Ελληνική νίκη κατά των ΗΠΑ

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ikaros
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 124
Εγγραφή: Κυρ Αύγ 24, 2008 9:52 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Ελληνική νίκη κατά των ΗΠΑ

Δημοσίευση από ikaros »

Στην red flag σιγουρα δεν ειναι στραβαδια οι Αμερικανοι πιλοτοι γιατι ετσι δεν θα ειχε τετοιο κυρος αυτη η ασκηση. Απο την αλλη ειναι γνωστο οτι οι Ελληνες πιλοτοι ειναι πολυ καλοι. Να ειχαμε και τοσο καλα αεροπλανα, καλα θα ηταν!
Στρατηγός Άνεμο
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 08, 2009 11:08 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Ελληνική νίκη κατά των ΗΠΑ

Δημοσίευση από Στρατηγός Άνεμο »

Yandr κάνεις μάγα λάθος απο πάρα πολύ έγκυρη πηγή σου λέω οτι και τα απάτσι εμείς τους μάθαμε να τα χρησιμοποιούν πιο αποδοτικά σε μάχες. Σε τέτοιες ασκήσεις και ιδιαιτερά σε αμερικάνικο έδαφος οι ΗΠΑ στέλνουν πάντα την αφρόκρεμα
Markos_Hdi
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1624
Εγγραφή: Παρ Απρ 11, 2008 2:38 am
Επικοινωνία:

Ελληνική νίκη κατά των ΗΠΑ

Δημοσίευση από Markos_Hdi »

Παιδιά συγνώμη αλλά μου φαίνονται λίγο αστεία όλα αυτά. Η πηγή Νάσο που έβαλες δεν μου φαίνεται και πολύ έγκυρη καταρχάς. Θα μπορούσα να πεισθώ αν το έβλεπα και από κάποια πηγή μη ελληνική. Αυτό για τα Apache φίλε μου τώρα συγνώμη αλλά μόνο ως ξεκαρδιστικό αστείο μπορώ να το εκλάβω. Εδώ δεν έχουμε αρκετούς χειριστές για να τα επανδρώσουμε όσα έχουμε και μαθαίνουμε και τους Αμερικάνους; Αν είναι δυνατόν δηλαδή...

Και πως γίνεται πάντα αυτοί οι αμερικάνοι να είναι οι πιο άμπαλοι στρατιωτικά, να παρουσιάζονται ως οι πλέον άσχετοι, αλλά σε όλη τους την πολεμική ιστορία, η απόδοσή τους ήτανε πάντα από τις καλύτερες παγκοσμίως.

Antonis21
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 294
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 11, 2009 12:49 am
Επικοινωνία:

Ελληνική νίκη κατά των ΗΠΑ

Δημοσίευση από Antonis21 »

Οι Agressors δεν ειναι αυτοι που κατα καιρους το παιζουν "γνωστοι αγνωστοι" προκαλωντας σε διαφορες περιοχες οπου το θεωρει η πολιτικη ηγεσια σκοπιμο, παραβιαζοντας εναεριους χωρους και χωρις να εχουν διακρητικα τα αεροπλανα τους;
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11239
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Ελληνική νίκη κατά των ΗΠΑ

Δημοσίευση από yandr »

Markos_Hdi έγραψε:Αυτό για τα Apache φίλε μου τώρα συγνώμη αλλά μόνο ως ξεκαρδιστικό αστείο μπορώ να το εκλάβω. Εδώ δεν έχουμε αρκετούς χειριστές για να τα επανδρώσουμε όσα έχουμε και μαθαίνουμε και τους Αμερικάνους; Αν είναι δυνατόν δηλαδή...

Και πως γίνεται πάντα αυτοί οι αμερικάνοι να είναι οι πιο άμπαλοι στρατιωτικά, να παρουσιάζονται ως οι πλέον άσχετοι, αλλά σε όλη τους την πολεμική ιστορία, η απόδοσή τους ήτανε πάντα από τις καλύτερες παγκοσμίως.



Τα 'πες όλα Μάρκο, χαίρομαι όταν μιλά η κοινή λογική. Εικόνα
Anonymous

Ελληνική νίκη κατά των ΗΠΑ

Δημοσίευση από Anonymous »

Εδω βουιξε ολος ο πλανητης και εσυ αμφισβητεις τα αποτελεσματα ρε μαρκο; Αυτo παλι με το (αμπαλοι) που το ειδες;

Ποιος ειπε οτι δεν ειναι καλοι πιλοτοι;

Τους κερδισαμε 17-3 παρολο που ηταν υπεραριθμοι...

Εστι ειναι, τι να κανουμε τωρα; Εικόνα

Οι αμερικανοι στις ασκησεις στελνουν τους καλυτερους, ειναι κοινη λογικη βλεπεις! Εικόνα

Markos_Hdi
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1624
Εγγραφή: Παρ Απρ 11, 2008 2:38 am
Επικοινωνία:

Ελληνική νίκη κατά των ΗΠΑ

Δημοσίευση από Markos_Hdi »

Ποιος πλανήτης βούιξε; Δείξτε μου μια μη ελληνική πηγή που να το λέει, αυτό είπα και πριν.
Anonymous

Ελληνική νίκη κατά των ΗΠΑ

Δημοσίευση από Anonymous »

Σιγα μην βγουν να πουν οτι εχασαν... Εικόνα Η δηλωση του κ. Πλεσσα οτι πηγαμε καλα δεν σου φτανει;

Markos_Hdi
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1624
Εγγραφή: Παρ Απρ 11, 2008 2:38 am
Επικοινωνία:

Ελληνική νίκη κατά των ΗΠΑ

Δημοσίευση από Markos_Hdi »

A δηλαδή μη ελληνική πηγή δεν υπάρχει θες να μου πεις. Γι'αυτό σου λέω εγώ ότι δεν υπάρχει περίπτωση να το πιστέψω αν το ακούω μόνο από ελληνικές πηγές. Ο Πλέσσας ποιος είναι; Αλλά και στρατηγός να είναι μια δήλωση "πήγαμε καλά" τι πρέπει να σημαίνει; Ότι τους πήραμε τα σώβρακα;

Το διαδίκτυο είναι τρομερό μέσο διάδοσης ψεμμάτων και υπερβολών. Υπέρτατο παράδειγμα το e-mail που κυκλοφορούσε με το υποτιθέμενο Icarus program αν θυμάμαι καλά το όνομα για ένα πρόγραμμα που υιοθετήθηκε από την apple για να χρησιμοποιηθεί η ελληνική ως γλώσσα προγραμματισμού, που το πίστεψαν όλοι, μέχρι που και ο Στυλιανίδης (υπουργός παιδείας) το χρησιμοποίησε σε ομιλία του για να υπερηφανευτεί για την ελληνική γλώσσα...

Anonymous

Ελληνική νίκη κατά των ΗΠΑ

Δημοσίευση από Anonymous »

Markos_Hdi έγραψε: Ο Πλέσσας ποιος είναι; Αλλά και στρατηγός να είναι μια δήλωση "πήγαμε καλά" τι πρέπει να σημαίνει; Ότι τους πήραμε τα σώβρακα;



Καλα αστο δεν πειραζει.

Ολοι εχουμε δικαιωμα στην ασχετοσυνη!

Φιλικα παντα, μην με παρεξηγεις! Εικόνα

Markos_Hdi
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1624
Εγγραφή: Παρ Απρ 11, 2008 2:38 am
Επικοινωνία:

Ελληνική νίκη κατά των ΗΠΑ

Δημοσίευση από Markos_Hdi »

Συγνώμη αλλά άσχετο σίγουρα δεν μπορείς να με πεις. Απλά θα μπορούσες να μου πεις ποιος είναι αλλά και πάλι όπως είδες δεν έχει καμία σχέση ποιος είναι με τον συλλογισμό μου, οπότε δεν μπόρεσες να σκεφτείς καλύτερη απάντηση.
Anonymous

Ελληνική νίκη κατά των ΗΠΑ

Δημοσίευση από Anonymous »

Παρεξηγηθηκα τελικα! ΕικόναΠλακα κανω ρε! Εικόνα Ειναι Διευθυντης επιχειρηματικων πρωτοβουλιων Ευρωπης, Μεσης Ανατολης και Αφρικης της Lockheed martin (f-22,f-35,f-16).

Markos_Hdi
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1624
Εγγραφή: Παρ Απρ 11, 2008 2:38 am
Επικοινωνία:

Ελληνική νίκη κατά των ΗΠΑ

Δημοσίευση από Markos_Hdi »

Ναι το διάβασα, αλλά όπώς σου είπα δεν επηρεάζει την επιχειρηματολογία μου σε κανένα σημείο.
Anonymous

Ελληνική νίκη κατά των ΗΠΑ

Δημοσίευση από Anonymous »

Ε ενταξει, εσυ μπορεις να πιστευεις οτι χασαμε κιολας! Δεν ενοχλει κανεναν αυτο!

Στρατηγός Άνεμο
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 08, 2009 11:08 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Ελληνική νίκη κατά των ΗΠΑ

Δημοσίευση από Στρατηγός Άνεμο »

Markos_Hdi έγραψε:Παιδιά συγνώμη αλλά μου φαίνονται λίγο αστεία όλα αυτά. Η πηγή Νάσο που έβαλες δεν μου φαίνεται και πολύ έγκυρη καταρχάς. Θα μπορούσα να πεισθώ αν το έβλεπα και από κάποια πηγή μη ελληνική. Αυτό για τα Apache φίλε μου τώρα συγνώμη αλλά μόνο ως ξεκαρδιστικό αστείο μπορώ να το εκλάβω. Εδώ δεν έχουμε αρκετούς χειριστές για να τα επανδρώσουμε όσα έχουμε και μαθαίνουμε και τους Αμερικάνους; Αν είναι δυνατόν δηλαδή...

Και πως γίνεται πάντα αυτοί οι αμερικάνοι να είναι οι πιο άμπαλοι στρατιωτικά, να παρουσιάζονται ως οι πλέον άσχετοι, αλλά σε όλη τους την πολεμική ιστορία, η απόδοσή τους ήτανε πάντα από τις καλύτερες παγκοσμίως.



Συγγνώμη φίλε Μάρκο κανείς δεν λέει οτι οι Αμερικάνοι είναι άμπαλοι στρατιωτικά όμως αν θυμάσαι ή αν έχεις ακουστά παρακαλούσανε τους συμμάχους τους, και ιδιαίτερα τους Βρετανούς, όταν είπαν οτι σκέφτονται να αποσυρθούν, να μην τους αφήσουν αβοήθητους. Ππόσφατα θρήνησαν δεκαδες στρατιώτες τους που σκοτώθηκαν. Στις επιχειρήδείς τους βασιζονταί πολύ στην τεχνολογική τους υπεροχή και στην βοήθεια των Βρετανών κυρίως
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης