Το τέλος του κόσμου το 2012;

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
δημητρης25
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1655
Εγγραφή: Τετ Αύγ 25, 2010 5:12 pm
Επικοινωνία:

Το τέλος του κόσμου το 2012;

Δημοσίευση από δημητρης25 »

Ωραια τα videακια, οντως! Ετσι κ εκανα εγω ποστ μερικα θα ερχοταν η εκαμ σπιτι μου! Οποιος ενδιαφερεται μπορει στο youtube να γραψει mykoniato- ελληνικα δεδομενα, αρκετα κ ωραια video. Υπαρχει μια ακομη σειρα απο ωραια video the arrivals να δειτε κ αυτη!
Ζησε για το τιποτα η πεθανε για κατι.
Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Το τέλος του κόσμου το 2012;

Δημοσίευση από Su-35 »

5.000 νέα πυρηνικά καταφύγια στη Μόσχα μέχρι το τέλος του 2012 !

Σύμφωνα με πληροφορίες του ρωσικού Τύπου η ρωσική κυβέρνηση πρόκειται να κατασκευάσει 5.000 νέα πυρηνικά καταφύγια για τη Μόσχα, μέχρι το τέλος του 2012. Οι εργασίες για την κατασκευή τους έχουν ήδη αρχίσει και το χρονοδιάγραμμα θεωρείται ιδιαίτερα «στενό».

Οι ρωσικές αρχές θεωρούν πως τα νέα αυτά Καταφύγια χρειάζονται επειγόντως καθώς τα υπάρχοντα μπορούν να στεγάσουν μόνο το μισό πληθυσμό της πόλης, ενώ θεωρούνται και σχετικά απηρχαιωμένα. Επιπρόσθετα η διάταξη των καταφυγίων δεν επιτρέπει τη γρήγορη μετακίνηση σε αυτά του πληθυσμού που μένει μακριά από το κέντρο της πόλης. Οι αρχές έχουν θέσει ως στόχο τη στέγαση του συνόλου του πληθυσμού της Μόσχας σε αυτά μέσα σε διάστημα λίγων λεπτών.Μήπως ξέρουν κάτι που αγνοεί ο υπόλοιπος κόσμος;

DefenceNet

Πολύ παράξενη κίνηση εν μέσω οικονομικής ύφεσης. Οι σχέσεις με τις ΗΠΑ βαίνουν καλώς ενώ δεν φαίνεται στον ορίζοντα κάποιος παγκόσμιος πόλεμος. Και γιατί τέτοια βιασύνη;Εικόνα Λέτε να περιμένουν βροχή μετεωριτών, τον Νιμπίρου ή εισβολή εξωγήινων;Εικόνα
Πάντως ξέρω ποιον συμφέρει η καταστροφή του ανθρώπινου πολιτισμού και η κατάρρευση του χρηματο-νομισματικού μας συστήματος. Την Ελλάδα!ΕικόναΝο dept, μάδερ φάκα!Yeeeaaaa! Εικόνα ... ...
Kerveros

Το τέλος του κόσμου το 2012;

Δημοσίευση από Kerveros »

Μήπως γνωρίζουν κάτι για επερχόμενο πυρηνικό πόλεμο αν όχι για ηλιακή καταιγίδα; Και τα δύο είναι το ίδιο πιθανό να συμβούν... Κι όχι μόνο στη Μόσχα αλλά &Στη Νορβηγία νομίζω έχουν κάνει καταφύγια. Είχε κάνει εκπομπή ο Χαρδαβέλλας &Τα είχε δείξει...
Signaller
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3182
Εγγραφή: Τρί Φεβ 16, 2010 1:35 pm
Επικοινωνία:

Το τέλος του κόσμου το 2012;

Δημοσίευση από Signaller »

Μπα, δεν τα πιστεύω αυτά...
Ο πιο ανίκητος εχθρός, είναι λοχία ο καιρός!
Black_Knight
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 01, 2010 5:27 pm
Επάγγελμα: Στρατιωτικός
Επικοινωνία:

Το τέλος του κόσμου το 2012;

Δημοσίευση από Black_Knight »

Έχουν βγάλει και σάιτ για προμήθειες για το τελος του κόσμου το 2012
http://www.2012supplies.com/
χαχα
"And so I become a knight of the Kingdom of Dreams and Shadows!"
12θεϊστής

Το τέλος του κόσμου το 2012;

Δημοσίευση από 12θεϊστής »

Πραγματικά είναι ατράνταχτα τα μηνύματα! Το τέλος έρχεται! Στις 11/12/2012! Εγώ βέβαια δεν πιστεύω τίποτα! Επειδή, όμως, Αυτοί που το υποστηρίζουν δεν το λένε έτσι αλλά το πιστεύουν πιο πολύ από κάθε άλλον, περιμένω μέχρι τις 10/12/2012 να δωρήσουν ολόκληρη την περιουσία τους. Αφού είναι βέβαιο ότι έρχεται το τέλος τι τα θέλετε τα υλικά αγαθά ωρέ πατριώτες;

Η μιλάμε και πράτουμε ανάλογα ή κοροϊδεύουμε...

mak
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 976
Εγγραφή: Τετ Φεβ 03, 2010 10:49 pm
Τοποθεσία: haf
Ενδιαφέροντα: ποδηλασια,κολυμβηση,τραγουδι
Επάγγελμα: Μηχανολογος
Επικοινωνία:

Το τέλος του κόσμου το 2012;

Δημοσίευση από mak »

12θεϊστής έγραψε: Πραγματικά είναι ατράνταχτα τα μηνύματα! Το τέλος έρχεται! Στις 11/12/2012! Εγώ βέβαια δεν πιστεύω τίποτα! Επειδή, όμως, Αυτοί που το υποστηρίζουν δεν το λένε έτσι αλλά το πιστεύουν πιο πολύ από κάθε άλλον, περιμένω μέχρι τις 10/12/2012 να δωρήσουν ολόκληρη την περιουσία τους. Αφού είναι βέβαιο ότι έρχεται το τέλος τι τα θέλετε τα υλικά αγαθά ωρέ πατριώτες;

Η μιλάμε και πράτουμε ανάλογα ή κοροϊδεύουμε...

Ποιος σου ειπε οτι το τελος του κοσμου ειναι αυτη την ημερομηνια... Εικασιες απλα θα συμβουν καποια σπανια γεγονοτα... Το θεμα ειναι αλλο. Αυριο 11-12 συμφωνα με ενα βιντεο που εχω παραθεσει παλαιοτερα αποδυκνυεται με αριθμους οτι θα συνβει ενα τρομοκρατικο χτυπημα στο Λονδινο. Μακαρι να μην γινει τιποτα και να ειναι ενα παιχνιδι αριθμων...
mak
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 976
Εγγραφή: Τετ Φεβ 03, 2010 10:49 pm
Τοποθεσία: haf
Ενδιαφέροντα: ποδηλασια,κολυμβηση,τραγουδι
Επάγγελμα: Μηχανολογος
Επικοινωνία:

Το τέλος του κόσμου το 2012;

Δημοσίευση από mak »

mak έγραψε:
12θεϊστής έγραψε: Πραγματικά είναι ατράνταχτα τα μηνύματα! Το τέλος έρχεται! Στις 11/12/2012! Εγώ βέβαια δεν πιστεύω τίποτα! Επειδή, όμως, Αυτοί που το υποστηρίζουν δεν το λένε έτσι αλλά το πιστεύουν πιο πολύ από κάθε άλλον, περιμένω μέχρι τις 10/12/2012 να δωρήσουν ολόκληρη την περιουσία τους. Αφού είναι βέβαιο ότι έρχεται το τέλος τι τα θέλετε τα υλικά αγαθά ωρέ πατριώτες;

Η μιλάμε και πράτουμε ανάλογα ή κοροϊδεύουμε...

Ποιος σου ειπε οτι το τελος του κοσμου ειναι αυτη την ημερομηνια... Εικασιες απλα θα συμβουν καποια σπανια γεγονοτα... Το θεμα ειναι αλλο. Αυριο 11-12 συμφωνα με ενα βιντεο που εχω παραθεσει παλαιοτερα αποδυκνυεται με αριθμους οτι θα συμβει ενα τρομοκρατικο χτυπημα στο Λονδινο. Μακαρι να μην γινει τιποτα και να ειναι ενα παιχνιδι αριθμων...
mak
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 976
Εγγραφή: Τετ Φεβ 03, 2010 10:49 pm
Τοποθεσία: haf
Ενδιαφέροντα: ποδηλασια,κολυμβηση,τραγουδι
Επάγγελμα: Μηχανολογος
Επικοινωνία:

Το τέλος του κόσμου το 2012;

Δημοσίευση από mak »

mak έγραψε:
12θεϊστής

Το τέλος του κόσμου το 2012;

Δημοσίευση από 12θεϊστής »

Εγώ πάντως μίλησα με συγκεκριμένες ημερομηνίες. Πέρα από την πλάκα, οι εικασίες δεν Ενδιαφέρουν κανέναν. Στο φινάλε και Εγώ μπορώ να εικάσω ότι αύριο θα πάνε οι συγγραφείς της συγκεκριμένης ιστοριούλας Στο Λονδίνο να τα κάνουνε μπάχαλο. Και λοιπόν;

Εγώ θα σε παραδεχτώ αν μου πεις ότι την τάδε συγκεκριμένη ημερομηνία θα συμβεί το τάδε συγκεκριμένο γεγονός από τον τάδε συγκεκριμένο τυπά για τον τάδε συγκεκριμένο λόγο. Μπορείς;

Αν Ναι, τότε πράγματι θα ξέρεις πολλά πράγματα και γεγονότα Και θα μας στείλεις όλους αδιάβαστους.

Πολύ λάδι και τηγανίτα τίποτα που Λέει και ο λαός.

Άβαταρ μέλους
ILIAS KRITI
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 487
Εγγραφή: Παρ Οκτ 08, 2010 3:59 am
Τοποθεσία: ΚΡΗΤΗ
Ενδιαφέροντα: ΤΑΧΥΤΗΤΑ
Επάγγελμα: ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΙΔ.ΦΡΟΥΡΟΣ
Επικοινωνία:

Το τέλος του κόσμου το 2012;

Δημοσίευση από ILIAS KRITI »

Το τρομοκρατικο χτυπημα στο λονδινο σημερα μαλλον ακυρωθηκε.ΕικόναΕικόνα
Η ΘΑ ΜΕ ΣΕΒΕΣΑΙ.. Η ΘΑ ΜΕ ΦΟΒΑΣΑΙ...
mak
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 976
Εγγραφή: Τετ Φεβ 03, 2010 10:49 pm
Τοποθεσία: haf
Ενδιαφέροντα: ποδηλασια,κολυμβηση,τραγουδι
Επάγγελμα: Μηχανολογος
Επικοινωνία:

Το τέλος του κόσμου το 2012;

Δημοσίευση από mak »

12θεϊστής έγραψε:Εγώ πάντως μίλησα με συγκεκριμένες ημερομηνίες. Πέρα από την πλάκα, οι εικασίες δεν Ενδιαφέρουν κανέναν. Στο φινάλε και Εγώ μπορώ να εικάσω ότι αύριο θα πάνε οι συγγραφείς της συγκεκριμένης ιστοριούλας Στο Λονδίνο να τα κάνουνε μπάχαλο. Και λοιπόν;

Εγώ θα σε παραδεχτώ αν μου πεις ότι την τάδε συγκεκριμένη ημερομηνία θα συμβεί το τάδε συγκεκριμένο γεγονός από τον τάδε συγκεκριμένο τυπά για τον τάδε συγκεκριμένο λόγο. Μπορείς;

Αν Ναι, τότε πράγματι θα ξέρεις πολλά πράγματα και γεγονότα Και θα μας στείλεις όλους αδιάβαστους.

Πολύ λάδι και τηγανίτα τίποτα που Λέει και ο λαός.

Δεν χρειαζεται να σου πω τιποτα για να σε κανω να πιστεψεις... Οι απαντησεις σε πολλα ειναι μεσα απο την καθημερινοτητα μας. Και αυτα που ερχονται.
yersinia pestis

Το τέλος του κόσμου το 2012;

Δημοσίευση από yersinia pestis »

Χτυπηθηκαν εμαθα στο λονδινο κατι αυγα ομελλετα! Ακριβως στης 11.11, το σπιτι ηταν αριθμος 11, φαγαν 11 ατομα, ειχε 11 αυγα... Δεν ξερω αν ειχαν βαλει και τυρι η υπολοιπη συνταγη ειναι κρυμενη στο ροσλιν!
dn24
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3013
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 15, 2010 7:01 pm
Τοποθεσία: Εμπ. Ναυτικό
Ενδιαφέροντα: Μηχανολογία, Alfa Romeo, Παναθηναϊκός
Επάγγελμα: Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Επικοινωνία:

Το τέλος του κόσμου το 2012;

Δημοσίευση από dn24 »

Εγω δεν πιστευω για κανενα τελος του κοσμου πλην απο καποια πιθανη τρομοκρατικη επιθεση.
Μηχανικός Εμπορικού Ναυτικού
Άβαταρ μέλους
ILIAS KRITI
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 487
Εγγραφή: Παρ Οκτ 08, 2010 3:59 am
Τοποθεσία: ΚΡΗΤΗ
Ενδιαφέροντα: ΤΑΧΥΤΗΤΑ
Επάγγελμα: ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΙΔ.ΦΡΟΥΡΟΣ
Επικοινωνία:

Το τέλος του κόσμου το 2012;

Δημοσίευση από ILIAS KRITI »

yersinia pestis έγραψε:Χτυπηθηκαν εμαθα στο λονδινο κατι αυγα ομελλετα! Ακριβως στης 11.11, το σπιτι ηταν αριθμος 11, φαγαν 11 ατομα, ειχε 11 αυγα... Δεν ξερω αν ειχαν βαλει και τυρι η υπολοιπη συνταγη ειναι κρυμενη στο ροσλιν!
καλοοοοοοοοοοοο φιλε! Ωραιοσ!ΕικόναΕικόναΕικόνα
Η ΘΑ ΜΕ ΣΕΒΕΣΑΙ.. Η ΘΑ ΜΕ ΦΟΒΑΣΑΙ...
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες