Αλεξιπτωτιστές: Παίρνουν γυναίκες;

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Αλεξιπτωτιστές: Παίρνουν γυναίκες;

Δημοσίευση από tzovana18 »

Σας φιλω παιδια με κανετε χαρουμενη μακαρι να μπω και δν εχω λογια να σου περιγραψω τι θα γινει θα τα σπασω ολα αγορια μου θα ειμαστε μια καλη ομαδα γουσταρω της ειδικες δυναμεις γουσταρω και τα ατομα που θελουν να μπου εκει.
tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Αλεξιπτωτιστές: Παίρνουν γυναίκες;

Δημοσίευση από tzovana18 »

Pano900 και εσυ για ειδικες δυναμεις με το καλο με το καλο ψηλα το πρασινο μπερε!
PANOS900
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Παρ Μάιος 02, 2008 6:06 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αλεξιπτωτιστές: Παίρνουν γυναίκες;

Δημοσίευση από PANOS900 »

Αυτο λεω κι εγω... με το καλο σιγα σιγα να την κανω... χορτασα ειδικες δυναμεις...
g21ath
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Δευ Οκτ 20, 2008 6:56 pm
Τοποθεσία: Greece
Ενδιαφέροντα: ΣΤΡΑΤΟΣ
Επάγγελμα: ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
Επικοινωνία:

Αλεξιπτωτιστές: Παίρνουν γυναίκες;

Δημοσίευση από g21ath »

5 αλματα ειναι στην ΣΧΑΛ απο c130 και απο chinook , μετα αναλογως σε ποσες ασκησεις και σε ποσα αλματα θα λαβεις μερος, εκτος αν πας για ανιχνευτης που σημαινει δαφνοπουλαδα(αχχχ), δλδ 50+αλματα. Απ'αυτα 2 αλματα καθε 6 μηνες τα πληρωνεσαι ως συντηρηση.

Τα αλματα στην σχαλ ειναι τουριστικα οπως τα λεγαμε δλδ χωρις εξοπλισμο, μετα στην μοιρα σου ευχομαι να μην εισαι ασυρματιστης και ο νοων νοητω Εικόνα Μιλαμε για πολυ πραγμα ρε παιδιιιι μου.

Τζοβανα καλη τυχη σου ευχομαι , οταν ειμουν εγω ηταν μια κοπελα μονο (αξιωματικος, αρχιλοχιας αν θυμαμαι καλα) η οποια εβαζε τα γυαλια σε πολλους ''μαγκες'' , τουλαχιστον στα αλματα που την ειχα δει , απ την αλλη δεν την ειδα ποτε σε ασκησεις.

tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Αλεξιπτωτιστές: Παίρνουν γυναίκες;

Δημοσίευση από tzovana18 »

Σε ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου γιατης ευχες σου, και φαντασου της ακουω απο ξενους και οχι απο δικα μου ατομα που επρεπε να με στηριζουν, να ηξερες και μονο τι ακουσα αυτες της μερες ποσο με βριζαν επειδη κρηθηκα καταλληλη γ1 στα αλεξιπτωτα αχ και να ηξερες αλλα οκ δν πτοουμε γιατη ξερω πως το λενε απο την ζηλεια και το κακο τους εγω πεμπτη δινω αθληματα και σας εγγυουμε οτι θα σκισω δν θα αφησω τιποτα να παει χαμενο. Και παλι χιλια ευχαριστω.

Ο ΤΟΛΜΩΝ ΝΙΚΑ! !Εικόνα
g21ath
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Δευ Οκτ 20, 2008 6:56 pm
Τοποθεσία: Greece
Ενδιαφέροντα: ΣΤΡΑΤΟΣ
Επάγγελμα: ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
Επικοινωνία:

Αλεξιπτωτιστές: Παίρνουν γυναίκες;

Δημοσίευση από g21ath »

Τζοβαννα να σου πω κατι , οπως και σε ολους τους φιλους το θεμα δεν ειναι αντρας ή γυναικα , το θεμα ειναι να εισαι ΕΛΛΗΝΑΣ/ΙΔΑ και να το αισθανεσαι , σαφως και θα σου δωσουμε ευχες για καλη τυχη , και πρεπει να παρουν κι αλλες κοπελες το θαρρος να κανουν αυτες τις κινησεις, γιατι αλλωστε οπως ολοι ξερουμε απ την Ελλαδα μας δεν ειχαμε ποτε ελειψη ηρωιδων , και οι γυναικες μας ειναι ψυχαρες και μαγκισες, και γουσταρουμε.

Οποτε περνω το θαρρος να σου ευχηθω Εικόνα ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΕικόνα για αυριο και προτρεπω και ολα τα παιδια στο forum να το κανουν επισης. (αντε κομμαντα πειτε καλη επιτυχια στην φιλη μας. )

Υγ ακομα κι αν αποτυχεις να ξερεις οτι πετυχες (σκεψου το).

tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Αλεξιπτωτιστές: Παίρνουν γυναίκες;

Δημοσίευση από tzovana18 »

Με συγκινεισ αφανταστα δν το περιμενα να ακουσω τετοια λογια απο εναν αντρα! Αισθανομαι ελληνιδα και θα κανω τα παντα γουσταρω να μπω αλεξιπτωτα και να κανω πολλα αλματα το θελω πολυυυυυυ, οσο δν φανταζεσαι δν θελω λουφες θελω να ειμαι σε ασκησεισ σε σκοινακια θελω να κανω αλματα θελω να δοκιμασω τα ορια μου γιατη πρεπει να σου πω οτι εμεισ οι ανθρωποι εχουμε ποιο πολλες αντοχες απο τι νομιζουμε εγω αυτεσ θελω να δω τησ αντοχεσ μου και ξερω πωσ θα τα καταφερω θα παλεψω. Σε ευχαριστω αρχηγε μου μεσα απ την καρδια μου, αυριο δινω και θα σου στειλω να σου πω τησ επιδοσεισ μου. Εικόνα Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Anonymous

Αλεξιπτωτιστές: Παίρνουν γυναίκες;

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλη επιτυχια tzovana.
tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Αλεξιπτωτιστές: Παίρνουν γυναίκες;

Δημοσίευση από tzovana18 »

Σε ευχαριστω παρα πολυ μαριε μου θα σκισω αυριο! Και εσυ για εποπ; Αν ναι ευχομαι καλα νεα μεσα απ την καρδια μουΕικόνα Εικόνα Εικόνα
Anonymous

Αλεξιπτωτιστές: Παίρνουν γυναίκες;

Δημοσίευση από Anonymous »

Tzovana ευχαριστω για τα καλα σου λογια. Για εποπ οχι. Περιμενω να μπω το φεβρουαριο ε. Δ. Τωρα για εποπ αν αξιζει θα παω. Δεκτες οτι πληροφοριες γνωριζεις για εποπ. Περιμενουμε νεα σου.
tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Αλεξιπτωτιστές: Παίρνουν γυναίκες;

Δημοσίευση από tzovana18 »

Τα πηγα πολυ καλα πηγα με σκοπο να βγαλω τα αθληματα οσο καλα μπορουσα με τους καλυτερους χρονους το μιλι το εβγαλα σε 8 λεπτα που το κανονικο ηταν 7 και 40 αλλα ελπιζω να το δουνε οτι τα πηγα καλα γιατη οι αλλες το εκαναν σε 10λεπτο τι να πω μακαρι να πανε ολα καλα βρε παιδι μου. Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Anonymous

Αλεξιπτωτιστές: Παίρνουν γυναίκες;

Δημοσίευση από Anonymous »

Μερικα δευτερολεπτα σιγα το πραγμα. Μην αγχωνεσαι ολα καλα θα πανε.
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Αλεξιπτωτιστές: Παίρνουν γυναίκες;

Δημοσίευση από yandr »

Τζοβάνα, είσαι σίγουρη ότι Αλεξιπτωτιστής και τεχνίτης στα αλεξίπτωτα είναι το ίδιο πράγμα;

Έχεις ελέγξει το περιεχόμενο της ειδικότητάς σου;
tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Αλεξιπτωτιστές: Παίρνουν γυναίκες;

Δημοσίευση από tzovana18 »

Κοιτα εγω θα εκπεδευτω ως αλεξιπτωτιστης ειναι υποχρεωτικο ποιος διαλεξει ειδικοτητα τεχνιτης αλεξιπτωτων και ριπτης το γραφει και η προκηρυξη.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες