Συνυπηρέτηση στρατιωτικών / σωμάτων ασφαλείας

Εκπαίδευση, μισθοί, βαθμολογική εξέλιξη, μέριμνα για το προσωπικό
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Συνυπηρέτηση στρατιωτικών / σωμάτων ασφαλείας

Δημοσίευση από Anonymous »

Θα πηγαινεις εσυ όπυ μετατιθεται ο αντρας σου. Τα πρωτα 7 χρονια ειναι σταθερα σε ενα μερος μαλλον νησί ή Εβρο και μετα μεταθεση καθε 4 χρονια. Δηλαδη τα πρωτα 12-15 χρονια έχει τρεξιμο πολύ. Ο αρχικος μισθός ενος εγγαμου ΕΠΟΠ γύρω στα 900Ε. Όσοι περασουν ΠΖ ειναι δυσκολα καθως εχει πολλες ασκησεις και πολλές υπηρεσιες 24ωρες. Μπορει και 10+/μηνα. Για τις γυναικες ειναι πολυ καλύτερα τα πραγματα αφου οι περισσοτερες και ειδικα όσες εχουν πτυχιο ΑΕΙ - ΤΕΙ μπαινουν σε γραφειο. Η επιλογή δική σας.
Anonymous

Συνυπηρέτηση στρατιωτικών / σωμάτων ασφαλείας

Δημοσίευση από Anonymous »

ΕΓΩ που ειμαι αρχιφυλακας στην αστυνομια θα τραβιξω την γυναικα μου αν παει εποπ η αυτη εμενα;
Anonymous

Συνυπηρέτηση στρατιωτικών / σωμάτων ασφαλείας

Δημοσίευση από Anonymous »

policeman βαση ποιου νομου ο στρατιωτικος τραβαει τον αστυνομικο; Και αν ειναι αρχαιοτερος ο αστυνομικος;
Anonymous

Συνυπηρέτηση στρατιωτικών / σωμάτων ασφαλείας

Δημοσίευση από Anonymous »

EΠΟΠ τραβηξε συναδελφο Υ/Α στη Ρόδο. Και αυτό έγινε μετα απο 8 μηνες με βυσμα. Υπάρχει προβλημα στις σχεσεις στρατου αστυνομιας. Παντως ισχύει σίγουρα. Ρωτησε το να το διασταυρωσεις. Να ρωτησεις στη γραμματεια σου.
Anonymous

Συνυπηρέτηση στρατιωτικών / σωμάτων ασφαλείας

Δημοσίευση από Anonymous »

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! Μηπως γνωριζετε αν εγω που ειμαι αρχιφυλακας στην αστυνομια θα τραβαω την γυναικα μου στις μεταθεσεισ Η αυτη εμενα, Αν με το καλο παει επ. Οπ. επισης κ τι γινεται οταν γινω ανθυπαστυνομος στην ιδια περιπτωση. Ευχαριστω
Anonymous

Συνυπηρέτηση στρατιωτικών / σωμάτων ασφαλείας

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπέρα φίλε μου. Και Ταξιαρχος να γινεις πάλι ο ΕΠ. ΟΠ. σε ''τραβαει''. Παντα ο στρατιωτικος ''τραβαει'' τον αστυνομικο ανεξαρτητως βαθμού.
PERI_LAMIA
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 11
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 04, 2008 9:51 pm
Τοποθεσία: Greece
Ενδιαφέροντα: MUSIC
Επάγγελμα: ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ
Επικοινωνία:

Συνυπηρέτηση στρατιωτικών / σωμάτων ασφαλείας

Δημοσίευση από PERI_LAMIA »

φιλαρακι μαλλο κατα 90% θα σ ε τραβηξει αυτη... γιατι μπορει να πασ καποθ και να μιν εχει στρατοπεδο για την γυναικα σου
Anonymous

Συνυπηρέτηση στρατιωτικών / σωμάτων ασφαλείας

Δημοσίευση από Anonymous »

δοκιμασε με άρθρου 7 παράγρ.1&4 του Ν.286/76 (Α' 78) συνηπηρετηση αστυνομικου αρχαιοτερο με εποπ δεν υπαρχει τον 100/2003 τον οποίο με γνωμοδοτηση του νομικου συμβουλιου του κρατουσ ο στρατοσ δεν τον δεχεται... αν χρησιμοποιησεις τα μορια που εχεισ μπορεισ να πασ εκει που θα ειναι. αντε καλη τυχη.
Anonymous

Συνυπηρέτηση στρατιωτικών / σωμάτων ασφαλείας

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπέρα παιδιά! Θα ήθελα να σας ρωτήσω, έχω κάνει τα χαρτιά μου για επ. Οπ. Για τις θέσεις των νηπιαγωγών... Έχω τελειώσει παιδαγωγική σχολή τμήμα νηπιαγωγών με βαθμό πτυχίου 8,65... Σε περίπτωση που με πάρουν, δικαιούμαι συνυπηρέτηση με τον άντρα μου;(ο άντρας μου είναι αστυνομικός και είναι 10χρόνια στην υπηρεσία του) αν γνωρίζει κάποιος ας με βοηθήσει με την απάντησή σου! Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Anonymous

Συνυπηρέτηση στρατιωτικών / σωμάτων ασφαλείας

Δημοσίευση από Anonymous »

KΑλησπέρα. Καποια στιγμή θα συνυπηρετησετε σιγουρα. Να ξερεις ότι ο στρατος ''τραβαει'' την αστυνομια ανεξαρτητου βαθμού.
Anonymous

Συνυπηρέτηση στρατιωτικών / σωμάτων ασφαλείας

Δημοσίευση από Anonymous »

Ειμαι Ειδικος Φρουρός και η γυναικα μου κατεθεσε τα χαρτια της για ΕΠ. ΟΠ. Ειναι πτυχιουχος ΑΕΙ με πολλες πιθανότητες επιτυχιας. Με τη συνυπηρετηση τι γινεται δεδομενου οτι οργανικες θεσεις ΕΦ δεν υπαρχουν σε όλες τις πολεις της Ελλάδας. Ευχαριστώ εκ των προτερων.
akisathina
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Πέμ Απρ 10, 2008 4:15 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Συνυπηρέτηση στρατιωτικών / σωμάτων ασφαλείας

Δημοσίευση από akisathina »

απο τι πρωτη σειρα ειδικων φρουρων εισαι
zzzzzz
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 20, 2008 6:06 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Συνυπηρέτηση στρατιωτικών / σωμάτων ασφαλείας

Δημοσίευση από zzzzzz »

ο στρατος τραβαει τους υπολοιπους δημοσιους υπαλληλους, σε οποια υπηρεσια και αν ειναι ο αλλος ή οσα χρονια και αν ειναι ηδη εκει...
και στους δασκολους, και στους τραπεζικους, και στους αστυνομικους, και στους ειδ. φρουρους και σε ολα...
zzzzzz
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 159
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 20, 2008 6:06 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Συνυπηρέτηση στρατιωτικών / σωμάτων ασφαλείας

Δημοσίευση από zzzzzz »

δασκαλους ηθελα να πω.. αλλά βλεπεται η κεκτημενη ταχυτητα...
Anonymous

Συνυπηρέτηση στρατιωτικών / σωμάτων ασφαλείας

Δημοσίευση από Anonymous »

Χαχαχα, συνυπηρετηση και θα παω σπίτι μου! Θα με τραβηξει ο αντρας μου!
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες