Ενδιαφέρομαι για επαγγελματίας οπλίτης, αλλά...

Υπηρεσίες, αρμοδιότητες, μισθοί, μονιμοποίηση και παραίτηση
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
Λοχίας
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Κυρ Απρ 25, 2021 12:11 am
Επικοινωνία:

Ενδιαφέρομαι για επαγγελματίας οπλίτης, αλλά...

Δημοσίευση από Λοχίας »

Δε παίζει ρόλο οτι είσαι γυναικα αρκει να εχεις εμπιστοσυνη στις δυναμεις σου και να μην φοβασαι την ευθυνη(ισχυει και για τους αντρες). Εχουμε και μερικους ανυπαντρους παντως (εγω ειμαι πιασμενος) Εικόνα
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Ενδιαφέρομαι για επαγγελματίας οπλίτης, αλλά...

Δημοσίευση από illy »

Λοχίας έγραψε:Εχουμε και μερικους ανυπαντρους παντως (εγω ειμαι πιασμενος) Εικόνα
Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Πολυ καλο! Πιο πολυ μου αρεσε το περιεχομενο Της παρενθεσης που ξεκαθαριζεις τη θεση σουΕικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Apokalypshs
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 22, 2009 6:21 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Ενδιαφέρομαι για επαγγελματίας οπλίτης, αλλά...

Δημοσίευση από Apokalypshs »

Παιδες μου γεια σας μια ερωτηση τι πρεπει να κανω για να παω μονιμος στρατο αλλα να εω και δυνατοτητα για ειδικες δυναμεις και υστερα παλι να συνεχησω σαν μονιμοω να στε καλα και ευχαρηστω
Grecia
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 305
Εγγραφή: Δευ Ιουν 09, 2008 4:27 pm
Επικοινωνία:

Ενδιαφέρομαι για επαγγελματίας οπλίτης, αλλά...

Δημοσίευση από Grecia »

Αυτο που εχεις να κανεις τωρα αγαπητε Apokalypshs ειναι να περιμενεις να βγει η προκυρηξη τπτ αλλο... Κ Οταν οταν οταν οταν οταν Βγει κανεις τα χαρτια σου βλεπεις κ την ειδικοτητα που θες κ την βαζεις, βασικα εγω λεω να βλεπετε τις γραμματικες γνωσεις πριν βαλετε την ειδικοτητα... Για να μην σας κοβουν ! Εικόνα
giorgos1986
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 17, 2009 6:06 pm
Επικοινωνία:

Ενδιαφέρομαι για επαγγελματίας οπλίτης, αλλά...

Δημοσίευση από giorgos1986 »

Καλησπερα Λοχια, σημερα ειδα την απαντηση σου η οποια ειναι πολυ ενθαρυντικη. Θα περιμενω την επομενη προκυρηξη, μεχρι τοτε θα παω και στη στρατολογια να ρωτησω σχετικα με το τι γινεται με τη μυωπια με το lazer και να παρω περισσοτερες πληροφοριες. Ισως δηλωσω ΕΠ. ΟΠ. Για αεροπορια, αλλα με τοσα που εχω ακουσει για το τι μεσο θελει κανεις...
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης