Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις (2011)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
pantzos4
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 458
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 03, 2011 6:35 am
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις (2011)

Δημοσίευση από pantzos4 »

Τπτ. Απλα Ερχοντε κ ρωτανε ποιοι θελουν ν παν ΕΔ. Θ διλοσεις θ δωσεις καποια αθληματα κ αν πιασεις τ ορια εισαι οκ. Ετσι ηταν τουλαχιστον οσο ημουν εγω τωρα δν ξερω αν εχυν αλλαξει τ πραγματα
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις (2011)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Δεν έχουν αλλάξει τα πράγματα. Ακόμη περνάει κλιμάκιο των Ειδικών Δυνάμεων απο όλα τα Κέντρα και ζητάει εθελοντές.
K.G
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: Δευ Απρ 11, 2011 1:41 am
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις (2011)

Δημοσίευση από K.G »

1) εκοψα αναβολή Ιούλιο για να μπώ τωρα το νοεμβριο και δηλωσα ειδικες δυναμεις. Θελω να παω στο πευκο. Υπάρχουν πιθανοτητες να παρουσιαστώ εκει κατευθείαν ή θα με στειλουν σε αλλο κεντρο;

2) το 2003 για λογους σπουδων ειχα παρει αναβολή αλλα τοτε παρουσιαζομουν ΥΕΑ στην καλαματα. Παιζει καποιο ρόλο αυτο σχετικα με την τωρινη επιλογή μου;

ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
jimaras
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 40
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 11, 2010 4:22 am
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις (2011)

Δημοσίευση από jimaras »

K.G έγραψε:1) εκοψα αναβολή Ιούλιο για να μπώ τωρα το νοεμβριο και δηλωσα ειδικες δυναμεις. Θελω να παω στο πευκο. Υπάρχουν πιθανοτητες να παρουσιαστώ εκει κατευθείαν ή θα με στειλουν σε αλλο κεντρο;

2) το 2003 για λογους σπουδων ειχα παρει αναβολή αλλα τοτε παρουσιαζομουν ΥΕΑ στην καλαματα. Παιζει καποιο ρόλο αυτο σχετικα με την τωρινη επιλογή μου;

ευχαριστώ.


Κατα 90% θα πάς πεύκο. Κι εγώ που την έκοψα τον Απρίλιο και δήλωσα Πεύκο με στείλαν κατευθείαν εκει.

K.G
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: Δευ Απρ 11, 2011 1:41 am
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις (2011)

Δημοσίευση από K.G »

Ελπιζω και γω ρε φιλε. Ευχαριστω
jexor
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 24, 2011 7:03 am
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις (2011)

Δημοσίευση από jexor »

1. Ρωτας και εκει και στα λενε δλδ αμα τους πω για ε. Δ καταδρομεας π. Χ ξυρας θα μου πουνε τι πεζει ε;
2. Τωρα σε 3 μερες παω μεσολογγι τι προκιτε να συναντισω πανω κατω;
3.18 μερες ειναι μεχρι να ορκιστεις και να βγεις με αδεια;
4. Και οταν λενε ερχετε κλιμακιο να σε ρωτισει που σε ρωτανε;
5. Και αυτο που σου ειπα λοχος ορεινων καταδρομων ι αλλιως λοκ τι ειναι; Γιατι απο τι διαβαζω στο γοογλε
για ξυρας λεει μαλλον αυτο που θελω.Εικόνα
6. Το κλιμακιο ποτε ερχετε για να ξερω να δηλοσω.Εικόνα

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις (2011)

Δημοσίευση από Greek_Army »



2. 2/39 ΣΕ (Μεσολόγγι)

3. Πότε ορκίζεσαι στο στρατό;

5. ΛΟΚ - Λόχος Ορεινών Καταδρομών











1,4,6 Αθλήματα για κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεισ

Ελπίζω να σε κάλυψα και να κατάλαβες ότι το φόρουμ έχει ότι πληροφορίες χρειάζεσαι αρκεί να ψάξεις

teolok
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: Δευ Μάιος 30, 2011 6:11 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις (2011)

Δημοσίευση από teolok »

Παιδια, μου βγηκε να παρουσιαστω Αυλωνα Διαβιβασεις και θελω να παω ειδικες δυναμεις δινοντας αθληματα, γινεται απο διαβιβασες ετσι;

Αλλος κανεις που παρουσιαζεται Αυλωνα 26/10 και θελει να παει Πευκο;

ZIKOS

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις (2011)

Δημοσίευση από ZIKOS »

Πληροφοριθηκα απο το ιντερνετ οτι στις 26-10 παρουσιαζομαι αυλονα κ οτι εχω καταταχθει ειδικες δυναμεις; Δλδ θα μπω πεζοναυτησ?
teolok
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: Δευ Μάιος 30, 2011 6:11 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις (2011)

Δημοσίευση από teolok »

Παιδια μια ερωτηση για οποιον γνωριζει: Αν παω στο Πευκο μετα απο αθληματα-κλιμακιο κτλ, πραγμα που σημαινει οτι θα εχουν ηδη παει εκει και τακτοποιηθει αυτοι που πηγαν απευθειας, θα εχω προβλημα να τακτοποιηθω εκει εκ των υστερων; Υπαρχει καποιο μειονεκτημα;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις (2011)

Δημοσίευση από Greek_Army »

Ναι θα έχεις πρόβλημα ειδικά αν παρουσιάζεσαι σε χαλαρό κέντρο, αλλιώς ξυπνάς σε ένα απλό κέντρο και αλλιώς σε κέντρο εκπαίδευσης ειδικών δυνάμεων, άλλη επιθεώρηση σου κάνουν εκεί άλλη στο πεύκο, στα περισσότερα κέντρα σου δίνουνε 10 λεπτά για να φας. Στο πεύκο στα 5 λεπτά θα πρέπει να είσαι ήδη έξω από τα Μαγειρεία και να είσαι προσοχή!Εικόνα

Πολλά άτομα σπάζονται και κόβονται με την μία

teolok
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 65
Εγγραφή: Δευ Μάιος 30, 2011 6:11 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις (2011)

Δημοσίευση από teolok »

Δεν πιστευω να χω θεμα σε αυτα αλλωστε για πευκο πηγαινα και με στειλανε διαβιβασεις μαλλον λογω πτυχιου πληροφορικης. Αλλα δεν προκειται να κατσω εκει να βαραω μυγες. Εννουσα περισσοτερο προβλημα με το να βρεις κρεβατι η κατι αντιστοιχο! Ευχαριστω για την αποκριση. Εικόνα
kk

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις (2011)

Δημοσίευση από kk »

Παιδια αν δεν σας πειραζει απαντηστε μου σε αυτο γιατι με εχουν μπερδεψει ολοι. Αν δεν παρουσιαζομαι μεγαλο πευκο και περιμενω το κλιμακιο και τα αθληματα1. Σε ποσες περιπου μερες περναει

2. Ειναι μετα την ορκομωσια στο εν λογω στρατοπεδο

3. Συνεπως χανω την ορκομωσια στο πευκο η εκει γινεται αργοτερα

4. Στο πευκο πρεπει να αλλαξω στολη κτλ η κραταω τα προηγουυμενα

5. Τελος στο πευκο ποσες "τελετες" γινονται εννοω οκ, ορκομωσια, απονομη μπερε, αυτα;(μη με ειρωνευτειτε, δωστε και μια πιθανοτητα να υπαρχει και παραπληροφοριση στο forum λογω ασχετων Εικόνα)

Ισως καποια να εχουν απαντηθει ηδη οπως το 1 αλλα εχω δει 50 διαφορετικες απαντησεις, συγχωρεστε με για την ταλαιπωρια, ευχαριστω!

Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες