Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από Marina2 »

Καλά τετοια ξεφτιλα δεν εχω δει πουθενα. Σε ειδικοτητα οικονομικου με 2 πτυχια ουσιαστικά στα χερια σου και αντι να κοιτάξουν σε εκμεταλλευτουν με το καλύτερο τροπο σε πετάνε απέξω; Να σου πω κάτι, σιγουρα θα εχουν περάσει παιδια απο ΙΕΚ Και αν το μάθεις και αυτό θα παλαβώσεις οποτε μην ασχολήσε αλλο... Αλλά ειναι τρομερη αδικία.
aleka
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 127
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 09, 2008 8:18 pm
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από aleka »

Μαρίνα1 έγραψε:Καλά τετοια ξεφτιλα δεν εχω δει πουθενα. Σε ειδικοτητα οικονομικου με 2 πτυχια ουσιαστικά στα χερια σου και αντι να κοιτάξουν σε εκμεταλλευτουν με το καλύτερο τροπο σε πετάνε απέξω; Να σου πω κάτι, σιγουρα θα εχουν περάσει παιδια απο ΙΕΚ Και αν το μάθεις και αυτό θα παλαβώσεις οποτε μην ασχολήσε αλλο... Αλλά ειναι τρομερη αδικία.


Εννοειται οτι περασαν ατομα που τυπικα ειχαν λιγοτερα μορια απο εμενα κ ξαφνικα τα βλεπεις να εκτοξευονται στα 900 μορια κ βαλε. Οταν εδινα εξετασεις ειχα γνωρισει ενα ατομο το οποιο ηταν απο Ιεκ με ειδικοτητα κατι για μηχανογραφιση αν θυμαμαι καλα μου ειχε πει ( δεν ξερω ακριβως κ τι ειδικοτητες υπαρχουν στα ιεκ) ανταλλαξαμε τηλ κ οταν βγηκαν τα αποτελεσματα με πηρε τηλ να δει αν περασα κ μου ειπε οτι περασε. Το παιδι που περασε δεν φταιει σε τιποτα καλα εκανε κ εβαλε μεσον κ τα καταφερε!!!
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από Marina2 »

Ετσι είναι αλλα που πάνε και αυτοί με μηδεν προσοντα... Αυτο κάνει κακο στο ιδιο το σωμα, αλλα δεν το καταλαβαινουν αυτοί...
Anonymous

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλα ρε παιδια να το πω κατι; Μηπως πηραν τα χαμηλοτερα πτυχια για να τα πληρωνω λιγοτερο; Ειναι δυνατον εγω με πτυχιο τει και με προυπηρεσια να ειμαι εξω και ο αλλος απο ιεκ να ειναι μεσα; Ελεος θεε μου!!!
Anonymous

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από Anonymous »

Και φυσικα δεν ειμαι η μονη! Τοσα παιδια με πτυχια και προυπηρεσια και να ειμαστε στην απεξω και οι αλλοι με λιγοτερα μορια να ειναι μεσα; Και πως στο καλο συμπληρωσαν 1000 και κατι μορια και γω με τοση προυπηρεσια να εχω λιγοτερα απορω! Τι αλλο να πω! Η απελπισια σε ολο της το μεγαλειο!!!
sauraki....4
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: Παρ Φεβ 13, 2009 12:48 am
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από sauraki....4 »

Βρε Βικη μου... αυτα ειναι ξεπερασμενα πραγματα... Σου λεει οποιος δε μπορει να τρεξει να διαβασει να γραψει και να πεσει για μια καμψη... ελατε σας προσλαμβανουμε... δε τα ξερες; δε ρωταγες!!! ( ουτε εγω τα ξερα Σε τοσο Αθλιοτατο βαθμο... ) Επιλαχουσα εισαι; Ειδικοτητα;
Anonymous

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από Anonymous »

Sauraki...4 επιλαχουσα ειμαι στην ειδικοτητα επιμελητης χρηματικου. Α! Και ειχα και βισμα και βισμα! Που το πας αυτο! Και δυνατο κιολας! Και απο την μερα που εδωσα αθληματα και τα περασα ολα μου ελεγε εισαι σιγουρη και εισαι σιγουρη! Τι αλλο να πεις!
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από Marina2 »

Μην εμπιστευεστε κανένα... Μονο τις δυνατοτητες σας και τα προσοντα σας...

sauraki....4
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: Παρ Φεβ 13, 2009 12:48 am
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από sauraki....4 »

Βικη Καταλαβαινω... Οσο δε παειιι... Ξαναπροσπαθησε Μη τα παρατας οτι και να γινει... !!!
sauraki....4
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: Παρ Φεβ 13, 2009 12:48 am
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από sauraki....4 »

Σαυρακι καλησπερειιιιιιιιι και λεει Αλοχααααα!!! Στο τρελο το μαρινακι!!! Τι λεει; Δωσε μας κουραγιο Γιατι 8α Λολα8ουμεεεε Εδω μεσα τς τσ Εικόνα
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από Marina2 »

Πάρε σαυράκι μου... Σου Στελνω το κουραγιο ολης της γης πάνω σου γλυκια μου...
sauraki....4
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: Παρ Φεβ 13, 2009 12:48 am
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από sauraki....4 »

Εικόνα Δωσεεεεεεεεεεεεεεεεεεε... Σε ευχαριστω Πολυ κοπελα μου... Εικόνα Εικόνα
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από Marina2 »

Σαυράκι μου χασαμε την χαρισματικη Grecia μας...
sauraki....4
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: Παρ Φεβ 13, 2009 12:48 am
Επικοινωνία:

Επιμελητής χρηματικού / Οικονομικό

Δημοσίευση από sauraki....4 »

Ναι 8α λειψει για διο τρεις μερουλες... !!! Διδασκει και σε νεα ταλεντα τη χαρισματικοτητα της!!! Τς τς... α μωριιιιιιιιιιι Τσαμπικαρα να περνας Τελεια!!! Εικόνα
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες