Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις (2011)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ΒαγγέληςΠ

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις (2011)

Δημοσίευση από ΒαγγέληςΠ »

Καλησπέρα παιδιά. Συχαρητήρια που ασχολείστε με τα θέματα και τις απορίες μας.

Το λοιπόν παρουσιάζομαι Θήβα Πυροβολικό, ενώ είχα δηλώσει Ειδικές Δυνάμεις στην διακοπή της αναβολής μου.25 χρονών,1.77 89 κιλά γυμνασμένος αρκετά χρόνια (αλλά έχω και κάποια κιλά). Θέληση να πάω Λ. Ο. Κ. Υπάρχει χρόνια και μάλιστα μεγάλη. Ελπίζω να μην με φάνε λάχανο οι ΤΕΦΑτζήδες λόγω υπερβολικών εισακτέων και μείνω στους γιωτάδες σκοπάνθροπος...
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις (2011)

Δημοσίευση από Greek_Army »

ΒαγγέληςΠ έγραψε:Καλησπέρα παιδιά. Συχαρητήρια που ασχολείστε με τα θέματα και τις απορίες μας.

Το λοιπόν παρουσιάζομαι Θήβα Πυροβολικό, ενώ είχα δηλώσει Ειδικές Δυνάμεις στην διακοπή της αναβολής μου.25 χρονών,1.77 89 κιλά γυμνασμένος αρκετά χρόνια (αλλά έχω και κάποια κιλά). Θέληση να πάω Λ. Ο. Κ. Υπάρχει χρόνια και μάλιστα μεγάλη. Ελπίζω να μην με φάνε λάχανο οι ΤΕΦΑτζήδες λόγω υπερβολικών εισακτέων και μείνω στους γιωτάδες σκοπάνθροπος...


Εσύ πιστεύεις ότι όσοι τελειώνουνε η σπουδάζουνε γυμναστική ακαδημία μπαίνουνε ειδικές δυνάμεις;Εικόνα Όσο για τις σκοπιές. Στις ειδικές δυνάμεις να δεις τι σκοπέτο θα κάνεις.
...
ΒαγγέληςΠ

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις (2011)

Δημοσίευση από ΒαγγέληςΠ »

Όχι μην παρεξηγείς. Εννοώ ότι σε συνδυασμό με το ότι θα μπουν και σε αυτή την ΕΣΣΟ τριπλάσιοι απο το κανονικό, ίσως ανέβει και ο πήχης για την είσοδο στις Ε. Δ. Όπως και να έχει πλάκα κάνουμε. Την θέληση την έχω κάργα, τα αγωνίσματα τα παλέυω. Ελπίζω να μη με αφήσουν στο έλεος του φραπέ μαζί με τους χαρούμενους Βιζματίες Κομματόσκυλους (Όνομα+επίθετο) που κλαίγονται για την μη-θητεία τους δίπλα στη μαμά και τη γκόμενα... Εμετικοί

Όσο για τις σκοπιές δώσε γερμανικό και ό, τι θες. Αρκεί να είμαι με άτομα που καταλαβαίνουν για ποιο λόγο γίνεται ό, τι γίνεται. Και δυστυχώς στις μέρες μας είναι λιγοι αυτοι.
...
@xristos@
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 127
Εγγραφή: Τετ Ιουν 23, 2010 4:45 am
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις (2011)

Δημοσίευση από @xristos@ »

ΒαγγέληςΠ έγραψε:Όχι μην παρεξηγείς. Εννοώ ότι σε συνδυασμό με το ότι θα μπουν και σε αυτή την ΕΣΣΟ τριπλάσιοι απο το κανονικό, ίσως ανέβει και ο πήχης για την είσοδο στις Ε. Δ. Όπως και να έχει πλάκα κάνουμε. Την θέληση την έχω κάργα, τα αγωνίσματα τα παλέυω. Ελπίζω να μη με αφήσουν στο έλεος του φραπέ μαζί με τους χαρούμενους Βιζματίες Κομματόσκυλους (Όνομα+επίθετο) που κλαίγονται για την μη-θητεία τους δίπλα στη μαμά και τη γκόμενα... Εμετικοί

Όσο για τις σκοπιές δώσε γερμανικό και ό, τι θες. Αρκεί να είμαι με άτομα που καταλαβαίνουν για ποιο λόγο γίνεται ό, τι γίνεται. Και δυστυχώς στις μέρες μας είναι λιγοι αυτοι.
...

Αμα γουστερεις θα μπεις σιγουρα μην ανησυχεις αν οπως λες παλευεις τα αθληματα, εγω ειδα πολλους με το ζορι και με σπρωξιμο να περνανε... Βισματα υπαρχουν και στις ΕΔ στα αλεξιπτωτα π. Χ
Οσο για τις σκοπιες πιστευω θα αλλαξεις 1000% γνωμη! Ειτε γερμανικο, ειτε 4-6 που πας σερι ολη τη μερα μεταΕικόνα Και ο 5ωρος υπνος θα σου φαινεται ενα απιαστο ονειροΕικόνανα φανταστεις νεος ειμαι Βαραω σκοπιες 3 βδομαδες τωρα αλλα εχω δει πως παει το πραγμα...
...
Άβαταρ μέλους
ΦΙΓΑΛΟΣ
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 29, 2010 2:17 am
Ενδιαφέροντα: ΠΟΛ. ΤΕΧΝΕΣ.
Επάγγελμα: ΓΙΑΤΡΟΣ
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις (2011)

Δημοσίευση από ΦΙΓΑΛΟΣ »

Και η σκοπιά έχει μεγαλο νόημα. Υπομονή και επιμονή
Teo19

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις (2011)

Δημοσίευση από Teo19 »

Δηλαδή θα δηλώσω τώρα πεζικό, και μετά την κατάταξη θα μας πούνε ή θα έρθει κάποιο έγγραφο... Θέλω πάρα πολύ να πάω Λ. Ο. Κ αλλά με την... Υψοφοβία που έχω το θεωρώ αδύνατο.

Οπότε μάλλον θα πάω έφεδρος αξιωματικός, αν με πάρουν.

Ευχαριστώ πολύ!

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις (2011)

Δημοσίευση από Greek_Army »

Teo19 έγραψε:Δηλαδή θα δηλώσω τώρα πεζικό, και μετά την κατάταξη θα μας πούνε ή θα έρθει κάποιο έγγραφο... Θέλω πάρα πολύ να πάω Λ. Ο. Κ αλλά με την... Υψοφοβία που έχω το θεωρώ αδύνατο.

Οπότε μάλλον θα πάω έφεδρος αξιωματικός, αν με πάρουν.

Ευχαριστώ πολύ!



θα έρθει κλιμάκιο.
alani komando

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις (2011)

Δημοσίευση από alani komando »

Γεια σας. Ειμε 17,5 και εχω δηλωσει στο περιοδευον ειδικες δυναμης. Τη πρεπει να
κανω για να να παρω αναβολη και πως θα κσερω αν με πιραν η οχι.
Παρακαλω απαντιστε εσης οι ενιμερομενοι
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις (2011)

Δημοσίευση από Greek_Army »

alani komando έγραψε:Γεια σας. Ειμε 17,5 και εχω δηλωσει στο περιοδευον ειδικες δυναμης. Τη πρεπει να
κανω για να να παρω αναβολη και πως θα κσερω αν με πιραν η οχι.
Παρακαλω απαντιστε εσης οι ενιμερομενοι


Αναβολή γιατί να πάρεις ας πούμε;
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις (2011)

Δημοσίευση από D.Y.K »

alani komando έγραψε:Γεια σας. Ειμε 17,5 και εχω δηλωσει στο περιοδευον ειδικες δυναμης. Τη πρεπει να
κανω για να να παρω αναβολη (Απαραίτητη προυπόθεση για να πάρεις αναβολή θα πρέπει να είναι η εισαγωγή σου στην τριτοβάθμια εκπαίδευση, ή η κατάρτισή σου σε κάποια ιδιωτική ή δημόσια σχολή) ! Ακόμα πάς σχολείο, οπότε θα τα δείς όλα αυτά με το καλό όταν έρθει η ώρα! και πως θα κσερω αν με πιραν η οχι. (Θα σε ενημερώσουν αυτοί θές δε θές μην αγχώνεσαι απο τώρα).Εικόνα
Παρακαλω απαντιστε εσης οι ενιμερομενοι
Grigoris

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις (2011)

Δημοσίευση από Grigoris »

Παιδια θελω να ρωτήσω κατι. Ενω στην στρατολογια ειχα δηλώσει στρατο ξηράς και καταδρομέας γιατί με στείλανε χαρτί για γρεβενα
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις (2011)

Δημοσίευση από Greek_Army »

Grigoris έγραψε:Παιδια θελω να ρωτήσω κατι. Ενω στην στρατολογια ειχα δηλώσει στρατο ξηράς και καταδρομέας γιατί με στείλανε χαρτί για γρεβενα


Kαι πάλι μπορείς να δηλώσεις ειδικές δυνάμεις όταν παρουσιαστείς στα γρεβενά. Καλή θητεία!
basil2
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Δευ Ιαν 10, 2011 1:38 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις (2011)

Δημοσίευση από basil2 »

Γεια σας είμαι νέος στο Forum και δεν ξερω που να ρωτήσω. Γράφω εδώ και αν είναι το σβήνετε. Είχα δηλώσει Ειδικές δυνάμεις και έμαθα οτι μπαίνω Υγειονομικό Μεσσολογγίου. Θέλω να ρωτήσω αν περνάει απο εκει κλιμάκιος των ειδικών δυναμεων ώστε να παω. Ευχαριστω.
nikos

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις (2011)

Δημοσίευση από nikos »

Εγω παρουσιαζομαι σπαρτη, μπορω να δηλωσω ειδικες δυναμεις απο κει?
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Κατάταξη στις Ειδικές Δυνάμεις (2011)

Δημοσίευση από D.Y.K »

nikos έγραψε:Εγω παρουσιαζομαι σπαρτη, μπορω να δηλωσω ειδικες δυναμεις απο κει;


Φυσικά και μπορείς αδερφέ.

Θα έρθει κλιμάκιο των Ειδικών Δυνάμεων και θα το δηλώσεις εκεί.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες