Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
sasa
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: Τρί Δεκ 16, 2008 3:46 am
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από sasa »

Λοιπον παιδια πηρα τηλ αθηνα κ θεσσαλ. Κ τους ρωτησα στην ψυχρα αν υπαρχει περιπτωση να μην παρουν κ καθολου μου απαντησαν δε γινεται αυτο σε προκυρηξη περνουν παντα επιλαχοντες. Το πολυ μου ειπαν σε κανενα 10ημερο. Αλλα εγω... Δε αντεχω αλλο ρε γμτ ελεος α! Κ μαλιστα μου ειπαν απο θεσς (δε ξερω ποσο εγκυρο ειναι) οτι αυριο βγαινει καινουργια εγκυκλιος... Χαχα μπουρδες! Ασχετο, δε ξερω για τα δικα σας μεσα αλλα το δικο μου στο εβδομο ονειρο βρισκεται!

sasa
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: Τρί Δεκ 16, 2008 3:46 am
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από sasa »

Ουτε τα γαιδουρια (με το συμπαθειο) δε κανουν τοση υπομονη!
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από Marina2 »

Εγω πιστευω οτι σιγουρα θα βγουν και οτι σιγουρα τα εχουν ετοιμα. Πάντως μην Περιμενετε και πρωι πρωι να τα βγάλουν! Μεσημερακι τα εβγαλαν τα πρωτα αν θυμάστε! Οποτε τωρα μάλλον νυχτα θα τα βγάλουν, για να μας πιασουν στον υπνο! Καντε μόνο υπομονή και μην σπάνε τα νευρα σας! Τέλος οποιος εχει μέσον θα μπει! Για τους υπόλοιπους ας προνοήσει ο Θεουλης να κάανει το θαυμα του!
sauraki....4
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: Παρ Φεβ 13, 2009 12:48 am
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από sauraki....4 »

4 :45 ειχαν βγει... Εικόνα Τι να πω... Οπως το ειπε η σασα... Ουτε τα γαιδουρια τετοια υπομονη. Αν ειναι δυνατον εχουμε κλισει 8 μηνες... Παμε καλα; Απο ιανουαριου περιμενουμε... ΑΝ υπαρχει θεος... Ας κατεβει !8α παρουν επιλαχων. Αχ ετσι και δε Παρουν... Και Οτι 8ελει λεει ο καθενας... Τελος του μηνος απριλιου το χρονου... Ας βγαλουν μια ημερομηνια να τελειωνουμε αρκει κα ξερουμε. Εχω λαλισει... Δεν εχω ορεξη για τπτ. Δηλαδη αν ειναι δυνατον πια...

Anonymous

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

sasa έγραψε: Λοιπον παιδια πηρα τηλ αθηνα κ θεσσαλ. Κ τους ρωτησα στην ψυχρα αν υπαρχει περιπτωση να μην παρουν κ καθολου μου απαντησαν δε γινεται αυτο σε προκυρηξη περνουν παντα επιλαχοντες. Το πολυ μου ειπαν σε κανενα 10ημερο. Αλλα εγω... Δε αντεχω αλλο ρε γμτ ελεος α! Κ μαλιστα μου ειπαν απο θεσς (δε ξερω ποσο εγκυρο ειναι) οτι αυριο βγαινει καινουργια εγκυκλιος... Χαχα μπουρδες! Ασχετο, δε ξερω για τα δικα σας μεσα αλλα το δικο μου στο εβδομο ονειρο βρισκεται!



κ σιγα μη βγει καινουργια προκυρηξη αυριο μας κοροιδευουν κανονικοτατα μου φαινεται... Μου φαινεται γελανε μαζι μας...

μανια
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 19, 2009 11:53 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από μανια »

Σαυρακι τι ενοεις 4.45 ειχαν βγει;

μανια
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 19, 2009 11:53 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από μανια »

Μπηκα στη σελιδα το υεθα και ανακοινοσαν οτι θα βγαλουν προκυρηξη για 2000 επ. Οπ. Τσεκαρετετο

sauraki....4
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: Παρ Φεβ 13, 2009 12:48 am
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από sauraki....4 »

Λοιπον... ΔΩΣΤΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΩΡΑ! Βγαινει η νεα προκυρηξη σε 3 μερες... Παρτε ΓΕΣ και ρωτιστε και τα νεα το γραψανε και ισχυει τελος παντων 2000 ατομα στρατο ξηρας... ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ ΔΕ ΚΣΕΡΟΥΝΕ ΛΕΝΕ ΤΑ ΧΩ ΠΑΡΕΙΙΙΙΙ ΟΣΟ ΔΕ ΠΑΕΙ ΟΜΩς ΨΑΞΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ... Και ολα αυτα π λετε Εχει βγει ι λιστα και καποιοι ειναι μεσα... ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ; Εδω λενε δε θα παρουνε μια απο το γες μου το πε μολις τωρα!Εικόνα
energy
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 297
Εγγραφή: Δευ Φεβ 09, 2009 6:01 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από energy »

Σαυράκι σε παλιότερα μηνύματα σου έλεγες ότι θα κατεβείς με τα τρακερ. Υπολόγισε και εμένα μέσα, θα έρθω και εγώ μαζί σου. Δεν Αντέχετε άλλο αυτή η κατάσταση! ΕΛΕΟΣ!

Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από Marina2 »

Παιδια δεν ξερω αλλα με αυτα που ειπατε μου βρωμάει η υπόθεση! Μηπως πηραν τα βυσματα τους και τωρα δεν παρουν επιλαχοντες γαιτι θα βγάλουν καινουρια προκηρυξη; Ειλικρινα και εγω χαζεψα. Αλλα δεν ξερω προς τα εκει μου πάει. Καλα καλα δεν εχουν ορκιστει οι άλλοι και βγάζουν καινουρια προκήρυξη! Δεν ξερω τι μπορει να σημαινει αυτο!
sauraki....4
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: Παρ Φεβ 13, 2009 12:48 am
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από sauraki....4 »

Μπειτε στο αρμυ τα βγαλανε γοα τη νεα προκυρηξη! Λοιπον παιδια μεχρι αυριο περιμενω εγω Ετσι και δε βγουν για επιλαχοντες Εχει να γινει της π... Δε 8α τρελαθω εγω... Εγινε ενερτζιιιι Ελααααααααααααααααααααα
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από Marina2 »

Αν περναμε ολοι τηλ να τους ζαλίσουμε κααι στη τελική ναα φανε και το βρισιμό τους, θα γινει κάτι; Να αρχισω να παιρνω τηλ αν ειναι!
energy
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 297
Εγγραφή: Δευ Φεβ 09, 2009 6:01 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από energy »

Παιδια δν ασχολουμε αλλο.. Αν ειναι να βγαλουνε τα ονομα ας τα βγαλουνε δν θα χαλασω εγω τα νευρα μου με αυτους! Αν και νομιζω οτι θα παρουνε επιλαχοντες.. Τοσα ατομα Εφυγαν!

Καλλιτεχνη. Ποια ειναι η γνωμη σου γιαυτα Που ακουγονται;

Anonymous

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδια Θα παρουνε επιλαχοντες σιγουρα εδω βγαλανε 2000 ατομα στα καπακια, απλα τα μαγιρεβουνε ακομα, μακαρι να βγουνε σιντομα
Anonymous

Επιλαχόντες επαγγελματίες οπλίτες (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

τζιμμησ έγραψε:παιδια θα παρουνε επιλαχοντες σιγουρα εδω βγαλανε 2000 ατομα στα καπακια, απλα τα μαγιρεβουνε ακομα, μακαρι να βγουνε σιντομα


ποτε θα τους παρουνε ομως αλλα λενε κ αλλα κανουν... παιζουν στην κυριολεξιαμε τα νευρα μας. κ σας ρωταω εγω ολοι εμεις που ειμαστε επιλαχων μεχρι ποτε πρεπει να περιμενουμε η προκυρηξη ληγει στις 22 μαιου, μεχρι τοτε εμεις πρεπει να περιμενουμε για να κανουμε τα χαρτια μας στην καινουργια; ασ γαλουνε μια ανακοινωση πια ελεος που να λενε κατι για τους επιλαχωντεσ... ποσο ακομη θα τα μαγειρευουν οπως λεσ...

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 14 επισκέπτες