Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από tzovana18 »

σε λιγες μερες βγαινουν τα αποτελεσματα εχω μεγαλη αγωνια να δω αν τελικ περας και που περασα, μακαρι να με βαλουν στην ειδικοτητα μου τεχνιτης αλεξιπτωτων να κανω Και εγω το αλμα που που τοσο επιθυμω και ονειρευομαι να κανω... Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα

Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από Anonymous »

Na kanw mia erotisi...san epaggelma tha eisai twra ekei...Giati dn kserw katholou...
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από illy »

Ναι, επαγγελματίας οπλίτης θα είναι... Και για την συγκεκριμένη που ρωτάς αν περάσει στα αλεξίπτωτα θα είναι επεγγελματίας οπλίτης στις ειδικές δυνάμεις... Θα πληρώνεται όπως πληρώνεται κ ο κάθε στρατιωτικός! Επειδή κατάλαβα ότι είσαι καινούργιος αν ψαξεις λίγο περισσότερο στο forum θα βρεις πολλές πληροφορίες σε ό, τι αφορά τους ΕΠΟΠ! !
tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από tzovana18 »

Το επαγγελμα μου αν περασω σε αυτη την ειδικοτητα θα ειμαι τεχνιτης αλεξιπτωτων... αν περασω... ! και θα εκπαιδευτων και ως αλεξιπτωτιστης θα περασω τα βασικα σχολεια... Και οποιος εχει επιλεξει ειδικες δυναμεις ασχετος αν δν ειναι και αλεξιπτωτα θα πρεπει νομιζω να περασει μια βολτα και απο κει. Ξεχασα να πω καλη χρονια σε ολους σας με υγεια αγαπη και καλα αποτελεσματα. Εικόνα Εικόνα
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από Anonymous »

Ηδη απο αυριο 5-1-2009 οποιος εχει τις ακρες θα ξερει αν ειναι μεσα.
Οι τελικοι καταλογοι βγηκαν απλα επανελεγχος γινεται.

Ελπιζω τεταρτη να ξερω!!! Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από illy »

Καλη σου επιτυχια, ευχομαι να εχεις να επιθυμητα αποτελεσματαΕικόνα Εικόνα

gwgoulini
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Δευ Ιαν 05, 2009 5:47 am
Τοποθεσία: Greece
Επάγγελμα: foititria
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από gwgoulini »

Μακαρι να με παρουν... Το θελω τοσο πολυ... Αχ μακαρι... Δεν μπορω αλλα να προσπαθω! Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα

tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από tzovana18 »

Εχω τοσο αγωνια οσο δν παει αλλο δν μπορω αλλο να περιμενω λιγες μερες εμειναν βεβαια εδω περασαν μηνες λιες μερες υπομονη δν θα κανουμε; Οποιος μαθει για τον εαυτο του ας πει και σε μας τι εγινε θα χαρω πολυ προσωπικα αν μαθω οτι καποιος περασε. Εικόνα Και οποιος εχει διαλεξει την ειδικοτητα που εχω διαλεξει εγω. Καλα αποτελεσματα! Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα

MARINAIIII
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 04, 2008 12:11 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από MARINAIIII »

Καλημέρα σε ολούς και καλή χρονιά να έχουμε. Κι εγώ παιδιά έχω πολύ αγωνία. Πότε θα ξέρουμε τ αποτελέσματα;

Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από Anonymous »

Θα σκασωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω Μεχρι να βγουν τα αποτελεσματα... Αλλες 6 μερουλες ειναι... Λιγο υπομονη ακομη παιδια και βλεπουμε... Καλη επιτυχια σε ολουσ... Εικόνα

Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από Anonymous »

Επειδή είμαι καινούριος στο FORUM θα ήθελα να ρωτήσω για ποία ακριβώς προκήρυξη μιλάτε, γιατί ενδιαφέρομαι πολύ σοβαρά για το Π. Ν και δεν έχω δεί καμία προκήρυξη! Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει θα το εκτιμούσα.

Ευχαριστώ!

Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδια γεια σας κ καλη χρονια κ εγω μια απο τα ιδια θα σκασω απο αγωνια αντε δεν τα βγαζουν λιγο ποιο νωρις να ξερουμε περασαμε δεν περασαμε τι καναμε. Θελω παρα πολυ γιατι εχω ειδικοτητα του επαγγγελματος μου κ θελω πολυυυυυυυ. Καποιος ειπε οτι αν εχεις ακρες μπορεις να μαθεις αν εχεις περασει γιατι εχουν βγει λεει οι καταλογοι πρεπει να εχεις μεσα στο ΓΕΣ καπιον για να μαθεις;
zzzzzz
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 20, 2008 6:06 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από zzzzzz »

Ή μεσα στο ΓΕΣ ή να ρωτησεις το βυσμα μηπως μπορει να μαθει... παντως ενταξει λιγες μερουλες μεινανε οποτε υπομονη...
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από Anonymous »

Εσυ που Εχεισ Τοση Αγωνια Για πες μασ Ποσα μορια περιπου εχεισ Γιατι Για την ειδικοτητα που λες θα πρεπει να Εχει τουλαχιστον 700 Και πανω,
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από Anonymous »

Χμ ναι εχς παραπανω... Και τα αθληματα τα βγαλα στους χρονους και τον αντρα και τη γυναικα τους εκανε ομορφια (ψυχοτεστ) αλλα ξερεις πολυ καλα πως αυτα δεν εχουν σημασια... Γιαυτο και αγχονωμαι... Ολα μπορουν να συμβουν και τιποτα... εγω παντως ειμαι ικανοποιημενη με τη παρτη μου... Οσο αφορα τα προσοντα... Και αρκετα συνειδητοποιημεννη οσο αφορα αυτο επιλεγω να κανω... Τελος παντων... Αυτα αφορουν εμενα... ο καθενας... με το δικο του τροπο του και τη δικια του αγωνια... Ελπιζω και εσυ να ακολουθησεις αυτο που θελεις... αν αναφεροσουν σε μενα Εικόνα

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 14 επισκέπτες