Αποτελέσματα μονιμοποίησης ΕΠΟΠ (2002)

Υπηρεσίες, αρμοδιότητες, μισθοί, μονιμοποίηση και παραίτηση
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ΜΟΝ.ΕΠΟΠ ΛΧΙΑΣ
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 22, 2009 2:42 pm
Τοποθεσία: Grenada
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα μονιμοποίησης ΕΠΟΠ (2002)

Δημοσίευση από ΜΟΝ.ΕΠΟΠ ΛΧΙΑΣ »

Antonis21 έγραψε:Μαλλον βγηκαν αλλα δεν κοινοποιηθηκαν σε ολους ταυτοχρονα, ως συνηθως. Θα ερθουν τα σηματα σε ολες τις μοναδες συντομα, λογικα.

100% κουφαλα ε; Ωραιος... Αντε να ηρεμισεις λιγακι... Απο φυλακες πως πας;
Συνάδελφε στο δικο μου όπλο έχουν ανακοινωθεί εδω και 10 ημέρες, σε μορφή εγγράφου εις διπλούν γιατί λαμβάνεις γνώση ενυπόγραφα , το ένα Μπαίνει στα ατομικά σου έγγραφα και το άλλο πάει στη διεύθυνση του 'Οπλου-Σώματος που ανήκει ο καθένας, κάντε υπομομονή είναι θέμα διεύθυνσης , έχω 10 ημέρες φυλακή.

λεο1234
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 24, 2009 12:06 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα μονιμοποίησης ΕΠΟΠ (2002)

Δημοσίευση από λεο1234 »

Συγχαρητηρια σε οσους περασαν! Εμεις οι υπολοιποι να δουμε ποτε θα μαθουμε. Ξερει κανεις αν τα βρισκουμε πουθενα στο ιντερνετ;

Άβαταρ μέλους
Λοχίας
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Κυρ Απρ 25, 2021 12:11 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα μονιμοποίησης ΕΠΟΠ (2002)

Δημοσίευση από Λοχίας »

Εντάξει χαλαρώστε λίγο απο όλο τον ΕΣ κόπηκαν 30 άτομα. Φαντάστείτε δηλαδή τι μπάζα ήταν αυτοί που κόψανε. Δε θα μπορούν ούτε το όνομα τους να γράψουν όχι να μπαινουν και να ποστάρουν στο ιντερνετ...
Antonis21
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 294
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 11, 2009 12:49 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα μονιμοποίησης ΕΠΟΠ (2002)

Δημοσίευση από Antonis21 »

Ε αξιωματικε, δε ξερω αν εισαι κανενας νεαρος καβλωμενος που μολις βγηκες απο την σχολη, γιατι παλαιοτερος δε θα καθοταν να ασχοληθει, η απλα το παιζεις στελεχος, αλλα να ξερεις οτι τα χερια, τα ποδια και τα ματια των αξιωματικων, ειναι οι υπαξιωματικοι. Εαν δε θελω εγω να γινει η δουλεια σου, θα σε κοροϊδευω μπροστα στα μουτρα σου και η δουλεια σου δε προκειτε να γινει.
Anonymous

Αποτελέσματα μονιμοποίησης ΕΠΟΠ (2002)

Δημοσίευση από Anonymous »

Θεωρώ πολύ σωστή την άποψη σου αντώνη. Για να γίνει ο στρατός καλύτερος χρειάζεται συνεργασία και αγάπη για το λειτούργημα που επιτελείς. Δεν μετράνε μόνο οι βαθμοί του ανωτέρου... Όταν αυτό το καταλάβουν θα γίνει καλύτερος ο στρατός και δε θα τολμάει κανένας τούρκος να παραβιάζει τα ελληνικά χωρικά ύδατα ούτε καθημερινά τα αεροπλάνα μας θα αναγκάζονται να αναχαιτούν τουρκικά, αντί να κάνουνε ασκήσεις ετοιμότητας και εκπαίδευση.
Anonymous

Αποτελέσματα μονιμοποίησης ΕΠΟΠ (2002)

Δημοσίευση από Anonymous »

Εχουν βγει στο internet τα αποτελεσματα για τη μονιμοποιηση μασ;
Anonymous

Αποτελέσματα μονιμοποίησης ΕΠΟΠ (2002)

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπέρα σε όλους. Θελω να μου πει κάποιος αν ξέρει που μπορώ να βρω τα αποτελέσματα για την μονημοποίηση.
Lxias
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 254
Εγγραφή: Δευ Φεβ 09, 2009 5:48 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα μονιμοποίησης ΕΠΟΠ (2002)

Δημοσίευση από Lxias »

εποπ λχιας (ΔΒ) έγραψε:Καλησπέρα σε όλους. Θελω να μου πει κάποιος αν ξέρει που μπορώ να βρω τα αποτελέσματα για την μονημοποίηση.
Συνάδελφε είναι δυνατόν να μην έχεις λάβει ακόμα γνώση των αποτελεσμάτων απο το 1ο ΓΕΣ/ΔΔΒ;
<<MOΛΩΝ ΛΑΒΕ >>
Lxias
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 254
Εγγραφή: Δευ Φεβ 09, 2009 5:48 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα μονιμοποίησης ΕΠΟΠ (2002)

Δημοσίευση από Lxias »

Λχίας'02 έγραψε:
εποπ λχιας (ΔΒ) έγραψε:Καλησπέρα σε όλους. Θελω να μου πει κάποιος αν ξέρει που μπορώ να βρω τα αποτελέσματα για την μονημοποίηση.

Συνάδελφε είναι δυνατόν να μην έχεις λάβει ακόμα γνώση των αποτελεσμάτων απο το 1ο ΓΕΣ/ΔΔΒ;

Συνάδελφε στις 6 Μαρτίου ορκιζόμαστε ως μόνιμοι στο ΚΕΕΔ, δεν πιστεύω να μου πείς οτι ακόμα δεν έχεις μάθει τα αποτελεσμάτα;
<<MOΛΩΝ ΛΑΒΕ >>
Anonymous

Αποτελέσματα μονιμοποίησης ΕΠΟΠ (2002)

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπερα εγς ειμαι 2η σειρα και περιμενς εναγωνιος της εξετασεις για μονιμοποιηση!
Anonymous

Αποτελέσματα μονιμοποίησης ΕΠΟΠ (2002)

Δημοσίευση από Anonymous »

Εγω παιδια ψαχνω την εδυεθα για την προαγωγη των εποπ δνεα (πβ) σε λχια 2002που ειχαν κοπη. Απο μια σειρα μου εμαθα οτι τους εκαναν λοχεις. Μπορειτε να με βοηθησετε;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες