Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από Anonymous »

Λοιπον αναφερομαι σε ολουσ τουσ υποψηφιουσ εποπ. Εχθεσ κοπηκα στην επιτροπη απαλλαγων. Με εκοψαν για το υψοσ. Ο συνταγματαρχησ ο αξιοκρατησ και ο δικαιοσ οπωσ νομιζει οτι ειναι ειναι αλλα ειναι διεφθαρμενοσ οπωσ σχεδον ολοι ατομα με το δικο μου υψοσ περασανε κανονικα και με τον νομο. Δεν μπορεισ να το παιζεισ και σωστοσ και να εισαι αδικοσ. Τελοσ παντων να μην λεω πολλα δεν γουσταρω λιγα και και καλα. Τα 1700 δυνατα βυσματα θα περασουμε οι υπολοιποι στον κεαδα.

zzzzzz
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 20, 2008 6:06 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από zzzzzz »

Αν θελεις μου απαντας... Τι υψος εχεις και σε κοψανε;
DM90
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 23, 2008 1:01 am
Επικοινωνία:

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από DM90 »

Καληνύχτα
zzzzzz
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 20, 2008 6:06 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από zzzzzz »

Καλη σου νυχτα και ονειρα γλυκα Εικόνα
Anonymous

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από Anonymous »

1.63 και αλλοι το ιδιο υψοσ και τουσ περασε

Anonymous

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από Anonymous »

Στην τελικη καλυτερα που δεν μπηκα γιατι καταλαβα τι εστι στρατοσ τοσεσ μερεσ που ημουν 424 για εξετασεισ. Ασε που δεν βρεθηκε ενασ νασ μασ πει καλα κανετε που θελετε να μπειτε. Ολοι μασ ελεγαν ειστε σιγουρεσ που θελετε να μπειτε. Ασε που τουσ εποπ τουσ εχουν για τσιρακια των αξιωματικων και στρατιωτικων
lolita
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Οκτ 10, 2008 11:50 pm
Επικοινωνία:

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από lolita »

Εισαι ομως στην πραγματικοτητα ακριβως 1.63;
Μηπως εισαι πιο κοντη; Φανταρος δεν σου μετρησε το υψος; Γιατι αυτοι συνηθως βοηθανε...
Anonymous

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από Anonymous »

Αγορινα μου τοσο ειμαι και κιλα 52 ηθελαν να με κοψει και τελειωσε. Το δεχομαι το λεει 1.65 αναστημα. Αλλα οχι για εμενα να ισχυει μονο για μενα αυτο για ολουσ. Σου λεω ημουν σημερα καυτατζογλειο και ηταν παιδια απο την ομαδα μου στο ιδιο υψοσ με εμενα. Πηρα επιθετα και φαει μηνυσεισ. Και το καλυτερο ειναι αμετακλητοσ για επανεξεταση. Βρε δεν πανα γα...
lolita
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Οκτ 10, 2008 11:50 pm
Επικοινωνία:

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από lolita »

Ρεεε συ κοπελα ειμαι(lolita)Εικόνα
Οταν λες πηρες επιθετα; Ζητησες επανεξεταση και σου ειπαν οχι ε;

Anonymous

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από Anonymous »

Η εκκλησια ειναι διεφθαρμενη η αστυνομια το ιδιο οι πολιτικοι παρομοιωσ οι δημοσιοι τομεισ το ιδιο δεν θα ειναι ο στρατοσ;
Anonymous

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από Anonymous »

Σορρυ δεν καταλαβα τι εισαι. Πηρα ονοματα απο τα παιδια τα ιδια παω στο 424 να τον βρω και φυσικα ουτε να ακουσει για επανεξεταση. Και οσο επιμενει τοσο με τρελαινει. Θα την φαει την μυνηση και θα τον στειλω για καθαριστρια στο γεσ.
Anonymous

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από Anonymous »

Ξερεισ ποια ειναι η ειρωνεια; Που φυσικα ο λογοσ που θα φαει την μηνυση αυτοσ θα ειναι. Γιατι μου λεει αυτοσ εμενα και μια ακομα κοπελα δεν μπορω να σασ περασω για το υψοσ γιατι θα με κυνηγησουν με δικαστηρια αλλοι. Μα αυτοι που θα τον κυνηγησουν ειμαι εγω πρωτη και καλυτερη. Οχι γιατι με εκοψε αλλα Γιατι λεει μπαρουφεσ οτι δεν μπορω να σασ περασω εσασ και την ιδια στιγμη περναει αλλουσ στο υψοσ μασ. Θα τα πουμε στο δικαστηριο με τον αρχηγο για να του φυγει και μαγκια
lolita
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Παρ Οκτ 10, 2008 11:50 pm
Επικοινωνία:

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από lolita »

Αυτα γινονται, δεν το ηξερες; Τωρα εισαι εκνευρισμενη που σε εκοψαν και οκ,
Λογικο αλλα ετσι ειναι τα πραγματα και δεν μπορεις να δικαιωθεις γιατι δεν εισαι 1.65.
Να ησουν να τους πηγαινες στα δικαστηρια να κερδιζες
Anonymous

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από Anonymous »

Νομικά δε μπορεί να κυνηγήσει το θέμα της ενταξής της στο στράτευμα. Όμως μπορεί να στηρίξει την κατηγορία της στο οτι και άλλοι που ήταν 1,63 δεν κόπηκαν.

Όλα κυνηγιούντε σε ενα δικαστήριο, αρκεί να έχουν βάση. Και το αίσθημα της αδικίας ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΑ μπορεί να κυνηγηθεί, οχι για να μπεί στον στρατό (ξαναλέω), αλλα διότι έτυχε άλλης μεταχείρισης απότι κάποιοι άλλοι.

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Διαδώστε την διαφθορά του στρατού

Δημοσίευση από illy »

INA 26 έγραψε: Ασε που δεν βρεθηκε ενασ νασ μασ πει καλα κανετε που θελετε να μπειτε. Ολοι μασ ελεγαν ειστε σιγουρεσ που θελετε να μπειτε.
Θα συμφωνησω μαζι σου... Ηδη απο την συνενετυξη φανηκε αυτο! Σε ολους αυτο ελεγαν... Ενταξει εχουν μια εμπαθεια με τους ΕΠΟΠ διοτι αυτοι τρωνε στα σκατα 4 χρονια και οι ΕΠΟΠ μονο 6 μηνες και παιρνουν τα ιδια χρηματα... λες και τρωνε τα δικα τους λεφτα! Τωρα οσο για το υψος, φετος θυμηθηκαν να το παιξουν αυστηροι! Και τι δεν εχουν δει τα ματια μας τοσα χρονια, ατομα που ειναι πολυ πιο κατω απο το οριο υψους ή πολυ πιο πανω απο το οριο βαρους... Και στην τελικη αν ηθελαν να σε κοψουν, ας σε εκοβαν στα αθληματα, να σου εδιναν το δικαιωμα να συμμετεχεις εστω εκει! Κοριτσι μου, στο Ελλαδισταν ζουμε οποτε παντου υπαρχει διαφθορα... Μακαρι να καταφερεις κατι αλλα ειναι πολυ δυσκολο απο την στιγμη που δεν εχει ενσταση αλλα ουτε και τρανταχτες αποδειξεις, υπομονη και κουραγιο λοιπον
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες