Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από Anonymous »

Κριθηκα καταλληλος ! ΕΔ ελευθερος σκοπευτης παιδια! Εσεις τι εγινε; Θελω πραγματικα να μαθω!
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από Anonymous »

αχ μπράβο!! Συγχαρητήρια!!! κι εγώ κρίηκα κατάλληλη! πεζικό υπηρέτης ελαφρού οπλισμού πολυβόλων πυροβόλων!! καλή τύχη και στη συνέντευξη !!! πότε δίνετε; εγώ στις 14 του μηνός!!!

Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από Anonymous »

Σπουδαιο κατόρθωμα. Μαλλον ειστε πολύ εξυπνα παιδακια. Τι άλλο να πω. Χαιρεστε επειδη κατορθώσατε να συγκεντρωσετε τα δικαιολογητικα και να τα στειλετε. ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ!!!
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από Anonymous »

06/11 στο νταλιπη.07:30 το πρωι!!! συγχαρητηρια ρε νανσυ :) σου ευχομαι ο, τι καλυτερο!
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από Anonymous »

α καλα τι να σ πω παλικαρι μου.. Αυτο μας δινει ελπιδες ομως καταλαβες; Εγω προσωπικα θελω παρα πολυ να μπω στο στρατο! Πεθαινω στην ιδεα κ μονο! Το πιασες; Αιντε κοιτα δουλεια σου τωρα κ ασε μας στην ησυχια μας!
akisathina
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Πέμ Απρ 10, 2008 4:15 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από akisathina »

το πεζει ξυπνιοσ
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από Anonymous »

`Η απλα μπορει να εστειλε τα χαρτια του και επειδη δεν τα εκανε σωστα να πηρε το μπου.. Κ το ξεσπασμα του θα παει στα παιδια που κριθηκαν καταλληλοι!

zzzzzz
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 20, 2008 6:06 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από zzzzzz »

εχει ομως ενα δικιο... και μεγαλο μαλιστα...
το οτι κριθηκαμε , οσοι κριθηκαμε, καταλληλοι δεν αναφαιρεται στην ειδικότητα αλλά στο σωστο τροπο αποστολης των δικαιολογητικων...
μη μπερδευόμαστε...
το που θα καταταγει τελικα ο καθενας απο αυτους που θα περασουν θα το ξερουν στις 13/1/2009 και δεν θα ειναι απαραιτητα η ειδικοτητα που εχουν δηλωσει στα χαρτια τους...
funepop
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Δευ Οκτ 06, 2008 9:10 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από funepop »

7/11 στο νταλιπη επ τεχνητης δικτύων συστημάτων η/υ
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από Anonymous »

Που μπορω να μαθω αν κριθηκα καταλληλοσ;
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από Anonymous »

Γιωργο μπεσ στο army.gr κ δες εκει π λεει προγραμμα υποψηφιων επ. οπ κατι τετοιο... μπες βαλε τον αριθμο αστ ταυτοτητας κ δεσ!!!
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από Anonymous »

Kωσταντινος έγραψε:06/11 στο νταλιπη.07:30 το πρωι!!! συγχαρητηρια ρε νανσυ :) σου ευχομαι ο, τι καλυτερο!
επίσης Κωνσταντίνε καλή επιτυχία!!! :-) όσο γαι το που χαρήκαμε που γίναμε δεκτοί είναι μια καλή αρχή!! παίρνουμε θάρρος και συνεχίζουμε!!! Μπορεί να μην είναι τίποτα αλλά είναι κάτι για να ελπίζεις!! Ως γνωστόν αν έκανε κάπιος λάθος στα χαρτιά σου δεν υπήρχε αλληλογραφία μετά... !!! ;-)

Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από Anonymous »

Εχω υπηρετησει στο στρατο 256 σειρα Μεγαλο Πεύκο, ΛΥΒ 575ΤΠΝ και θητεια 505ΤΠΝ Βόλο. Τωρα εδω και μια 5ετια ειμαι Συνοριακός Φύλακας. Ο στρατός ειναι μεγάλι μανικι. Δεν ειναι και τόσο σπουδαιο που καταφέρατε να στειλετε σωστα συμπληρωμενη την αιτησή σας. Απλα επειδη το επιπεδό σας ειναι χαμηλό το θεωρειτε κατόρθωμα. Παντα εξαιρουνται τα μορφωμενα παιδια και αναφερομαι σε πτυχιούχους ΑΕΙ-ΤΕΙ οι οποίοι ανεβάζουν το επίπεδο και αναβαθμίζουν το θεσμό. Κατα τ άλλα καλή επιτυχια.
MARINAIIII
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 04, 2008 12:11 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από MARINAIIII »

Παιδιά καλημέρα μπράβο σε όλους. Δεν χρειάζεται να νευριάζει ο ένας με τον άλλο. Όλοι πάμε με τον ίδιο σκοπό να περάσουμε. πρέπει να είμαστε σαν μια ομάδα. Και κάτι άλλο. Δεν έχει σημασία αν όπως εγώ εχω 2 πτυχία τει ή ο άλλος
που έχει λυκείου ή γυμνασίου. Στην τελική όλοι επόπ θα πάμε.
Anonymous

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ Στρατού Ξηράς (2008Α)

Δημοσίευση από Anonymous »

Ναι ρε φιλε εχουμε κ χαμηλο επιπεδο! Ενας βλακας κ μισος εισαι κ δεν προκειται να πεσω εγω στο επιπεδο σου!!! Ωραια ανατροφη σ δωσαν οι γονεις σου παντως! Ξερεις να φερεσαι!!! Ξεφτιλισμενε!
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 16 επισκέπτες