188 Πυροβολαρχία Παρατηρήσεων

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

188 Πυροβολαρχία Παρατηρήσεων

Δημοσίευση από Anonymous »

Ρε παιδιά βοηθάτε κάποιος αν ξέρει να μου πει που είναι η 188 πυροβολαρχία παρατηρήσεων
Anonymous

188 Πυροβολαρχία Παρατηρήσεων

Δημοσίευση από Anonymous »

Βγήκε και σε εμένα μετάθεση για 188 π παρ σαν οδηγός απο θήβα ειναι καλά ξέρει κανένας;
Anonymous

188 Πυροβολαρχία Παρατηρήσεων

Δημοσίευση από Anonymous »

Θα εισαι πολυ υπερηφανος για την μοναδα σου ειναι στον Λαγο Έβρου μεταξυ Ορεστιαδας και Διδυμοτείχου

εκει ημουνα και εγω τοπογραφος-μηχανικος μαχιμη μοναδα.
Anonymous

188 Πυροβολαρχία Παρατηρήσεων

Δημοσίευση από Anonymous »

Και εγώ μπορώ να πώ ότι από όλη τη θητεία, στρατό έκανα στην 188 που έκατσα 50 μέρες για σχολείο τοπογραφίας. ΑΑΑ -12 και τα παιδιά τη πυροβολαρχίας μαχήμια, και χωρίς θέρμανση, ζεστό νερό κτλ
παο 13

188 Πυροβολαρχία Παρατηρήσεων

Δημοσίευση από παο 13 »

Μια χαρα ειναι στην 188 ζωαρα !
Άβαταρ μέλους
Lgts
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Δευ Οκτ 29, 2012 7:39 pm
Επικοινωνία:

188 Πυροβολαρχία Παρατηρήσεων

Δημοσίευση από Lgts »

Μου ήρθε μετάθεση απο Θηβα σαν οδηγός στην 188. Μπορεί να πει κανείς πως έίναι εκει πέρα;
GIANNHS

188 Πυροβολαρχία Παρατηρήσεων

Δημοσίευση από GIANNHS »

Εγω υπηρετησα στην 188 π παρ το 1983
ΘΑΝΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ

188 Πυροβολαρχία Παρατηρήσεων

Δημοσίευση από ΘΑΝΟΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ »

Εγω υπηρετησα το 1994-1995 στην 188 π. Παρ Δ/Β και ημουν παρων και στην μετασταθμευση της μοναδας απο την λεπτη στον λαγο ενα εχω να πω απο ολη την δ/ση πυρ/κου εμεις ειμασταν 2 σκαλια ποιο πανω απο οποιαδοιποτε μοναδα πυρ/κου στην 16η μεραρχ. Αλλο το επιπεδο στην μοναδα πολυ ανωτερο μακραν ! Δ/της τσιομητας ευαγγελος ταγματαρχης.
νικος

188 Πυροβολαρχία Παρατηρήσεων

Δημοσίευση από νικος »

Και εγω υπηρετησα στην 188 π. Παρ στο δυδειμοτειχο το 1984-1985 σαν οδηγος κ ηταν σχετικα καλα αν εξερεσουμε εναν μαλακα διοικητη αντισυνταχματαρχη ******* και κατι καψωνομουτρα κωλοπαιδα οπως τον ****** και τον ****** κατα τα αλλα ηταν καλα!
ΝΤΟΥΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

188 Πυροβολαρχία Παρατηρήσεων

Δημοσίευση από ΝΤΟΥΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ »

Κε εγω η μου να στην μοναδα στην 188. π παρ στο διδιμοτηχο το ετος 1984 κε 1985 να με γνορηζη κανενας παλλο φιλος απο το στρατοπεδω

Θανάσης

188 Πυροβολαρχία Παρατηρήσεων

Δημοσίευση από Θανάσης »

188 ΠΥ. ΠΑΡ... '84-΄85 στο Διδυμότειχο τότε...19 μήνες. Πόσες αναμνήσεις...
nikos

188 Πυροβολαρχία Παρατηρήσεων

Δημοσίευση από nikos »

Σε θυμαιμαι ντουνη εκανες λιγο και μαγειρας και ααπειλουσες οτι θα αυτοκτονισης

ΣΑΒΒΑΣ

188 Πυροβολαρχία Παρατηρήσεων

Δημοσίευση από ΣΑΒΒΑΣ »

Γιαννη ειμαι ο σαββας ημουν στην 188 απο σεπτεμβριο του 1982 εως απριλιο του 1984 ποιος εισαι?
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΝΤΟΥΝΗΣ

188 Πυροβολαρχία Παρατηρήσεων

Δημοσίευση από ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΝΤΟΥΝΗΣ »

[quot e=θανάσησ]188 πυ. παρ... '84-΄85 στο διδυμότειχο τότε...19 μήνες. πόσες αναμνήσεισ... φιλε μου θανασης ησε καλα τη κανης ημε ο ντουνης αριστειδης 1984-85 στην 188. π. παρ διδυμοτειχο η μου να κε εγω φαταρος εκη στην μοναδα στο 151 υψωμα με θημασε η μου να ο μαγερας θα χαρο πολλη να μιλι σου με εχω φεησ
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες