UFO!

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Apap
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 95
Εγγραφή: Τρί Αύγ 05, 2008 3:46 am
Επικοινωνία:

UFO!

Δημοσίευση από Apap »

Αν ήταν εχθρικοί θα μας είχαν καταστρέψει ήδη. Αν ήταν φιλικοί θα είχαν επικοινωνήσει επίσημα.

Η στάση τους και η συμπεριφορά τους αποδικνύει παρατήρηση (επιστημονική-πειραματική)

αβτζ
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Δευ Δεκ 29, 2008 12:23 am
Επικοινωνία:

UFO!

Δημοσίευση από αβτζ »

κοιτα εγω πιστευω οτι υπαρχει εξωγηινη ζωη αλλα δεν εχω πιστει αν αυτη η ζωη ειναι νοημων αλλα καμια φορα ακομα και καποια εξωγηινα βακτηρια μπωρει να αλλαξουν την γηινη ζωη

Anonymous

UFO!

Δημοσίευση από Anonymous »

Αυτήν την στιγμή που μιλάμε, χιλιάδες επαγκελματιες και ερασιτέχνες τεχνικοί, επεξεργάζονται τα βίντεο από την ορκωμοσία του Ομπαμα.

Όλα τα κανάλια του κόσμου (ψάχνονται).
Τι έγινε άραγε;

Την ώρα της ορκωμοσίας πέρασε κάτι (περίεργο) από τον ουρανό και σίγουρα όχι κατά τύχη.

Το μόνο που έχω να πω είναι ένα!
Άρχισαν.ΕικόναΕικόνα

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

UFO!

Δημοσίευση από illy »

Και εγω πιστευω οτι υπαρχει εξωγηινη ζωη... Τωρα σε τι μορφη δεν μπορω να ξερω... ισως ειναι καποιο ειδος αμοιβαδας, βακτηριων... Αλλα μπορει κ να κυκλοφορουν αναμεσα μαςΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα Να εχουν ανθρωπινη μορφη, να ειναι ιδιοι με εμας για να μην μπορουν να γινουν αντιληπτοιΕικόνα
αβτζ
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Δευ Δεκ 29, 2008 12:23 am
Επικοινωνία:

UFO!

Δημοσίευση από αβτζ »

Παντως εγω πιστευω οτι περισσοτερο κυνδινευουμε απο μια εξωγηινη επιδημια παρα απο επιθεση τυπου indipentense day και αφιξει
eagle1
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 73
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 27, 2008 5:49 am
Τοποθεσία: Turks and Caicos Islands
Επάγγελμα: Χειριστής Αεροσκαφών
Επικοινωνία:

UFO!

Δημοσίευση από eagle1 »

Θεωρώ ότι είναι πολύ λογικό, να υπάρχουν εξωγήινοι. Θα ήταν πολύ εγωιστικό άλλωστε να πιστεύουμε ότι είμαστε ο μόνος πλανήτης μεταξύ δισεκατομμυρίων άλλων που μπορεί να υποστηρίξει ζωή...

Τώρα το κατά πόσο επισκέπτονται τον πλανήτη μας είναι ένα άλλο θέμα που κατά τη γνώμη μου, μάλλον αποτελεί παιχνίδι κάποιων κυβερνήσεων.

Απλά αν τελικά υπάρχουν πιστεύω ότι είναι πολύ δύσκολο να έρθουν σε επικοινωνία μαζί μας λόγω... Απόστασης!

Markos_Hdi
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1624
Εγγραφή: Παρ Απρ 11, 2008 2:38 am
Επικοινωνία:

UFO!

Δημοσίευση από Markos_Hdi »

Αβτζ συμφωνώ μαζί σου. eagle αυτό το ότι θα ήτανε πολύ εγωιστικό το έχεις ακούσει από κάπου μου φαίνεται; :) Από ταινία ίσως; Εικόνα

Δεν πιστεύω πάντως ότι τόσα ευηπόλυπτα άτομα της επιστημονικής κοινότητας είναι εγωιστές και ο κάθε αμερικάνος hill billy που βγαίνει και μιλάει για επαφές τρίτου τύπου είναι αλτρουιστής! :)) Μάλλον πολύ ισοπεδωτικό για την ανθρώπινη φαντασία θα ήτανε να σκεφτόμαστε ότι είμαστε μόνοι μας, παρά εγωιστικό τελικά. Είναι πολύ γοητευικό και ιντριγκάρει την σκέψη να έχουμε στο μυαλό μας ότι υπάρχει και κάποιος άλλος στο διάστημα.

Μόνο τον Σάγκαν και τον Χώκινς πάντως Να βάλεις είναι αρκετοί για να σκεφτείς τι μπορεί να συμβαίνει.

αβτζ
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Δευ Δεκ 29, 2008 12:23 am
Επικοινωνία:

UFO!

Δημοσίευση από αβτζ »

Παντως η εμφανισεις του 1948 στην αμερικη ειναι στην ιδια εποχη που εχουν παει εκει οι επιστημονες του χιτλερ εχουν ανακαλυψει τους ν2 το τζετ τα χαννεμπου μου θυμηζει μαλλον στρατιωτικες δοκιμες. Αν θελανε να μας επιτεθουν οι εξωγηινοι γιατι να το κανουν τωρα που εχουμε μια καποια τεχνολογια και οχι πριν 100 200 χρονια που ειμαστε ακομα με < Σπαθια>
Dargal
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 386
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 17, 2009 8:50 pm
Επικοινωνία:

UFO!

Δημοσίευση από Dargal »

Υποθεστε πως υπαρχουν,
Γιατι να θελουν να επιτεθουν και οχι να μας μελετησουν ως πειραματοζωα και να αναλυουν την καθημερινοτητα μας;
Δεν το πιστευω αυτο, απλα μια απορια εθεσα.
Για οσους πουν, οτι θα τους εχει καταλαβει το κακο, η οτι θα θελουν να αποικησουν τον πλανητη μας, νταξει, αν εχουν τοσο μεγαλη τεχνολογια ωστε να μας παρακολουθουν και να ταξιδευουν, σιγουρα θα χουν βρει και να αποικησουν 'αγονους' πλανητες.
αβτζ
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Δευ Δεκ 29, 2008 12:23 am
Επικοινωνία:

UFO!

Δημοσίευση από αβτζ »

Το μονο λογικο ειναι οτι μπορουν να στειλουν ας πουμε ενα δυο ατια και δεν μπορουν να στειλουν δυναμεις μεγαλες οπως εμεις στελνουμε 1 2 διαστημοπλοια δεν μπορουμε να στειλουμε 1000000 στρατο αλλα και παλι γαιτι τωρα και οχι πριν 200 χρονια
Anonymous

UFO!

Δημοσίευση από Anonymous »

αβτζ έγραψε:Το μονο λογικο ειναι οτι μπορουν να στειλουν ας πουμε ενα δυο ατια και δεν μπορουν να στειλουν μεγαλες Δυναμεις
Αν μπορούν να ερθουν από εκεί πού βρίσκονται εστω και με ενα οχημα, τοτε Θεωρητικα μπορουν να στείλουν και χιλιαδες...

αβτζ
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Δευ Δεκ 29, 2008 12:23 am
Επικοινωνία:

UFO!

Δημοσίευση από αβτζ »

και εμεις στελνουμε 1 διαστημοπλοιο στον αρη αλλα για να στειλουμε στρατο να πολεμησει και να κατακτηση ενα πλανητη 5000000000 δεν μπορουμε.

Anonymous

UFO!

Δημοσίευση από Anonymous »

Καποτε θα ερθει η στιγμη που θα μπορουμε

αβτζ
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Δευ Δεκ 29, 2008 12:23 am
Επικοινωνία:

UFO!

Δημοσίευση από αβτζ »

Εννοεις αποικηση πλανητη;
Μαγδαλένα
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 450
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 25, 2009 10:17 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

UFO!

Δημοσίευση από Μαγδαλένα »

Βασικα αυτο π ειπαν στην ορκωμωσια τ Ομπαμα εχει δυο εκδοχες:1η)οι εξωγηινοι ψηφιζουν Ομπαμα... Κ πηγαν να τν καμαρωσουν !2η)προφανως να ταν Της Σια για ελεγχο... προσωπικα πιστευω... Υπαρχουν εκκατομυρια μαρτυριεσ... Σιγουρ μεγαλο ποσοστο αυταπαταται απο φυσικα φαινομενα... Αρκετοι ομως ειναι σοβαροι ανθρωποι. Επισης αν δεν υπηρχαν τοτε δεν θα υπηρχαν κ οι ερευνητες, τα τοσα βιβλια, ιστοριες κλπ...

Ενας Θεος ξερει τι υπαρχει στο υπερπεραν...

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης