ΣΥΔ - Σχολή Υπαξιωματικών Διοικητικών

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

ΣΥΔ - Σχολή Υπαξιωματικών Διοικητικών

Δημοσίευση από Anonymous »

Η ΣΝΔ εχει βγαλει πρωθυπουργους και επιστημονες βλεπε τζανετακη νικητακο μαζεβιρη, εχει βγαλει ατομα που πεθαναν για την πατριδα και ατομα υπευθυνα που διοικησαν στολους και καραβια, ηταν η πρωτη σχολη στην ελλαδα που απο το 1908 εβγαζε επιστημονες στρατιωτικους και ασχοληθηκε επιστημονικα με την ηλεκτρολογια και ο πρωτος πρυτανης του πολυτεχνειου ηταν αποφοιτος ΣΝΔ ο ναυαρχος πεζοπουλος, η ΣΝΔ ειναι η μονη σχολη που περσι εστειλε στο χαρβαρντ kennedy school of government και στο ΜΙΤ. Εγω που με λες γκαραζιερη ασχολουμαι με την επιστημη της ναυπηγικης καΥι εχω γραψει paper σε διεθνη περιοδικα και δεν ασχολουμαι με χαρτια οπως οι δικοι σας ΥΣΛ ουτε με εκπαιδευση φανταρων οπως οι δικοι σας ΥΑΔ. Μη συγκρινεις ανομοια πραγματα. Το οτι ησουν καλος μαθητης οπως και εγω δεν εχει καμια σχεση με τη σχολη σου. Η σχολη δε παραγει κανενα επιστημονικο εργο, δεν εχει δοκτορες καθηγητες και δεν ειναι ΑΕΙ. Η συδ εχει πολλα μορια γιατι προσφερει αποκατασταση και τιποτ αλλο.

Οι μαθητες που μπαινουν στη ΣΥΔ ειναι εξαιρετικοι δεν αντιλεγω, η ΣΥΔ απο μονη της ομως δεν ειναι τιποτα ειναι απλα οργανο αποκαταστασης, ξερω οτι ολοι απο εσας πατε σε πανεπιστημια και αρκετοι απο σας εχετε μεταταχθει σε αξιωματικους και αυτο σας αξιζει γιατι ειστε μυαλα. Τωρα αν εγω ειμαι γκαραζιερης που συνεργαζομαι με καθηγητες του ΕΜΠ και οχι με μπατζηδες και ΑΦΜΣ το σ

υζηταμε, ακομα αν θες να σου πω ποιοι ειναι οι δικοι μου δεν εχω προβλημα σιγουρα τους ξερεις... Εγω λεω απλα την αληθεια και αν θελεις την αποψη μου φυσικα και αξιζει καποιος να παει περισσοτερο στη ΣΥΔ και οχι στη ΣΝΔ οχι λογω νοοτροπιας απλα για να ζησει μια πιο αξιοπρεπη ζωη, εγω δεν ειπα σε κανενα να μη παει ΣΥΔ... Ισα ισα απο θεμα νοοτροπιας και συνθηκων ειναι η καλυτερη

Οσο για το θειο μου εφτασε αντισμηναρχος χωρις να εχει καν παει Β λυκειου, τοτε ετσι τους παιρναν και το ξερεις, δε γνωριζει ποια ειναι η διαφορα υπεριωδους και υπερυθρης ακτινοβολιας και διδασκει αντιαεροπορικα, καταλαβαινεις για τι χαλι μιλαμε, αν τελειωσες φετος δε ξερω και τι ειδικοτητα εχεις θα ειχες και τον πατερα μου καθηγητη, ειναι σμχος απο προκηρυξη διοικητικος (δικηγορος)

ΥΓ και η σχολη αστυφυλακων ηθελε καποτε 17000 μορια, και λοιπον τι εγινε; Ανακριτικους υπαλληλους παραγει και τιποτ αλλο, σε τετοιες σχολες πας για να παρεις τα 1000 ευρω και να ζησεις αξιοπρεπως δε γραφει απ εξω καμια τετοια σχολη ελατε εδω να γινετε ενστολοι επιστημονες και επισης για το δικο σου μυαλο αυτα που μαθαινεις στη ΣΥΔ ειναι πολυ λιγα και το ξερεις

YΓ2 ο πατερας μου σας αφηνε να κοιμαστε καμια φορα αν ησασταν κουρασμενοι... Αυτο ειναι το ευχαριστω ¨; Να με λες γκαραζιερη χααχαχ αντε καλη σου μερα

mrg2
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 20, 2009 6:35 pm
Επικοινωνία:

ΣΥΔ - Σχολή Υπαξιωματικών Διοικητικών

Δημοσίευση από mrg2 »

ΕικόναΤο καλυτερο ειναι που περιμενεις να σε ευχαριστησω κιολας που μας αφηνε οπως λες να κοιμομαστε! Προσωπικα εμενα δεν με αφησε κανεις, ουτε και κοιμοταν ποτε κανενας συμμαθητης μου στα μαθηματα. Αν κοιμοσαστε στην δικια σου σχολη η εσυ προσωπικα τοτε αυτο φανερωνει πραγματι το υψηλο επιστημονικο επιπεδο σας! Το οτι θυμηθηκες ολους τους περιβοητους αποφοιτους φανερωνει μονο μεγαλομανια. Γινε ρεαλιστης. Και ο Κολοκοτρωνης μπορει να ηταν αγραμματος ειχε ομως καρδια και ψυχη. Αλλο μορφωση αλλο καλλιεργεια. Ο καθενας ειναι αυτο που ειναι και δεν χρειαζεται να περηφανευεται. Ο εγωισμος και η επαρση μονο κακο κανουν και τα λογια σου πλημμυριζουν και απο τα δυο. Αλλωστε ο στρατος δεν χρειαζεται ουτε επιστημονες ουτε πρωθυπουργους. Μαχητες χρειαζεται να τιμανε την στολη τους κ να νοιαζονται για την πολεμικη τεχνη και οχι για την ποιηση. Αν θελει επιστημονες ας παρει μονιμους υπαλληλους που δεν φορανε στολη. Αυτο βεβαια δεν σημαινει πως πρεπει να παρει αξεστους. Οποτε εδω ερχονται οι πανελληνιες ο μοναδικος αδιαβλητος κριτης σε σχεση με τις αλλες νεοελληνικες μεθοδους. Ο νοων νοητο. Περιμενω πως θα στειλεις ξανα. Αλλωστε δεν μπορεις να μην εχεις την τελευταια λεξη! Στειλε μια εκθεσουλα ξανα. Ας στειλω και εγω κανενα υστερογραφο.

ΥΓ: Προφανως εισαι νεος αποφοιτος κ σκεφτεσαι ετσι λανθασμενα. Με την παροδο του χρονου θα καταλαβεις.
Anonymous

ΣΥΔ - Σχολή Υπαξιωματικών Διοικητικών

Δημοσίευση από Anonymous »

Αν δε χρειαζοταν ο στρατος επιστημονες η ΠΑ που εσυ την υπηρετεις δε θα ειχε ουτε μετεωρολογους ουτε εφοδιαστες ουτε διοικητικους, που οπως ξερεις τους παιρνουν με προκηρυξη και εχουν πτυχια ΑΕΙ οικονομικων, φυσικης και νομικης, επισης πολλοι δικοι σας και αν θες σου λεω ονοματα εχουν γινει αξιωματικοι επειδη τελειωσαν ΑΕΙ και εκτος απο τους προαναφερθεντες δε θα υπηρχαν ουτε αξιωματικοι απο ΣΣΑΣ στην ΠΑ οικονομολογοι ψυχολογοι γιατροι, ουτε οι περισσοτεροι αποφοιτοι ΣΜΑ θα ηταν δοκτορες πολυτεχνειου, ειδικα στην ΠΑ που εργαζεσαι ο κλαδος χρειαζεται την επιστημη... Το αν κοιμοσασταν η οχι το ξερω πολυ καλα και ειναι ανθρωπινο και λογικο δεν αντεχει ο οργανισμος τα ξενυχτια και δε το ειπα για να σας κατηγορησω και τελος παντων θα πρεπει να κατηγορησω και τους μαθητες των ΑΕΙ που δεν πατανε καν στο μαθημα; Και κακως εισαι εριστικος απεναντι μου αν προσεξεις τι εγραψα δεν υποτιμω καθολου τη ΣΥΔ και ειδικα τους αποφοιτους της και επιπλεον τη συστηνω σαν καλυτερη απο αποψης νοοτροπιας και ζωης, αλλα αν εσυ νομιζεις οτι η ΣΥΔ ειναι πολυτεχνειο η κατι παρεμφερες πλανασαι πλανη οικτρα... Ειναι μια σχολη 2 ετων δεν ανηκει καν στην ανωτατη εκπαιδευση.

ΥΓ. Πες μου τι ειδικοτητα εχεις αν θελεις Εγω ειμαι ανθυποπλοιαρχος μηχανικος, οπως ο υποσμηναγος δηλαδη Και δευτερον πες μου οι στρατολογοι της ΣΥΔ τι μαχητες ειναι; Των γραφειων; Οι μπατζηδες τι μαχητες ειναι; Επειδη πανε 1 μηνα στη ρεντινα και οι μισες ειναι κοπελες νομιζουν οτι ειναι ειδικες δυναμεις και καταλαβαινουν μονο οταν πανε στο ΚΕΑΤ/ΣΟΤ τι θα πει αεροπορια μετα απο χρονια. Οσο για τους ταμειακους κτλ ειναι πολυ μαχιμοι. Φιλε μου Μεσα στις μοναδες της αεροποριας μεγαλωσα ξερω ποσο δημοσιοι υπαλληλοι ειστε. Εγω δεν εχω καμια επαρση ειμαι ο τελευταιος ανθρωπος στη ΓΗ! Και ουτε πρωθυπουργος θελω να γινω ουτε καν πλοιαρχος, μ αρεσει η ναυτικη επιστημη, τη σπουδαζω και ασχολουμαι με κατι ενδιαφερον και οχι με εκπαιδευση βυσματιων φανταρων στην 124ΠΒΕ

ΥΓ2 Δε μου απαντησες ομως ποιο ειναι το επιστημονικο εργο της ΣΥΔ τα rheinmetall 202;

http://www.stt.aegean.gr/NikitakosGr.asp

http://pelopas.uop.gr/departments/depart16/siousiouras.shtml

κοιτα και η δικη μας σχολη τι ανθρωπους εχει βγαλει.

κ εγω πισω απ την οθονη μπορω να σου μιλαω σαν νταλικερης, προτιμω ομως να σου μιλαω ευγενικα...

ΥΓ3 Οι μονοι επιστημονες που δε φορανε στολη στην ΠΑ ειναι οι χημικοι που ειναι η πολιτες η απλοι σμηνιτες, στο στρατο ομως ειναι αξιωματικοι για να μπορουν να κανουν ελεγχους και στα δικα σας τροφιμα, νερα κτλ κτλ.

Και για το αν ειμαι γκαραζιερης, απλα μου εμπιστευονται ενα πλοιο στο ναυτικο και στο πανεπιστημιο μια θεση στη ναυπηγικη, ενω ς εσενα κυριε σμηνια επισμηνια δε ξερω τι εισαι σου εμπιστευονται ενα στοιχειο rh202 η μια κεντρικη πυλη. Και τελος σε εχω ρωτησει 100 πραγματα ουτε σε ενα δεν απαντησες οποτε λογια του αερα μιλαω.

Anonymous

ΣΥΔ - Σχολή Υπαξιωματικών Διοικητικών

Δημοσίευση από Anonymous »

Συγνωμη τωρα κανετε ανταγωνισμο τι επιστημονες βγαζει καθε σχολη; Και οι δυο σχολες για να υπαρχουν εχουν λογο και οι δυο ειναι εξισου καλες ο καθενας τις επιλεγη αναλογα με το τι θελει να ασχοληθει, επιστημονες βγαζουν κ οι 2 σχολες αν ο αλλος θελει να συνεχισει τις σπουδες του δεν εχει σημασια αν τελειωσε ΣΥΔ η ΣΝΔ, Το αν τελειωσε καποιος ΣΝΔ δεν σημαινει οτι εγινε κ επιστημονας πιστεψεμε εχω δει κατι "επιστημονες" αστο το ιδιο ισχυει κ για την ΣΥΔ. Εχω τελειωσει ΣΣΕ τι πρεπει να πω: Οτι ο Λυβιος ηγετης Συνταγματαρχης Μουαμαρ Κανταφη ειναι Τελειφοιτος της ΣΣΕ θα αλλξει τιποτα. Βοηθειστε τα παιδια που κανουν ερωτησεις για το μελλον τους κ αφηστε των ανταγωνισμο...


mrg2
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 20, 2009 6:35 pm
Επικοινωνία:

ΣΥΔ - Σχολή Υπαξιωματικών Διοικητικών

Δημοσίευση από mrg2 »

Πεστα Μαρινα σε παω! Δεν ασχολουμαι αλλο μαζι του δεν καταλαβαινει. Οσο για τα λογια του αερα... Γατος εισαι!
Anonymous

ΣΥΔ - Σχολή Υπαξιωματικών Διοικητικών

Δημοσίευση από Anonymous »

Δε κανω ανταγωνισμο, ειμαι ξεκαθαρος η ΣΥΔ ειναι καλυτερη για να ζησει καποιος σωστα και να κανει μια σωστη οικογενεια και να εχει ενα ομορφο περιβαλλον εργασιας... Ειπα δε κρυβομαι πισω απ το δαχτυλο μου

Οσο για τον Κανταφι, μυθος ειναι...

Οταν σου απευθυνω το λογο ειναι αγενεια να μη μου απαντας παντως... Αυτα σου εμαθε ο XXXXXXX (διαγραφή ονόματος κατόπιν παράκλησης) στη ΣΥΔ; Αχαχαχαχαχ

mrg2
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 20, 2009 6:35 pm
Επικοινωνία:

ΣΥΔ - Σχολή Υπαξιωματικών Διοικητικών

Δημοσίευση από mrg2 »

Ουτε ξερω ποιος ειναι αυτος που λες. Αλλα σαν ξερολας πρεπει να επικαλεστεις ενα ονοματακι. Οσο για την αγενεια... Μιλας κ εσυ; Κ αναφερεις κ το ονομα του αλλου. Τον ρωτησες αν θελει;
Anonymous

ΣΥΔ - Σχολή Υπαξιωματικών Διοικητικών

Δημοσίευση από Anonymous »

Εγω φιλε μου δε σε προσεβαλλα σου μιλησα πολυ ευγενικα και αν εχει καποιος αντιθετη γνωμη ας το γραψει... Εγω σε σεβομαι οπως ολους εδω μεσα... Εσυ με καταχεριασες στο βρισιδι... Μονο σκουπιδιαρη με γαλονια δε με ειπες.

Εγω οποτε θες σου λεω ποιοι ειναι οι δικοι μου δεν εχω κανενα προβλημα, απλα τυγχανει οπως σου προειπα να εχουν πολυ στενοι μου συγγενεις σχεση με τη σχολη σου... Οτι ειχε να πει ο καθενας το λεει και συμπερασματα βγαινουν... Ακομα δε μου ειπες τι ειδικοτητα εχεις... Καλο σου απογευμα

mrg2
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 20, 2009 6:35 pm
Επικοινωνία:

ΣΥΔ - Σχολή Υπαξιωματικών Διοικητικών

Δημοσίευση από mrg2 »

Αμυνης. Αν και δεν παρεξηγουμε απο την γνωμη σου για την ειδικοτητα μου, αλλα η πραγματικοτητα ειναι πως ειναι καλη. Αλλα δεν θα ειχα κανεναν ενδοιασμο να δηλωσω πως ειναι χαλια με λιωσιμο κτλ οπως λες. Κ μιας κ περασα κ απο το σταδιο του εκπαιδευτη που εσυ απαξιωνεις να σου θυμησω πως και οι σχολες εχουν εκπαιδευτες αν το προσεξες, αλλωστε κ εσενα καποιος σε εκπαιδευσε εκτος αν φυτρωσες αξιωματικος. Επισης κατηγορεις ειδικοτητες οπως του αφμς η οποια παιζει σπουδαιο ρολο κ θα μπορουσε να παιξει ακομα σπουδαιοτερο αν τα μεγαλια κεφαλια βοηθουσαν σε αυτο. Ξερεις αυτοι που ασχολουνται με την υπερυθρη και την υπεριωδη ακτινοβολια. Αλλα αν ησουν στο εξωτερικο θα καταλαβαινες την αξια του μαχητη. Οι στρατιωτες κερδιζουν τις μαχες κ οχι η διοικητικη μεριμνα. Καλη ειναι και αυτη και χρησιμη αλλα πανω απο ολα εισαι μαχητης. Απο εσενα περιμενουν να πυροβολησεις κ οχι απο τους επιστρατους η τους φανταρους και σιγουρα Οχι απο τους καθηγητες πανεπιστημιου. Τους εκτιμω πολυ κ τους θαυμαζω, αλλωστε διαβαζω την περισσοτερη ωρα δειγμα της αγαπης μου για τα γραμματα ομως αλλο οι χαρτογιακαδες και αλλο εμεις. Στρατιωτης γινε πρωτα κ μετα κανε οτι θες. Οταν χρειαστουμε ναυπηγο θα απευθυνθουμε στο εμπ. Καληνυχτα. Αν ηξερες τι σημαινει αφμς θα ζητουσες συγνωμη. Σημαινει 8 φορες το μηνα 10-6 τα χαραματα φυσικα περιπολια μες στο κρυο. Ξερεις την ωρα που εσυ εισαι στο club! Δεν ειμαι αφμς ομως καταλαβαινω τις καταστασεις που βιωνουν. Εσυ τετοιο πραγμα δεν περασες ποτε και ουτε θα περασεις. Καπου ειρωνευτηκες κ την ρεντινα. Πηγες ποτε απο εκει η μονο Ασπροβαλτα για μπανιο; Το νου μας...
Anonymous

ΣΥΔ - Σχολή Υπαξιωματικών Διοικητικών

Δημοσίευση από Anonymous »

roverr24 έγραψε:Δε κανω ανταγωνισμο, ειμαι ξεκαθαρος η ΣΥΔ ειναι καλυτερη για να ζησει καποιος σωστα και να κανει μια σωστη οικογενεια και να εχει ενα ομορφο περιβαλλον εργασιας... Ειπα δε κρυβομαι πισω απ το δαχτυλο μου

Οσο για τον Κανταφι, μυθος ειναι...

Οταν σου απευθυνω το λογο ειναι αγενεια να μη μου απαντας παντως... Αυτα σου εμαθε ο XXXXXXX (διαγραφή ονόματος κατόπιν παράκλησης) στη ΣΥΔ; Αχαχαχαχαχ



Συγνωμη που ειμαι εκτος θεματος !

Αν πας ποτε καμια βολτα προς την ΣΣΕ πες τους να σου δειξουν το μερος που αναφερει σημαντικα προσωπα τα οποια εχουν αποφοιτηση απο την ΣΣΕ εκει θα δεις κ το ονομα του Κανταφι.
Anonymous

ΣΥΔ - Σχολή Υπαξιωματικών Διοικητικών

Δημοσίευση από Anonymous »

Ενταξει οταν εσυ γινεις αρχηγος ΓΕΕΘΑ να καταργησεις τις σπουδες, αφου δε χρειαζονται τοτε θα γινουμε ολοι μπατζηδες και γραφειαδες. Ρε φιλε δεν εισαι μαχητης καταλαβε το δεν εχετε φιλοσοφια μαχητη στην ΠΑ μετα απο λιγα χρονια θα αραζεις στη γραφειαρα σου και θα πινεις καφε, μεσα στην αεροπορια μεγαλωσα και μαχητες στην ΠΑ αντε να ειδα 2-3 το πολυ, αν θελει καποιος να γινει μαχητης και εχει @@ παει στις ειδικες δυναμεις στους πεζοναυτες η στα ΟΥΚ, ακομα και στη ΣΕΑΠ τους χωνουν το κεφαλι στα σκατα και κανουν σωματικη βελτιωση μεχρι τελικης πτωσης τι μου λες τωρα οτι εισαι μαχητης θα γελαει ο κοσμος ελεος

Και οσο για τους ξενους στρατους που ανεφερες ναι συμφωνω οι μαχητες νικανε που ειναι συνηθως υπαξιωματικοι σαν εσενα ειναι ομως εκπαιδευμενοι στην τσιτα και διοικουνται απο αξιωματικους ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ που βγαινουν απο τα καλυτερα ΑΕΙ ειδικα στην αμερικη και εισερχονται στο στρατο μεσω του ROTC που τους πληρωνει και τις σπουδες και οταν γινουν ταγματαρχες κανουν μαστερ στο χαρβαρντ και στο yale. Δες παραδειγμα τον David petraeus που ειναι αρχηγος στο αυγανισταν η δες το στρατηγο παγωνη που ηταν στη β φαση του κολπου ελληνοαμερικανος στρατηγος

Anonymous

ΣΥΔ - Σχολή Υπαξιωματικών Διοικητικών

Δημοσίευση από Anonymous »

Στις περισσοτερες μοναδες της ΠΑ μπαινει οποιος θελει μεσα για πλακα και το ξερεις απο ανεπαρκεια δικη σας, οι τακτικες που χρησιμοποιειτε Στο βελος ειναι επιεικως παροχυμενες και δειχνουν την ασχετοσυνη σας τα ποσοστα επιτυχιας σε βολες RH202 ειναι απαραδεκτα και οι κοπελες μπατζηνες τι να πω...

Εφτασαν στο σπιτι του διοικητη της 111 4 ασφαλιτες απο ΓΕΑ γιατι τους αφησε η ΑΚΠ να περασουν μεσα...

Αυτα ειναι λογια που μου ειπε ο ιδιος ο διοικητης της 111 σμχος Δ... ς για την καταντια των μπατζηδων

Εχει καταγραφει περιστατικο να μπουν ταραξιες σε μοναδα της ΠΑ και να προκαλεσουν ζημιες να πετανε πετρες κτλ εχει καταγραφει περιστατικο σκοποι να δουν αλβανους που μπηκαν μεσα απο λαθος κ να πετανε τα οπλα τους κ να φευγουν... Εγω αν ημουν διοικητης σου θα σας ξυλωνα τα σηματακια με το σπαθι που φορατε και θα σας πεταγα εξω απ την ΠΑ

Anonymous

ΣΥΔ - Σχολή Υπαξιωματικών Διοικητικών

Δημοσίευση από Anonymous »

Gaddafi entered the military academy in Benghazi in 1963,where he and a few of his fellow militants organized a secretive group dedicated to overthrowing the pro- Western Libyan monarchy.After graduating in 1965,he was sent to Britain for further training at the British Army Staff College ,now the Joint Services Command and Staff College ,returning in 1966 as a commissioned officer in the Signal Corps .[ citation needed ]

O κανταφι ειναι απο τη φυλη qadhafi και ολοι εχουν σχεδον το ιδιο ονομα, ειναι μια φυλη η τουαρεγκ η βερβερων και δεν εχει καμια σχεση με τη ΣΣΕ

Anonymous

ΣΥΔ - Σχολή Υπαξιωματικών Διοικητικών

Δημοσίευση από Anonymous »

Ρε φιλαρακι ελεος σε παρακολουθω τοσο καιρο κ κανενα δεν αφηνεις περπει οπωσδηποτε να κλεινεις εσυ ολα τα θεματα; ΚΑΛΥΤΕΡΑ Ο YANDR ΝΑ ΤΑ ΣΒΗΣΗ ολα αυτα γιατι ειναι ασχετα με το θεμα κ τοση ωρα διαβαζω πραγματα που δεν με ενδιαφερουν εχεις να πεις κατι για την σχολη; Αν οχι καλυτερα γραψε μονο για την ΣΝΔ
Anonymous

ΣΥΔ - Σχολή Υπαξιωματικών Διοικητικών

Δημοσίευση από Anonymous »

Κατ αρχας δεν ειμαι φιλαρακι σου κ δευτερον ας τα σβησει ισως ειναι καλυτερα αρκει να τα δει αυτος που με προκαλει και με αποκαλει γκαραζιερη... Εγω δε θα στειλω αλλο μηνυμα για να προκαλεσω την αντιδραση του γιατι ο σκοπος του φορουμ ειναι αλλος... Και ελπιζω και αυτος να μη μου στειλει.

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης