Ακατάλληλος για επαγγελματίας οπλίτης

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Ακατάλληλος για επαγγελματίας οπλίτης

Δημοσίευση από Anonymous »

Με έκοψαν λόγω γραμματικών γνώσεων στην ειδικότητα που δήλωσα; γιατί δεν μου έκοψαν από την αρχή τα χαρτιά; Υπάρχει κι άλλος που κόπηκε γι'αυτό τον λόγο;
Anonymous

Ακατάλληλος για επαγγελματίας οπλίτης

Δημοσίευση από Anonymous »

Ειμαι επιλαχουσα και τα χω παρει οχι επειδη δε μπηκα αλλα επειδη μπηκαν κοντοι και κομενη στα αθληματα ***** γαμηθηκα να τα βγαλω στους χρονους την ειχα 2 γυρους πισω μου και μου περασε... Εδω η αλλη 1.61 την κοψανε και την επομενη μερα ηταν εκει σαν να μη εγινε τιποτα... Τι τις βαζουν τις κωλοδιαδιακασιες γραψτε μια κωλοπροκυρυξη που ζηταει αναπηρους και οκ... Ενταξει ναι ηξερα εξ αρχης οτι αν εχεις μεσον μπαινεις και μαγκια του καθενος να μπει... Αλλα να το βαλει το κωλομεσον αφου ειναι ικανος να κανει αυτα π λεει ι προκυρυξη... Και ειμαι σιγουρη οτι εδω υπαρχουν τετοια ατομα... Συγχαρητηρια ΠΑΙΔΙΑ μπραβο... που ρε που δεν ειστε καλα με τον ευατο σας αλλα ξερετε να σνομπαρετε τους αλλους πολυ καλυτερους απο εσας... Αυτα εχω να πω... Και με συγχωρειτε για το υφος, και την ειρωνεια... ΞΕΝΕΡΑ ΤΡΕΛΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ... Μια ακομα σφαλιαρα μωρε... Αλλα εγω εχω τη κωλοδυναμη να προχωρησω στη ζωη μου... Και να μαι ενταξει με τη παρτη μου!!! να ειστε καλα! ΑΣΤΟ ΜΗ ΣΚΑς ΡΕ

rea1986
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: Σάβ Αύγ 30, 2008 11:16 pm
Επικοινωνία:

Ακατάλληλος για επαγγελματίας οπλίτης

Δημοσίευση από rea1986 »

Εμενα με εκοψαν επειδη ειχα ωτιτιδα... Εμενα γιατι δεν με εκοψαν στα υγειονομικα; ; και αφου με εβγαλαν ι2 γιατι δεν με εστειλαν σε αλλη ειδικοτητα;
Grecia
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 305
Εγγραφή: Δευ Ιουν 09, 2008 4:27 pm
Επικοινωνία:

Ακατάλληλος για επαγγελματίας οπλίτης

Δημοσίευση από Grecia »

Rea1986 μην ψαχνεις απαντησεις κανεις δεν θα σου τις δωσει... 4 χαχα κοντη ειμαι κ εγω 1.60 κ με εκοψαν αλλα βαλανε αλλη 1.56... Να ναι καλα ομως τα βυσματα την επομενη φορα θα βαλω κ εγω... δεν ηξερες οτι χρειαζεσαι βυσμα; μμμμμμμμμμμμ κ ομως παντου χρειαζεσαι κοπελια βυσμα! Στην ελλαδα εισαι... Βαρεθηκα να το λεωωωωωωω
ελλη
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 10, 2009 4:23 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Ακατάλληλος για επαγγελματίας οπλίτης

Δημοσίευση από ελλη »

Αν ειχες και εσυ μεσον θα το χρησιμοποιουσες αρα μην τρελαινεσε... Εικόνα
Grecia
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 305
Εγγραφή: Δευ Ιουν 09, 2008 4:27 pm
Επικοινωνία:

Ακατάλληλος για επαγγελματίας οπλίτης

Δημοσίευση από Grecia »

ελλη έγραψε:Αν ειχες και εσυ μεσον θα το χρησιμοποιουσες αρα μην τρελαινεσε... Εικόνα


Και εσενα ποιος σου ειπε οτι δεν ειχα;
Ειχα κοπελια αλλα δεν το εβαλα... Αλλα την επομενη θα το βαλω κ εγωωωωωω... για αυτο τρελενομαι!
Δεν μαρεσει κοριτσι μου να καθομαι να λεω στον καθε ενα ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΑΛΕΜΕ... Να φιλαω κατουρημενες ποδιες και μια ζωη να του εχω υποχρεωσει αλλα αυτο μετραει μαλλον... Και θα το κανω κ εγωωωωω
Anonymous

Ακατάλληλος για επαγγελματίας οπλίτης

Δημοσίευση από Anonymous »

Αγαπητή συνπάσχουσα και'μένα για τον ίδιο λόγο με έκοψαν και εγώ είχα την ίδια απορροία με'σένα και οι αρμόδιοι στους οποίους απευθύνθηκα για εξηγήσεις είτε δεν είχαν πολύ απλά τι να μου απαντησουν, είτε μου ζητούσαν συγνώμη, είτε μου έλεγαν οτι έχω δίκιο δηλ. Παπαριές. Τα πράγματα έχουν ως εξής ήσουν κατάλληλη αλλά επειδή στην πορεία προέκυψαν πολλά βύσματα έπρεπε να βολευτούν αυτά για αυτό εμείς οι υπόλοιποι πήραμε τον... ! Εστι είναι η ελληνκή πραγματικότητα, για αυτό ο στρατός έχει πήξει στους γιωτάδες ενώ τα πραγματικά αξιόλογα στελέχη παραιτούνται.
Grecia
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 305
Εγγραφή: Δευ Ιουν 09, 2008 4:27 pm
Επικοινωνία:

Ακατάλληλος για επαγγελματίας οπλίτης

Δημοσίευση από Grecia »

Πες τα ρε αναστασιααααααααααααααααααααααααααααααααα κ εγω για τα ιδια χτυπιεμαι... αλλα αδικααααααααααααααα
Anonymous

Ακατάλληλος για επαγγελματίας οπλίτης

Δημοσίευση από Anonymous »

Δεν ξέρω αν χτυπιόμαστε άδικα, αλλά ξέρω με σιγουρια ότι εγώ προσωπικά προσπάθησα να διεκδικήσω μια θέση αξιοκρατικά και έχοντας τα κατάλληλα προσόντα και είμαι περήφανη για αυτό. Όσο για τα βύσματα ας κάτσουν μια ζωή να φιλάν κατουρημένες ποδιές γιατί ποτέ δεν πρόκειται να μάθουν τι σημαίνει αξιοπρέπεια και πολιτική συνείδηση απλά θα αποτελούν εξαρτήματα στα γρανάζια ενός σαθρού συστήματος
tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Ακατάλληλος για επαγγελματίας οπλίτης

Δημοσίευση από tzovana18 »

Ρε anastasia της λες σοβορολογεις με αυτα που λες; Δν σημαινει οτι οποιος εβαλε βισμα δν αξιζε και οτι θα ειναι υποχρεομενος μια ολοκληρη ζωη στον αλλον, εχω ξαναπει οτι και ο καλητερος να εισαι και ολα τα πτυχια του κοσμου να εχει και την πενικηλινη να εχεις ανακαλυψει στο στρατο αν δεν εχεις βισμα δν μπαινεις μονο ενας δυο θα ειναι οι τυχεροι μην προσβαλεις τα παιδια που δν ειχαν μια ανετη ευκολη και ευπορη ζωη γιατι και αυτα να ζησουν θελουν μια καλυτερη ζωη αναζητανε οπως και εσυ που σκιστηκες για να παρεις αυτα πτυχια που εχεις!

Δν ειμαι υπερ του βισματος σε ατομα που το χρησιμοποιουν ετσι γιατι τους το λεει η μαμα και ο μπαμπας, ειμαι υπερ του βισματος σε θεμα με ατομα που δν εχουν της καταλληλες συνθηκες για μια καλυτερη ζωη και ζητανε να επιβιωσουν και να ζησουν σαν ανθρωποι. Και δεν ηταν σωστο να πεις οτι ολα τα βισματα ας κατσουν μια ζωη να φιλαν κατουρημενες ποδιες, ειναι κριμα για ατομα που παραπανω σου ανεφερα δν αξιζει να το πεις.
Μαγδαλένα
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 450
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 25, 2009 10:17 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Ακατάλληλος για επαγγελματίας οπλίτης

Δημοσίευση από Μαγδαλένα »

Παιδια θα ηθελα να ρωτησω κατι, εχω εναν φιλο απο Θεσσαλονικη π ειναι επιλαχων, κ με πηρε πριν τηλ. Να με ρωτησει , αλλα δεν ηξερα κ ειπα να ρωτησω εσας... ο φιλος μ προσφατα περασε μεγαλο αγχος κ ως απωρρεια αυτου εχασε μια τουφα απο τα μαλλια τ, σε πολλους εχει γινει... Αλλα δεν ξερει αν αυτο μπορει να γινει αιτια για να τν διωξουνε... Δεν εχει τριχοφαγο... Πηγε σε δερματολογο... Για πειτε μ αν ξερετε αν υπαρχει περιπτωση να τν διωξουνμε γι αυτον τν λογο... Εγω νομιζω οχι, αλλα Οι γνωσεις σας θα ταν καλυτερες... Ευχαριστω εκ των προτερων.

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Ακατάλληλος για επαγγελματίας οπλίτης

Δημοσίευση από illy »

Οι γνώσεις μας; οχι κορίτσι μου, εμείς εδώ δεν είμαστε ειδικοί... μιλάμε οι περισσότεροι από προσωπική εμπειρία! Θα μπορούσε να απευθυνθεί στο στρατολογικό γραφείο στο Οποίο ανήκει ή ακόμη καλύτερα στο Γ. Ε. Σ... Αν και να σου πω την αλήθεια δεν νομίζω να αποτελέσει αιτία να τον διώξουν! Το πολύ πολύ ας τα ξυρίσει όλαΕικόνα Όλα καλά θα πάνε με το φίλο σου Μαγδαλένα μουΕικόνα
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Ακατάλληλος για επαγγελματίας οπλίτης

Δημοσίευση από illy »

Ναι είναι από το άγχος... Όπως είπες συμβαίνει σε πολλούς! Αν θέλει για να είναι καλυμμένος ας πάει κάποια γνωμάτευση γιατρού ότι δεν έχει κάτι σοβαρό! ! Και εσύ να είσαι καλά... Εικόνα Να σε ρωτήσω: τον κάλεσαν να μπεί ως επιλαχών ή απλά ρωτάει τί μπορεί να συμβεί σε περίπτωση που τον καλέσουν;
Μαγδαλένα
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 450
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 25, 2009 10:17 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Ακατάλληλος για επαγγελματίας οπλίτης

Δημοσίευση από Μαγδαλένα »

εχει παρει νομιζω... Οχι δεν τον καλεσαν αλλα αν τυχον τον παρουνε θελει να ειναι καλλυμενος... Δλδ, να ξερει αν θα ελπιζει ή οχι, γτ το θελει πολυ...

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες