Τί ειδικότητα δηλώσατε (προκήρυξη 2008);

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Τί ειδικότητα δηλώσατε (προκήρυξη 2008);

Δημοσίευση από Anonymous »

Εγώ δήλωσα πεζικό "υπηρέτης ελαφρού οπλισμού πολυβόλων-πυροβόλων"!!! Καλό δεν είναι; !! :-) :-D
Wiseco2000
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 123
Εγγραφή: Παρ Μαρ 28, 2008 2:26 am
Επικοινωνία:

Τί ειδικότητα δηλώσατε (προκήρυξη 2008);

Δημοσίευση από Wiseco2000 »

Ολα καλα ειναι. Δεν ειμαι ειδικος για να σχολιασω. Συζητηση να γινεται. Για μενα ολα ειναι καλα...
Παρολα αυτα παρε το link απο το army

http://www.army.gr/structure/eg/epop_perigrafi.php?code=9002
Anonymous

Τί ειδικότητα δηλώσατε (προκήρυξη 2008);

Δημοσίευση από Anonymous »

και εγώ την ίδια ειδικοτητα δηλωσα με τη LINA. αλλά πόσες πιθανότητες έχουμε να μας παρουν; !!

Anonymous

Τί ειδικότητα δηλώσατε (προκήρυξη 2008);

Δημοσίευση από Anonymous »

Aναλογα με το αν εχετε μόρια. Για την ομορφιά σας δεν σας παίρνουν πάντως. Χρειάζεται μορια και βυσμα στη συνέντευξη. Πάντως αν εχεις μόρια δεν μένεις απ έξω. Εγω περασα με πτυχίο ΤΕΙ χωρις να εχω βυσμα. Όλοι οι πτυχιούχοι ΑΕΙ-ΤΕΙ ειναι μεσα.
Anonymous

Τί ειδικότητα δηλώσατε (προκήρυξη 2008);

Δημοσίευση από Anonymous »

χαχα καλό αυτό που είπς για την ομορφιά! Εντάξει εννοείται ότι μπαίνεις με μόρια και βύσμα πάνω απ όλα αλλά... αν κάποιος δεν έχει προλάβει να βγάλει ΑΕΙ- ΤΕΙ έπειδή φέτος τελείωσε το σχολείο; Τότε τι γίνεται; Δεν τον παίρνουν;

dionisis7
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Δευ Σεπ 08, 2008 11:47 pm
Επικοινωνία:

Τί ειδικότητα δηλώσατε (προκήρυξη 2008);

Δημοσίευση από dionisis7 »

Μία είναι η απάντηση.. βύσμα
GENERAL
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 11, 2008 4:02 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Τί ειδικότητα δηλώσατε (προκήρυξη 2008);

Δημοσίευση από GENERAL »

ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ ΧΑΡΤΙ ΛΥΚΕΙΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ. Η ΒΑΣΗ ΠΕΡΥΣΙ ΗΤΑΝ 500 ΜΟΡΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΖΗΤΟΥΣΑΝ 300 ΑΤΟΜΑ. ΦΕΤΟΣ ΠΟΥ ΖΗΤΑΝΕ 177 ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΑΝΑΙΒΕΙ, ΑΝΑΛΟΓΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΣΑ ΑΤΟΜΑ ΤΗΝ ΔΗΛΩΣΑΝ.

Anonymous

Τί ειδικότητα δηλώσατε (προκήρυξη 2008);

Δημοσίευση από Anonymous »

Μηπως ξερετε στους προηγουμενους διαγωνισμους, στα ποσα μορια ηταν οι βασεις σε ειδικοτητες Ε. Δ;

Ευχαριστώ
Anonymous

Τί ειδικότητα δηλώσατε (προκήρυξη 2008);

Δημοσίευση από Anonymous »

Εγω δηλωσα ΕΔ ελευθερος σκοπευτης. Εχω κ βυσμα. Απολυτηριο γυμνασιου εχω μονο και αυτο το εβγαλα με 13,5. Θα δειξει..
Anonymous

Τί ειδικότητα δηλώσατε (προκήρυξη 2008);

Δημοσίευση από Anonymous »

αν συγκεντρωνω γυρω στα 550 μορια απο τα χαρτια, τι πιθανοτητες εχω να με παροθν συνοδο σκυλων που θελω τοσο πολυ;
Άβαταρ μέλους
yandr
Στρατάρχης
Στρατάρχης
Δημοσιεύσεις: 11238
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 02, 2003 6:55 am
Επικοινωνία:

Τί ειδικότητα δηλώσατε (προκήρυξη 2008);

Δημοσίευση από yandr »

Από τις 25 έως τις 28 Αυγούστου 2008 ένα Rafale F2 της Γαλλικής Πολεμικής Αεροπορίας συμμετείχε στην Ελλάδα σε δοκιμές διαλειτουργικότητας με το ΑΣΕΠΕ EΜΒ-145 Erieye της ελληνικής Πολεμικής Αεροπορίας.

Οι δοκιμές αυτές αποτελούν μέρος των ελέγχων συμβατότητας που προηγήθηκαν της αποδοχής από την Πολεμική Αεροπορία των αερομεταφερόμενων συστημάτων έγκαιρης προειδοποίησης και ελέγχου. Οι δοκιμές συμβατότητας περιελάμβαναν ένα γαλλικό Rafale, σταθμευμένο στη Τανάγρα, και δύο ΕΜΒ-145 Erieye στην αεροπορική βάση της Ελευσίνας.

Οι έλεγχοι, οι οποίοι πραγματοποιήθηκαν την Τρίτη 26 και Τετάρτη 27 Αυγούστου ολοκληρώθηκαν με απόλυτη επιτυχία, με τα ελληνικά ΑΣΕΠΕ να επιδεικνύουν την ικανότητα ανταλλαγής δεδομένων με το μαχητικό αεροσκάφος μέσω της τακτικής ζεύξης δεδομένων Link-16. Υ

Strategy - Geopolitics
MARINAIIII
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 44
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 04, 2008 12:11 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Τί ειδικότητα δηλώσατε (προκήρυξη 2008);

Δημοσίευση από MARINAIIII »

ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ ΣΤΡΑΤΟΥ. ΓΙΑ STINGER. ΕΧΩ ΠΤΥΧΙΟ ΤΕΙ. ΣΠΟΥΔΑΖΩ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΟ ΤΕΙ. ΚΑΙ ΑΓΓΛΙΚΑ. ΕΧΩ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΜΠΩ; ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕΕικόνα
Anonymous

Τί ειδικότητα δηλώσατε (προκήρυξη 2008);

Δημοσίευση από Anonymous »

γεια σας παιδια!! θελω να μου απαντησει καποιος που ν ξερει αν γινεται... εχοντας μονο απολυτηριο λυκειου...12.5 και ecdl ισως σε τι ειδικοτητες μπορω να μπω στην π. α; θα ειναι καλες; ευχαριστω εκ των προτερων!!

Anonymous

Τί ειδικότητα δηλώσατε (προκήρυξη 2008);

Δημοσίευση από Anonymous »

Μαρινα εισαι εμφανησιμη;
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Eirini_k και 9 επισκέπτες