Πνεύμα συζήτησης.

Που πιστεύετε ότι υστερεί το site και τι θα θέλατε να δείτε ακόμη;
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Πνεύμα συζήτησης.

Δημοσίευση από illy »

Το πως θα γινεται η ροη μιας συζητησης δεν θα το κρινετε ουτε εσεις αλλα ουτε κ εμεις οι υπολοιποι... Βασικα βλεπω να το λετε για τα θεματα που εχετε ανοιξει εσεις... Αφου δεν θελετε να μας μπαχαλαευουμε τα θεματα σας δεν θα συμμετεχουμε, ας ποσταρετε μονο εσεις σε αυταΕικόνα Θελω να πω ενα πχ, στο θεμα του Δυκ με τα αποτελεσματα του στρατου που ζουσαμε κωμικοτραγικες καταστασεις για μηνες ολοκληρους τι επρεπε να κανει δλδ; Να διαμαρτυρηθει που εγινε μπαχαλο το θεμα του; Οπως ξαναειπα αν ηταν καθαρα στρατιωτικο φορουμ θα επρεπε να υπηρχαν πιο αυστηροι κανονισμοι, ολο αυτο δεν ειναι προσβλητικο για κανεναν κ ουτε ειναι εναντια στους κονινισμους αυτου του φορουμ... Τι καλυτερο απο την ελευθερια λογου βρε παιδια;ΕικόναΕικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος illy την Παρ Ιουν 04, 2010 12:14 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Dum spiro spero
Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Πνεύμα συζήτησης.

Δημοσίευση από Su-35 »

illy, τo "αποτελεσματα εποπ στρατου ξηρας" καταντησε τσατ-χαχαχούχα λογο της στρατιας των υποψηφιων εποπ που τσαταριζαν. Ειναι λογικο ομως να υπαρχει τσαταρισμα και φαγωμαρα σε αυτο το θεμα λογο του κοινου που το επισκεπτεται και της αναμονης των αποτελεσματων.
Εγω το εβρισκα ιδιαιτερα διασκεδαστικο και για αυτο επεμενα μαζι με τον δυκ να παραμεινει ανοιχτο ενω πχ εσυ και η cristi θελατε να κλεισει.
Τεσπα, συγκρινουμε ανομοια πραγματα και βγαζουμε λαθος συμπερασπατα. Επισης αν σταματησεις να ποσταρεις στα θεματα που ανεβαζω θα μου κανεις μεγαλη χαρη.

Tsiribobina, δεν ειναι θεμα κριτικης, επιθεσης, υποδειξεως, παρατηρησης, ψωνιου μοντειτορ ή οτιδηποτε αλλο. Πρεπει να αποφευγουμε το τσατ ωστε να κρατησουμε το φορουμ που συμμετεχουμε σε ενα επιπεδο.
Για τσατοχαχαχούχα και χαλαρη κουβεντουλα υπαρχουν θεματα oπως τα κψμ καθως και το shoutbox. Γιατι να χαλαμε και ολα τα αλλα θεματα;
Εγω πχ αν δω τσαταρισμα σε ενα σοβαρο θεμα που με ενδιαφερει ειναι φυσικο επακολουθο να ζητησω την διαγραφη των τσατοπόστς. Με ενδιαφερει να διαβασω για το θεμα και οχι τις καλημερες, καλησπερες και τα τσατοχαχαχούχα του καθενος.
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Πνεύμα συζήτησης.

Δημοσίευση από illy »

Το τι θα γραφουμε μεσα στο φορουμ δεν θα το αποφασισετε εσεις ουτε κ σε ποιο θεμα θα ποσταρουμε... Ποσως με ενδιαφερει για ποια θεματα ανοιγεις, καρφακι δεν μου καιγεται... Και αν τα διαβαζω ειναι γιατι διαβαζω ποστς μερικων μελων που ειναι πολυ ενδιαφεροντα, προσωπικα δεν εχω ασχοληθει να ποσταρω σε κανενα απο τα θεματα αυτα... Ακου εκει "θα μου εκανες μεγαλη χαρη"... Ξαφνικα γιναμε ολοι χαζοβιοληδες κ χαχανουληδες κ γραφουμε ανουσια πραγματα κ μονο εσεις τα σωστα ετσι; Μηπως θελετε να σας αδειαζουμε κ τη γωνια διοτι κανουμε κακο στο φορουμ; Πραγματικα απορω με την τοσο κακεντρεχεια κ τοσο επιθεση προς τους υπολοιπους... Συγνωμη που χαλαμε την εικονα ολοι εμεις οι υπολοιποι οι ταπεινοι... Τελος παντων, ηδη πολυ κουρασε το συγκεκριμενο θεμα

Dum spiro spero
Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Πνεύμα συζήτησης.

Δημοσίευση από Su-35 »

Flame!Hard wrestling!Posting whore!
illy έγραψε:
Το τι θα γραφουμε μεσα στο φορουμ δεν θα το αποφασισετε εσεις ουτε κ σε ποιο θεμα θα ποσταρουμε... Οχι, θα το αποφασιζουμε για να σκασεις απo το κακο σου! Ποσως με ενδιαφερει για ποια θεματα ανοιγεις, καρφακι δεν μου καιγεται... Αχ, μη μου το κανεις αυτο! Και αν τα διαβαζω ειναι γιατι διαβαζω ποστς μερικων μελων που ειναι πολυ ενδιαφεροντα, προσωπικα δεν εχω ασχοληθει να ποσταρω σε κανενα απο τα θεματα αυτα... Εμ πως να ασχοληθεις; Εισαι για σοβαρα θεματα; Ακου εκει "θα μου εκανες μεγαλη χαρη"... E ναι, τι αλλο; Ξαφνικα γιναμε ολοι χαζοβιοληδες κ χαχανουληδες κ γραφουμε ανουσια πραγματα κ μονο εσεις τα σωστα ετσι;Εμ ειδες τι γινεται καμια φορα; Βασικα οχι ολοι, μονο μια ισχνη μειοψηφια. Μηπως θελετε να σας αδειαζουμε κ τη γωνια διοτι κανουμε κακο στο φορουμ;Και μετα με πoιους θα γελαω; Πραγματικα απορω με την τοσο κακεντρεχεια κ τοσο επιθεση προς τους υπολοιπους... Εγω να δεις! Τοσo κομπλεξ πρωτη φορα βλεπω! Συγνωμη που χαλαμε την εικονα ολοι εμεις οι υπολοιποι οι ταπεινοι... Δεν πειραζει, εισαστε λιγοι!Τελος παντων, ηδη πολυ κουρασε το συγκεκριμενο θεμα.Ουάου!

Εικόνα Εικόνα Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Su-35 την Παρ Ιουν 04, 2010 6:24 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Πνεύμα συζήτησης.

Δημοσίευση από illy »

Ωραια παρασταση εδωσεςΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

Οκ καταλαβαινω οτι εχει δοση χιουμορ το ποστ σου εξ'ου κ οι χαχανουληδες ασχετα αν με πειραζουν αυτα που γραφεις αλλα δεν πειραζει... Παντως πραγματικα αν δεν μας θελετε εδω να φυγουμε να παμε αλλου, δεν ειναι ωραιο να εισαι καπου που να σε θεωρουν ανεπιθυμητο... Τελος παντων

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος illy την Παρ Ιουν 04, 2010 11:24 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Dum spiro spero
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Πνεύμα συζήτησης.

Δημοσίευση από illy »

Κατι τελευταιο... διαβαζω ολα αυτα τα θεματα που λετε για στρατιωτικο εξοπλισμο αλλα δεν μπορω να ποσταρω γιατι δεν γνωριζω το αντικειμενο, απλα ενημερωνομαι... εγω για το μονο που ξερω ειναι το g3a3, ηκ κ καλασνικοφ αντε κ κανενα mlrs, αχαχαχαχαχα:-P:-P
Dum spiro spero
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Πνεύμα συζήτησης.

Δημοσίευση από yandr »

Επειδή τραβάει πολύ η συζήτηση χωρίς να έχει ιδιαίτερο νόημα, οι κανόνες είναι οι εξής:
  • Σε ανάλαφρα θέματα (πχ ΚΨΜ) ας γράφει ο καθένας ό, τι νομίζει
  • Στα υπόλοιπα θέματα η υπερβολή [1] με φατσούλες κλπ μπορεί (και ήδη γίνεται) να οδηγήσει στη διαγραφή μηνυμάτων όταν κρίνεται ότι αποπροσανατολίζει. Αυτό δεν σημαίνει ότι με το πρώτο emoticon θα αρχίσουν οι διαγραφές
  • Οι προσωπικές επιθέσεις και οι βρισιές απαγορεύονται από τους κανόνες του φόρουμ
  • Δεν θα γίνουμε αστυνομία της σκέψης (βλέπε "1984"). Κάθε χρήστης εκφράζεται διαφορετικά και σε περίπτωση που η ειρωνεία, η ευθύτητα και ό, τι άλλο δεν παραβιάζει [2] τους όρους γίνεται αποδεκτό


Με εντελώς δημοκρατικό τρόπο το θέμα κλειδώνεται, γιατί δημιουργεί προβλήματα μεταξύ των μελών που δεν είναι απαραίτητα.

[1] Τον χαρακτηρισμό αυτό αποδίδουν μόνο οι Στρατοπεδάρχες και ο Στρατάρχης και όχι τα υπόλοιπα μέλη

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος yandr την Παρ Ιουν 04, 2010 1:42 pm, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες