Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
limas56vil
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 10, 2009 5:33 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από limas56vil »

Καταρχας Φιλε μου... Συνοδος σκυλου χωρις βυσμα ειναι Μεγαλο ΘΑΥΜΑ... Δεν σε αμφισβιτω αλλα ειναι η ειδικοτητα με την μεγαλυτερη Ζητηση απο οτι φανηκε, Αν οντως ετσι ειναι Μπραβο σου... Εγω περασα τεχνιτης ηλεκτροοπτικων οργανων στις Ειδικες Δυναμεις... Αυτο που καταλαβα εγω ηταν οτι στις ΕΔ ηταν αλλα τα κριτηρια... Πηραν πολους που ειχαν υπηρετησει στις ΕΔ και δινανε μεγαλη βαση στα αθλητικα(κοβανε ακομα και για 5 με 10 δευτερα στο μιλι)... και στην επιτροπη απαλαγων κοπηκαν αρκετοι που ειχαν και βισμα(δεν λεω ***** κοψανε γνωστο μου με βισμα γιατι δν εγραψε καλη αυτοπεριγραφη)... Αυτοι πεσαν απο τα συνεφα... Πιστευω παντως οτι στο πεζικο επαιξε πολυ μεγαλο ρολο το βισμα γιατι οι αιτησεις ηταν πολυ περισοτερες και ο ανταγωνισμος μεγαλωνε... Αυτα παιδια... Μην μασατε θα βγουν και αλλες προκυρηξης
kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από kallitexnis »

Kwstantinos έγραψε:Παιδια ειναι απαραδεκτοι. Οσα ατομα ξερω τα οποια πηγαιναν για εποπ δεν περασαν. Ειναι ολοι επιλαχων... Και επισης δεν μπορω να καταλαβω γιατι εβγαλα 200 μορια μονο! Απο τα αθληματα δεν περναμε καμια 100-150; ΤΙ γινεται ρε τα εχω χασει πραγματικα! Ενα θα σας πω ομως. Η ζωη συνεχιζεται! Τα μεροκαματα και η γκινια παραμενουν στο ιδιο σημειο! Καντε υπομονη φιλοι/φιλες!
Μόνο απ'τη συνέντευξη έπαιρνες 200 το πολύ.
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από Anonymous »

Wiseco2000 έγραψε:
andybgr έγραψε:Και κάτι τελευταίο... μόρια απο παραμεθόριο είχα (έβρο), πτυχίο ΑΕΙ είχα, θητεία στις Ειδ. Δυνάμεις έκανα, βύσμα είχα... δλδ τι άλλο χρειάζεται κανείς για να μπεί;


Ρε φιλε τι ειδικοτητα δηλωσες;
Τυφεκιοφόρος ΚΔ

Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από Anonymous »

Σταματηστε να λετε οτι μπηκατε καποιοι χωρις βισμα ξαφνικα ολοι περασατε με την αξια σας δηλαδη ποιο μπροστα ηταν καλο το βισμα κ ξαφνικα περασατε με την αξια σασ... δεν σας πιστευει κανενασ... Εχω παραδειγμα κοπελα γνωστη Μου που εγω εχω 100 μορια παραπανω κ δεν μπηκα κ αυτη χτυπιεται οτι δεν ειχε μεσον... ΄θεατρο παραλογου ειναι αυτο
andybgr
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: Δευ Ιαν 12, 2009 12:34 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από andybgr »

Ξέρουμε αν αλλάξει τιποτα σήμερα; απ'οτι άκουσα δεν καλύφθηκαν όλες οι θέσεις...

Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από Anonymous »

Andybgr ακουσες κατι οτι μπορει να αλλαξει κατι σε σχεση με τις θεσεις δηλαδη μπορει να παρουν κ αλλα ατομα;
andybgr
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: Δευ Ιαν 12, 2009 12:34 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από andybgr »

Απλά διάβασα κάπου ότι δεν καλύφθηκαν όλες οι θέσεις από τους επιτιχώντες σε κάποιες ειδικότητες λόγω έλλειψης γραμματικών γνώσεων... Δεν θέλω να δώσω ακόμη Ελπίδες μ'αυτό, Ήδη ψάχνω περισσότερες πληροφορίες περι του θέματος...

Αν ξέρει κάποιος κάτι ας απαντήσει πλζ

andybgr
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: Δευ Ιαν 12, 2009 12:34 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από andybgr »

Άρα είναι αλήθεια ότι υπάρχουν ήδη κενές θέσεις... Και θα αυξηθεί ο αριθμός τους καθώς θα αποχωρήσουν πολλά άτομα πριν την ορκωμοσία...

Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από Anonymous »

andybgr έγραψε: Άρα είναι αλήθεια ότι υπάρχουν ήδη κενές θέσεις... Και θα αυξηθεί ο αριθμός τους καθώς θα αποχωρήσουν πολλά άτομα πριν την ορκωμοσία...

ακριβώς έτσι... το σύνολο των κενών θέσεων θα αυξηθεί στις 26 ιανουαρίου που κάποιοι μπορεί να μην παρουσιαστούνε
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από Anonymous »

Μαλιστα... θα κανω λοιπον την ενημερωση οτι ειμαι επιλαχουσα... σε ευχαριστω πολυ andybgr
andybgr
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 166
Εγγραφή: Δευ Ιαν 12, 2009 12:34 pm
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από andybgr »

Υ. Γ. είμαι Κατά του βίσματος... Αλλα Δυστηχώς Έτσι πρέπει να γίνει γτ έτσι όπως έχουν γίνει τα πράγματα αν δεν βάλεις θα σου πάρει τη θέση κάποιος που έβαλε...
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από illy »

STE έγραψε:Σταματηστε να λετε οτι μπηκατε καποιοι χωρις βισμα ξαφνικα ολοι περασατε με την αξια σας δηλαδη ποιο μπροστα ηταν καλο το βισμα κ ξαφνικα περασατε με την αξια σασ... Δεν σας πιστευει κανενασ... Εχω παραδειγμα κοπελα γνωστη Μου που εγω εχω 100 μορια παραπανω κ δεν μπηκα κ αυτη χτυπιεται οτι δεν ειχε μεσον... ΄θεατρο παραλογου ειναι αυτο
Σιγουρα σχεδον ολοι εβαλαν μεσον διοτι ξερεις πως χωρις μεσον κ βυσμα δεν πας πουθενα... Ομως εδω κερδιζει ο ισχρος των ισχυρων αλλα και παλι δεν ισχυει κ Αυτο! Σιγουρα ομως θα υπαρχουν κ ατομα που δεν ειχαν βυσμα κ περασαν με την αξια τους, αλλα μετρημενα στα δαχτυλα... Παντως τιποτα δεν ειναι ξεκαθαρο, αυτο ειναι που με αηδιαζει που δεν εχουν την τσιπα πανω τους και να πουν οτι δεν μας κανει για αυτο κ εκεινο τον λογο... Μου φορανε κ τα γαλονια τους! Τι να πω... απο την αρχη, δεν μας κανει και τελειως... Γιατι δλδ να τρωμε τοση ταλαιπωρια μεχρι την επιτροπη απαλαγων ή μεχρι τα αθληματα ή τα αποτελεσματα που θα ειναι αρνητικα; επικρατει ενα μπαχαλο, κανεις δεν θα βγαλει ακρη! Καλη αρχη σε οσους μπηκαν επειδη το γουσταραν κ υπομονη σε οσους το εκαναν για χαβαλε
kouf
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Δευ Ιαν 12, 2009 9:54 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από kouf »

Παιδια εμενα στο ιντερνετ γραφι ακαταλιλος για την ειδικοτιτα ποθ δειλοσες αλλα καταλιλος για αλλα σοματα η οπλα οχι για ειδικες δειναμης. δεν γραφι ουτε οτη ειμαι επιλαχον ουτε οτη περασα ουτε οτι κοπικα τους πιρα τηλ σιμερα ο ενας μου ειπε κοπικες ο αλλος περασες και ο αλλος εισαι επιλαχον δεν νγαζο ακρι ας βοηθισει καποιος εχο 450 μορια
kostas pharm
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 106
Εγγραφή: Τετ Δεκ 24, 2008 2:55 am
Ενδιαφέροντα: μουσικη, σινεμα, βιβλια, αθλητισμος
Επάγγελμα: Ασκουμενος φαρμακοποιος
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από kostas pharm »

kouf έγραψε:Παιδια εμενα στο ιντερνετ γραφι ακαταλιλος για την ειδικοτιτα ποθ δειλοσες αλλα καταλιλος για αλλα σοματα η οπλα οχι για ειδικες δειναμης. δεν γραφι ουτε οτη ειμαι επιλαχον ουτε οτη περασα ουτε οτι κοπικα τους πιρα τηλ σιμερα ο ενας μου ειπε κοπικες ο αλλος περασες και ο αλλος εισαι επιλαχον δεν νγαζο ακρι ας βοηθισει καποιος εχο 450 μορια


Υπαρχει ενα κουμπακι οταν γραφεις ενα μηνυμα πανω δεξια που λεει ελεγχος ορθογραφιας! Εικόνα
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ (2008Β)

Δημοσίευση από Anonymous »

Χαχαχα! Ελα βρε και συ...2 λαθακια εκανε το παιδι...
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες