Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Eleni οταν εδιναν ειχα κοψει ατομα απο το υψος εκει που ειμασταν και δεν ειχαν 3αναρ8ει στα επομενα. Μπορω να σου πω ομως οτι ο γιατρος που σε ελεεγχει μπορει να σε ρωτησει και να μην προσε3ε το υψος και να συνεχησε ο/η οποιο/ασδηποτε Το οτι υαπαρχει καποια αδικια υπαρχει. Αλλα ειναι που θα τυχεις.

tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από tzovana18 »

Εικόνα Παιδια ολα γινονται για καποιο σκοπο, ισως οσοι που δν περασαμε να περασουμε την επομενη φορα η μπορει στην πορεια μετεπειτα να μας τυχει κατι πολυ καλο, εμενα η illy και η φιλη μου η λινα που δν περασαμε μου εδωσαν πολυ κουραγιο και σκεφτηκα να δωσω πανελληνιες για σμυ ισως εκει να πετυχω θα διαβασω παρα πολυ γιατι θελω πολυ να μπω στο στρατο, ταυτοχρονα ομως θα δινω κι απο προκυρηξεις που κανει ο στρατος ξηρας για εποπ! Δν υπαρχει λογος να χαλαμε την υγεια μας γιατον στρατο εμενα προσωπικα με πηρε πολυ απο κατω ελεγα οτι αφου δν περασα τωρα δν θα περασω ποτε... στην απογοητευση μας ετσι λεμε ολοι μα αυτο δν ειναι η αληθεια!

Καθε στραβοπατημα για καλο ετσι μου ειπαν ολοι σε οσους ειπα οτι ειμαι επιλαχουσα... Ισως μου λενε να μπω να γινει κατι και να μπω... Εγω ομως ξερω οτι δν προκειται να μπω με τιποτα το εχω παρει αποφαση οτι εχασα, αλλα δν σημαινει οτι θα τα παρατησω για παντα!

ΠΑΙΔΙΑ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΤΕ akis ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΚΑΙ Ας ΜΗΝ ΣΕ ΞΕΡΩ, ΠΑΡΤΕ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΕΡΑΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ.

ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΤΕ! !

ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΑΠΟ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ! Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Anonymous

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Και κατι ακομα. Εμενα με ενοιαζε και με νοιαζει να ειναι μεσα σε αυτη την δουλεια ατομα που 8ελουν τους αρεσει η ακομα και που εχουν αναγκη.

Οπως και σιγουρα και σεις γνωριζετε υπαρχουν ηδη μεσα ή εχουν μολις περασεις ατομα που εχουν παρει την θεση απο μασ/σας μονο και μονο για να κανουν το κεφι τους η να παρουν ενα κωλοαμαξο. Ντροπη τους και παλι ντροπη τουσ. Αν και περασα αυτα τα ατομα τα σιχαινομαι. Οπως το λεω. Και ελπιζω ναμην εχω αδικο σε αυτα που λεω

Anonymous

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Tzovana σε ευχαριστω. Ελπιζω την επομενη φορα να πετυχεις και να σου πω εγω μπραβο. Και που εχεις την δυναμη και την θεληση να 3αναπροσπαθησεις μου δινεις την καλυτερη των εντυπωσεων. Μπραβο γιαυτο και μονο.
tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από tzovana18 »

Ακη μου σε ευχαριστω! Στην αρχη δν μπορουσα να το πιστεψω οτι ειμαι επιλαχων εκλαιγα ολη την ωρα δν εβλεπα πουθενα φως αλλα περασαν οι μερες και καταλαβα οτι δν αξιζει να χαλαμε την υγεια μας προκυρηξεις θα ξανα βγουν και θα ξερουμε την διαδικασια... Ολα ειναι ενας φαυλος κυκλος ολα γυρνανε Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εγω παντως καταλαβα οτι πρεπει να μην τα παραταμε δν τελειωνει και η ζωη... Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Ειχα δηλωσει τεχνιτης αλεξιπτωτων ειδικες δυναμεις. Περασαν σε αυτη την ειδικοτητα μονο αγορια, Και αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι οι αντρες και η ελλαδα Ειναι ακομα προετοιμασμενη να δεχτει γυναικες σε μια τετοια θεση, εχουν περασει γυναικες Στα αλεξιπτωτα ως μονιμες αλλα Οχι απο εποπ Απο τη μου ειπαν! Μονο απο σχολες οπως στην ΣΣΕ, ηθελα πολυ να μπω σε αυτη την ειδικοτητα με αυτη κοιμομοιυν με αυτη ξυπναγα, αλλα απετυχα ειμαι επιλαχουσα σε μια σειρα απιαστη 25σειρα κανεις δν προκειται να φυγει ειμαι σιγουρη, και αμα φυγουν δν θα μπω εγω. Θα ξαναδωσω παλι στην ιδια ειδικοτητα δν τα παραταω! Θελω πολυ να μπω!Aki μου καλη τυχη και οτι επιθυμεις οτι εχεις στερηθει να τα βρεις στην δουλεια σου! Συμφωνω απολυτα με αυτο που ειπες οτι ειναι ντροπη να μπαινουν ατομα που το κανουν μονο για να παρουν ενα αυτοκινητο και στερουν την θεσει απο αυτον που το θελουν και το εχουν αναγκη τι να πω! Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Anonymous

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Tzovana τωρα τι να πω για οτι εγραψεσ; Απο αυτα που λες κριμα που δεν περασεσ. Και γο οταν ειμουν επιλαχων με πηρε απο κατω. Αλλα περασα φετοσ. Δεν ειμαι καλυτερος απο σενα. Περιμενε λιγο καιρο για να δεις μιπως και μπεις και απο κει και περα 3αναπροσπαθησε.

Αν θεωρειται τοσο αντρικη δουλεια τα αλεξιπτωτα διαλεξε κατι πιο χαλαρο την επομενη φορα για ΕΔ και μετα μεσα οταν μπεις μπορεις να περασεις τα σχολεια και να εισαι μια χαρα. Ας ελπισουμε την επομενη φορα να εισαι μεσα και να τα πουμε απο κοντα. :-> >

Μην το αφισεις ετσι αυτη την φορα βαλε οτι εχεις και τα δυνατα σου. Καλη συνεχεια.

Θα τα 3αναπουμε στην επομενη προκυρηξη. Να σε βρω εδω να τα λεμε οκ; Φιλια

tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από tzovana18 »

Τ Ο ευχομαι και εγω αυτο την επομενη φορα να ειμαι μεσα! Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Και θα χαρω να συνεργαστουμε! Θελω να μπω πολυ σε αυτη την ειδικοτητα στα αλεξιπτωτα, αλλα εχεις δικιο ισως να διαλεξω αλλη ειδικοτητα των ειδικων δυναμεων και αμα περασω τα σχολεια να σχολεια να περασω και αλεξιπτωτα να κανω το αλμα που τοσο θελω... Δν τα παρατω αλλωστε οπως λεει και το συνθημα των ειδικων δυναμεων στα λαεξιπτωτα Ο ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ! Σου εστειλα σε προσωπικο μυνημα το msn το πηρες;
akikalimera
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 15, 2009 7:32 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από akikalimera »

Tzovana ο ακις ειμαι εκανα εγγραφη με αυτο το ονομα. Αν αφορα εμενα το msn σου εστειλα μμυνημα οκ; Τα λεμε
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από illy »

Άκη μου, καταρχην συγχαρητηρια για την επιτυχια σου και για τη δυναμη που ειχες ωστε να ξαναδωσεις... χρειαζεται ψυχικο σθενος για να το κανεις αυτο! Υπομονη και κουραγιο δεν θα σου πω διοτι σε βλεπω αρκετα συνειδητοποιημενο και "ψημενο" και ξερεις τι προκειται να αντιμετωπισεις, δειχνεις να αγαπας πολυ αυτο που επελεξες να κανεις... αυτο που θα σου ευχηθω μονο ειναι να συνεχισει να υπαρχει μεσα σου αυτη η αγαπη κ ο ποθος για τη δουλεια σου ή μαλλον για την καριερα σου διοτι οπως εχω προαναφερει και σε αλλα posts το να υπηρετεις στις εδ ειναι καριερα, εισαι ταγμενος σωμα και ψυχη! Δεν ειναι το θεμα οτι θα σταματησω να προσπαθω μεχρι να μπω, το θεμα ειναι πως γιατι να μπαινεις στην ιδια διαδικασια οταν ξερεις τι στημενα παιχνιδια παιζονται... Γιατι δηλαδη να περιμενεις την ημερα της επιτροπης απαλλαγων ή την μερα των αποτελεσματων οτι δεν περασες; εφοσον ηξεραν απο την αρχη ποιοι θα εμπαιναν ας μην εκαναν δεκτες τις αιτησεις... Πως ο αλλος θα ξαναμπει σε ολη αυτη την διαδικασια; το μονο που θα καταφερει ειναι να ξοδεψει χρηματα και να ταλαιπωρηθει τζαμπα... Απαιτω εναν θεσμο ακρως αξιοκρατικο και με πληρη διαφανεια αλλα δυστυχως δεν ειναι εφικτο! Ετσι ομως δεν παμε μπροστα... Δωστε κινητρα στην νεολαια να κανει ονειρα, να ελπιζει για ενα καλυτερο αυριο... πως θα γινει αυτο οταν υπαρχει πληρη καταρρευση του συστηματος και μονο διαφθορα; εχω φαει αρκετα χαστουκια απο τη ζωη και με εχουν κανει δυνατη, οποτε δεν θα σταματησω να κανω αιτησεις μεχρι να φορεσω την τιμημενη και δοξασμενη παραλλαγη... αλλωστε δεν θα μου κοστισει τιποτα, μονο λιγο μελανι απο το στυλο μου! Απλα με ολη αυτη την σαπιλα που επικρατει εχει απομυθοποιηθει το ιδεωδες του στρατου, πιστευω οχι μονο σε μενα αλλα και σε πολλους αλλους και ειναι κριμα...
ελλη
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 10, 2009 4:23 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από ελλη »

ρε παιδια ηρεμηστε εγω δινω 3 φορα και περασα επιλαχων και το ονειρο μου ηταν να μπω στο στρατο απο 11 χρονων και ειμαι 25. δυστυχως μονο το μεσον περναει. Και κατι ακομα ηρθαν ολες οι κυριες με τις γοβες τα μινι και τις τσαντες τις μοβ, με τα νυχια ζωγραφισμενα να περασουν υγειονομικες εξετασεις. Που πας ρε καραμητρο ετσι; ειναι αυτες να φυλαξουν σκοπια στον εβρο να ξυπνησουν 5,30 το πρωι ; μην τρελαθουμε ο στρατος ειναι σκληρος και ιδιαιτερα οι γυναικες στρατιωτικοι. Οσες θα μπουν θα ναι θαυμα να καθησουν 3 μερες οχι ολες αλλα καποιες σιγουρα θα την κανουν.
Grecia
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 305
Εγγραφή: Δευ Ιουν 09, 2008 4:27 pm
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Grecia »

ελλη έγραψε:ρε παιδια ηρεμηστε εγω δινω 3 φορα και περασα επιλαχων και το ονειρο μου ηταν να μπω στο στρατο απο 11 χρονων και ειμαι 25. δυστυχως μονο το μεσον περναει. Και κατι ακομα ηρθαν ολες οι κυριες με τις γοβες τα μινι και τις τσαντες τις μοβ, με τα νυχια ζωγραφισμενα να περασουν υγειονομικες εξετασεις. Που πας ρε καραμητρο ετσι; ειναι αυτες να φυλαξουν σκοπια στον εβρο να ξυπνησουν 5,30 το πρωι ; μην τρελαθουμε ο στρατος ειναι σκληρος και ιδιαιτερα οι γυναικες στρατιωτικοι. Οσες θα μπουν θα ναι θαυμα να καθησουν 3 μερες οχι ολες αλλα καποιες σιγουρα θα την κανουν.

Ναι εχεις δικιο... Αυτο με τις γοβες κ το μινι ηταν κορυφαιο χαχαχαΕικόνα
κ εγω τριτη φορα εδεινα κ ειμαι 22 χαχαχα κ ουτε επιλαχων δεν ειμαι... Χαχαχα κ εγω απο μικρουλα ηθελα να γινω στρατιωτικος... Αλλα απο οτι βλεπω ονειρο θα μεινει... ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Πολυς ο ανταγωνισμος λιγα τα ατομα! !Εικόνα

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από illy »

ελλη έγραψε:ρε παιδια ηρεμηστε εγω δινω 3 φορα και περασα επιλαχων και το ονειρο μου ηταν να μπω στο στρατο απο 11 χρονων και ειμαι 25. δυστυχως μονο το μεσον περναει. Και κατι ακομα ηρθαν ολες οι κυριες με τις γοβες τα μινι και τις τσαντες τις μοβ, με τα νυχια ζωγραφισμενα να περασουν υγειονομικες εξετασεις. Που πας ρε καραμητρο ετσι; ειναι αυτες να φυλαξουν σκοπια στον εβρο να ξυπνησουν 5,30 το πρωι ; μην τρελαθουμε ο στρατος ειναι σκληρος και ιδιαιτερα οι γυναικες στρατιωτικοι. Οσες θα μπουν θα ναι θαυμα να καθησουν 3 μερες οχι ολες αλλα καποιες σιγουρα θα την κανουν.
Γιατί κοπέλα μου λέμε κάτι διαφορετικό από αυτά που λες εσύ; Τα ίδια λέμε, στα λόγια μας έρχεσαι... Κορίτσια, φέτος μπήκε άτομο που έδινε για 4η φορά, επομένως του χρόνου θα είναι η χρονιά σας! ΕικόναΕικόνα
Velerefontis
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Δευ Ιαν 26, 2009 10:39 pm
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Velerefontis »

Μην απογοητευεστε και ξαναπροσπαθηστε
Γίνε και εσύ μέλος του Πανελλήνιου Δικτύου Στρατευσίμων
Grecia
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 305
Εγγραφή: Δευ Ιουν 09, 2008 4:27 pm
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Grecia »

Ετσι σωστα... Υπομονη μονο χρειαζεται τπτ αλλο...
Velerefontis
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Δευ Ιαν 26, 2009 10:39 pm
Επικοινωνία:

Καταγγελία για την προκήρυξη των ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Velerefontis »

Oλα γινονται για καποιο σκοπο, κανεις δεν παει χαμενος. Βεβαια, θα μπορειτε να μου πειτε εσυ μιλας εκ του ασφαλους, αλλα επειδη εχω ζησει και εγω το αγχος της επιλογης και ακομα το εχω γιατι ναι μεν εγραψα πολυ καλα και περασα ολες τις εξετασεις, αλλα αν δε δεις το ονομα σου γραμμενο μη πιστευεις τιποτα.
Γίνε και εσύ μέλος του Πανελλήνιου Δικτύου Στρατευσίμων
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 14 επισκέπτες