Ξύρισμα στο στρατό

Τοποθετήσεις, μεταθέσεις, ειδικότητες και συμβουλές για καλύτερη θητεία
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
wwe

Ξύρισμα στο στρατό

Δημοσίευση από wwe »

Φιλε, το θεμα ειναι σοβαρο, ο Θειος μου ειναι γιατρος και ενας πελατης του το ρωτησε αυτο γιατι οταν τελιωνε το στρατο ειχε γυρισει η τρυχα στον πρωκτο του κ δν το προλαβαι κ εκανε εγχειριση, αμα θελετε ψαξε το στο google για τους κηνδυνους που εχει το γυρισμα της τριχας
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Ξύρισμα στο στρατό

Δημοσίευση από Greek_Army »

wwe έγραψε:Φιλε, το θεμα ειναι σοβαρο, ο Θειος μου ειναι γιατρος και ενας πελατης του το ρωτησε αυτο γιατι οταν τελιωνε το στρατο ειχε γυρισει η τρυχα στον πρωκτο του κ δν το προλαβαι κ εκανε εγχειριση, αμα θελετε ψαξε το στο google για τους κηνδυνους που εχει το γυρισμα της τριχας


συμφωνώ ότι το θέμα είναι σοβαρό. Δεν θα έχεις πρόβλημα μην αγχώνεσαι
@xristos@
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 127
Εγγραφή: Τετ Ιουν 23, 2010 4:45 am
Επικοινωνία:

Ξύρισμα στο στρατό

Δημοσίευση από @xristos@ »

wwe έγραψε:Φιλε, το θεμα ειναι σοβαρο, ο Θειος μου ειναι γιατρος και ενας πελατης του το ρωτησε αυτο γιατι οταν τελιωνε το στρατο ειχε γυρισει η τρυχα στον πρωκτο του κ δν το προλαβαι κ εκανε εγχειριση, αμα θελετε ψαξε το στο google για τους κηνδυνους που εχει το γυρισμα της τριχας

Ναι φιλε μου Ξερω τι μπορεις να παθεις αμα σου γυρισει τριχα, ειδικα στα γεννητικα οργανα και δημιουργηθει κυστη και τετοια. Απλα η ερωτηση μου εκατσε καπως...
Antonis21
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 294
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 11, 2009 12:49 am
Επικοινωνία:

Ξύρισμα στο στρατό

Δημοσίευση από Antonis21 »

Μην αγχωνεσαι δεν ασχολεται κανεις ΠΛΕΟΝ με τετοιες παπαριες...
ikskarda
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Δευ Ιαν 10, 2011 6:44 pm
Επικοινωνία:

Ξύρισμα στο στρατό

Δημοσίευση από ikskarda »

Θελω και εγω να κανω 2 ερωτησεις.
η πρωτη αφορα το ξυρισμα στο γεννητικα οργανα καθοτι πλεον πρεπει και αυτα να τα ξυριζω 1 φορα την εβδομαδα. Θα χω καποιο προβλημα;
και η δευτερη εχει να κανει με τις φαβοριτες. Σε ποιο υψος πρεπει να ειναι γιατι δεν μπορω να με φανταστω χωρις αυτες
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Ξύρισμα στο στρατό

Δημοσίευση από Greek_Army »

ikskarda έγραψε:Θελω και εγω να κανω 2 ερωτησεις.
η πρωτη αφορα το ξυρισμα στο γεννητικα οργανα καθοτι πλεον πρεπει και αυτα να τα ξυριζω 1 φορα την εβδομαδα. Θα χω καποιο προβλημα;
και η δευτερη εχει να κανει με τις φαβοριτες. Σε ποιο υψος πρεπει να ειναι γιατι δεν μπορω να με φανταστω χωρις αυτες


το 1ο ασχολίαστο
το 2ο στο ύψος που βρίσκεται το κόκκαλο
ikskarda
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Δευ Ιαν 10, 2011 6:44 pm
Επικοινωνία:

Ξύρισμα στο στρατό

Δημοσίευση από ikskarda »

Σε ευχαριστω για την απαντηση. Τις φαβοριτες δηλαδη μετα απο παρα πολλα χρονια ηρθε η ωρα να τις αποχαιρετησω. Αλλα με ποια εννοια εννοεις ασχολιαστη την 1η ερωτηση; Ειναι ενα θεμα που με προβληματιζει οταν θα πρεπει να πλενομαι αν θα μπορω να ξυριζομαι και σε αυτο το σημειο (εκανα το λαθος απο μικρος και ξυριζομουν Εικόνα)

οπως και να χει παλι ευχαριστω
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Ξύρισμα στο στρατό

Δημοσίευση από Greek_Army »

ikskarda έγραψε:Σε ευχαριστω για την απαντηση. Τις φαβοριτες δηλαδη μετα απο παρα πολλα χρονια ηρθε η ωρα να τις αποχαιρετησω. Αλλα με ποια εννοια εννοεις ασχολιαστη την 1η ερωτηση; Ειναι ενα θεμα που με προβληματιζει οταν θα πρεπει να πλενομαι αν θα μπορω να ξυριζομαι και σε αυτο το σημειο (εκανα το λαθος απο μικρος και ξυριζομουν Εικόνα)

οπως και να χει παλι ευχαριστω


Θα μπορείς όταν θα έχεις χρόνο βέβαια
ikskarda
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 21
Εγγραφή: Δευ Ιαν 10, 2011 6:44 pm
Επικοινωνία:

Ξύρισμα στο στρατό

Δημοσίευση από ikskarda »

Ωραια και παλι ευχαριστω απλα επειδη διαβασα σε προηγουμενες σελιδες για τα γεννητικα οργανα μου δημιουργηθηκε η απορια αν την ωρα που θα μας εξετασουν αν θα μου πουν τιποτα και γιατι ειμαι ετσι σε αυτην την περιοχη.

ευχαριστω πολυ, παω για διαβασμα στα υπολοιπα θεματα του φορουμ να συλλεξω πληροφοριεςΕικόνα
politis

Ξύρισμα στο στρατό

Δημοσίευση από politis »

Καλησπερα θα ηθελα να κανω μια ερωτηση που ισως φανει χαζη το ξυρισμα στο στρατο πρεπει να γινεται κοντρα για να μην φαινεται τιποτα;
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Ξύρισμα στο στρατό

Δημοσίευση από yandr »

Δεν θα σε περάσουν και με βαμβάκι. Ένα φυσιολογικό ξύρισμα χρειάζεται...
Status
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 16, 2010 8:12 pm
Τοποθεσία: GR
Επικοινωνία:

Ξύρισμα στο στρατό

Δημοσίευση από Status »

Έτσι, επίσης τις πρώτες ημέρες είναι λίγο ενοχλητικό στην επιδερμίδα το καθημερινό ξύρισμα αλλά μετά από μια άντεεεε δύο εβδομάδες Συνηθίζεται.

Επίσης μετά την απόλυση σας για κανά μήνα θα ξυρίζεστε καθημερινά από συνήθειο και μόνο.

Η αλήθεια θα σε απελευθερώσει αλλά πρώτα θα σε τσατίσει.
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Ξύρισμα στο στρατό

Δημοσίευση από Greek_Army »

yandr έγραψε:Δεν θα σε περάσουν και με βαμβάκι. Ένα φυσιολογικό ξύρισμα χρειάζεται...


Πάνε αυτές οι καλές εποχές
neos kai mavros
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 20, 2011 3:00 pm
Επικοινωνία:

Ξύρισμα στο στρατό

Δημοσίευση από neos kai mavros »

Καλησπερα παιδια 7/2 αυλωνα τεθωρακισμενα και θα ηθελα να ρωτησω και εγω επειδη δεν ξυριζομαι συχνα αν θα μπορω να μην τα παρω κοντρα αλλα αντιθετα και αν θα μπορω αντι γι αυτα να παρω μαζι μου μια ξυριστικη μηχανη κ να κανω την δουλεια μου
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες