Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδιά να ρωτήσω κάτι; Τα πτυχία αν τα επικυρώσουμε στο δικηγόρο μετράνε έτσι; Μην μου τα βγάλουν άκυρα. Η πρέπει να τα παω πάλι από κεπ; Η δν χρειάζεται;
Anonymous

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπερα σας! Θα ηθελα να μου λυσετε μια απορια σχετικα με τα δικαιολογητικα. Μεσα στην προκυρηξη εχει μια δηλωση 2 φυλλα αν δεν κανω λαθος και εχει καποια κενα που αφορουν την περιοδο της θητειας εγω δεν εχω υπηρετησει ακομα να τα αφησω κενα η θα πρεπει να κανω τιποτε αλλο; Και αν καταλαβα καλα θα πρεπει αυτη τη δηλωση να την βγαλω 2 φορες μια τη στελνω και μια καραταω εγω σωστα; Συγγνωμη αν κουρασα αλλα δηλωνω για εποπ πρωτη φορα!
Anonymous

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Anonymous »

Φιλε μου βαγγο καλα τα ξες μια κρατας εσυ κ μια στελνεις στο γες μαζι με τα αλλα χαρτια ομως τις επικυρωνεις και τις 2. Τωρα για τα κενα που λες εγω δεν εβαλα κατι γτ ειμαι κ γυναικα κ ρωτησα κ εναν λοχια που πηρα την προκυρηξη κ μου λεει οκ ειναι δεν χχρειαζεται να τα συμπληρωσεις. Καλη επιτυχια σας ευχομαι παιδια εγω τα εχω στειλει ηδη τα χαρτια μου εβαλα και 2 βουλευτες και εναν στρατιωτικο απο το γες και ελπιζω να μπω κ να σας δω κ εσας μεσα:)
Anonymous

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Anonymous »

τινα έγραψε:Φιλε μου βαγγο καλα τα ξες μια κρατας εσυ κ μια στελνεις στο γες μαζι με τα αλλα χαρτια ομως τις επικυρωνεις και τις 2. Τωρα για τα κενα που λες εγω δεν εβαλα κατι γτ ειμαι κ γυναικα κ ρωτησα κ εναν λοχια που πηρα την προκυρηξη κ μου λεει οκ ειναι δεν χχρειαζεται να τα συμπληρωσεις. Καλη επιτυχια σας ευχομαι παιδια εγω τα εχω στειλει ηδη τα χαρτια μου εβαλα και 2 βουλευτες και εναν στρατιωτικο απο το γες και ελπιζω να μπω κ να σας δω κ εσας μεσα:)

καλα όλοι βυσμα έχουν αλλα αν δεν εχεις ακετα χαρτια δεν καταφερνεις τιποτα. Ρωτα και μενα με 780 μορια και δεν μπορω να περασω στην ειδικοτητα που θέλω...
Grecia
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 305
Εγγραφή: Δευ Ιουν 09, 2008 4:27 pm
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Grecia »

Παιδες ΒΟΗΘΕΙΑ εστειλα τα χαρτια μου ΓΕΣ την Δευτερα αλλα τωρα που ξανα ειδα τα χαρτια απο την βιασινη μου ξεχασα να γραψω Αστ. Τμημα τοπου διαμονης λετε να γινει τπτ η αν παρω τηλ θα προλαβω το κακοοοοοο
Ασχετο εγω δηλωσα Πληρωμα ερπυστριοφορων... Αν κ δεν ξερω καν που ειναι το κεντρο εκπαιδευσης!
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από illy »

Γκρεσια μου αν σου πω οτι και εγω αυτη τη φορα νιωθω οτι ξεχασα κατι να γραψω ή να βαλω μεσα στα απαραιτητα εγγραφα; Δεν ξερω, ισως εχω λαθος εντυπωση... Σε συμβουλευω μικρη μου καλυτερα να παρεις τηλ στο γες και να τους τπ πεις οτι εκ παραδρομης ξεχασες να γραψει το αστυνομικο τμημα στο οποιο ανηκεις! Αλλα να σου πω και κατι; Θαρρω πως ολους τους κρινουν καταλληλους για την συνεντευξη για να δουν με τι ανθρωπους εχουν να κανουν...
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Marina2 »

illy έγραψε:Γκρεσια μου αν σου πω οτι και εγω αυτη τη φορα νιωθω οτι ξεχασα κατι να γραψω ή να βαλω μεσα στα απαραιτητα εγγραφα; Δεν ξερω, ισως εχω λαθος εντυπωση... Σε συμβουλευω μικρη μου καλυτερα να παρεις τηλ στο γες και να τους τπ πεις οτι εκ παραδρομης ξεχασες να γραψει το αστυνομικο τμημα στο οποιο ανηκεις! Αλλα να σου πω και κατι; Θαρρω πως ολους τους κρινουν καταλληλους για την συνεντευξη για να δουν με τι ανθρωπους εχουν να κανουν...
Εμένα στην προηγούμενη προκηρυξη εναν φιλο μου τον χαρακτηρίσανε ακαταλληλο και δεν πηγε στηην συνέντευξη, επειδη ξέχασε να επικυρωσει ενα χαρτί!

Anonymous

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπερα σας! Μια ερωτησουλα θα ηθελα να κανω, μεσα στην προκυρηξη εχει την αιτηση-υπευθυνη δηλωση που πρεπει να την εχω 2 φορες τωρα τη βεβαιωση παρουσιασης στις επιτροπες επιλογης δοκιμασιας (με τα κενα κουτακια) τη βγαζω και αυτη 2 φορες και τη στελνω η απλα την παιρνω μαζι μου οταν παω για τις εξετασεις; Ευχαριστω!
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από illy »

Την αιτηση την συμπληρωνεις εις διπλουν, την μια την στελνεις στο γες και την αλλη την κρατας κ την εχεις μαζι σου σε ολες τις διαδικασιες... Μην ξεχασεις να τις επικυρωσεις κ τις δυο για το γνησιο της υπογραφης ετσι;Εικόνα
thrakiotis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 963
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 22, 2009 1:55 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από thrakiotis »

Αααα δεν ηξερα οτι πρεπει να επικυρωσεις και τις 2 νομιζα οτι μονο αυτη που στελνεις στο ΓΕΣ την κανει επικυρωση και την αλλη απλα την βγαζεις φωτοcopy με το γνησιο της υπογραφης που εχεις ηδη Στειλει με την αλλην
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από illy »

thrakiotis έγραψε:Αααα δεν ηξερα οτι πρεπει να επικυρωσεις και τις 2 νομιζα οτι μονο αυτη που στελνεις στο ΓΕΣ την κανει επικυρωση και την αλλη απλα την βγαζεις φωτοcopy με το γνησιο της υπογραφης που εχεις ηδη Στειλει με την αλλην
Να σου πω την αληθεια Θρακιωτη μου δεν το κανει σαφες η προκηρυξη αν εννοει οτι την αιτηση που κραταμε εμεις αν την θελουν πρωτοτυπη ή αντιγραφο... Εγω παντως ετσι το εκανα για να ειμαι καλυμμενη! Τα κεπ επικυρωνουν ή γνησιο-πρωτοτυπο χαρτι ή αντιγραφο πρωτοτυπου... Και γι'αυτο εγω τα εκανα κ τα δυο πρωτυπα για να αποφυγω τον αποκλεισμο, τι να σου πω! Και για να ειμαι ειλικρινης ηθελα να το ρωτησω στον ομαδαρχη που ειχαμε την προηγουμενη φορα τι παιζει με την αιτηση που ειχαμε μαζι μας αλλα το ξεχασαΕικόναΕικόνα Αν θελεις καλυτερα να απευθυνθεις στο γεςΕικόνα

thrakiotis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 963
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 22, 2009 1:55 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από thrakiotis »

Αστο illy μου με στρατολογια και το oh ΓΕΣ δεν μπλεκω ασε θα τα κανω και τα 2 για το γνησιο υπογραφης αλλα και θα τα επικυρωσω για να μην βρουμε κανα μπελα Εικόνα

xasiotis
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Παρ Απρ 17, 2009 6:37 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από xasiotis »

Είμαι σπουδαστής... Σαν γρ. Γνώσεων θα συνάψω στην αίτηση την βεβαίωση σπουδών σωστά; Χρειάζεται επιπλέων να συνάψω και το απολυτήριο του ΤΕΕ (Α&Β κύκλου οικονομίας και διοίκησης) ή όχι; Για ειδικότητα που ζητάει μέχρι λύκειο. Ευχαριστώ.

mourigiosos
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Παρ Μαρ 06, 2009 3:42 am
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από mourigiosos »

Γεια σε ολους σας και καλη επιτυχια σε οσπυς καταθεσουν χαρτια για την προκυρηξη!

εχω μια απορια: Εχω παρει το toic (επιπεδου lower) στην προκυρηξη γραφει Αντίγραφο ή επικυρωμένο φωτοαντίγραφο αποδεικτικού γνώσης ξένων γλωσσών

τι ακριβως πρεπει να στειλω;

πρεπει να στειλω και την μεταφραση του;

ας απαντησει καποιος που ξερει σιγουρα. Ευχαριστω

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Απαραίτητα έγγραφα για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από illy »

mourigiosos έγραψε: Γεια σε ολους σας και καλη επιτυχια σε οσπυς καταθεσουν χαρτια για την προκυρηξη!

εχω μια απορια: Εχω παρει το toic (επιπεδου lower) στην προκυρηξη γραφει Αντίγραφο ή επικυρωμένο φωτοαντίγραφο αποδεικτικού γνώσης ξένων γλωσσών

τι ακριβως πρεπει να στειλω;

πρεπει να στειλω και την μεταφραση του;

ας απαντησει καποιος που ξερει σιγουρα. Ευχαριστω

Σαφεστατα και την μεταφραση! Μεταφραση και επικυρωση μετα το φωτοαντιγραφο απο το μεταφρασμενο πτυχιο... Θα σου το μεταφρασουν και μετα θα πας να σου επικυρωσουν τοι φωτοαντιγραφο του, το πρωτοτυπο θα το εχεις στο αρχειο σου, θα φορα θα επικυρωνεις την μεταφραση του
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες