Ιατρικές εξετάσεις ΟΒΑ στην ΠΑ

Υπηρεσίες, αρμοδιότητες, μισθοί, μονιμοποίηση και παραίτηση
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Giwrgoss
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τρί Οκτ 14, 2008 5:06 pm
Επικοινωνία:

Ιατρικές εξετάσεις ΟΒΑ στην ΠΑ

Δημοσίευση από Giwrgoss »

Καλησπερα, εχω κανει εδω και ενα μηνα τα χαρτια μου και μολις σημερα ηρθε ενα χαρτι για να παω αυριο στην στρατολογια και μεθαυριο για καποιες εξετασεις στο τοπικο στρατιωτικο νοσοκομειο. Γνωριζει καποιος τι εξετασεις θα ειναι αυτες; Απλη ακτινογραφια η και ποιο αναλυτικες αιματος ουρων κτλπ;

Ευχαριστω.
ApOsToLoS
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 5:43 pm
Ενδιαφέροντα: Πρώην Σμηνιτης ''Πολεμικης Αεροποριας''
Επάγγελμα: Ζαχαροπλαστης
Επικοινωνία:

Ιατρικές εξετάσεις ΟΒΑ στην ΠΑ

Δημοσίευση από ApOsToLoS »

Giwrgoss έγραψε:Καλησπερα, εχω κανει εδω και ενα μηνα τα χαρτια μου και μολις σημερα ηρθε ενα χαρτι για να παω αυριο στην στρατολογια και μεθαυριο για καποιες εξετασεις στο τοπικο στρατιωτικο νοσοκομειο. Γνωριζει καποιος τι εξετασεις θα ειναι αυτες; Απλη ακτινογραφια η και ποιο αναλυτικες αιματος ουρων κτλπ;

Ευχαριστω.
φιλε δεν ξανα περνει οβα η αεροπορια. Τουλαχιστον μεχρι να βγει η προκυρηξη.
Velerefontis
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Δευ Ιαν 26, 2009 10:39 pm
Επικοινωνία:

Ιατρικές εξετάσεις ΟΒΑ στην ΠΑ

Δημοσίευση από Velerefontis »

Giwrgoss έγραψε: Καλησπερα, εχω κανει εδω και ενα μηνα τα χαρτια μου και μολις σημερα ηρθε ενα χαρτι για να παω αυριο στην στρατολογια και μεθαυριο για καποιες εξετασεις στο τοπικο στρατιωτικο νοσοκομειο. Γνωριζει καποιος τι εξετασεις θα ειναι αυτες; Απλη ακτινογραφια η και ποιο αναλυτικες αιματος ουρων κτλπ; Ευχαριστω.
αναλυτικα. Εξετασεις αιματος, ουρων, καρδιογραφημα, ωτορινολαρυγγολογο, ακτινογραφια θωρακα, οδοντιατρο, οφθαλμιατρο και ψυχιατρο. Επισης αναλογως την ειδικοτητα, ισως σου κανουν και ακουογραμμα. Καλη επιτυχια φιλε μου
Γίνε και εσύ μέλος του Πανελλήνιου Δικτύου Στρατευσίμων
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες