ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Panoss99

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Panoss99 »

Iakobos έγραψε: Παρ Αύγ 18, 2023 11:04 am Αλλο περσι αλλο φετος επισης επιλαχοντες δυσκολα να μπουν γιατι ατομα δυσκολα φευγουν. Οσο για πληροφοριες καλυτερα οποιος θελει να βρει επισημα σαιτ
Εγώ πάντως που έψαξα δεν βρήκα κάποιο επίσημο σάιτ με πληροφορίες. Αν έχεις εσύ κάποιο μπορείς να μας το παραθέσεις.
Iakobos

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Iakobos »

Εσυ τελικα βφαρμ εισαι γιατι δεν αναφερεις πουθενα τι ειδικοτητα εισαι... Προφανως υπαρχουν πληροφοριες για ευνοητους λογους δεν θα αναφερω οποιος ψαχνει βρισκει
Kostant00

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Kostant00 »

Καλησπερα σας και καλη επιτυχια σε ολους τους υποψηφιους, προσφατα ανακαλυψα το φορουμ αυτο. Σκεφτομαι να δηλωσω την ειδικοτητα αυτη μιας κι εχω προυπηρεσια αλλα απο οτι ειδα οι θεσεις ειναι ελαχιστες. Κυριως ενδιαφερομαι για πολ. Ναυτικο. Ποιες πιστευετε οτι ειναι οι βασεις;700 μορια ειναι καλα; Ευχαριστω
Επισκέπτης

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Kostant00 έγραψε: Κυρ Αύγ 20, 2023 2:16 pm Καλησπερα σας και καλη επιτυχια σε ολους τους υποψηφιους, προσφατα ανακαλυψα το φορουμ αυτο. Σκεφτομαι να δηλωσω την ειδικοτητα αυτη μιας κι εχω προυπηρεσια αλλα απο οτι ειδα οι θεσεις ειναι ελαχιστες. Κυριως ενδιαφερομαι για πολ. Ναυτικο. Ποιες πιστευετε οτι ειναι οι βασεις;700 μορια ειναι καλα; Ευχαριστω
Κοίταξε δεν υπάρχουν βάσεις. Ούτε μπορείς να το πάρεις συγκριτικά με άλλες χρονιές για να δεις αν είσαι καλά ή όχι στα μόρια! Με βάση τα περσινά θα σου έλεγα ότι είσαι αρκετά καλά!
Konstan00

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Konstan00 »

Γι αυτο το φοβαμαι,700 μορια θεωρητικα καλα ειναι αλλα ειναι ελαχιστες οι θεσεις και σιγουρα δεν θα ειμαι ο μονος με τοσα.
Επισκέπτης

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Konstan00 έγραψε: Κυρ Αύγ 20, 2023 5:47 pm Γι αυτο το φοβαμαι,700 μορια θεωρητικα καλα ειναι αλλα ειναι ελαχιστες οι θεσεις και σιγουρα δεν θα ειμαι ο μονος με τοσα.
Σίγουρα δεν μπορείς να είσαι σίγουρος καθώς και είναι και μια θέση αλλά κάνε την προσπάθεια σου και ότι να γίνει θα γίνει!
Konstant00

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Konstant00 »

Να σαι καλα καλη επιτυχια!
Aggel22
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 17, 2023 1:06 am
Επικοινωνία:

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Aggel22 »

Καλησπέρα σας.
Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος ξέρει.
Εμένα το πτυχίο μου γράφει τεχνικός φαρμάκων καλλυντικών και παρεμφερών προϊόντων.
Πιάνεται κανονικά ; Η όχι ;
Από το ΙΕΚ λένε ότι είναι η επίσημη ονομασία του βοηθού φαρμακείου.
Επισκέπτης

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Aggel22 έγραψε: Κυρ Αύγ 27, 2023 11:11 pm Καλησπέρα σας.
Θα ήθελα να ρωτήσω αν κάποιος ξέρει.
Εμένα το πτυχίο μου γράφει τεχνικός φαρμάκων καλλυντικών και παρεμφερών προϊόντων.
Πιάνεται κανονικά ; Η όχι ;
Από το ΙΕΚ λένε ότι είναι η επίσημη ονομασία του βοηθού φαρμακείου.
Εμένα πάντως γράφει κανονικά βοηθός φαρμακείου. Κάνε ένα τηλέφωνο καλύτερα να ρωτήσεις για σίγουρα.
EleonooraFr

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από EleonooraFr »

Κανατε τα χαρτια σας στην ειδικοτητα; Τι παιζει απο μορια
Επισκέπτης

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ι[qαuote=EleonooraFr post_id=520021 time=1693205670]
Κανατε τα χαρτια σας στην ειδικοτητα; Τι παιζει απο μορια
[/quote]

Θα φανεί όταν βγουν τα αποτελέσματα
Επισκέπτης

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Μην λετε μην σας ματιασουν
kiriaki
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 29, 2023 11:39 am
Επικοινωνία:

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από kiriaki »

Καλημερα σας και καλη επιτυχια σε ολους τους υποψηφιους. Καλεστηκα για πκε για πρωτη χρονια που εκανα τα χαρτια με 450 μορια στα δυο σωματα επιλογης, πολεμικη αεροπορια και πολεμικο ναυτικο. Υπαρχει καποιος αλλος/η υποψηφια που εχει καλεστει για Π. Κ. Ε στην ειδικοτητα αυτη; Ευχαριστώ εκ των προτερων.
Επισκέπτης

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

kiriaki έγραψε: Κυρ Οκτ 29, 2023 11:46 am Καλημερα σας και καλη επιτυχια σε ολους τους υποψηφιους. Καλεστηκα για πκε για πρωτη χρονια που εκανα τα χαρτια με 450 μορια στα δυο σωματα επιλογης, πολεμικη αεροπορια και πολεμικο ναυτικο. Υπαρχει καποιος αλλος/η υποψηφια που εχει καλεστει για Π. Κ. Ε στην ειδικοτητα αυτη; Ευχαριστώ εκ των προτερων.
Καλησπέρα. Και εγώ έχω καλεστεί!
kiriaki
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 29, 2023 11:39 am
Επικοινωνία:

Re: ΕΠΟΠ Βοηθός Φαρμακείου

Δημοσίευση από kiriaki »

Με ποσα μορια εαν επιτρεπεται;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης