ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Aggel22 έγραψε: Πέμ Αύγ 17, 2023 11:48 pm
Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Αύγ 17, 2023 11:44 pm
Aggel22 έγραψε: Πέμ Αύγ 17, 2023 11:39 pm

Αν τα μετράω σωστά 698

698 πως βγάζεις τέτοιο νούμερο;
Αν κάνω λάθος βοηθήστε με:
Βεβαίωση επαγγελματικής κατάρτισης ΙΕΚ
Απολυτήριο 16,4
Πολυτεκνία
Αγγλικά Β2
Δίπλωμα αυτοκινήτου
Αν κανω λαθος μπορεί δεν είμαι σίγουρη για το απολυτήριο αν μετράει ενώ έχω την βεβαίωση επαγγελματικής κατάρτισης (αν μετράει το ένα από τα δυο)
300 μόρια από το δίπλωμα ΙΕΚ
100 πολύτεκνοι
50 τα αγγλικά
50 αυτοκίνητο
Σε ειδικότητες όπου ζητείται πτυχίο μοριοδοτειται μόνο αυτο και όχι τι απολυτήριο λυκείου.
Αρα συνολικά έχεις 500 μόρια
Aggel22
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 17, 2023 1:06 am
Επικοινωνία:

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Aggel22 »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Αύγ 17, 2023 11:53 pm
Aggel22 έγραψε: Πέμ Αύγ 17, 2023 11:48 pm
Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Αύγ 17, 2023 11:44 pm


698 πως βγάζεις τέτοιο νούμερο;
Αν κάνω λάθος βοηθήστε με:
Βεβαίωση επαγγελματικής κατάρτισης ΙΕΚ
Απολυτήριο 16,4
Πολυτεκνία
Αγγλικά Β2
Δίπλωμα αυτοκινήτου
Αν κανω λαθος μπορεί δεν είμαι σίγουρη για το απολυτήριο αν μετράει ενώ έχω την βεβαίωση επαγγελματικής κατάρτισης (αν μετράει το ένα από τα δυο)
300 μόρια από το δίπλωμα ΙΕΚ
100 πολύτεκνοι
50 τα αγγλικά
50 αυτοκίνητο
Σε ειδικότητες όπου ζητείται πτυχίο μοριοδοτειται μόνο αυτο και όχι τι απολυτήριο λυκείου.
Αρα συνολικά έχεις 500 μόρια
Σε ευχαριστώ παρά πολύ για την σωστή ενημέρωση!
Επισκέπτης

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Aggel22 έγραψε: Πέμ Αύγ 17, 2023 11:56 pm
Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Αύγ 17, 2023 11:53 pm
Aggel22 έγραψε: Πέμ Αύγ 17, 2023 11:48 pm
Αν κάνω λάθος βοηθήστε με:
Βεβαίωση επαγγελματικής κατάρτισης ΙΕΚ
Απολυτήριο 16,4
Πολυτεκνία
Αγγλικά Β2
Δίπλωμα αυτοκινήτου
Αν κανω λαθος μπορεί δεν είμαι σίγουρη για το απολυτήριο αν μετράει ενώ έχω την βεβαίωση επαγγελματικής κατάρτισης (αν μετράει το ένα από τα δυο)
300 μόρια από το δίπλωμα ΙΕΚ
100 πολύτεκνοι
50 τα αγγλικά
50 αυτοκίνητο
Σε ειδικότητες όπου ζητείται πτυχίο μοριοδοτειται μόνο αυτο και όχι τι απολυτήριο λυκείου.
Αρα συνολικά έχεις 500 μόρια
Σε ευχαριστώ παρά πολύ για την σωστή ενημέρωση!
Να είσαι καλά και καλή σου επιτυχία!
Aggel22
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 17, 2023 1:06 am
Επικοινωνία:

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Aggel22 »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Αύγ 17, 2023 11:59 pm
Aggel22 έγραψε: Πέμ Αύγ 17, 2023 11:56 pm
Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Αύγ 17, 2023 11:53 pm

300 μόρια από το δίπλωμα ΙΕΚ
100 πολύτεκνοι
50 τα αγγλικά
50 αυτοκίνητο
Σε ειδικότητες όπου ζητείται πτυχίο μοριοδοτειται μόνο αυτο και όχι τι απολυτήριο λυκείου.
Αρα συνολικά έχεις 500 μόρια
Σε ευχαριστώ παρά πολύ για την σωστή ενημέρωση!
Να είσαι καλά και καλή σου επιτυχία!
Ευχαριστώ πολύ.
Επίσης, καλή επιτυχία!
Iakobos

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Iakobos »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Αύγ 17, 2023 11:59 pm
Aggel22 έγραψε: Πέμ Αύγ 17, 2023 11:56 pm
Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Αύγ 17, 2023 11:53 pm

300 μόρια από το δίπλωμα ΙΕΚ
100 πολύτεκνοι
50 τα αγγλικά
50 αυτοκίνητο
Σε ειδικότητες όπου ζητείται πτυχίο μοριοδοτειται μόνο αυτο και όχι τι απολυτήριο λυκείου.
Αρα συνολικά έχεις 500 μόρια
Σε ευχαριστώ παρά πολύ για την σωστή ενημέρωση!
Να είσαι καλά και καλή σου επιτυχία!
Εσυ δεν μας ειπες ποσα βγαζεις ομως!
Επισκέπτης

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Iakobos έγραψε: Παρ Αύγ 18, 2023 7:44 am
Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Αύγ 17, 2023 11:59 pm
Aggel22 έγραψε: Πέμ Αύγ 17, 2023 11:56 pm
Σε ευχαριστώ παρά πολύ για την σωστή ενημέρωση!
Να είσαι καλά και καλή σου επιτυχία!
Εσυ δεν μας ειπες ποσα βγαζεις ομως!
930 :D
Iakobos

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Iakobos »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Αύγ 18, 2023 9:06 am
Iakobos έγραψε: Παρ Αύγ 18, 2023 7:44 am
Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Αύγ 17, 2023 11:59 pm

Να είσαι καλά και καλή σου επιτυχία!
Εσυ δεν μας ειπες ποσα βγαζεις ομως!
930 :D
Στον υπνο σου μπορει, θα φανει στους πινακες αποτελεσματων (για οποιους περασουν τα αθληματα που θελουν και μια α προετοιμασια) ;)
Επισκέπτης

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Αυτό ακριβώς φίλε μου. Όλα εκεί θα κριθούν ότι και να λέμε εδώ! Πέρα από τα μόρια είναι πολύ σημαντικά και τα αθλήματα όντως. Δεν έχω 930 μόρια πλάκα κάνω πάνω σε αυτό που είχες πει εσύ. Δεν θα πω πόσα μόρια έχω γιατί καμιά σημασία δεν έχει στην τελική. Καλή επιτυχία θα σου ευχηθώ!
Iakobos

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Iakobos »

Καλη επιτυχια και σε σενα, ναι μην λες μην σε ματιασουν... Το οτι υπαρχουν ατομα με τοσα μορια μην σου κανει εντυπωση αν κατσεις και υπολογισεις προυπηρεσιες, στρατο κτλ απλως σου λεω
Επισκέπτης

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Iakobos έγραψε: Παρ Αύγ 18, 2023 10:12 am Καλη επιτυχια και σε σενα, ναι μην λες μην σε ματιασουν... Το οτι υπαρχουν ατομα με τοσα μορια μην σου κανει εντυπωση αν κατσεις και υπολογισεις προυπηρεσιες, στρατο κτλ απλως σου λεω
Δεν μπαίνω στην διαδικασία να υπολογίσω τίποτα γιατί δεν με απασχολεί ιδιαίτερα το τι θα πει ο καθένας εδώ. Εσύ λες ότι έχεις 900 ας πούμε και ίσως να έχεις 500 στην πραγματικότητα. Μην κολλάμε εκεί! Δείτε τους πίνακες πέρυσι με τι μόρια πέρασαν άτομα. Ο τελευταίος μπήκε με 300. Άλλα είναι τα σημαντικά και όχι τα μόρια. Επίσης άτομα με υψηλά μόρια ίσως να μην γνωρίζουν καν την ύπαρξη του φορουμ. Θα ήταν πιο βοηθητικό να αναφερθούν πληροφορίες για τη ειδικότητα από όποιον γνωρίζει.
Iakobos

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Iakobos »

Αλλο περσι αλλο φετος επισης επιλαχοντες δυσκολα να μπουν γιατι ατομα δυσκολα φευγουν. Οσο για πληροφοριες καλυτερα οποιος θελει να βρει επισημα σαιτ
Επισκέπτης

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Iakobos έγραψε: Παρ Αύγ 18, 2023 11:04 am Αλλο περσι αλλο φετος επισης επιλαχοντες δυσκολα να μπουν γιατι ατομα δυσκολα φευγουν. Οσο για πληροφοριες καλυτερα οποιος θελει να βρει επισημα σαιτ
Γιατί είναι δύσκολο να μπουν επιλαχόντες; Όλοι θα περάσουν στα αθλήματα κ γενικά στις πκε θεωρείς; Κ γιατί άλλο πέρυσι άλλο φέτος τι έχει αλλάξει δεν καταλαβαίνω;
Iakobos

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Iakobos »

Δεν καλουνται ολοι για πκε. Περσι πιθανων να μην υπηρχε και τοση συμμετοχη γι αυτο καλεστηκαν ατομα με λιγοτερα μορια. Φετος μονο εγω ξερω ατομα που δηλωσαν με αρκετα μορια και τα αθληματα τα περναν γιατι προετοιμαζονταν καιρο. Τωρα για το γεγονος οτι δεν φευγουν ατομα απο την ειδικοτητα και περσι δεν παραιτηθηκε κανεις τους λογους δεν θα στους αναλυσω προφανως εχω ψαχτει. Αυτα ολα μπορεις να τα επιβεβαιωσεις. Καλη επιτυχια δεν θα επεκταθω αλλο για ευνοητους λογους
Επισκέπτης

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Iakobos έγραψε: Παρ Αύγ 18, 2023 12:36 pm Δεν καλουνται ολοι για πκε. Περσι πιθανων να μην υπηρχε και τοση συμμετοχη γι αυτο καλεστηκαν ατομα με λιγοτερα μορια. Φετος μονο εγω ξερω ατομα που δηλωσαν με αρκετα μορια και τα αθληματα τα περναν γιατι προετοιμαζονταν καιρο. Τωρα για το γεγονος οτι δεν φευγουν ατομα απο την ειδικοτητα και περσι δεν παραιτηθηκε κανεις τους λογους δεν θα στους αναλυσω προφανως εχω ψαχτει. Αυτα ολα μπορεις να τα επιβεβαιωσεις. Καλη επιτυχια δεν θα επεκταθω αλλο για ευνοητους λογους
Μπορεί κ να είναι έτσι δεν γνωρίζω! Όλοι οι βοηθοί φαρμακείο φέτος δλδ αποφάσισαν να μπούνε. Τεσπά θα μάθουμε σε λίγο καιρό. Ότι είναι να γίνει θα γίνει.
Iakobos

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Iakobos »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Αύγ 18, 2023 12:55 pm
Iakobos έγραψε: Παρ Αύγ 18, 2023 12:36 pm Δεν καλουνται ολοι για πκε. Περσι πιθανων να μην υπηρχε και τοση συμμετοχη γι αυτο καλεστηκαν ατομα με λιγοτερα μορια. Φετος μονο εγω ξερω ατομα που δηλωσαν με αρκετα μορια και τα αθληματα τα περναν γιατι προετοιμαζονταν καιρο. Τωρα για το γεγονος οτι δεν φευγουν ατομα απο την ειδικοτητα και περσι δεν παραιτηθηκε κανεις τους λογους δεν θα στους αναλυσω προφανως εχω ψαχτει. Αυτα ολα μπορεις να τα επιβεβαιωσεις. Καλη επιτυχια δεν θα επεκταθω αλλο για ευνοητους λογους
Μπορεί κ να είναι έτσι δεν γνωρίζω! Όλοι οι βοηθοί φαρμακείο φέτος δλδ αποφάσισαν να μπούνε. Τεσπά θα μάθουμε σε λίγο καιρό. Ότι είναι να γίνει θα γίνει.
Ναι δεν εισαι ο μονος και σιγουρα κι εμεις οι υπολοιποι ειναι καποια ατομα που προετοιμαζονταν καιρο και ετυχε να τα γνωριζω προσωπικα. Τεσπα καλη τυχη!
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες