Χρυσή Αυγή

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
aris 1943
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 305
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 18, 2014 1:06 pm
Ενδιαφέροντα: Πολεμικες Τεχνες
Επικοινωνία:

Χρυσή Αυγή

Δημοσίευση από aris 1943 »

pame_pali έγραψε:
aris 1943 έγραψε:Δεν σας πειραζει ο συριζα η το κκε που πιστεουν στο σταλιν που ειναι αθεοι. Δεν σας πειραζουν οι φονιαδες του κκε στον εμφυλιο πολεμο και σας πειραζει η Χρυση αυγη; Τουλαχιστον δεν εκλεψε, και δεν σκωτοσε ενα σωρο Ελληνες οπως οι ανταρτες! Δεν ειμαι Χρσυ αυγη να τονισω! Αλλα δεν με ενοχλει κιολας!
οτι δε συμφωνει με τα δηθεν κκε και περι ισοτητας κοσμου κλπ -βλ. Ηρωες κουμμουνιστες στις μερες μας σκοτωνουν κλεβουν βιαζουν- τους κανουν ολους χρυση αυγη και φασιστας.

Συνφωνω. Δεν ειναι καλο να πιστεουμε στα ακρα! Και ο συριζα που εχει μεγαλο ποσοστο ακραιο κομμα ειναι! Αυτη ονειρευονται ανταρτικοΕικόναΕικόναΕικόνα
δε με σέβεσαι τότε θα με φοβάσαι
pame_pali
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 655
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 28, 2014 3:31 pm
Επικοινωνία:

Χρυσή Αυγή

Δημοσίευση από pame_pali »

aris 1943 έγραψε:Συμφωνω. Δεν ειναι καλο να πιστεουμε στα ακρα! Και ο συριζα που εχει μεγαλο ποσοστο ακραιο κομμα ειναι! Αυτη ονειρευονται ανταρτικοΕικόναΕικόναΕικόνα
που δυστυχως τα περισσοτερα εγκληματα εχουν ξενικησει απο τους αναρχοκομμουνιστες στην νεοτερη ιστορια της χωρας, οπως θα γινει και αυριο...

Άβαταρ μέλους
aris 1943
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 305
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 18, 2014 1:06 pm
Ενδιαφέροντα: Πολεμικες Τεχνες
Επικοινωνία:

Χρυσή Αυγή

Δημοσίευση από aris 1943 »

pame_pali έγραψε:
aris 1943 έγραψε:Συμφωνω. Δεν ειναι καλο να πιστεουμε στα ακρα! Και ο συριζα που εχει μεγαλο ποσοστο ακραιο κομμα ειναι! Αυτη ονειρευονται ανταρτικοΕικόναΕικόναΕικόνα
που δυστυχως τα περισσοτερα εγκληματα εχουν ξενικησει απο τους αναρχοκομμουνιστες στην νεοτερη ιστορια της χωρας, οπως θα γινει και αυριο...

αυτο εννοειτε οτι τα μεγαλυτερα εγκληματα τα εχουν κανει αυτη! Απο που να ξεκινησω και που να τελειωσω! Και εχω ενα μισος για τους αριστερους γαιτι πολυ προπαγανδα ρε αδερφε σκεψου ο παττακος ειχει πει η αριστεροι εχουν βγαλει τοσα βιβλια τοσση προπαγανδα που μερχιν εγω πηγα να πιστεψω! Να σειμειωσω Δεν ειμαι ρατσιτης δεν ειμαι δεξιος η αριστερος ειμαι Ελληνας εθνικιστης οχι χρυσαυγιτης δεν εχω προβλημα με τους μεταναστες αλλα με τους λαθρομεταναστες μεγαλο! Και δεν ειμαι της αποψης της αριστερας πατριδα μου η γης ολο μακακιες ακουωΕικόνα
δε με σέβεσαι τότε θα με φοβάσαι
pame_pali
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 655
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 28, 2014 3:31 pm
Επικοινωνία:

Χρυσή Αυγή

Δημοσίευση από pame_pali »

aris 1943 έγραψε:αυτο εννοειτε οτι τα μεγαλυτερα εγκληματα τα εχουν κανει αυτη! Απο που να ξεκινησω και που να τελειωσω! Και εχω ενα μισος για τους αριστερους γαιτι πολυ προπαγανδα ρε αδερφε σκεψου ο παττακος ειχει πει η αριστεροι εχουν βγαλει τοσα βιβλια τοσση προπαγανδα που μερχιν εγω πηγα να πιστεψω! Να σειμειωσω Δεν ειμαι ρατσιτης δεν ειμαι δεξιος η αριστερος ειμαι Ελληνας εθνικιστης οχι χρυσαυγιτης δεν εχω προβλημα με τους μεταναστες αλλα με τους λαθρομεταναστες μεγαλο! Και δεν ειμαι της αποψης της αριστερας πατριδα μου η γης ολο μακακιες ακουωΕικόνα
ναι θα συμφωνησω αδερφε αλλα οτι κ να'ναι παλι χαμηλα νουμερα εχουν στις εκλογες και αυτο μου κανει εντυπωση... Τι να πω... Εγω για τα χθεσινα δε θελω να μιλησω γιατι θα γινω πααααααρα πολυ κακος.

Άβαταρ μέλους
aris 1943
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 305
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 18, 2014 1:06 pm
Ενδιαφέροντα: Πολεμικες Τεχνες
Επικοινωνία:

Χρυσή Αυγή

Δημοσίευση από aris 1943 »

pame_pali έγραψε:
aris 1943 έγραψε:αυτο εννοειτε οτι τα μεγαλυτερα εγκληματα τα εχουν κανει αυτη! Απο που να ξεκινησω και που να τελειωσω! Και εχω ενα μισος για τους αριστερους γαιτι πολυ προπαγανδα ρε αδερφε σκεψου ο παττακος ειχει πει η αριστεροι εχουν βγαλει τοσα βιβλια τοσση προπαγανδα που μερχιν εγω πηγα να πιστεψω! Να σειμειωσω Δεν ειμαι ρατσιτης δεν ειμαι δεξιος η αριστερος ειμαι Ελληνας εθνικιστης οχι χρυσαυγιτης δεν εχω προβλημα με τους μεταναστες αλλα με τους λαθρομεταναστες μεγαλο! Και δεν ειμαι της αποψης της αριστερας πατριδα μου η γης ολο μακακιες ακουωΕικόνα
ναι θα συμφωνησω αδερφε αλλα οτι κ να'ναι παλι χαμηλα νουμερα εχουν στις εκλογες και αυτο μου κανει εντυπωση... Τι να πω... Εγω για τα χθεσινα δε θελω να μιλησω γιατι θα γινω πααααααρα πολυ κακος.

γ τα χθεσινα δλδ τι εγινε; Γτ το τελευταιο καιρο δεν ενημερωνομαι. Παντως στιιε αλλες εκλογες βλεπω πρωτο το συριζα δυστηχως παντως οχι για αυτοδυναμια! Παντως ενα εχω να πω ενω μας πηδη@@@ανε η αλλοι τα ριχνε ολα στη χρυση αυγη γ να ασχολειτε ο κοσμςος με τι χρυση αυγη κ οχι με αυτους... Αυτοι ερπεπε να ηταν φυλακη οι κλευτες αυτοι ειναι φονιαδες ποσοι εχουν αυτοκτονησει λογω κρισης γτ κακα τα ψεματα αν εισαι ανεργος και δεν εχεις εναν πατερα μανα πισω η καποιον γνωστο που θα μεινεις; Στο δρομο σωστα; Και ο αλλος φτανει σε απελπισια
δε με σέβεσαι τότε θα με φοβάσαι
Άβαταρ μέλους
blood
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Τρί Δεκ 22, 2015 11:40 pm
Τοποθεσία: Νοσοκομειο
Ενδιαφέροντα: Να πεθανω
Επάγγελμα: Αχρηστος
Επικοινωνία:

Χρυσή Αυγή

Δημοσίευση από blood »

Το μονο ικανο και αξιο σε σχεση με τα τα κομματα που υπαρχουν
Δεν υπαρχει μυικα ποιο δυνατος απο εμενα στο κοσμο
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Χρυσή Αυγή

Δημοσίευση από Nassos »

Το μυαλό σου και μια λίρα, τα ίδια σκ@τα είναι.
Άβαταρ μέλους
blood
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Τρί Δεκ 22, 2015 11:40 pm
Τοποθεσία: Νοσοκομειο
Ενδιαφέροντα: Να πεθανω
Επάγγελμα: Αχρηστος
Επικοινωνία:

Χρυσή Αυγή

Δημοσίευση από blood »

Καταρχην δεν μιλαω ασχημα! Και ειναι ιδιο με το πασοκ η νδ παραδειγμα θες να πεις?
Δεν υπαρχει μυικα ποιο δυνατος απο εμενα στο κοσμο
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Χρυσή Αυγή

Δημοσίευση από Nassos »

Φυσικά, φυσικότατα. Και το χειρότερο: Εγκληματίες με πλούσιο ποινικό μητρώο.

Άβαταρ μέλους
blood
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Τρί Δεκ 22, 2015 11:40 pm
Τοποθεσία: Νοσοκομειο
Ενδιαφέροντα: Να πεθανω
Επάγγελμα: Αχρηστος
Επικοινωνία:

Χρυσή Αυγή

Δημοσίευση από blood »

Προπαγανδα απο τα καναλια εδω ελεγε οτι συνεργαζοντουσαν με με πακιστανους χαχαχαχ ελεος. Και αφου ειναι εγκληματιες γιατι ειναι ελευθεροι; Ο συριζα πιστευεις ειναι καθαρος; Τα καναλια ειναι πληρωμενα να πουν αυτα που θελουν καποιοι να πουν κανενας δεν λεει την αληθεια! Δεν την θεωρω ικανη την χρυση αυγη σαν κομμα αλλα σε σχεση με αυτα που υπαρχουν την θεωρω πολυ ικανη! Ψηφιστε ακομα πασοκ και νδ που φεραν εδω την χωρα οικονομικα, αλλα και σε θεμα λαθρομεταναστευτικο, επισης ο συριζα εχει ολους τους βουλευτες του πασοκ!
Δεν υπαρχει μυικα ποιο δυνατος απο εμενα στο κοσμο
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Χρυσή Αυγή

Δημοσίευση από Nassos »

Όχι συνεργάζονταν με Αλβανούς, προσεφεραν "προστασία"σε μαγαζιά, κάνανε επιθέσεις είτε σε ξένους είτε σε Έλληνες "αριστερούς" (βλ. Κουσουρής), δολοφονούν (Φύσσας), τα κάνουν πλακάκια με ανωτέρους και ανωτάτους Αξιωματικούς της ΕΛ. ΑΣ για να διαφύγουν στο εξωτερικό (Περίανδρος).

Τους ίδιους χορηγούς έχουν με ΠΑΣΟΚ-ΝΔ, και μάλιστα επιχειρηματίας που στηρίζει ΝΔ σε ένορκη κατάθεση του ανέφερε τη Χρυσή Αυγή ώς "ένοπλη πτέρυγα της ΝΔ".

Μίλα μου εσύ για "καθαρό" κόμμα που το μόνο που ξέρει να κάνει στη Βουλή είναι οχλαγωγία.

Πές που πότε απέταξε ο Αρχηγός (ή Γενικός Γραμματέας αν θές) τον Εθνικοσοσιαλισμό; Γιατί αν δεν το έχει κάνει, πολύ απλά δεν μπορεί να δηλώνει και Χριστιανός Ορθόδοξος.

Πές μου επισης, αν ήταν η Χρυσή Αυγή στην εξουσία, νομίζεις θα έδινε εντολή για βύθιση των μεταναστών στο Αιγαίο; Ή τέλος πάντων θα έκανε αυτά που υπόσχεται να κάνει για το "λαθρομεταναστευτικό";
Άβαταρ μέλους
blood
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Τρί Δεκ 22, 2015 11:40 pm
Τοποθεσία: Νοσοκομειο
Ενδιαφέροντα: Να πεθανω
Επάγγελμα: Αχρηστος
Επικοινωνία:

Χρυσή Αυγή

Δημοσίευση από blood »

NΑι πιστευω θα εκανε αυτα που λεει για λαθρομεταναστευτικο και οτι λενε γενικα. Για την δολοφονια του φυσσα δεν ξερω τι παιχτηκε παντως ειχε βρισει πολλες φορες σε τραγουδια μαναδες και λοιπα και ελεγε πολυ ασχημα λογια, δεν ξερω και τι αλλο μπορει να εκανε σαν αναρχικος! Για την δολοφονια των δυο χρυσαυγιτων γιατι δεν το κανατε θεμα; Παρα μονο για τον φυσα; Τους χρυσαυγιτες ποιος πιστευεις οτι τους εφαγε; Γεια αριστερη τρομακατικη οργανωση εχεις ακουσει τιποτα και οχι μονο εσυ γενικα, αλλα εκει το θεμα ειναι ηχρυση γτ σε περιπτωση που εβγαινε δεν θα χαριζε σε κανεναν καστανα και ειδικα στους κλεφτες που εκλεψαν ολα αυτα τα χρονια! Καναν επιθεσεις σε ξενους πιστεψεμε στο εξωτερικο παθαινουν πολυ χειροτερα οι ξενοι και συγκεκριμενα μιλω για παρανομους οχι για νομιμους. Και γω γενικα δεν τους θελω αλλα απο τον τσιπρα, μητσοτακη, καμενο, γενηματα κλπ 1000 φορες ο μιχαλολιακος εκτος και αν βρεθει κανενας καλυτερος που δεν νομιζω
Δεν υπαρχει μυικα ποιο δυνατος απο εμενα στο κοσμο
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

Χρυσή Αυγή

Δημοσίευση από Nassos »

Να τον χαίρεσαι τον γλυφοκώλη των εφοπλισταράδων

Εικόνα

Το θέμα κλειδώνει για πάντα!
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες