε. Από εκεί και πέρα η ένωση εθελοντών κατά καιρούς δέχεται χορηγίες σε ΜΑΠ όπως πχ φέτος που πήραμε μάσκες για χημικά και καπνό (όλοι) και μια ποσότητα γάντια (δεν έφτασαν για όλους) . Τώρα δεν ξέρω αν υπάρχει απόθεμα στολών για τους καινούργιους εθελοντές.
βασιλης

Εθελοντές Πυροσβέστες

Δημοσίευση από βασιλης »

Ας ελπισουμε να εχει μεινει καμια στολη γιατι αλλιως κοστιζει κανα 150αρι. Βαλτε και τα αλλα φτανει κανα 350αρι ισως και περισσοτερα
Krisbulle

Εθελοντές Πυροσβέστες

Δημοσίευση από Krisbulle »

Ξέρει κανείς πότε ξεκινάει η εκπαίδευση των νέων εθελοντών ;
Nikos_1
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Τρί Οκτ 19, 2021 9:54 pm
Επικοινωνία:

Εθελοντές Πυροσβέστες

Δημοσίευση από Nikos_1 »

Σε ευχαριστω για την απαντηση οπως καταλαβενεις ειναι δυσκολα ολα αυτα να τα αγορασω αμεσως. Θα βαλω προταιρεοτητα στην στολη. Εαν τυχον καθυστερησω να τα εχω υπαρχει καπιο προβλημα με την παρουσια μου στης υπηρεσιες κλπ; με εκτιμιση.

ETH-EP-PYR
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 211
Εγγραφή: Δευ Φεβ 15, 2021 12:36 pm
Επικοινωνία:

Εθελοντές Πυροσβέστες

Δημοσίευση από ETH-EP-PYR »

Nikos_1 έγραψε:Σε ευχαριστω για την απαντηση οπως καταλαβενεις ειναι δυσκολα ολα αυτα να τα αγορασω αμεσως. Θα βαλω προταιρεοτητα στην στολη. Εαν τυχον καθυστερησω να τα εχω υπαρχει καπιο προβλημα με την παρουσια μου στης υπηρεσιες κλπ;με εκτιμιση.

Μπορείς να κανεις κανονικά τις υπηρεσίες σου με πολιτικά (δεν θα μπαίνεις σε έξοδο όμως)

Nikos_1
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Τρί Οκτ 19, 2021 9:54 pm
Επικοινωνία:

Εθελοντές Πυροσβέστες

Δημοσίευση από Nikos_1 »

Συγνωμη παρακαλω για τα πολλα μυνηματα, για να ειμαι σε εξοδο αν εχω στολη χωρις κρανος υπαρχει καπιο θεμα; Και κατι τελευταιο αν μπορειτε να στειλετε κανα λινκ με στολη, καπελο και εξοπλισμο.με εκτιμιση Νικος

Άβαταρ μέλους
gramm
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 131
Εγγραφή: Δευ Δεκ 07, 2020 12:59 pm
Επικοινωνία:

Εθελοντές Πυροσβέστες

Δημοσίευση από gramm »

Περίμενε πρώτα να δεις τι θα σας δώσουν και μετά βλέπεις αν θα πάρεις κάτι μη δίνεις τζάμπα λεφτά. Επίσης παιδιά τώρα προέχει η εκπαίδευση σας Στολές κτλ το κοιτάτε αργότερα. Και εγώ θυμάμαι τη χρονιά που βγήκα ξεκίνησα υπηρεσίες Μάρτιο και οι στολές ήρθαν Αύγουστο ενώ κράνος πήραμε πρίν 4 μήνες περίπου τόσο καιρό ήμουν με δανεικό από 5ετη. Και ήμασταν από τους τυχερούς εμείς. Οι παλιότερες σειρές περίμεναν χρόνια για στολές.
Nikos_1
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Τρί Οκτ 19, 2021 9:54 pm
Επικοινωνία:

Εθελοντές Πυροσβέστες

Δημοσίευση από Nikos_1 »

Ευχαριστω πολυ για της απαντησεις! Καλη δυναμη
Άβαταρ μέλους
v.p
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Τρί Ιαν 18, 2022 2:49 pm
Επικοινωνία:

Εθελοντές Πυροσβέστες

Δημοσίευση από v.p »

Καλησπέρα έχουν καλέσει κάποιον για εκπαίδευση; Γιατί είχαν πει από 17 του μήνα θα ξεκίναγε αλλά προς το παρόν δεν με έχουν ενημερώσει για κάτι.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες