Αγαπημένη ομάδα!

Απάντηση

Ποια ομαδα υποστηριζετε?

Το δημοψήφισμα λήγει την Τετ Μαρ 30, 2016 5:58 pm

ΠΑΟ
225
40%
ΟΣΦΠ
177
32%
ΑΕΚ
46
8%
ΠΑΟΚ
69
12%
Αλλη
44
8%
 
Σύνολο ψήφων: 561

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Μαγδαλένα
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 450
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 25, 2009 10:17 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αγαπημένη ομάδα!

Δημοσίευση από Μαγδαλένα »

Ελατε μωρε παιδια ενταξει δεν μας ηθελε η μπαλα... Μα κι αυτος μ βαλε τον κοβασεβιτς μεσα... Αφηστε π λειπαν οι γκολτζιδες μας... Αμα δεν ελειπαν αυτοι δεν θα ταν αυτο το αποτελεσμα πιστευω... Αλλα προσεχως παιζουμε κ στην εδρα μας... Να σας δουμε... αλλα ο νικοπολιδης παλι θεος... Κ δεν μπορει να πει τπτ γι αυτον κανεις...

Velerefontis
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Δευ Ιαν 26, 2009 10:39 pm
Επικοινωνία:

Αγαπημένη ομάδα!

Δημοσίευση από Velerefontis »

Μαγδαλένα έγραψε: Ελατε μωρε παιδια ενταξει δεν μας ηθελε η μπαλα... Μα κι αυτος μ βαλε τον κοβασεβιτς μεσα... Αφηστε π λειπαν οι γκολτζιδες μας... Αμα δεν ελειπαν αυτοι δεν θα ταν αυτο το αποτελεσμα πιστευω... Αλλα προσεχως παιζουμε κ στην εδρα μας... Να σας δουμε... αλλα ο νικοπολιδης παλι θεος... Κ δεν μπορει να πει τπτ γι αυτον κανεις...

μαγδαλενα μου ας ειναι καλα το δοκαρι. Οσο για τον τερματοφυλακα κηπουρο ας δει το ματς στο βιντεο μπας και δει το γκολ του κονσεισαο γιατι στο ζωντανο ουτε που πηρε χαμπαρι απο που του ηρθε [; )
Γίνε και εσύ μέλος του Πανελλήνιου Δικτύου Στρατευσίμων
Markos_Hdi
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1624
Εγγραφή: Παρ Απρ 11, 2008 2:38 am
Επικοινωνία:

Αγαπημένη ομάδα!

Δημοσίευση από Markos_Hdi »

Τον Κοβάσεβιτς; Σου βάλανε να δεις παλιό αγώνα σε βίντεο μήπως; Ξέρεις πάντως και ο ΠΑΟΚ δεν είχε λίγες απουσίες. Με τα αν και αν έτσι και αρχίσουμε... Άσ'το. Προσεχώς παίζουμε πρωτάθλημα στην Τούμπα πάλι, οπότε μην χαίρεστε πολύ! :)

Ο Νικοπολίδης κηπουρός μάλλον εννοείς! :P Και ναι όντως δεν μπορεί να πει τίποτα κανείς. Το είδε το γκολ μια χαρά. Παρατήρησε την τροχιά της μπάλας με πάσα λεπτομέρεια! Εικόνα

Anonymous

Αγαπημένη ομάδα!

Δημοσίευση από Anonymous »

μην φοβαστε γαυροι θα καθαρισει ο θειος...

Μαγδαλένα
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 450
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 25, 2009 10:17 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αγαπημένη ομάδα!

Δημοσίευση από Μαγδαλένα »

αχαχχαχα πολυγελεια φαση αλλα δεν εφταιγε ο Νικοπολιδης... Σιγα τις μεγαλες απουσιες π ειχατε//μια ειχατε σημαντικη απουσια... Εμεις 4... προσεχως θα παιξετε σε μας... Να σας δω εκει θελω...

Markos_Hdi
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1624
Εγγραφή: Παρ Απρ 11, 2008 2:38 am
Επικοινωνία:

Αγαπημένη ομάδα!

Δημοσίευση από Markos_Hdi »

Σιγά τις μεγάλες απουσίες; Δεν πρέπει να παρακολουθείς και πολύ ποδόσφαιρο ε... ; Τώρα βέβαια που τις βρήκες τις 4 τις δικές σας... Στο κάτω κάτω μόνο μία αναγκαστική είχατε, αν θέλατε ας τους πέρνατε. Αν είναι να λέμε και μεις ποιους είχαμε αλλά δεν τους χρησιμοποιήσαμε, ασ'το.
Μαγδαλένα
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 450
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 25, 2009 10:17 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αγαπημένη ομάδα!

Δημοσίευση από Μαγδαλένα »

Bελερεφόντης έγραψε:
Μαγδαλένα έγραψε: Ελατε μωρε παιδια ενταξει δεν μας ηθελε η μπαλα... Μα κι αυτος μ βαλε τον κοβασεβιτς μεσα... Αφηστε π λειπαν οι γκολτζιδες μας... Αμα δεν ελειπαν αυτοι δεν θα ταν αυτο το αποτελεσμα πιστευω... Αλλα προσεχως παιζουμε κ στην εδρα μας... Να σας δουμε... αλλα ο νικοπολιδης παλι θεος... Κ δεν μπορει να πει τπτ γι αυτον κανεις...

μαγδαλενα μου ας ειναι καλα το δοκαρι. Οσο για τον τερματοφυλακα κηπουρο ας δει το ματς στο βιντεο μπας και δει το γκολ του κονσεισαο γιατι στο ζωντανο ουτε που πηρε χαμπαρι απο που του ηρθε [; )
Ε οχι κ μου τ Jimmy ειμαιΕικόνα! Το δοκαρι ηταν ατυχια... κ οσο για το γκολ ηταν θεικο... Αλλα οπως προειπα δεν εφταιγε αυτος... Αλλοθνοθ λαθος ητανε...

Μαγδαλένα
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 450
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 25, 2009 10:17 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αγαπημένη ομάδα!

Δημοσίευση από Μαγδαλένα »

Bελερεφόντης έγραψε:
Μαγδαλένα έγραψε: Ελατε μωρε παιδια ενταξει δεν μας ηθελε η μπαλα... Μα κι αυτος μ βαλε τον κοβασεβιτς μεσα... Αφηστε π λειπαν οι γκολτζιδες μας... Αμα δεν ελειπαν αυτοι δεν θα ταν αυτο το αποτελεσμα πιστευω... Αλλα προσεχως παιζουμε κ στην εδρα μας... Να σας δουμε... αλλα ο νικοπολιδης παλι θεος... Κ δεν μπορει να πει τπτ γι αυτον κανεις...

μαγδαλενα μου ας ειναι καλα το δοκαρι. Οσο για τον τερματοφυλακα κηπουρο ας δει το ματς στο βιντεο μπας και δει το γκολ του κονσεισαο γιατι στο ζωντανο ουτε που πηρε χαμπαρι απο που του ηρθε [; )
Ε οχι κ μου τ Jimmy ειμαιΕικόνα! Το δοκαρι ηταν ατυχια... κ οσο για το γκολ ηταν θεικο... Αλλα οπως προειπα δεν εφταιγε αυτος... Αλλοθνοθ λαθος ητανε...

Μαγδαλένα
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 450
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 25, 2009 10:17 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αγαπημένη ομάδα!

Δημοσίευση από Μαγδαλένα »

Bελερεφόντης έγραψε:
Μαγδαλένα έγραψε: Ελατε μωρε παιδια ενταξει δεν μας ηθελε η μπαλα... Μα κι αυτος μ βαλε τον κοβασεβιτς μεσα... Αφηστε π λειπαν οι γκολτζιδες μας... Αμα δεν ελειπαν αυτοι δεν θα ταν αυτο το αποτελεσμα πιστευω... Αλλα προσεχως παιζουμε κ στην εδρα μας... Να σας δουμε... αλλα ο νικοπολιδης παλι θεος... Κ δεν μπορει να πει τπτ γι αυτον κανεις...

μαγδαλενα μου ας ειναι καλα το δοκαρι. Οσο για τον τερματοφυλακα κηπουρο ας δει το ματς στο βιντεο μπας και δει το γκολ του κονσεισαο γιατι στο ζωντανο ουτε που πηρε χαμπαρι απο που του ηρθε [; )
ε οχι κ μου! Ειμαι του Jimmy Εικόνα! Το δοκαρι ηταν ατυχια... Οσο αναφορα το γκολ μπορω να πω οτι ηταν θεικο... Κ δεν εφταιγε ο Νικοπολιδης αλλουνου μλκ ητανε...
Dargal
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 386
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 17, 2009 8:50 pm
Επικοινωνία:

Αγαπημένη ομάδα!

Δημοσίευση από Dargal »

ΑΕΚαρα για μια ζωη
Rojoblanco
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 10, 2008 9:57 pm
Επικοινωνία:

Αγαπημένη ομάδα!

Δημοσίευση από Rojoblanco »

Σαν Πειραιωτης που ειμαι... Ολυμπιακος!Red or Dead Εικόνα
Μαγδαλένα
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 450
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 25, 2009 10:17 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αγαπημένη ομάδα!

Δημοσίευση από Μαγδαλένα »

Markos_Hdi έγραψε:Σιγά τις μεγάλες απουσίες; Δεν πρέπει να παρακολουθείς και πολύ ποδόσφαιρο ε... ; Τώρα βέβαια που τις βρήκες τις 4 τις δικές σας... Στο κάτω κάτω μόνο μία αναγκαστική είχατε, αν θέλατε ας τους πέρνατε. Αν είναι να λέμε και μεις ποιους είχαμε αλλά δεν τους χρησιμοποιήσαμε, ασ'το.
προτιμαμε να κραταμε δυναμεις για το ουεφα... Η αληθεια ειναι οτι απο τν Ιανοθαριο αρχισα να ασχολουμαι με το αθλημα...
Άβαταρ μέλους
-erased-
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 21, 2008 9:15 pm
Επικοινωνία:

Αγαπημένη ομάδα!

Δημοσίευση από -erased- »

Κατ' αρχάς να συγχαρώ τον αρθρογράφο που δεν συμπεριέλαβε υποδιέστερες ομάδες (βλέπε: Άρης) Εικόνα

Κατά δεύτερον... Μαγκιά μου που 'μαι ΠΑΟΚτζής μαγκιά μου-μαγκιά μου.
και τον δικέφαλο αετό έχω μεσ' την καρδιά μου.

και μην ξεχνιόμαστε... ΠΑΟΚ και ξερό ψωμί Εικόνα

Every soldier has two families.Those you raise,and those you raise hell with.
Anonymous

Αγαπημένη ομάδα!

Δημοσίευση από Anonymous »

Αρης ρε! Εικόνα

Το (αλλη) ειναι το Αρης! ΕικόναΕικόνα

Άβαταρ μέλους
-erased-
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 178
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 21, 2008 9:15 pm
Επικοινωνία:

Αγαπημένη ομάδα!

Δημοσίευση από -erased- »

Το "Άλλη" είναι όλες οι υπόλοιπες ομάδες της Ελλάδας, σε όλες τις κατηγορίες. Πρόσθεσε το άθροισμά τους και διαίρεσε το Από τον αριθμό των ψήφων για να δεις πόσες πήρε ο Άρης... Εικόνα
Every soldier has two families.Those you raise,and those you raise hell with.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης