Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
andybgr
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: Δευ Ιαν 12, 2009 12:34 pm
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από andybgr »

Αυτο ακριβώς... αν δε δεις το ονομα σου μη πιστευεις τπτ
ApOsToLoS
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 5:43 pm
Ενδιαφέροντα: Πρώην Σμηνιτης ''Πολεμικης Αεροποριας''
Επάγγελμα: Ζαχαροπλαστης
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από ApOsToLoS »

Αααχχχχ. Και οι αεροπορια τετοιους θα παρει τωρα; Καηκαμεεε. Να γιατι ειναι υποβαθμισμενοι οι επ. Οπ. Λογικο ειναι. Ειναι πολλοι ελαχιστοι αυτοι που αξιζουν πραγματικα. Ισως γι'αυτο ειναι τοσο παρεξηγημενο ολο αυτο το πραγμα. Δυστηχος δεν θα αλλαξει ποτε. Οσο θα περνουν τα χρονια πιστευω οτι ολο και περισσοτερο θα υποβαθμιζονται. Δεν πρεπει να το βαζουν κατω τα ατομα που αξιζουν να ειναι στον στρατο. Πιστευω οτι ο στρατος εχει αναγκη απο ικανους ανθρωπους. Δεν φταιει ομως ο στρατος που δεν εχει τετοιους ανθρωπους. Φταινε αυτοι που αποφασιζουν ποιους θα βαλους.
Grecia
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 305
Εγγραφή: Δευ Ιουν 09, 2008 4:27 pm
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Grecia »

Bελερεφόντης έγραψε:Oλα γινονται για καποιο σκοπο, κανεις δεν παει χαμενος. Βεβαια, θα μπορειτε να μου πειτε εσυ μιλας εκ του ασφαλους, αλλα επειδη εχω ζησει και εγω το αγχος της επιλογης και ακομα το εχω γιατι ναι μεν εγραψα πολυ καλα και περασα ολες τις εξετασεις, αλλα αν δε δεις το ονομα σου γραμμενο μη πιστευεις τιποτα.


Μετα σου λενε μην αγχονεσαι... Εικόνα Πως να μην αγχωθεις για το μελλον σου;
stratogavlos
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 31, 2009 1:01 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από stratogavlos »

Εγο τι να π που μπορουσα ανετα να υπιρετισο στον γερμανικο στρατο αλα η αγαπη μου για τιν μαμμα πατριδα Ελλάδαδεν τιν αλλαζο με τιποτα Θελο πολι να περασο να κανο το ονιρο μου π[ραγματικοτιτα
ApOsToLoS
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 5:43 pm
Ενδιαφέροντα: Πρώην Σμηνιτης ''Πολεμικης Αεροποριας''
Επάγγελμα: Ζαχαροπλαστης
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από ApOsToLoS »

stratogavlos έγραψε:Εγο τι να π που μπορουσα ανετα να υπιρετισο στον γερμανικο στρατο αλα η αγαπη μου για τιν μαμμα πατριδα Ελλάδαδεν τιν αλλαζο με τιποτα Θελο πολι να περασο να κανο το ονιρο μου π[ραγματικοτιτα
Στο ευχομαι. Μακαρι. Ολα θα γινουν. Υπομονη μονο και οχι ανχος. Ειναι χειροτερα ετσι. Εικόνα
dimarxos007
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 12, 2009 10:39 pm
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από dimarxos007 »

illy έγραψε: Ειμαι τοσο εκνευρισμενη με την σαπιλα κ τη διαφθορα  Που υπαρχει στην Ελλαδα που σκεφτηκα κατι αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι εφικτο να γινει διοτι δεν εχουμε τρανταχτα στοιχεια ωστε να αποδειξουμε κατι... Σκεφτηκα να καταγγειλουμε το θεμα στον Μακη! Να ψαξουν να βρουν με ποια κριτηρια επιλεγονται ολοι αυτοι, να καταγγειλλουμε τα οσα ζησαμε κ ειδαμε τοσους μηνες, να αρχισει σιγα σιγα να υπαρχει μια διαφανεια σε ο, τι αφορα το διαγωνισμο των ΕΠΟΠ! Αυτοι που πραγματικα αξιζαν ηταν μετρημενοι στα δαχτυλα... Θεωρω πως πρεπει να κινηθουμε διαφορετικα! Δεν ξερω αν συμφωνει κανεις μαζι μου ή να το θεωρει τελειως χαζο αλλα πρεπει καποια στιγμη να γινονται σωστες διαδικασιες και να μην μας πουλανε παραμυθια εφοσον δεν τηρουν τιποτα απο ο, τι αναφερει η  Προκηρυξη! Απλα δεν ξερω πως μπορει να γινει κατι τετοιο και αν μπορει να γινειΕικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα



θα σου αναφέρω ενα περιστατικό ολυμπιάδα στον αυλώνα το 2004 όταν πήγαμε δεν μας λέγανε τίποτα ούτε που να κοιμηθούμε ούτε πότε να πάρουμε άδεια τίποτα απολύτως. Και ένα μεσημέρι πήγαμε περίπου 400 επ. Οπ. Και κλείσαμε την πύλη του κ. Ε. Τ. Θ. Και πήραμε τον μακη τηλ. Ξέρεις τι μας είπε; Εγώ δεν θέλω να ασχοληθώ με τον στρατό... Έγιναν κι άλλα πολλά αλλά δεν τα λέω γιατί το γ. Ε. Σ. Παρακολουθεί... Οκ.
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από illy »

Βασικα και εσυ εποπ εισαι; Θελεις να μας πεις για σενα μερικα πραγματα; Πχ που υπηρετεις, τι οπλο-σωμα, ποσο καιρο εισαι εποπ; Φυσικα αν θελεις κ αν μπορειςΕικόνα
Anonymous

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Γεια σας παιδια τι κανετε; Τζοβανα ιλυ παλι φωναζετε; ¨) δε ξερω αν σας ενδιαφερει αλλα εμα8α χ8ες οτι 4 ατομα δε παρουσιαστηκαν καν στο στρατοπεδο. Και ακομη δεν περασε 1 μερα. Δηλαδη ΕΛΕΟΣ. Κριμα τις 8εσεις!

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από illy »

Καλε που με ειδες να φωναζω;ΕικόναΕικόνα Αυτο το θεμα το δημιουργησα το Δεκεμβριο αν θυμαμαι καλαΕικόνα
Anonymous

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Ναι ως συνη8ως δε κοιταζω ημερομηνιες εγω. Ειδα το 8εμα στην πρωτη σελιδα και απλα η8ελα να σας ενημερωσω οτι δε παρουσιαστηκαν ατομα στο στρατοπαιδο και οπως σας ειχα πει ουτε προκειτε να παρουν αλλους επιλαχοντες δυστυχως. Εγω εβαλα ατομο και εδιωξαν καποιον χρηστη αυτες τις μερες και 8α Βγει και αλλος ενας. Οι τελευταιοι ειναι απο τους επιτυχοντες. Κωλοβυσματιες

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από illy »

Κοιταξε, εγω εμαθα οτι γινανε πολλες καταγγελιες για ατομα που ειναι μεσα και εχουν υψος κατω απο το οριο του υψους, ενστασεις και αγωγες με δικηγορους και γι'αυτο το λογο αργησαν τα αποτελεσματα των επιλαχοντων... Ωστοσο πηραν ατομο που ειχε κοπει και καλα απο την επιτροπη απαλλαγων και ζητημα να ηταν 1,57 η κοπελα... Εχω ολα τα στοιχεια της διοτι ημασταν στην ιδια ομαδα ομως δεν ειμαι διατεθειμενη να μπω σε μια τετοια διαδικασια

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από illy »

Και αυτο με τους χρηστες το ξερω και εγω... Παλι καλα που μπορουν να ανιχνευσουν διαφορες ουσιες με τις καταλληλες εξετασεις κ ευτυχως τους διωχνουν, παλι καλα!
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από illy »

Τι εννοεις οταν λες οτι "εβαλα ατομο να διωξει καποιον χρηστη";
Anonymous

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Εμ τι σας κοπανουσα εγω τοσο καιρο οτι εγιναν ενστασεις και γι αυτο αργησαν; Αλλιως 8α ηταν τωρα και οι 1600 κα8αρα Βυσματα. Για το υψος δε ξερω εμεις καναμε φασαρια, δωσαμε ονοματα και εδιωξαν τον ενα μετα απο 2 μηνες. Δηλ. Φαντασου να μην καναμε φασαρια θα τον μονιμοποιουσαν τον παλιοχρηστη. Και το αλλο καθικι ηταν να φυγει (Ι5) αλλα εκανε ενσταση. Αλλα που θα παει; Ωρες μετραει και αυτος. Οσο μπορουμε να τους κυνηγαμε.
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από illy »

Ενταξει ρε συ Ιρις, ηταν ηλιου φαεινοτερο οτι κατι παιχτηκε κ αργησαν να βγαλουν τα αποτελεσματα... Παντως ποτε δεν μου απαντησες σε αυτο που λεω... Εσυ βροντοφωναζεις πως ολοι μπηκαν τωρα βασει μοριων και εγω σου λεω πως μπηκε τωρα ατομο που κοπηκε στην επιτροπη, που δεν εδωσε αθληματα φυσικα κ δεν εχει Κ το υψος... Ακομη περιμενω να πεις κατι για αυτο!
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 14 επισκέπτες