Απο ΕΠΙΛΑΧΩΝ εγινα ΕΠΙΤΥΧΩΝ (2008)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Απο ΕΠΙΛΑΧΩΝ εγινα ΕΠΙΤΥΧΩΝ (2008)

Δημοσίευση από Marina2 »

Οντως εχω ξενερωσει απιστευτα! Και δεν θελω να μπω στη διαδικασια να κανω τα χαρτιά μου για μια ειδικοτητα που δεν μου αρεσει, επειδη σε αυτη που θελω δεν με παιρνουν λογω πτυχιου! Πρεπει πρωτα να το παρω και μετα θα το ξανασκεφτω πιο σοβαρα!
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Απο ΕΠΙΛΑΧΩΝ εγινα ΕΠΙΤΥΧΩΝ (2008)

Δημοσίευση από illy »

Ασε Μαρινακι, αυτο με την "ανικανοτητα λογω γραμματικων γνωσεων" ειναι πολλη μουφα... Τοτε ελεγαν στην προκηρυξη οτι θα ειχαν συγκεκριμενα μορια οσοι ειχαν αποπερατωσει το 1ο ετος της σχολης τους; Ασε μην την ψαχνεις... Μα δεν σου λεω να δηλωσει κατι ασχετο, παλι την ειδικοτητα σου συμφωνα με το πτυχιο σου! Παρεμπιπτοντως, ποτε ανεβηκες τοσο γρηγορα βαθμολογικα;ΕικόναΕικόνα

sauraki....4
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: Παρ Φεβ 13, 2009 12:48 am
Επικοινωνία:

Απο ΕΠΙΛΑΧΩΝ εγινα ΕΠΙΤΥΧΩΝ (2008)

Δημοσίευση από sauraki....4 »

Επ καλως επεστρεψες Μαιμουνιιιι! Ασε ναι Δισαρεστα τα νεα και απο μενα... Αλλα οκ... (τι να πεις.) για το... Μεσον της αλληνης χεχε... Ενταξει ξερεις Μαζευουμε κομματια και προχωραμε!:) Καλη επιτυχια σε ολους AGAIN!
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Απο ΕΠΙΛΑΧΩΝ εγινα ΕΠΙΤΥΧΩΝ (2008)

Δημοσίευση από illy »

Ακριβως ζουζουνακι... Μαζευουμε τα κομματια μας, γεμιζουμε με θετικη ενεργεια και αυρα και προχωραμε! Λυπαμαι που δεν σε πηρανεΕικόναΕικόναΕικόνα
sauraki....4
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: Παρ Φεβ 13, 2009 12:48 am
Επικοινωνία:

Απο ΕΠΙΛΑΧΩΝ εγινα ΕΠΙΤΥΧΩΝ (2008)

Δημοσίευση από sauraki....4 »

Χμμ... ΙΤΣ ΟΚ! Δε χαμπαριαζουμε εμεις! Αγανακτησαμε ναι! Κατα τα αλλα... Ξανα Χαρτια κτλ... Εικόνα

Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Απο ΕΠΙΛΑΧΩΝ εγινα ΕΠΙΤΥΧΩΝ (2008)

Δημοσίευση από Marina2 »

illy έγραψε: Ασε Μαρινακι, αυτο με την "ανικανοτητα λογω γραμματικων γνωσεων" ειναι πολλη μουφα... Τοτε ελεγαν στην προκηρυξη οτι θα ειχαν συγκεκριμενα μορια οσοι ειχαν αποπερατωσει το 1ο ετος της σχολης τους; Ασε μην την ψαχνεις... Μα δεν σου λεω να δηλωσει κατι ασχετο, παλι την ειδικοτητα σου συμφωνα με το πτυχιο σου! Παρεμπιπτοντως, ποτε ανεβηκες τοσο γρηγορα βαθμολογικα;ΕικόναΕικόνα

Αν τα κάνω πάλι τωρα που δεν εχω το πτυχιο μου, για την ιδια ειδικοτητα, θα με βγάλουν πάλι αακαταλληλη για γραμματικες γνωσεις! Και δεν μου αρεσει και τιποτα άλλο, που δεν χρειάζεται πτυχιο!

Grecia
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 305
Εγγραφή: Δευ Ιουν 09, 2008 4:27 pm
Επικοινωνία:

Απο ΕΠΙΛΑΧΩΝ εγινα ΕΠΙΤΥΧΩΝ (2008)

Δημοσίευση από Grecia »

Κοριτσια εκει θα μας δουν ξανα... Γιατι εγω εκει θα ειμαι!Illy μου οντως που χαθηκες κοπελα μου... Σε εχω χασει εντελως απο ολα!
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Απο ΕΠΙΛΑΧΩΝ εγινα ΕΠΙΤΥΧΩΝ (2008)

Δημοσίευση από yandr »

Δεν θέλω να στεναχωρήσω κανέναν, αλλά το θέμα εδώ είναι αυτοί που πέτυχαν στον διαγωνισμό.
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Απο ΕΠΙΛΑΧΩΝ εγινα ΕΠΙΤΥΧΩΝ (2008)

Δημοσίευση από illy »

Ναι βρε yandrako μου δικιο εχεις, αλλα παλι παρασυρθηκαμε απο τον οιστρο μας... Ειχα καιρο να δωσω το παρον και ανοιξαμε συζητησηΕικόνα Ζηταμε συγνωμηΕικόνα

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες