Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Να ρωτήσω ρε παιδιά, πάνω από ποσες εξαγωγές δοντιών κόβουν στα υγειονομικά, ενός επιτυχών;
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Αύγ 18, 2023 11:00 pm Να ρωτήσω ρε παιδιά, πάνω από ποσες εξαγωγές δοντιών κόβουν στα υγειονομικά, ενός επιτυχών;
Δε νομίζω να κόβουν λόγω εξαγωγών και γενικά λόγω δοντιών εκτός αν πας για πιλότος.
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Σάβ Αύγ 19, 2023 9:34 am
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Αύγ 18, 2023 11:00 pm Να ρωτήσω ρε παιδιά, πάνω από ποσες εξαγωγές δοντιών κόβουν στα υγειονομικά, ενός επιτυχών;
Δε νομίζω να κόβουν λόγω εξαγωγών και γενικά λόγω δοντιών εκτός αν πας για πιλότος.
Μακαρι ρε συ γιατί η οδοντίατρος μου λέει εξαγωγή σε κάτι τραπεζίτες και φοβάμαι μην γίνει καμια βλακεία και με κόψουν. Η συνολική υγεία, εκτός αυτών των συγκεκριμένων δοντιών, είναι σχεδόν άριστη.
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Κυρ Αύγ 20, 2023 9:14 pm
Επισκέπτης έγραψε: Σάβ Αύγ 19, 2023 9:34 am
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Αύγ 18, 2023 11:00 pm Να ρωτήσω ρε παιδιά, πάνω από ποσες εξαγωγές δοντιών κόβουν στα υγειονομικά, ενός επιτυχών;
Δε νομίζω να κόβουν λόγω εξαγωγών και γενικά λόγω δοντιών εκτός αν πας για πιλότος.
Μακαρι ρε συ γιατί η οδοντίατρος μου λέει εξαγωγή σε κάτι τραπεζίτες και φοβάμαι μην γίνει καμια βλακεία και με κόψουν. Η συνολική υγεία, εκτός αυτών των συγκεκριμένων δοντιών, είναι σχεδόν άριστη.
Τότε είσαι μια χαρά! Δεν ξέρω καν αν περνάς από οδοντίατρο. Το πολύ πολύ αν δουν κάποια έλλειψη σε δόντια να σε ρωτήσουν αν οφείλεται σε ασθένεια αλλά μέχρι εκεί. Πέρασε γνωστός μου με που εκείνη την περίοδο είχε αφαιρέσει 4 δόντια για να βάλει εμφυτεύματα καθώς είχε μεγάλο θέμα από μικρός. Από ότι μου είπε δεν ασχολήθηκε κάνεις!
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ευχαριστώ πολυ για τη πληροφόρηση. Και εγώ έτσι έμαθα ότι πρέπει να λείπουν όλα τα δόντια για να σε βγάλουν Ι3. Αλλιώς όλα κομπλε, αλλά λέω ας σιγουρευτώ για την μία στο εκατομμυριο. Και παλι ευχαριστώ για την πληροφόρηση.:D
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Κυρ Αύγ 20, 2023 9:38 pm Ευχαριστώ πολυ για τη πληροφόρηση. Και εγώ έτσι έμαθα ότι πρέπει να λείπουν όλα τα δόντια για να σε βγάλουν Ι3. Αλλιώς όλα κομπλε, αλλά λέω ας σιγουρευτώ για την μία στο εκατομμυριο. Και παλι ευχαριστώ για την πληροφόρηση.:D
Και πάλι όλα να σου λείπουν βγαίνεις ι3 αν δεν μπορεί να αποκατασταθεί με τεχνίτη πρόσθεση. Οπότε νομίζω δεν τίθεται καν ζήτημα.
Okokok221

Re: Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από Okokok221 »

Καλησπέρα σήμερα έκανα εξετάσεις αίματος για την προκήρυξη και το μόνο που ήταν ανεβασμένο ήταν το sgot κατά 6 μονάδες (46) ξέρει κανείς άμα θα έχω θέμα ;
nikoletamaria
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: Κυρ Απρ 10, 2022 4:07 pm
Επικοινωνία:

Re: Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από nikoletamaria »

Okokok221 έγραψε: Τετ Αύγ 30, 2023 3:37 pm Καλησπέρα σήμερα έκανα εξετάσεις αίματος για την προκήρυξη και το μόνο που ήταν ανεβασμένο ήταν το sgot κατά 6 μονάδες (46) ξέρει κανείς άμα θα έχω θέμα ;
καλησπερα, δε γνωριζω την σημασια του ομως δε νομιζω να υπαρχει κανενα θεμα... ΑΝ δε τους αρεσει η τιμη, σου κανουν εκει μια επανεξεταση.
Xarikleia

Re: Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από Xarikleia »

Τα φώτα σας παιδιά. Προετοιμάζομαι για τα αθλήματα, δεδομένου ότι οι αιτήσεις έκλεισαν 8 Σεπτεμβρίου ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΟΥ σε πόσους μήνες θα δώσουμε τα αθλήματα;
Τονίζω, απαντήσεις του τύπου θα δούμε, περίμενε κλπ είναι άσκοπες, εάν έχει κάποιος εμπειρία από προηγούμενα έτη ας μας διαφωτίσει!:D
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

1 βια 1,5 μηνα. Η διαδικασιες θα τρεξουν δεδομενου οτι νοεμβρη θα ναι μεσα οποιος ειναι.
Xarikleia

Re: Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από Xarikleia »

1 1,5 μήνα από τώρα; Μόνο; Γιατί το 2021 από την ημέρα που έκλεισαν οι αιτήσεις τους πήρε 4 μήνες να βγάλουν τους πίνακες με τους επιτυχόντες και αποτυχόντες. Πιστεύεις όντως θα δώσουμε αθλήματα μόνο σε 1,5 μήνα;
DimStau

Re: Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από DimStau »

Xarikleia έγραψε: Πέμ Σεπ 14, 2023 4:07 pm 1 1,5 μήνα από τώρα; Μόνο; Γιατί το 2021 από την ημέρα που έκλεισαν οι αιτήσεις τους πήρε 4 μήνες να βγάλουν τους πίνακες με τους επιτυχόντες και αποτυχόντες. Πιστεύεις όντως θα δώσουμε αθλήματα μόνο σε 1,5 μήνα;
Φέτος λόγω εκλογών πήγε πίσω η όλη διαδικασία. Γι αυτό και θα τρέξει γιατί μέχρι τέλη Νοεμβρίου αρχες Δεκεμβρίου θα πρέπει να έχουν μπει όσοι είναι να μπουν. Επίσης φέτος είναι αρκετά λιγότερες οι αιτήσεις σε σχέση με άλλες χρονιές. Οπότε θεωρώ και γω περίπου τόσο θα γίνουν και τα αθλήματα.
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Τις υπολοιπες χρονιες η προκυρηξη βγηκε στην ωρα της φετος δεν υπαρχει περιθωριο. Ναι τοτε θα ναι τα αθληματα και θα το δειτε ουτως η αλλως 1 χρονο περιμεναμε χρονο ειχαμε να προετοιμαστουμε τελεια
nikoletamaria
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: Κυρ Απρ 10, 2022 4:07 pm
Επικοινωνία:

Re: Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από nikoletamaria »

Xarikleia έγραψε: Πέμ Σεπ 14, 2023 4:07 pm 1 1,5 μήνα από τώρα; Μόνο; Γιατί το 2021 από την ημέρα που έκλεισαν οι αιτήσεις τους πήρε 4 μήνες να βγάλουν τους πίνακες με τους επιτυχόντες και αποτυχόντες. Πιστεύεις όντως θα δώσουμε αθλήματα μόνο σε 1,5 μήνα;
καταρχας οι επιτυχοντες-επιλαχοντες βγαινουν μετα τις εξετασεις (ψυχοτεχνικα-υγειονομικα-αθληματα) ... 1 μηνα περιπου αφου ολοκληρωσει και η τελευταια ομαδα τις εξετασεις δλδ

αυτο που ρωτας εσυ ειναι οι κληθεντες. Και ειναι 1 μηνα περιπου απο οταν κλεινουν οι αιτησεις υπολογιζε οπως σου απαντησαν. Επισης αν δεν εχεις καμια ιδεα απο τα αθληματα καλο θα ηταν να εκανες 6 μηνες το λιγοτερο προετοιμασια ... Αν εισαι σε ενα καλο επιπεδο και γενικοτερα αθλεισαι τοτε απλα θελεις να τα ξανα θυμηθεις... Προετοιμασια δεν ειναι μονο το μιλι. Ειναι ολα. Και θελει γυμναστη για την σωστη τεχνικη... Υψος μηκος σφαιρα. Για κολυμπι δε το συζητω αν δεν ξερεις δε πας καν. Πρεπει να κολυμπας λιγο
γενικα εχουμε λιγοτερο πλεον απο μηνα για τους κληθεντες. Να ξερεις! Οποιος εχει σιγουρη πηγη βεβαια μπορει να μας διαφωτισει πιο συγκεκριμενα
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά - Ψυχοτεχνικά - Αθλητικές δοκιμασίες

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Οπως τα πες ειναι. Απο πηγη
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες