Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Σεπ 14, 2023 9:45 pm
Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Σεπ 14, 2023 9:35 pm
Vasilis777 έγραψε: Πέμ Σεπ 14, 2023 8:13 pm

Με βάση τα περσινά δεδομένα τα αθλήματα έγιναν 1 με 1,5 μήνα περίπου, μετα το κλείσιμο των αιτήσεων. Φέτος, επειδή έχει αργήσει η διαδικασία... Το πιθανότερο σενάριο είναι να γίνει σε μικρότερο χρονικό διάστημα σε σχέση με πέρυσι. Πρέπει να χουν ορκιστεί οι πρώτοι επιτυχόντες πριν την νέα χρονιά και να υπάρχει περιθώριο και για τις σειρές με τους επιλαχόντες. Κάπου στα μέσα Δεκέμβρη, σταματάνε να παίρνουν επιλαχόντες.
Δεν υπάρχει αυτός ο περιορισμός με τη νέα χρονιά. Μπορεί να ορκιστούν και με το νέο έτος.
Ναι ο, τι πειτε.

Αυτό με την νέα χρονιά το διαβάσατε κάπου επίσημα; Ή από το κεφάλι σας το βγάζετε; Το είπε κάποιος και το αναπαράγετε;
Vasilis777
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: Τετ Αύγ 02, 2023 3:57 pm
Επικοινωνία:

Re: Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από Vasilis777 »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Σεπ 14, 2023 10:44 pm
Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Σεπ 14, 2023 9:45 pm
Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Σεπ 14, 2023 9:35 pm

Δεν υπάρχει αυτός ο περιορισμός με τη νέα χρονιά. Μπορεί να ορκιστούν και με το νέο έτος.
Ναι ο, τι πειτε.

Αυτό με την νέα χρονιά το διαβάσατε κάπου επίσημα; Ή από το κεφάλι σας το βγάζετε; Το είπε κάποιος και το αναπαράγετε;
Το ανέφερα με βάση τα περσινά δεδομένα... Με συγχωρείται... Δεν ήμουν πολύ συγκεκριμένος.
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Σεπ 14, 2023 10:44 pm
Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Σεπ 14, 2023 9:45 pm
Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Σεπ 14, 2023 9:35 pm

Δεν υπάρχει αυτός ο περιορισμός με τη νέα χρονιά. Μπορεί να ορκιστούν και με το νέο έτος.
Ναι ο, τι πειτε.

Αυτό με την νέα χρονιά το διαβάσατε κάπου επίσημα; Ή από το κεφάλι σας το βγάζετε; Το είπε κάποιος και το αναπαράγετε;
Προσωπικα δεν το βγαζω απο το κεφαλι μου ισως γνωριζω κατι παραπανω αλλα δεν θα επεκταθω προφανως. Ο καθενας ας νομιζει οτι θελει κι ας μην κανει προετοιμασια νομιζοντας οτι θα χει αλλους 10 μηνες μπροστα προσωπικα με συμφερει αυτο ;)
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

https://newse.gr/2023-%CF%80%CF%81%CE%B ... %BF%CF%80/

"Τέλος αξίζει να σημειωθεί ότι τα αποτελέσματα θα βγουν μέχρι το τέλος του 2023. "


Εντωμεταξυ μαλλον δεν διαβαζετε και τα επισημα σαιτ η δεν τα διαβαζετε ολα καποιοι... Το λενε. Εκτος απο πληροφοριες που οντως μπορει να χει καποιος. Ως το τελος του 2023. Το οποιο σημαινει οντως το πολυ σε 1,5 μηνα αθληματα.
nikoletamaria
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: Κυρ Απρ 10, 2022 4:07 pm
Επικοινωνία:

Re: Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από nikoletamaria »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Σεπ 14, 2023 5:08 pm
nikoletamaria έγραψε: Πέμ Σεπ 14, 2023 4:42 pm
Xarikleia έγραψε: Πέμ Σεπ 14, 2023 4:07 pm 1 1,5 μήνα από τώρα; Μόνο; Γιατί το 2021 από την ημέρα που έκλεισαν οι αιτήσεις τους πήρε 4 μήνες να βγάλουν τους πίνακες με τους επιτυχόντες και αποτυχόντες. Πιστεύεις όντως θα δώσουμε αθλήματα μόνο σε 1,5 μήνα;
καταρχας οι επιτυχοντες-επιλαχοντες βγαινουν μετα τις εξετασεις (ψυχοτεχνικα-υγειονομικα-αθληματα) ... 1 μηνα περιπου αφου ολοκληρωσει και η τελευταια ομαδα τις εξετασεις δλδ

αυτο που ρωτας εσυ ειναι οι κληθεντες. Και ειναι 1 μηνα περιπου απο οταν κλεινουν οι αιτησεις υπολογιζε οπως σου απαντησαν. Επισης αν δεν εχεις καμια ιδεα απο τα αθληματα καλο θα ηταν να εκανες 6 μηνες το λιγοτερο προετοιμασια ... Αν εισαι σε ενα καλο επιπεδο και γενικοτερα αθλεισαι τοτε απλα θελεις να τα ξανα θυμηθεις... Προετοιμασια δεν ειναι μονο το μιλι. Ειναι ολα. Και θελει γυμναστη για την σωστη τεχνικη... Υψος μηκος σφαιρα. Για κολυμπι δε το συζητω αν δεν ξερεις δε πας καν. Πρεπει να κολυμπας λιγο
γενικα εχουμε λιγοτερο πλεον απο μηνα για τους κληθεντες. Να ξερεις! Οποιος εχει σιγουρη πηγη βεβαια μπορει να μας διαφωτισει πιο συγκεκριμενα
Μια χαρά τα βγάζεις τα αθλήματα σε 1 μήνα δεν είναι κάτι τρομερό. Σκληρή δουλειά θέλει κ βγαίνουν. Ακόμη και το κολύμπι 2 εβδομάδες μαθήματα θέλεις αν δεν ξέρεις καθόλου κολύμπι και το έβγαλες. Και την γιαγιά μου να ρίξω στην πισίνα που είναι 80 χρονών 50 μέτρα σε 2 λεπτά θα τα κάνει.
ναι αν τα βλεπουμε ολα τοσο απλα θα παμε πολυ μπροστα. Δε βγαινουν σε ενα μηνα και οποιος διαβασε το σχολιο σου γελασε ... Ολοι οσοι κανουμε προετοιμασια απο το χειμωνα μαλλον ειμαστε βλακες δηλαδη ... Σε δικαιολογω ομως γιατι για να το λες λογικα εισαι εξω απο το χορό και δεν εχεις κανει ποτε προετοιμασια με γυμναστη στο στιβο με χρονους να σε μετραει ... Τονιζω πως για ενα μετριο επιπεδο χρειαζεται μηνες, αν εισαι γενικοτερα του αθλητισμου και τρεχεις και εισαι ενεργος βγαινει και σε ενα μηνα απλα για να εισαι σιγουρος οτι τα περνας...
εγω ας πουμε που ειχα να κανω στιβο απο τα 18 και ειμαι 25 εκανα μηνες να τα βγαλω. Αν εδινα στα 19 παραδειγμα θα εβγαινε σε πολυ λιγοτερο...
για να ερθει ενας σε ενα μηνα χωρις προετοιμασια που ουτε τα περναει και να τον περασουν γτ απλα θελουν ατομα. Θεωρω αδικο να γινει, γιατι κατι τετοιοι τρωνε τις θεσεις αλλονων

καλη επιτυχια οπως και να 'χει!
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Πες τα ρε φιληηηηη πες τααααα
Vasilis777
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: Τετ Αύγ 02, 2023 3:57 pm
Επικοινωνία:

Re: Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από Vasilis777 »

Παιδιά είναι απλά τα πράγματα... Ο καθένας κάνει την προετοιμασία του, αναλογικά με την φυσική του κατάσταση. Μην ασχολείστε με αυτούς που εχουν βυσμα. Εμείς που δεν έχουμε, πάμε να διεκδικήσουμε μια θέση με την αξία μας.
mat

Re: Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από mat »

Καλησπέρα παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω κάτι άσχετο με τη ροή της συζήτησης αλλά αν κάποιος έχει ιδέα για την απάντηση θα με βοηθούσε. Σχετικά με την εισαγωγή μέσω προκήρυξης και τις υγειονομικές εξετάσεις, στην περίπτωση αφαίρεσης του ενός όρχη λόγω παρελθοντικής κακοήθειας αποκλείομαι από την εισαγωγή; Να σημειώσω οτι μετά από το χειρουργίο και χημειοθεραπεία, πλεον χαιρω ακρας υγείας χωρίς κάποιο λειτουργικό πρόβλημα.
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Vasilis777 έγραψε: Παρ Σεπ 15, 2023 12:19 pm Παιδιά είναι απλά τα πράγματα... Ο καθένας κάνει την προετοιμασία του, αναλογικά με την φυσική του κατάσταση. Μην ασχολείστε με αυτούς που εχουν βυσμα. Εμείς που δεν έχουμε, πάμε να διεκδικήσουμε μια θέση με την αξία μας.
Ετσιιι εμεις τα παιδια του λαου ας παλευουμε με το σταυρο στο χερι δεν πειραζει ξερω πολλα βυσματα που δεν την παλεψαν και παραιτηθηκαν γιατι το βυσμα δεν σου δινει τσαγανο να την παλαιψεις μεσα... Αλλα τα βυσματα θα χουν πλακα που δεν θα μπορουν ουτε μισο γυρο στο γηπεδο να βγαλουν και κατα τα αλλα βγαινουν ευκολα. Ας κρατησουν τα βυσματα τους και εμεις την αξιοπρεπεια μας.
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

mat έγραψε: Παρ Σεπ 15, 2023 12:31 pm Καλησπέρα παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω κάτι άσχετο με τη ροή της συζήτησης αλλά αν κάποιος έχει ιδέα για την απάντηση θα με βοηθούσε. Σχετικά με την εισαγωγή μέσω προκήρυξης και τις υγειονομικές εξετάσεις, στην περίπτωση αφαίρεσης του ενός όρχη λόγω παρελθοντικής κακοήθειας αποκλείομαι από την εισαγωγή; Να σημειώσω οτι μετά από το χειρουργίο και χημειοθεραπεία, πλεον χαιρω ακρας υγείας χωρίς κάποιο λειτουργικό πρόβλημα.



Εαν κριθεις καταλληλος, πληρεις και τα μορια και τελικα φτασεις ως τις πκε που σου ευχομαι θα σε ενημερωσουν στο νοσοκομειο που θα εξετασθεις. Αν δεν θες να τραβηξεις ολη αυτην την διαδικασια γιατι θα ειναι κι εξοδα και ταλαιπωρια εαν κληθεις για πκε καλο θα ειναι πιο πριν να βρεις ενα αρχειο που αναφερει τα ι στο στρατο δηλαδει τι μπορει να σε αποκλεισει. Καλη επιτυχια
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Σεπ 15, 2023 1:22 pm
mat έγραψε: Παρ Σεπ 15, 2023 12:31 pm Καλησπέρα παιδιά θα ήθελα να ρωτήσω κάτι άσχετο με τη ροή της συζήτησης αλλά αν κάποιος έχει ιδέα για την απάντηση θα με βοηθούσε. Σχετικά με την εισαγωγή μέσω προκήρυξης και τις υγειονομικές εξετάσεις, στην περίπτωση αφαίρεσης του ενός όρχη λόγω παρελθοντικής κακοήθειας αποκλείομαι από την εισαγωγή; Να σημειώσω οτι μετά από το χειρουργίο και χημειοθεραπεία, πλεον χαιρω ακρας υγείας χωρίς κάποιο λειτουργικό πρόβλημα.



Εαν κριθεις καταλληλος, πληρεις και τα μορια και τελικα φτασεις ως τις πκε που σου ευχομαι θα σε ενημερωσουν στο νοσοκομειο που θα εξετασθεις. Αν δεν θες να τραβηξεις ολη αυτην την διαδικασια γιατι θα ειναι κι εξοδα και ταλαιπωρια εαν κληθεις για πκε καλο θα ειναι πιο πριν να βρεις ενα αρχειο που αναφερει τα ι στο στρατο **δηλαδη τι μπορει να σε αποκλεισει. Καλη επιτυχια
Rambo1984

Re: Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από Rambo1984 »

Καλησπέρα,
Διαμένω στη Θεσσαλονίκη. Εχω απορριφθεί απο ΣΞ και Αεροπορια αλλα ειμαι καταλληλος για ΠΝ. Πρεπει να δωσω τα αθλήματα στην Αθήνα;
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Rambo1984 έγραψε: Τρί Οκτ 10, 2023 11:51 pm Καλησπέρα,
Διαμένω στη Θεσσαλονίκη. Εχω απορριφθεί απο ΣΞ και Αεροπορια αλλα ειμαι καταλληλος για ΠΝ. Πρεπει να δωσω τα αθλήματα στην Αθήνα;
Το γεγονος οτι βγηκατε καταλληλος δεν σημαινει απολυτα οτι θα φτασετε εως τα αθληματα. Μολις βγει και η μοριοδοτηση θα υπαρξει μετεπειτα σταδιο που θα καλει τον τριπλασσιο αριθμο σε καθε ειδικοτητα κανεις δεν γνωριζει εαν θα καταφερει να ναι στους κλειθεντες. Μια ειδικοτητα μπορει να ζηταει 10 ατομα και να χουν δηλωσει 100 ατομα δεν παει να πει οτι θα φτασουν ως τις πκε. Μην προτρεχετε εχει πορεια το ολο θεμα
GEORGETS21
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 22, 2023 4:06 am
Επικοινωνία:

Re: Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από GEORGETS21 »

Rambo1984 έγραψε: Τρί Οκτ 10, 2023 11:51 pm Καλησπέρα,
Διαμένω στη Θεσσαλονίκη. Εχω απορριφθεί απο ΣΞ και Αεροπορια αλλα ειμαι καταλληλος για ΠΝ. Πρεπει να δωσω τα αθλήματα στην Αθήνα;
Φίλε κανονικά Θεσσαλονίκη θα το δώσεις εάν σε έχουν καλέσει όπως και οι όλοι εμείς από δυτική Μακεδονία όπως πέρυσι!
GEORGETS21
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 22, 2023 4:06 am
Επικοινωνία:

Re: Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από GEORGETS21 »

Να σας δώσω τα φώτα μου γτ και εγώ πέρυσι τα ίδια έπαθα και έψαχνα και έψαχνα και κανείς δεν κάθεται να γράψει. Λοιπόν
13-11 για εμάς Θεσσαλονίκη πάμε εκεί ωραίοι με Στιλ ΜΕ ΤΗΝ ΤΑΥΤΌΤΗΤΑ μας και νομίζω θέλει ραπίντ όπως πέρυσι! Κλασικά πήγα χωρίς ραπίντ από Κοζάνη και εκεί έφαγα παλούκι αλλά και πάλι μας έβαλαν μέσα βέβαια όλοι περίμεναν εμάς ! Νταξει δεν έπαθαν και κάτι... Ξεκινάει το τέστ έχει 75-80 ερωτήσεις πολλαπλής επιλογής πχ είσαι χαζός; Α πολύ Β λίγο Γ μέτρια Δ ελάχιστα Ε καθόλου!
Απαντάμε Ε ή Δ ξέρω εγώ σε καμία περίπτωση Α 😂 και συνεχίζουμε σε όλες τις ερωτήσεις, εξυπνάδες τύπου τα μισά Α και άλλα μισά Δ δεν μετράνε ! Μετά έχει 3-4 ερωτήσεις αναπτύξης πολύ εύκολες από ότι θυμάμαι η μία είναι ν περιγράψετε τον εαυτό σας ότι είστε καταπληκτικοι θετικοί άνθρωποι με ομαδικό πνεύμα και άλλα τέτοια που μπορείτε να βάλετε και η άλλη που θυμάμαι είναι περίγραψτε ένα πρόβλημα που συναντήσατε (στον εργασιακό χώρο νομίζω έλεγε ή στο σχολείο ή γενικα) πολύ εύκολα γενικά και έχει αρκετό χρόνο! Ύστερα περνάτε σε κάτι αίθουσες παίρνετε το φάκελο σας και πάτε πάνω στην 3μελη επιτροπή 2 άνδρες πολύ κομπλέ θα σας ρωτήσουν γτ θέλετε να γίνεται ΕΠΟΠ και αυτό μόνο η γυναίκα λέει μλκιεςς μην της απαντήσετε καν εγώ έτσι έκανα 1 λεπτό κράτησε και μου είπαν θα τα πούμε αύριο στης 7 στο 424!
Λοιπόν ειναι η επόμενη μέρα και ναι έχει ταλαιπωρία θα χρειαστείτε υπομονή και mb έχει και κάτι ευχάριστο θα κάνετε φίλους που κατά πάσα πιθανότητα στο μέλλον θα είστε συναδέλφοι ή θα κρατήσετε επαφές χρόνια μετα!
14-11-23 7 ώρα θα είμαστε στο 424 ... Κλασικά Αργώ μισή ώρα φτάνω τελευταίος έχουν ήδη χωριστεί σε ομάδες και με περιμένουν! Εκεί φίλε γνωρίζω την ομάδα μου όλοι τσακαλια ένας και ένας πολύ γέλιο και να γουστάρουμε φουλ! Πάμε στα ιατρικά πρώτο γκρουπ μας ζυγίζουν και μετράνε περιφέρεια το βάζουν χαρτί και εσύ κουβαλάς το χαρτί πας στο επόμενο ένας ψυχίατρος θα ρωτήσει Γιώργο τι κάνεις; Και καπάκι με το που απαντήσω θα μου ρωτήσει Γιώργο πως δώσαμε πανελλήνιες; Κανονικά κύριε ... Γραπτός ή προφορικά;- γραπτός... Ευχαριστώ πολύ καλη συνέχεια και καλή επιτυχία!1 λεπτό (ΣΟΣ όσοι δώσανε προφορικά κόβονται το λόφο δεν τον ξέρω αλλά πέρυσι έτσι ήταν!) Επόμενο κοντέινερ βγάζατε τα πάντα εκτός από το μπόξερακι! Χοροπηδατε πάνω κάτω πιάνετε μύτες και γυρίζετε γύρω γύρω σας ελέγχουν ορθοπαιδικα και εκεί βλέπουν εάν έχετε σκολίωση και άλλα τέτοια! ΚΑΙ εκεί δείχνετε την ακτινογραφία! Μετά νομίζω είναι ένα ακόμη κοντέινερ απλά δεν θυμάμαι καλά γενικά ελαφριά πράγματα! Κατεβαίνουμε κάτω στο νοσοκομείο λίγο πριν τα κισε της εισόδου κάτω δεξιά είναι η επιτροπή απαλλαγών! Εκεί δίνουμε όλα μας τα χαρτιά και αυτά που σημείωσαν οι γιατροί και περιμένουμε! Μόλις τα δουν μας φωνάζουν μέσα την μια φορά θα μπείτε μόνοι εμένα εκεί με μέτρησε για τα κιλά μόνο και με ρώτησε εάν βγάζω το μίλι (οι τύποι κόβουν μόνο με το μάτι να ξέρετε!) Του λέω έτσι και έτσι και μου έδωσε επανεξέταση! Λοιπον επανεξέταση θα περάσετε οι περισσότεροι είτε την ίδια μέρα είτε την επόμενη τι είναι η επανεξέταση; Μια χαζομάρα δική τους δλδ μας έστελνε για επανεξέταση στο ακουογραμα ενός αυτό που είχαμε από ιδιώτη Κομπλέ (εμένα έστειλαν επανεξέταση γτ πήγα Παρασκευή και έδινα αθλήματα μετά Δευτέρα!) Ουσιαστικά μου κέρδισε ο τύπος 2-3 μέρες αλλά δυστυχώς κόπηκα στο μιλι για κάτι δευτερόλεπτα! Λοιπόν εφόσον φτάσουμε στην επιτροπή την δεύτερη μέρα θα περιμένουμε ώρες εκεί κάτω όλοι μαζί θα μπαίνω βγαίνουμε πολλοί θα πηγαίνουν για επανεξέταση 2-3 φορές την ίδια μέρα άλλοι δεν θα προλάβουν και θα πάνε για την επόμενη εικόνα φυσιολογικό! Εφόσον είστε οκ με τα χαρτιά θα μπείτε δεύτερη φορά μέσα στην επιτροπή! Μάγκες μου δυο γυναίκες και 1 άνδρας πολύ ωραίοι τύποι θα είστε 7 αδες είτε 5αδες και απλά θα σας πει κοιτάμε ευθεία όχι τον διπλανό μας και ναι θα δείξετε τον γκιώνη σας δεν είναι τίποτα! Εφόσον πάει καλά και αυτό θα σας φωνάξουν μετά από λίγο μόνο σας και θα σας πουν είστε κατάλληλος σας περιμένουμε 7 ώρα την επόμενη στο Καυτανζόγλειο λογικά φέτος ίσως πάνε αλλού δεν ξέρω! Και πάμε 7 ώρα στο Καυτανζόγλειο περιμένουν όλοι εκεί φωνάζει ένας τα επίθετα ανά 10 ή δώδεκα άτομα και είναι η ομάδα σας και μπαίνετε μέσα κάθεστε και ήδη οι πρώτοι έχουν ξεκινήσει... Πρώτο είναι το μίλι κύριοι εκεί παρέδωσα το όπλο δυστυχώς 😂 βέβαια τα παιδιά που γνώρισα εκεί από έξω φώναζαν και με εμψύχωναν... Το χειρότερο είναι όταν θα δείτε κάποιον να τα παρατάει απλά ρε φίλε σκεφτείτε ότι κάτι του έφαγε το πόδι ή κάτι κακό τέλος πάντων και συνεχίστε να τρέχετε! Μετά έχει άλλα είς ύψος και μήκος... Απλά πηδήξτε προς τα πάνω και προς τα μπροστά δεν είναι κάτι... Τέλος είναι τα κάνιστρα εκεί απλά θέλει ώμους οι άνδρες νομίζω δεν κόπηκε κάνεις μόνο γυναίκες δυσκολεύονταν είδα κάποιες τσιριζαν κιόλας γτ σου κόβεται ο ώμο οπότε δώστε προσοχή! Καπάκι την επόμενη μέρα είναι το κολύμπι εκεί είπαμε κάνεις δεν θα σας πει μην πιάνετε τα σχοινιά ή τα πλακάκια στην άκρη και ο χρόνος είναι αρκετός... Προσοχή οι γυναίκες στην σφαίρα!
Συγνώμη για τα λάθη και οτιδήποτε άλλο εύχομαι να βοήθησα όσο μπορώ οτιδήποτε στείλτε μύνημα...
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες