Ι3 στο στρατό

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Σταυρος

Ι3 στο στρατό

Δημοσίευση από Σταυρος »

Καλησπερα πρην δυο μερες χειρουργιθικα στον ΠΧΣ σε 6 μήνες μπαίνω φαντάρος ξέρει κανείς αν θα πάω και που θα πάω ; Και αν πάρω αναβολή και μπω αργότερα θα μπορώ να μην μπω ι; Ευχαριστώ
Ιωάννης

Ι3 στο στρατό

Δημοσίευση από Ιωάννης »

Καλησπέρα σε ολους.

8 Νοεμβριου παρουσιαστηκα στην Καλαματα οπου με την σειρα μου με εξετασε ψυχολογος και με εβγαλαν Ι3 Αοπλο με διαγνωσει Ψυχοσωματικης Καταπονησης, και φυσικα παιζει να ειμαι ο μοναδικος αν οχι απο τους λιγους που εχει πραγματικα οντως αγχος υπερβολικα σε χοντρο επιπεδο μην τυχον κανω κατι λαθος. Φυσικα προσπαθω να το κρυψω. Η ερωτηση μου ειναι αυτο πρεπει να το πω στους ανωτερους μου στην μοναδα αμα με αγχωνει κατι η οχι ;

Ευχαριστω
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Ι3 στο στρατό

Δημοσίευση από Nassos »

Εννοείται, και πρέπει πάντα να κουβαλάς το χαρτί με τη γνωμάτευση του ψυχολόγου πάνω σου.
Διονύσης

Ι3 στο στρατό

Δημοσίευση από Διονύσης »

Καλησπέρα!Έχω μυωπία, είμαι παχύσαρκος επιπέδου 2 κι έχω 2 χειρουργία (1 λεκάνη από σπάσιμο και 1 στο αριστερό χέρι ανάμεσα στον καρπό και στον αγκώνα-κόψιμο τένοντα, νεύρου κλπ) ... Με την προσκόμιση όλων των απαραίτητων ιατρικών εγγράφων θα βγω Ι3 άοπλο; Κι αν ναι. Στην βασική εκπαίδευση εγώ τι θα κάνω;

VasilisChristod
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τρί Δεκ 20, 2022 8:54 am
Επικοινωνία:

Re: Ι3 στο στρατό

Δημοσίευση από VasilisChristod »

Να ρωτήσω θέλω να μπω Μόνιμος αλλά έχω βλαισοποδια θα με πάρουν ή θα κοπω?
edwww

Re: Ι3 στο στρατό

Δημοσίευση από edwww »

VasilisChristod έγραψε: Δευ Απρ 10, 2023 5:29 pm Να ρωτήσω θέλω να μπω Μόνιμος αλλά έχω βλαισοποδια θα με πάρουν ή θα κοπω;
Υπάρχει ξεχωριστή ενότητα για τους υποψήφιους για στρατιωτικές σχολές ή για ΕΠΟΠ, το συγκεκριμένο νήμα αναφέρεται σε όσους θέλουν να υπηρετήσουν την θητεία τους.


Τελευταία φορά σημειώθηκε ως νέο από το μέλος Anonymous την Δευ Ιουν 05, 2023 12:58 am.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες