Αποχωρήσεις ΕΠ.ΟΠ 7ης σειράς

Υπηρεσίες, αρμοδιότητες, μισθοί, μονιμοποίηση και παραίτηση
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Αποχωρήσεις ΕΠ.ΟΠ 7ης σειράς

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπερα σε ολους. Μας εχει φαει η αγωνια δεν το συζητω. Παντως για 10 μαρτιου ακουσα οτι θα καλεσουν επιλαχοντες. Αν ομως ακουσεται κατι νεοτερο πειτε μας. Ευχαριστω.
m15a4c.q.b
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 26, 2009 2:30 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποχωρήσεις ΕΠ.ΟΠ 7ης σειράς

Δημοσίευση από m15a4c.q.b »

Απο που το ακουσες αυτο ρε στελλα;

Anonymous

Αποχωρήσεις ΕΠ.ΟΠ 7ης σειράς

Δημοσίευση από Anonymous »

Που μαθατε για τη σειρα των επιλαχωντων

Anonymous

Αποχωρήσεις ΕΠ.ΟΠ 7ης σειράς

Δημοσίευση από Anonymous »

Γεια σου m15a4c.g.b. μια φιλη μου που ειναι κ εκεινη επιλαχουσα πηρε τηλ στα γραφεια του στρατου κ της ειπαν οτι απο 10 μαρτιου θα αρχισουν να καλουν επιλαχοντες.
Anonymous

Αποχωρήσεις ΕΠ.ΟΠ 7ης σειράς

Δημοσίευση από Anonymous »

Α. κ. ειχα παρει τηλ στην στρατολογια για να ρωτησω τι σειρα ειμαι κ μου ειπαν οτι αυτα δεν φαινονται. αλλα απ"οτι βλεπω υπαρχουν παιδια που ξερουν τι σειρα ειναι.
Anonymous

Αποχωρήσεις ΕΠ.ΟΠ 7ης σειράς

Δημοσίευση από Anonymous »

Ευχαριστω. γιατι κ εγω που πηρα το ιδιο μου ειπαν αλλα διαβασα εδω μεσα πως μερικα ατομα γνωριζουν κ αναρωτηθηκα πως.

Anonymous

Αποχωρήσεις ΕΠ.ΟΠ 7ης σειράς

Δημοσίευση από Anonymous »

Ναι α. Κ. Και εγω αναρωτηθηκα αλλα δεν μπορω να βγαλω ακρη. Τι να πω. Υπομονη. Καλη επιτυχια σου ευχομαι οπως κ σε ολους μας.
Anonymous

Αποχωρήσεις ΕΠ.ΟΠ 7ης σειράς

Δημοσίευση από Anonymous »

Ευχαριστω πολυ βρε στελλα κ σου ευχομαι οτι καλητερο! Εικόνα
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Αποχωρήσεις ΕΠ.ΟΠ 7ης σειράς

Δημοσίευση από Marina2 »

ΣΤΕΛΛΑ έγραψε:Α. Κ. Ειχα παρει τηλ στην στρατολογια για να ρωτησω τι σειρα ειμαι κ μου ειπαν οτι αυτα δεν φαινονται. Αλλα απ"οτι βλεπω υπαρχουν παιδια που ξερουν τι σειρα ειναι.
Αυτό που σου ειπαν ειναι εντελώς ανόητο, το εχουν πει και σε άλλους αλλα ξρω πολλα παιδια που πηραν τηλ. Και τους ειπαν κανονικά την σειρά τους. Ωστόσο επειδή ειναι καθαρά θεμα βυσματος (να μη κρυβομαστε) ισως γιαυτό το ΓΕΣ κανει τετοια νάζια. Εννοειται οτι ξέρουν τη σειρά σου και θα επρεπε να σου την ειχαν πει. Μονο σε εμας που κριθηκαμε ακατάλληλη για την ειδικότητα που διαλέξαμε και κατάλληλη για κάποια άλλη, δεν μπορούν να μας που τιποτα (ουτε ειδικότητα, ουτε σειρά, διοτι λένε οτι δεν εχουν βγει, φεξε μου και γλίστρισε δηλαδή... Κοροιδία).
energy
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 297
Εγγραφή: Δευ Φεβ 09, 2009 6:01 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποχωρήσεις ΕΠ.ΟΠ 7ης σειράς

Δημοσίευση από energy »

Μαρίνα1 έγραψε:
ΣΤΕΛΛΑ έγραψε:Α. Κ. Ειχα παρει τηλ στην στρατολογια για να ρωτησω τι σειρα ειμαι κ μου ειπαν οτι αυτα δεν φαινονται. Αλλα απ"οτι βλεπω υπαρχουν παιδια που ξερουν τι σειρα ειναι.
Αυτό που σου ειπαν ειναι εντελώς ανόητο, το εχουν πει και σε άλλους αλλα ξρω πολλα παιδια που πηραν τηλ. Και τους ειπαν κανονικά την σειρά τους. Ωστόσο επειδή ειναι καθαρά θεμα βυσματος (να μη κρυβομαστε) ισως γιαυτό το ΓΕΣ κανει τετοια νάζια. Εννοειται οτι ξέρουν τη σειρά σου και θα επρεπε να σου την ειχαν πει. Μονο σε εμας που κριθηκαμε ακατάλληλη για την ειδικότητα που διαλέξαμε και κατάλληλη για κάποια άλλη, δεν μπορούν να μας που τιποτα (ουτε ειδικότητα, ουτε σειρά, διοτι λένε οτι δεν εχουν βγει, φεξε μου και γλίστρισε δηλαδή... Κοροιδία).


Μαρινα1 ... Γιαυτο που λες (Μονο σε εμας που κριθηκαμε ακατάλληλη για την ειδικότητα) πιστευω οτι αν εχεις βυσμα εισαι μεσα 100%.. Κ δν προκειται να κοιταξουνε την ειδικοτητα καθολου!
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Αποχωρήσεις ΕΠ.ΟΠ 7ης σειράς

Δημοσίευση από Marina2 »

Energy και εγω το πιστευω αυτό που λες. Γιαυτο ολα αυτα ειναι πολύ στο φλου και δεν μας λένε και πολλα... Ξέρω ατομο που μπηκε Ασυρματιστρια (ζητουσε πτυχιο πληροφορικής) χωρις να εχει ουτε διπλωμα από ΙΕΚ πληροφορικής. Μονο απολυτήριο λυκειου και αγγλικά!

energy
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 297
Εγγραφή: Δευ Φεβ 09, 2009 6:01 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποχωρήσεις ΕΠ.ΟΠ 7ης σειράς

Δημοσίευση από energy »

Τι να πω βρε Μαρινα1Εικόνα Ας ελπισουμε οτι θα μας ειδοποιησουνε συντομα..8 ημερες εμειναν!
Τι ειδηκοτιτα εχεις δηλωσει;
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Αποχωρήσεις ΕΠ.ΟΠ 7ης σειράς

Δημοσίευση από Marina2 »

Ερευνα ΠΛηροφορική. Δεν εχω καμια ελπιδα, ουτε το ψαχνω άλλο. Κουράστηκα! Δεν ξερω αν εχω τη διάθεση πια. Θα χαρω να μάθω οτι υπάρχουν ατομα από εδω μέσα που περασαν, εστω και τωρα, εστω και με βυσμα. Εδω που εχουμε καταντησει, πιστευω οτι λιγοι πάνε μπροστά με την αξία τους.
energy
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 297
Εγγραφή: Δευ Φεβ 09, 2009 6:01 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποχωρήσεις ΕΠ.ΟΠ 7ης σειράς

Δημοσίευση από energy »

Και εγω ερευνας πληροφορικης δηλωσα! Μου ειπαν οτι 12 απο τα 20 ατομα παραουσιαστηκαν!

Ξερεις που τους εστειλαν;

Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Αποχωρήσεις ΕΠ.ΟΠ 7ης σειράς

Δημοσίευση από Marina2 »

Νομίζω στο Μεσολογγι, ετσι μου ειπαν. Πόσα μορια εχεις;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες