Ιατρικές, υγειονομικές εξετάσεις (2009)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
gletzes
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Παρ Ιουν 05, 2009 7:59 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Ιατρικές, υγειονομικές εξετάσεις (2009)

Δημοσίευση από gletzes »

Φίλε καλλιτέχνη. Ας μην υπερβάλλουμε... Η ''παθησή'' μου είναι απλα μια γεωμετρική δυσμορφία και δε δημιουργεί απολύτως κανένα πρόβλημα. Το πρόβλημα είναι ότι έχω κωλλύσει στο γραφ. Σύστημα και αυτό το Ι2 με καταστρέφει. Αν υπάρχει οτιδήποτε μπορώ να κάνω προκειμένου να εισαχθώ στην ΣΣΕ θα το κάνω. Και σε διαβεβαιώ ότι Δε δημιουργείται πρόβλημα όύτε σε μένα ούτε στους συναδέλφους μου. Παρόλα αυτά σ'ευχαριστώ που ασχολήθηκες με το πρόβλημά μου.

Anonymous

Ιατρικές, υγειονομικές εξετάσεις (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Γεια σας!

εχω μια ερωτηση... Θελω να περασω στη σχολη ευελπιδων. Ομως δε ξερω αν θα με κοψουνε στο υγειονομικο. Τωρα στο λυκειο πρεπει να επιλεξω κατευθυνση. Απο τη θετικη η τεχνολογικη ομως με ενδιαφερουν μονο στρατιωτικες σχολες και συγκεκριμενα ΣΣΕ οπως προανεφερα. Υπαρχει τροπος να ξερω αν θα περασω; Εχω μπερδευτει πολυ! Θελω πρωτα απο ολα να περασω ΣΣΕ αλλα αν δε τα καταφερω; Δε θα μπορω μετα να διαλεξω αλλη κατευθυνση...

kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

Ιατρικές, υγειονομικές εξετάσεις (2009)

Δημοσίευση από kallitexnis »

anna έγραψε: Γεια σας!

εχω μια ερωτηση... Θελω να περασω στη σχολη ευελπιδων. Ομως δε ξερω αν θα με κοψουνε στο υγειονομικο. Τωρα στο λυκειο πρεπει να επιλεξω κατευθυνση. Απο τη θετικη η τεχνολογικη ομως με ενδιαφερουν μονο στρατιωτικες σχολες και συγκεκριμενα ΣΣΕ οπως προανεφερα. Υπαρχει τροπος να ξερω αν θα περασω; Εχω μπερδευτει πολυ! Θελω πρωτα απο ολα να περασω ΣΣΕ αλλα αν δε τα καταφερω; Δε θα μπορω μετα να διαλεξω αλλη κατευθυνση...

Ώσπου να δείς το όνομά σου στην κατάσταση επιτυχόντων δεν υπάρχει τίποτα σίγουρο. Επίσης από υγειονομικής άποψης εξαρτάται αν έχεις πρόβλημα...
evelpisOYKas
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Παρ Ιουν 19, 2009 12:01 am
Τοποθεσία: Greece
Ενδιαφέροντα: ΣΤΡΑΤΟΣ,GO-CART,ΔΙΑΒΑΣΜΑ,
Επάγγελμα: ΜΑΘΗΤΗΣ
Επικοινωνία:

Ιατρικές, υγειονομικές εξετάσεις (2009)

Δημοσίευση από evelpisOYKas »

Για το παιδι που ρωτησε για το υγειονομικο, ειχα και εγω απορια αλλα μπηκα στο γρασεπ του σχολειου μου και βρικα ολες τις αρρωστιες που μπορουν να σε αποκλεισουν. το σχολειο μου ειναι η ευαγγελικη σχολη στη ν. σμυρνη. μπητε και δειτε τις προκυριξεις για τις στρατιωτικες σχολες απο το ΓΕΕΘΑ

Anonymous

Ιατρικές, υγειονομικές εξετάσεις (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Ευχαριστω για τις απαντησεις παιδια... και κατι αλλο... μικρη ειχα βρογχικο ασθμα αλλα τωρα δε με ενοχλει εδω και χρονια... ο γιατρος μ ειχε πει μάλιστα οτι μετα τα 12 πιθανον να μ περασει κ για παντα οπως κ εγινε προφανωσ... καλλιτεχνη μ ειπες οτι δεν ειναι ΤΠτ σιγουρο... θα μπορουσα ομως με καποιο τροπο να δω αν τελικα δεν κοβομαι απο το υγειονομικο; ισως αν απευθυνομουν σε καποιο στρατολογικο γραφειο για πληροφοριες, η αν ρωτουσα τη γιατρο μ; θα βοηθουσε;
Anonymous

Ιατρικές, υγειονομικές εξετάσεις (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλο θα ηταν να το ψαξεις γιατι σε εμας λυποθυμησε μια κοπελα στα 1000Μ (κοπηκε βεβαια) και τρεχανε οι γιατροι. Ειχε το ιδιο με εσενα αλλα δεν το ειχε αναφερει και τελικα την επαθε στο τελος. Προσοχη!
kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

Ιατρικές, υγειονομικές εξετάσεις (2009)

Δημοσίευση από kallitexnis »

ΑΝΝΑ έγραψε:Ευχαριστω για τις απαντησεις παιδια... Και κατι αλλο... Μικρη ειχα βρογχικο ασθμα αλλα τωρα δε με ενοχλει εδω και χρονια... Ο γιατρος μ ειχε πει μάλιστα οτι μετα τα 12 πιθανον να μ περασει κ για παντα οπως κ εγινε προφανωσ... Καλλιτεχνη μ ειπες οτι δεν ειναι ΤΠτ σιγουρο... Θα μπορουσα ομως με καποιο τροπο να δω αν τελικα δεν κοβομαι απο το υγειονομικο; Ισως αν απευθυνομουν σε καποιο στρατολογικο γραφειο για πληροφοριες, η αν ρωτουσα τη γιατρο μ; Θα βοηθουσε;
Είχε φίλος μου αλλεργικό βρογχικό άσθμα. Παρουσιάζεται κάθε άνοιξη και σε πιάνει βήχας, ο λαιμός είναι ευάλωτος σε κρύωμα και κλείνει εύκολα η φωνή σου αν πιέσεις τις φωνητικές χορδές. Στις στρατιωτικές σχολές δεν είχε πρόβλημα ούτε στα Ιατρικά αλλά ούτε στις Αθλητικές Δοκιμασίες. Ήταν επιτυχών. Σου λέω ότι αν έχεις παρόμοια περίπτωση δεν πρόκειται να σε απορρίψουν...
kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

Ιατρικές, υγειονομικές εξετάσεις (2009)

Δημοσίευση από kallitexnis »

στελιος έγραψε:Καλο θα ηταν να το ψαξεις γιατι σε εμας λυποθυμησε μια κοπελα στα 1000Μ (κοπηκε βεβαια) και τρεχανε οι γιατροι. Ειχε το ιδιο με εσενα αλλα δεν το ειχε αναφερει και τελικα την επαθε στο τελος. Προσοχη!
Αποκλείεται να είχε βρογχικό και να λιποθύμησε. Άλλο ήταν το παθολογικό της πρόβλημα. Πιθανή και η κύηση σε πρώτο στάδιο...
Anonymous

Ιατρικές, υγειονομικές εξετάσεις (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Λες; ! σε μας ετσι ειπε ο γιατρος. Μπορει ομως να το ειπε και εσκεμενα (παντως στις ιατρικες εξετασεις μας ρωτησαν αμα εχουμε ασθμα Η τιποτα τετοιο)

kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

Ιατρικές, υγειονομικές εξετάσεις (2009)

Δημοσίευση από kallitexnis »

stelioq έγραψε: Λες; Σε μας ετσι ειπε ο γιατρος. Μπορει ομως να το ειπε και εσκεμενα (παντως στις ιατρικες εξετασεις μας ρωτησαν αμα εχουμε ασθμα Η τιποτα τετοιο)

Άλλο το χρόνιο άσθμα και άλλο το αλλεργικό...
Anonymous

Ιατρικές, υγειονομικές εξετάσεις (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Ενδιαφέρομαι για την ΣΣΕ και έχω ένα ιατρικό πρόβλημα. Ο δείκτης, το δάκτυλο μ, είναι κοντύτερος από το κανονικό, λόγω ενός ατυχήματος. Δηλαδή λείπει το 1/8. Αυτό δν μ δημιούργησε ποτέ προβλήματα στην χρήση του. Θα ήθελα την γνώμη σας για το αν θα το λάβουν υπόψη.
kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

Ιατρικές, υγειονομικές εξετάσεις (2009)

Δημοσίευση από kallitexnis »

elle έγραψε:Ενδιαφέρομαι για την ΣΣΕ και έχω ένα ιατρικό πρόβλημα. Ο δείκτης, το δάκτυλο μ, είναι κοντύτερος από το κανονικό, λόγω ενός ατυχήματος. Δηλαδή λείπει το 1/8. Αυτό δν μ δημιούργησε ποτέ προβλήματα στην χρήση του. Θα ήθελα την γνώμη σας για το αν θα το λάβουν υπόψη.
Μάλλον φίλε μου. Αν είναι του δεξιού χεριού δεν θα μπορείς ν'ανταπεξέλθεις στις ρίψεις με όπλα (λόγω σκανδάλης) αλλά και στο αριστερό να είναι πάλι θα είναι λόγος απόρριψής σου απ'όλα τα ΑΣΕΙ και τις ΑΣΣΥ.
Anonymous

Ιατρικές, υγειονομικές εξετάσεις (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Ευχαριστώ! Να διορθώσω το 1/8 που είπα. Τελικά το μισό νύχι λείπει. Και μήπως μπορείται να μου πείτε με τι εξοπλισμό τρέχουν το μίλι;
Anonymous

Ιατρικές, υγειονομικές εξετάσεις (2009)

Δημοσίευση από Anonymous »

Ευχαριστώ! Να διορθώσω το 1/8 που είπα. Τελικά το μισό νύχι λείπει. Και μήπως μπορείται να μου πείτε με τι εξοπλισμό τρέχουν το μίλι; Εικόνα
kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

Ιατρικές, υγειονομικές εξετάσεις (2009)

Δημοσίευση από kallitexnis »

elle έγραψε:Ευχαριστώ! Να διορθώσω το 1/8 που είπα. Τελικά το μισό νύχι λείπει. Και μήπως μπορείται να μου πείτε με τι εξοπλισμό τρέχουν το μίλι;
Μίλι οπλίτη με παραλλαγή και πλήρη οπλισμό. Μίλι εξετάσεων εξαμήνου με αθλητική περιβολή.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης